Newcastle United Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Newcastle United Srbija

Forum za sve fanove Newcastle United-a sa Balkana
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Newcastle vs QPR

Ići dole 
+11
Dinko
pirLe
milan25
m.c.t.
Savic
Toon4life
RIOT
Pedja
spira
Srki
Thug
15 posters
Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
AutorPoruka
Thug

Thug


Broj poruka : 2955
Godina : 35
Datum upisa : 21.06.2009

Newcastle vs QPR Empty
PočaljiNaslov: Newcastle vs QPR   Newcastle vs QPR EmptyČet 12 Jan 2012 - 12:00

Nedelja 15.01.2012 u 14:30 na St. James parku docekujemo QPR koji predvodi nas bivsi "nestasni decko engleskog fudbala" Joey Barton! Sta reci nego da se protiv ekipa kao ova (sto se bore za opstanak) ocekuje se samo pobeda! Plus igramo kuci! Povredio nam se mali ameobi, igramo bez dembe i tiotea! Gosti ne znaju za pobedu vec 9 utakmica, od toga samo 3 neresene! Promenili su trenera, mada verujem da moraju jos da se uigravaju da bi nas dobili! Abeid se nada da ce popuniti tioteovo mesto u timu, voleo bih da vidim sta taj decko ume, a ovo je prava tekma za takve probe! Videcemo sta ce kockar da izmisli sada...i kako cemo se ponasati bez dembe u napadu! zna li neko sem njega da postigne gol?
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Newcastle vs QPR Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle vs QPR   Newcastle vs QPR EmptyČet 12 Jan 2012 - 17:37

Imamo Besta, Ben Arfu kao podrsku iz veze, kilavog Sholu... Dovoljno da se ovima mune gol.
Nazad na vrh Ići dole
spira

spira


Broj poruka : 1075
Godina : 43
Localisation : New Now
Datum upisa : 24.12.2009

Newcastle vs QPR Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle vs QPR   Newcastle vs QPR EmptyČet 12 Jan 2012 - 19:50

Biće 0:0.Ko da gledam.A i kladim se da će pre početi sa Šameobijem nego sa HBA kao polušpicem.
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Newcastle vs QPR Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle vs QPR   Newcastle vs QPR EmptyČet 12 Jan 2012 - 19:57

Ma bice golova, 2-3. Moja igra: 1&2-3 Cool
Nazad na vrh Ići dole
Thug

Thug


Broj poruka : 2955
Godina : 35
Datum upisa : 21.06.2009

Newcastle vs QPR Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle vs QPR   Newcastle vs QPR EmptyČet 12 Jan 2012 - 21:54

e srki, 3,35 je kvota na 1&2-3! Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
spira

spira


Broj poruka : 1075
Godina : 43
Localisation : New Now
Datum upisa : 24.12.2009

Newcastle vs QPR Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle vs QPR   Newcastle vs QPR EmptyČet 12 Jan 2012 - 22:23

Stisnuće se oni ko govno na hladnom,biće teško zabiti im.Njima je svaki bod ko kuća.
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Newcastle vs QPR Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle vs QPR   Newcastle vs QPR EmptyČet 12 Jan 2012 - 22:47

Znam da je kvota jaca, zato i treba tuci. Smrdi mi na to Mad
Nazad na vrh Ići dole
Thug

Thug


Broj poruka : 2955
Godina : 35
Datum upisa : 21.06.2009

Newcastle vs QPR Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle vs QPR   Newcastle vs QPR EmptyČet 12 Jan 2012 - 23:30

sad im je hjuz trener...nece se ti stisnuti! samo se bojim da se ne napale za novog trenera...
Nazad na vrh Ići dole
Pedja




Broj poruka : 2033
Godina : 40
Localisation : Nis
Datum upisa : 13.10.2011

Newcastle vs QPR Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle vs QPR   Newcastle vs QPR EmptyPet 13 Jan 2012 - 1:46

Ja prognoziram 1 i 3+ i naravno nasu pobedu!!!Nije mogo Hjuz mnogo da im pomogne u ovih par dana,i mislim da se nece "vaditi" protiv nas...
Nazad na vrh Ići dole
RIOT

RIOT


Broj poruka : 4428
Godina : 37
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 12.06.2008

Newcastle vs QPR Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle vs QPR   Newcastle vs QPR EmptyPet 13 Jan 2012 - 7:23

Prošli put su nas silovali preko Taarabt-a i SWP-a.

Sada (valjda, nadam se) nemamo Raylora na boku gde napada Wright-Phillips, ali ponovo smo bez Tiote-a koji bi trebao da zaustavi fantastičnog Taarabt-a.

Sa srećom, na ovakvim utakmicama smo uvek najlošiji.
Nazad na vrh Ići dole
Thug

Thug


Broj poruka : 2955
Godina : 35
Datum upisa : 21.06.2009

Newcastle vs QPR Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle vs QPR   Newcastle vs QPR EmptyPet 13 Jan 2012 - 11:26

i naravno ghutrie se bas sad oporavio! ne treba mi taj u timu nikako!
Nazad na vrh Ići dole
Toon4life

Toon4life


Broj poruka : 171
Localisation : Zagreb
Datum upisa : 13.07.2010

Newcastle vs QPR Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle vs QPR   Newcastle vs QPR EmptyPet 13 Jan 2012 - 15:24

Taarabt neće igrati jer je u Africi na prvenstu, dok Barton izostaje zbog crvenog kartona.
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Newcastle vs QPR Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle vs QPR   Newcastle vs QPR EmptyPet 13 Jan 2012 - 17:14

Ne znam jeste li gledali QPR skoro ili bar posle utakmice sa nama. Pojma nemaju. Svaka tekma je mrcenje, gore od nase lige. Onda su protiv nas odigrali dobro tj napravili par sansi, dali 0 golova. Od tada su jadni do zla boga. Tako da ne znam sta ta ekipa ima da ponudi bilo kome. Da pevaju kad uzmu bod a da pevaju 45 dana ako ostanu u ligi. Mislili su da ce sa par polovnjaka: Barton, SWP i slicnima da rese stvar. Tesko.
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Newcastle vs QPR Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle vs QPR   Newcastle vs QPR EmptyPet 13 Jan 2012 - 22:09

Da, ali imaju novog managera u vidu Mark Hughes-a. Šok terapija zna da upali (vidi sunderland prim.ur).
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
m.c.t.

m.c.t.


Broj poruka : 2084
Localisation : Nova Pazova
Datum upisa : 07.07.2007

Newcastle vs QPR Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle vs QPR   Newcastle vs QPR EmptySub 14 Jan 2012 - 7:53

Bice gadno jer pored toga sto nemamo afrikance, cini mi se da nam manjka motivacije kad igramo protiv "manjih" ekipa (doduse i protiv liverpoola smo igrali kao na poljani). Mislim da je Ben Arfi poraslo samopouzdanje posle onog slaloma. Ako mu je tu izdrzala noga onda stvarno mislim da je psiholoski vec zaboravio povredu i da moze poceti da igra kao lav. Naravno ako mu Pardew da sansu i ubaci ga na pravu poziciju. Takodje sad je na Bestu da pokaze koliko vredi i preuzme glavnu ulogu. Biti ili ne biti za njega.

Newcastle vs QPR Teamsl
Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/srdjan23
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Newcastle vs QPR Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle vs QPR   Newcastle vs QPR EmptySub 14 Jan 2012 - 10:39

Ne razumem sto je biti ili ne biti za Besta? Covek igra sasvim solidno. To sto je Dembu krenulo pa ubacuje kao blesav, uz dosta pomoci Besta, ne znaci da ovaj gubi mesto. Bice sam u spicu sto mu mozda i otezava, ali ako se zaigra na njega tj da mu se pakuju lopte ne brinem ni najmanje.

Sto se tice Hughesa i sok terapije, opet kazem: da uzmu bod i da pevaju. O'neill i sunderland su ipak druga prica od Hughesa i QPR-a. Mozda ih malo novi trener razdrma ali ne vidim koliko mogu da izvuku od ove ekipe. Srali su da ce biti opasni, pojacali se i blablabla ali nnista ne znaju.

Nisam znao da su i R-si poprilicno sakati za mec protiv nas:

http://news.bbc.co.uk/sport2/hi/football/16459089.stm
Nazad na vrh Ići dole
milan25

milan25


Broj poruka : 1768
Godina : 54
Localisation : Sarajevo
Datum upisa : 25.11.2011

Newcastle vs QPR Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle vs QPR   Newcastle vs QPR EmptySub 14 Jan 2012 - 18:55

Ako sutra dobijemo opet smo na 6. mjestu. Liverpul ponovo kiksao ali to više nikoga ne iznenađuje, jedino su nas preslušali. Znam da smo protiv slabijih ekipa malo opušteniji ali opet se nadam da sutra pobjeda neće doći u pitanje. Samo treba napasti od prve minute.
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Newcastle vs QPR Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle vs QPR   Newcastle vs QPR EmptySub 14 Jan 2012 - 18:59

Da, Lverpool je odigrao 0-0 sa Stokeom. Prilika da im pobegnemo 2 boda. Ako im to nije motiv onda ne znam sta je. Mada kakvi smo gubavci osecam da cemo da odigramo 1-1! Mada, ako Best proradi cheers
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Newcastle vs QPR Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle vs QPR   Newcastle vs QPR EmptySub 14 Jan 2012 - 23:08

@ Srki

Ako pobedimo, preskočićemo Liverpool za samo jedan bod a ne dva, jer su oni danas osvojili jedan bod, tako da nam u ovom trenutku beže dva boda. Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
milan25

milan25


Broj poruka : 1768
Godina : 54
Localisation : Sarajevo
Datum upisa : 25.11.2011

Newcastle vs QPR Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle vs QPR   Newcastle vs QPR EmptySub 14 Jan 2012 - 23:57

Nazad na vrh Ići dole
m.c.t.

m.c.t.


Broj poruka : 2084
Localisation : Nova Pazova
Datum upisa : 07.07.2007

Newcastle vs QPR Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle vs QPR   Newcastle vs QPR EmptyNed 15 Jan 2012 - 1:53

Hteo sam za Besta da kazem kako nikako ne moze da se izbori za to mesto u prvoj postavi. Ili je bio u senci Carrolla ili Dembe. Ovo mu mozda moze biti sansa da potvrdi svoj kvalitet. Ako to ne uradi imam osecaj da ce i sledeci napadac koga dovedemo biti u prednosti nad njim.

Gledao sam danas nesto malo utakmicu Chelsea protiv Sunderlenda. Nemaju pojma ni jedni ni drugi. Chelsea je odigrao utakmicu sezone protiv nas. Cak im se i trener tad radovao kao da je osvojio premier ligu.

Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/srdjan23
pirLe

pirLe


Broj poruka : 645
Godina : 37
Localisation : Prnjavor, Republika Srpska
Datum upisa : 29.12.2010

Newcastle vs QPR Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle vs QPR   Newcastle vs QPR EmptyNed 15 Jan 2012 - 12:26

Savic ::
@ Srki

Ako pobedimo, preskočićemo Liverpool za samo jedan bod a ne dva, jer su oni danas osvojili jedan bod, tako da nam u ovom trenutku beže dva boda. Very Happy

Ako pobjedimo sa 5 golova razlike, preskačemo i Arsenal, pod uslovom da oni izgube.... Very Happy Very Happy Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Thug

Thug


Broj poruka : 2955
Godina : 35
Datum upisa : 21.06.2009

Newcastle vs QPR Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle vs QPR   Newcastle vs QPR EmptyNed 15 Jan 2012 - 12:55

ako arsenal izgubi bez datog gola, smanjuje mu se gol razlika tako da je trenutno +4 a u slucaju poraza nama bi bilo potrebno i manje tipa 3 gola! Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
m.c.t.

m.c.t.


Broj poruka : 2084
Localisation : Nova Pazova
Datum upisa : 07.07.2007

Newcastle vs QPR Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle vs QPR   Newcastle vs QPR EmptyNed 15 Jan 2012 - 13:55

Newcastle
26 Krul
02 Coloccini
03 Santon
05 Simpson
06 Williamson
16 R Taylor
04 Cabaye
08 Guthrie
18 Gutierrez
20 Best
23 Sh Ameobi

Substitutes
35 Elliot, 14 Perch, 31 Ferguson, 10 Ben Arfa, 13 Abeid, 15 Gosling, 25 Obertan
Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/srdjan23
Thug

Thug


Broj poruka : 2955
Godina : 35
Datum upisa : 21.06.2009

Newcastle vs QPR Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle vs QPR   Newcastle vs QPR EmptyNed 15 Jan 2012 - 14:14

znaci osudjeni smo na ameobija...
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Newcastle vs QPR Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle vs QPR   Newcastle vs QPR Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Newcastle vs QPR
Nazad na vrh 
Strana 1 od 2Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
 Similar topics
-
» Newcastle v Man Utd
» Newcastle v WBA
» Newcastle v QPR
» Newcastle vs MAN UTD
» Newcastle - QPR 2:2

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Newcastle United Srbija :: English Premier League :: Utakmice-
Skoči na: