Newcastle United Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Newcastle United Srbija

Forum za sve fanove Newcastle United-a sa Balkana
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Newcastle v Man Utd

Ići dole 
+15
northern rock
RIOT
tinno
Admin-Roby
spira
NUFC96
Toon4life
Dinko
Savic
m.c.t.
milan25
Alan Smith17
pirLe
Srki
NewBoy
19 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3  Sledeći
AutorPoruka
tinno

tinno


Broj poruka : 262
Godina : 45
Localisation : Zagreb
Datum upisa : 29.03.2008

Newcastle v Man Utd - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle v Man Utd   Newcastle v Man Utd - Page 2 EmptySre 4 Jan 2012 - 23:08

Gledao sam uživo sve naše pobjede nad Unitedom. Nije ih bilo puno, al ih se i oni dobro sjećaju. 5:0, 3:0, 4:3...tako da se i ova perfektno uklapa u trend. Možda ih rijetko dobijamo, al kad ih dobijemo onda ih i razbijemo Smile

I šta reći osim Caaaaa...Baaaaaa...Yeeeee...aaah!!!!!
Nazad na vrh Ići dole
m.c.t.

m.c.t.


Broj poruka : 2084
Localisation : Nova Pazova
Datum upisa : 07.07.2007

Newcastle v Man Utd - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle v Man Utd   Newcastle v Man Utd - Page 2 EmptySre 4 Jan 2012 - 23:18

Neverovatna pobeda! Sve sto sam prizeljkivao u postu pre utakmice se ostvarilo. Stisli smo ih tamo gde su najtanji, stvarali smo sanse, a iz tih sansi su dosli i golovi. Celu utakmicu smo drzali tempo, nervirali smo ih nasom borbenoscu, a posle onakvih GOLCINA zadali smo im nokaut iz kojeg se ne dize!

Nadam se da ce ova pobeda razbiti maler protiv "velikih" ekipa i da ubuduce necemo igrati podredjenu ulogu kad znamo da mozemo i imamo kvalitet da se suprostavimo bilo kojoj ekipi!

Uh, kakav pocetak godine i prva utakmica u 2012! santa

Newcastle v Man Utd - Page 2 Newcastle2
Newcastle v Man Utd - Page 2 Newcastlea
Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/srdjan23
pirLe

pirLe


Broj poruka : 645
Godina : 37
Localisation : Prnjavor, Republika Srpska
Datum upisa : 29.12.2010

Newcastle v Man Utd - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle v Man Utd   Newcastle v Man Utd - Page 2 EmptySre 4 Jan 2012 - 23:30

Gledao sam tekmu, bili su strašni, da i ja jednom odgledam pad Manchestera na St James' Parku...

Mislim da će Britanski premijer da proglasi Djembu za teroristu (teroriše golmane i odbranu) na ostrvu.....

Slomili su ih na sredini, Gigsa su iznervirali do bola, što je po meni bilo presudno, jer niko nije igrao na svojoj poziciji u Manchu, šta je Fergo htio onom formacijom bog dragi zna, a inače me zaboli....

Jedino onaj start Ria, pa mislim da ono nije bio penal, iskreno, jer Ba nije imao loptu, a i uletjeli su jedan drugom u noge....

Howay The Lads!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Nazad na vrh Ići dole
NewBoy




Broj poruka : 640
Localisation : Mostar
Datum upisa : 04.01.2011

Newcastle v Man Utd - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle v Man Utd   Newcastle v Man Utd - Page 2 EmptySre 4 Jan 2012 - 23:32

MA STA NIJE PENAL !??? Laughing
pa cak i onaj retardirani sudija sa sportkluba je reko da je cist penal ..
lopta je kod Ba a onda Ferdinand namjerno postavlja nogu izmedu noga Dembe i on se onda spetlja i padne ..

Nazad na vrh Ići dole
pirLe

pirLe


Broj poruka : 645
Godina : 37
Localisation : Prnjavor, Republika Srpska
Datum upisa : 29.12.2010

Newcastle v Man Utd - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle v Man Utd   Newcastle v Man Utd - Page 2 EmptySre 4 Jan 2012 - 23:35

NewBoy ::
MA STA NIJE PENAL !??? Laughing
pa cak i onaj retardirani sudija sa sportkluba je reko da je cist penal ..
lopta je kod Ba a onda Ferdinand namjerno postavlja nogu izmedu noga Dembe i on se onda spetlja i padne ..

Jbga, nisam stručnjak, ali mislim da nije bio, mada bilo bi dobro da ga je sudio.... Very Happy Very Happy Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
m.c.t.

m.c.t.


Broj poruka : 2084
Localisation : Nova Pazova
Datum upisa : 07.07.2007

Newcastle v Man Utd - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle v Man Utd   Newcastle v Man Utd - Page 2 EmptySre 4 Jan 2012 - 23:36

Richard Branson, vlasnik kompanije koja je nas novi sponzor na dresovima "Virgin", cestita nam pobedu nad Manchesterom santa

Newcastle v Man Utd - Page 2 Newcastle3
Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/srdjan23
Alan Smith17

Alan Smith17


Broj poruka : 1672
Localisation : SOuth croatia
Datum upisa : 03.06.2009

Newcastle v Man Utd - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle v Man Utd   Newcastle v Man Utd - Page 2 EmptySre 4 Jan 2012 - 23:38

Bransone kupi nas i izbavi od Ashleya cheers cheers cheers drunken drunken drunken
Nazad na vrh Ići dole
pirLe

pirLe


Broj poruka : 645
Godina : 37
Localisation : Prnjavor, Republika Srpska
Datum upisa : 29.12.2010

Newcastle v Man Utd - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle v Man Utd   Newcastle v Man Utd - Page 2 EmptySre 4 Jan 2012 - 23:41

Alan Smith17 ::
Bransone kupi nas i izbavi od Ashleya cheers cheers cheers drunken drunken drunken

Ne bih ja tako žurio s njim,

govna su to druže.....
Nazad na vrh Ići dole
m.c.t.

m.c.t.


Broj poruka : 2084
Localisation : Nova Pazova
Datum upisa : 07.07.2007

Newcastle v Man Utd - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle v Man Utd   Newcastle v Man Utd - Page 2 EmptySre 4 Jan 2012 - 23:48

Branson je meni totalno pozitivan ludak drunken

Ala je zavukao, svaka mu cast!
Newcastle v Man Utd - Page 2 Newcastle4
Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/srdjan23
pirLe

pirLe


Broj poruka : 645
Godina : 37
Localisation : Prnjavor, Republika Srpska
Datum upisa : 29.12.2010

Newcastle v Man Utd - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle v Man Utd   Newcastle v Man Utd - Page 2 EmptySre 4 Jan 2012 - 23:52

m.c.t. ::
Branson je meni totalno pozitivan ludak drunken

Ala je zavukao, svaka mu cast!
Newcastle v Man Utd - Page 2 Newcastle4

Komentariše konobar u kafani gdje sam gledao tekmu:
"Da je golman radio zgibove na prečki ne bi je skinuo". Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Admin-Roby
Admin
Admin-Roby


Broj poruka : 4525
Godina : 32
Localisation : NOVI SAD
Datum upisa : 03.07.2007

Newcastle v Man Utd - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle v Man Utd   Newcastle v Man Utd - Page 2 EmptyČet 5 Jan 2012 - 0:20

hahahaha kakav car....e da ,video sam komentar ovde,neko je stavio da je Santon bolji od onog cigana Enrique-a.......Slazem se! Covek leti po terenu,uzima lopte,nijedan netacan pas.....njegov transfer? PUN POGODAK!
Nazad na vrh Ići dole
https://newcastle-srbija.forumsr.com
RIOT

RIOT


Broj poruka : 4428
Godina : 37
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 12.06.2008

Newcastle v Man Utd - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle v Man Utd   Newcastle v Man Utd - Page 2 EmptyČet 5 Jan 2012 - 1:09

Jebem ti život.

Propustio sam jednu od najboljih utakmica Njukasla, prvu ove sezone. Prezauzet, i, iskreno sa osećajem "ma nabiće nas", sam odlučio da se posvetim obavezama i uspeo sam da propustim ovakvo izdanje naše ekipe.

Sutra u 14:15 sa prikovan za snimak, pobeći ću sa posla ranije, ali nije to to.

Zavidim vam svima.

TOOOOOOOOOOOOOOOON ARMY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Nazad na vrh Ići dole
Admin-Roby
Admin
Admin-Roby


Broj poruka : 4525
Godina : 32
Localisation : NOVI SAD
Datum upisa : 03.07.2007

Newcastle v Man Utd - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle v Man Utd   Newcastle v Man Utd - Page 2 EmptyČet 5 Jan 2012 - 1:36

hehehe Smile) Videces sutra sta si propustio,samo nemoj da places Smile
Nazad na vrh Ići dole
https://newcastle-srbija.forumsr.com
northern rock

northern rock


Broj poruka : 262
Datum upisa : 27.09.2008

Newcastle v Man Utd - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle v Man Utd   Newcastle v Man Utd - Page 2 EmptyČet 5 Jan 2012 - 1:43

Newcastle v Man Utd - Page 2 Screenshotat20120105014

Nazad na vrh Ići dole
NUFC CRO

NUFC CRO


Broj poruka : 541
Godina : 52
Localisation : Požega,HR
Datum upisa : 09.04.2008

Newcastle v Man Utd - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle v Man Utd   Newcastle v Man Utd - Page 2 EmptyČet 5 Jan 2012 - 2:54

RIOT ::
Jebem ti život.

Propustio sam jednu od najboljih utakmica Njukasla, prvu ove sezone. Prezauzet, i, iskreno sa osećajem "ma nabiće nas", sam odlučio da se posvetim obavezama i uspeo sam da propustim ovakvo izdanje naše ekipe.

Sutra u 14:15 sa prikovan za snimak, pobeći ću sa posla ranije, ali nije to to.

Zavidim vam svima.

TOOOOOOOOOOOOOOOON ARMY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Bit će već sutra na torrentima,i ja sam je propustio.
Šta reći,nova godina mi je danas! cheers cheers
Nazad na vrh Ići dole
http://newcastleutd.blog.hr
RIOT

RIOT


Broj poruka : 4428
Godina : 37
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 12.06.2008

Newcastle v Man Utd - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle v Man Utd   Newcastle v Man Utd - Page 2 EmptyČet 5 Jan 2012 - 3:57

Newcastle v Man Utd - Page 2 Index.php?action=dlattach;topic=42395
Nazad na vrh Ići dole
moody

moody


Broj poruka : 1450
Godina : 32
Localisation : Tuzla
Datum upisa : 06.12.2008

Newcastle v Man Utd - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle v Man Utd   Newcastle v Man Utd - Page 2 EmptyČet 5 Jan 2012 - 8:45

ni ja nisam gledao jebote. Zaboravio sam i da igramo danas, kad otvori FB tamo 3-0, rekoh sta je ovo. Svaka cast momci i jedva cekam da neko baci highlights da vidim te golcine Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Toon Army MKD

Toon Army MKD


Broj poruka : 97
Godina : 40
Localisation : Skopje, Macedonia
Datum upisa : 10.10.2011

Newcastle v Man Utd - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle v Man Utd   Newcastle v Man Utd - Page 2 EmptyČet 5 Jan 2012 - 10:04

Леле момци каква утакмица, јас сум уште возбуден, не можам да пишувам, на работа сум а цело сабајле за утакмицата читам, не ми се работи, се посрав од среќа!
Нека ни се множат победите, убаво тргна 2012-та!
HWTL!
Nazad na vrh Ići dole
milan25

milan25


Broj poruka : 1768
Godina : 54
Localisation : Sarajevo
Datum upisa : 25.11.2011

Newcastle v Man Utd - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle v Man Utd   Newcastle v Man Utd - Page 2 EmptyČet 5 Jan 2012 - 11:48

Danas u 14,15 snimak na SK+ santa . Nisam ni ja gledao zbog posla ali danas ću biti prikovan za TV i u miru pogledati ovo. Koliko se sjebem kad izgubimo od nekih pacera a svi očekuju pobjedu, toliko se obradujem kada pobijedimo u utakmici u kojoj nas svi unaprijed otpisuju(pa i ja sam Embarassed ). Uglavnom, uljepšan mi je dan, šta dan - mjesec, ovom pobjedom. I dalje ostajemo jedna od najnepredvidivijih ekipa u premier ligi, i nadam se da ćemo ovako i nastaviti, nažalost bez Dembe u narednom periodu jer on je stvarno dar sa neba za fudbal... cheers cheers cheers cheers cheers cheers
Nazad na vrh Ići dole
Pedja




Broj poruka : 2033
Godina : 40
Localisation : Nis
Datum upisa : 13.10.2011

Newcastle v Man Utd - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle v Man Utd   Newcastle v Man Utd - Page 2 EmptyČet 5 Jan 2012 - 14:17

Svih ovih godina smo pobedjivali manje vise sve velike klubove(Liverpul,Arsenal,Celsi,Totenhem,Everton,Siti),ali veliki United nikako...Zbog svega toga,i zbog cinjenice da je United zadnjih 20godina najveci i najkonstantniji klub na ostrvu, ovu pobedu cu vecno pamtiti i ona mi zaista mnogo znaci!!!Bravo momci,ponosni smo na vas....
Nazad na vrh Ići dole
NewBoy




Broj poruka : 640
Localisation : Mostar
Datum upisa : 04.01.2011

Newcastle v Man Utd - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle v Man Utd   Newcastle v Man Utd - Page 2 EmptyČet 5 Jan 2012 - 14:53

Nazad na vrh Ići dole
RIOT

RIOT


Broj poruka : 4428
Godina : 37
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 12.06.2008

Newcastle v Man Utd - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle v Man Utd   Newcastle v Man Utd - Page 2 EmptyČet 5 Jan 2012 - 16:00

Hahahahaha!

Gledao sam snimak i celu tekmu mi nije sliazio osmeh sa lica!

Cabaye, Ba, Santon - savršena utakmica.
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Newcastle v Man Utd - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle v Man Utd   Newcastle v Man Utd - Page 2 EmptyČet 5 Jan 2012 - 17:23

Cabaye je izveo onaj slobodnjak savrseno! Posebdno sam obratio paznju na snimak sa strane - kakav jebeni hitac. Tacno ga je isprojektovao, idealno. Preko zivog zida je bio maksimum parabole i onda kad je krenula da propada pa u precku pa golcina. Svaka mu cast. Covek poznaje balistiku Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Alan Smith17

Alan Smith17


Broj poruka : 1672
Localisation : SOuth croatia
Datum upisa : 03.06.2009

Newcastle v Man Utd - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle v Man Utd   Newcastle v Man Utd - Page 2 EmptyČet 5 Jan 2012 - 17:46

Shola je jučer bio KORISNO BESKORISTAN jer je i njima smetao!!!
Nazad na vrh Ići dole
moody

moody


Broj poruka : 1450
Godina : 32
Localisation : Tuzla
Datum upisa : 06.12.2008

Newcastle v Man Utd - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle v Man Utd   Newcastle v Man Utd - Page 2 EmptyČet 5 Jan 2012 - 18:07

dajte highlights da se i ja smejem Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Newcastle v Man Utd - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle v Man Utd   Newcastle v Man Utd - Page 2 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Newcastle v Man Utd
Nazad na vrh 
Strana 2 od 3Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3  Sledeći
 Similar topics
-
» Newcastle vs MAN UTD
» Newcastle vs WBA
» Newcastle - QPR 2:2
» Newcastle vs QPR
» QPR-Newcastle

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Newcastle United Srbija :: English Premier League :: Utakmice-
Skoči na: