Newcastle United Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Newcastle United Srbija

Forum za sve fanove Newcastle United-a sa Balkana
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Alan Pardew

Ići dole 
+18
m.c.t.
Alistair
pirLe
Alan Smith17
RIOT
Becej City
Thug
Savic
NewBoy
Admin-Roby
Srki
toon72
NBB96
Pedja
mare90
Mitro's on fire
zarkonio
spira
22 posters
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 9 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19  Sledeći
AutorPoruka
toon72

toon72


Broj poruka : 1099
Godina : 52
Localisation : Northwestern Croatia
Datum upisa : 07.01.2014

Alan Pardew - Page 15 Empty
PočaljiNaslov: Re: Alan Pardew   Alan Pardew - Page 15 EmptyNed 28 Dec 2014 - 16:38

Možda ode, tako barem misle kladionice, iznenada je postao glavni favorit za klupu Crystal Palace-a. copy/paste sa SKY-a:

Tony Pulis had been the early frontrunner, but has since drifted out to a 14/1 outsider, with Pardew backed in from 20/1 to 4/7 favourite.
The Newcastle manager spent four years as a player for Palace and Sky Bet report a large amount of interest in Pardew’s price on taking the job.
Sky Bet football trader Chris Spicer said: “Palace chairman Steve Parish has hinted in the past that he likes his managers to have a connection with his club, and Pardew fits that description.
“He didn’t actually make our initial list of candidates but we priced him up at 20/1 following requests for odds on social media, and punters soon took up that price.
“The flow of money on Pardew was relentless, particularly late on Saturday night, and by the morning we had no choice but to make him the odds-on favourite.
“That has since stemmed the flow of bets, but we’re keeping an eye on proceedings – we have a feeling somebody knows something we don’t.”
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Alan Pardew - Page 15 Empty
PočaljiNaslov: Re: Alan Pardew   Alan Pardew - Page 15 EmptyNed 28 Dec 2014 - 17:10

Imam traumaticno iskustvo sa smenama trenera. Ovaj jeste dupe, stoji, ali dovescemo nekog buljasa jos goreg, ubedjen sam.
Kad se setim smene Robsona, pominjao se Hitsfield i jos neke zajebane njuske kad BUP - Souness!?! Idi bre u 3 kurca.
Nazad na vrh Ići dole
Becej City

Becej City


Broj poruka : 1201
Godina : 27
Localisation : Becej
Datum upisa : 29.07.2013

Alan Pardew - Page 15 Empty
PočaljiNaslov: Re: Alan Pardew   Alan Pardew - Page 15 EmptyNed 28 Dec 2014 - 18:05

Šta je,tu je.Mislim da bi promena trenera dovela do katastrofe,dobar nam je ovaj,drži nas na sredini.
Nazad na vrh Ići dole
Pedja




Broj poruka : 2033
Godina : 40
Localisation : Nis
Datum upisa : 13.10.2011

Alan Pardew - Page 15 Empty
PočaljiNaslov: Re: Alan Pardew   Alan Pardew - Page 15 EmptyNed 28 Dec 2014 - 18:25

Šta ima da menjamo trenera i zašto? Pametnije bi bilo da kupe dva dobra igrača i pojačaju konkurenciju.Samo nas suvi kvalitet može podići gore.
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Alan Pardew - Page 15 Empty
PočaljiNaslov: Re: Alan Pardew   Alan Pardew - Page 15 EmptyNed 28 Dec 2014 - 20:21

Ponovo se Pardew povezuje sa klupom Crystal Palace-a.

Luke Edwards ‏@LukeEdwardsTele
Pardew deliberately fuelling link with Crystal Palace by refusing to speak to media? Very strange given #nufc won.

Luke Edwards ‏@LukeEdwardsTele
I don't blame him. Gets ignored on recruitment and knows he's not liked by majority of #nufc fans. Has emotional link with Palace too

Simon Bird ‏@SimonBird_
Pardew no show in post match press conference. Clearly doesn't want to deny the Crystal Palace job link. #nufc win...Pardew Out!?

@SajChowdhury:
Newcastle press officer stops Carver from answering questions on reports linking Pardew to Crystal Palace vacancy.
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Alan Pardew - Page 15 Empty
PočaljiNaslov: Re: Alan Pardew   Alan Pardew - Page 15 EmptyNed 28 Dec 2014 - 21:02

Lee Ryder ‏@lee_ryder
No official word from #nufc on Alan Pardew's future. But failure to turn up from presser fuels #cpfc speculation

Lee Ryder ‏@lee_ryder
Of course #cpfc would have to pay the full remainder of Pardew contract at #nufc
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
toon72

toon72


Broj poruka : 1099
Godina : 52
Localisation : Northwestern Croatia
Datum upisa : 07.01.2014

Alan Pardew - Page 15 Empty
PočaljiNaslov: Re: Alan Pardew   Alan Pardew - Page 15 EmptyNed 28 Dec 2014 - 21:29

Nikako ne razumijem ljude koji brane Pardewa - navijam za njegov odlazak i nadam se da će što prije otići. Nije me strah novog trenera jer će teško naći goreg od ovog sada.
Što ćemo dobiti odlaskom Pardewa? - evo:  neće više lagati i pričati jedno a raditi drugo, neće upropaštavati igrače koje imamo i koje smo imali (postoji onaj navijački slang - igrač je pardjuiziran), igrači će igrati na svojim prirodnim pozicijama ili na onim mjestima koja im odgovaraju, neću više slušati lažna obećanja i uvlačenja u guzicu Cashleyu, nećemo se više sramotiti protiv Sunderlanda, nećemo više stvarati rekordne nizove utakmica bez pobjede, nećemo više imati trenera koji ima problem sklopiti namještaj kupljen u IKEA-i.
Imamo nekoliko dobrih mladih i talentiranih igrača koji će gotovo sigurno propasti ako ih Pardew bude vodio i objašnjavao im kako treba igrati nogomet. Williamson neće igrati u prvih jedanaest a CB-ovi neće igrati RB/ili LB, AM neće igrati krila a DM neće glumiti glavne kreativce, igrati ćemo sigurno na manje dugih lopti i bolji i uspješniji nogomet. I novi trener će shvatiti odmah da nam više od napadača trebaju CB i kreativan čovjek u vezi.
Nazad na vrh Ići dole
moody

moody


Broj poruka : 1450
Godina : 32
Localisation : Tuzla
Datum upisa : 06.12.2008

Alan Pardew - Page 15 Empty
PočaljiNaslov: Re: Alan Pardew   Alan Pardew - Page 15 EmptyNed 28 Dec 2014 - 21:59

btw meni nikako nije jasna prica da nam treba napadac i ko to promovise vise, na nekoj temi sam nabrojao nase napadace i ne vidim svrhu dovodjenja jos jednoga a igramo sa samo jednim spicem. Ja bi redom na svakoj poziciji doveo po jednog igraca prije napadaca.
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Alan Pardew - Page 15 Empty
PočaljiNaslov: Re: Alan Pardew   Alan Pardew - Page 15 EmptyNed 28 Dec 2014 - 22:43

Cisse-u je ovo poslednja utakmica za NUFC, jer odlazi na Afrički Kup Nacija i vraća se u najboljem slučaju 28.01.2015. godine i to ako njegova reprezentacija Senegala ne prođe grupu.

Ko će nam davati golove? Riviere, Facundo, Armstrong?
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
Admin-Roby
Admin
Admin-Roby


Broj poruka : 4525
Godina : 32
Localisation : NOVI SAD
Datum upisa : 03.07.2007

Alan Pardew - Page 15 Empty
PočaljiNaslov: Re: Alan Pardew   Alan Pardew - Page 15 EmptyNed 28 Dec 2014 - 22:52

Ayoze Perez Very Happy

Ljudi nemojte da mislite da ce nam biti bolje posle odlaska Pardewa i da ce Ashley dovesti nekog koji ce imati muda da se suprotstavi njemu. Dovesce jos jednu marionetu,koji nece nista promeniti,i opet ce davati lazna obecanja,i proseravace se jos gore od Pardew-a. NEMA BOLJEG DOK JE ASHLEY TU!

Ashley je rak ovog kluba!
Nazad na vrh Ići dole
https://newcastle-srbija.forumsr.com
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Alan Pardew - Page 15 Empty
PočaljiNaslov: Re: Alan Pardew   Alan Pardew - Page 15 EmptyNed 28 Dec 2014 - 22:57

Bas tako Roby. Sve si napisao, to je to.
Nazad na vrh Ići dole
NewBoy




Broj poruka : 640
Localisation : Mostar
Datum upisa : 04.01.2011

Alan Pardew - Page 15 Empty
PočaljiNaslov: Re: Alan Pardew   Alan Pardew - Page 15 EmptyNed 28 Dec 2014 - 23:42

E bas to Robi.
Ako se iko suprotstavi Ashleyu taj ce svakako dobit otkaz sutradan odmah.
Jedan sam od onih koji je mrzio Pardewa nije mi bio drag cak ni onda kad smo u Europu otisli.
Zasto ? Jer je imao nevjerojatno glupe formacije i izmjene, bez imalo muda da odigra nesto agresivnije,lopte bi se nabijale bezveze, prvo poluvrijeme bi cesto poveli i igrali odlicno da bi poslije pauze igrali ko picke ne bi niko izlazio iz sesnasterca,lagao je NON STOP i tu sam krivio Pardewa.
A ovo je prva sezona da igramo cesce 4-3-3 i isplatilo se, izmjene su postale puno bolje razmislite malo koliko su nas puta one spasile zasad i rekao bi da ima muda da ostavi npr. jednog Cabelu na klupi iako je placen 8M ili kolko vec dok bi prije znao gurat jednog igraca bez obzira koliko on lose igrao.
Takoder mislim da ga igraci vole ne znam ni ja zasto al i to je vazan faktor.
Nazad na vrh Ići dole
RIOT

RIOT


Broj poruka : 4428
Godina : 37
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 12.06.2008

Alan Pardew - Page 15 Empty
PočaljiNaslov: Re: Alan Pardew   Alan Pardew - Page 15 EmptyNed 28 Dec 2014 - 23:47

Sad ova glasina da nas Pardew napušta dobija ozbiljniju dimenziju od novinarskog spekulisanja zbog čega se nije pojavio na press konferenciji.

Pominje se Glenn Hoddle...


Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Alan Pardew - Page 15 Empty
PočaljiNaslov: Re: Alan Pardew   Alan Pardew - Page 15 EmptyPon 29 Dec 2014 - 7:21

To je to sto pricam, dobicemo nekog idiota tipa Hodle. Opet englez i naravno moron.
Nazad na vrh Ići dole
RIOT

RIOT


Broj poruka : 4428
Godina : 37
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 12.06.2008

Alan Pardew - Page 15 Empty
PočaljiNaslov: Re: Alan Pardew   Alan Pardew - Page 15 EmptyPon 29 Dec 2014 - 8:25

Hajde da maštamo. Ali ovog puta zajedno sa kladionicama. Frank De Boer je favorit da nasledi Pardewa.

http://www.oddschecker.com/football/football-specials/newcastle/next-permanent-manager

Ovo je rekao u aprilu, kada su ga povezivali sa klupom Tottenhama.

"I would like to add something to a club like Brendan Rodgers did at Liverpool. I see a perspective at Tottenham Hotspur, just as Liverpool and Newcastle United sometimes are, they are sleeping giants.”
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Alan Pardew - Page 15 Empty
PočaljiNaslov: Re: Alan Pardew   Alan Pardew - Page 15 EmptyPon 29 Dec 2014 - 9:17

Ne moze niko nista da uradi kad mu je ovaj smrad nad glavom. Skockas ekipu, krenes da igras, dodje januar, proda se sve sto iole valja i cao. Dzaba nam je. Da smo kao Skoti oterali ovog zlotvora u 3 majcine mozda bi stvari bile drugacije. Ovako duvaljka.
Nazad na vrh Ići dole
toon72

toon72


Broj poruka : 1099
Godina : 52
Localisation : Northwestern Croatia
Datum upisa : 07.01.2014

Alan Pardew - Page 15 Empty
PočaljiNaslov: Re: Alan Pardew   Alan Pardew - Page 15 EmptyPon 29 Dec 2014 - 10:13

Alan Pardew je kod nas od 2010. Evo nekih njegovih postignuća kojih se treba itekako sramiti:

1. Pardew je prvi NUFC trener koji je izgubio šest utakmica za redom
2. Od početka 2012 do danas nikad nije preokrenuo poraz s poluvremena u pobjedu - dapače samo je dva ili tri puta uspio nerješeno izvući.
3. Pod vodstvom AP klub nikad nije došao dalje od četvrtog kruga u Liga kupu i FA kupu.
4. AP je izgubio četiri derbija za redom - nijedan od posljednja 22 menagera koja su nas vodila nije doživio takvu katastrofu.
5. Od 2012-2014 NUFC NIJE ZABIO iz kornera iz čak 102 odigrane utakmice
6. 2012/13 niti jedan klub u EPL nije imao više domačih poraza od nas
7. Od 1993 do dolaska AP ukupno smo 35 puta izgubili sa tri i više gola razlike. u zadnje četiri godine to nam je uspjelo 20 puta - niti jedan klub iz EPL nema tako lošu statistiku.
8. U 2013/14 smo izgubili četiri puta zaredom kod kuće - prvi puta u povijesti nam se to desilo.

Ovakvih i sličnih rekorda ima koliko želiš - a od 2010 do danas nismo uvijek imali baš toliko slabe prvotimce.
Nazad na vrh Ići dole
moody

moody


Broj poruka : 1450
Godina : 32
Localisation : Tuzla
Datum upisa : 06.12.2008

Alan Pardew - Page 15 Empty
PočaljiNaslov: Re: Alan Pardew   Alan Pardew - Page 15 EmptyPon 29 Dec 2014 - 12:12

Savicu ne mozes dati golove ako nemas prilike. Vezni red je po meni veci prioritet od napada. Slazem se da nemamo bas neke napadace, ali ima i drugih pozicija gdje mnogo vise skripimo. Willi, Colo i Saylor su stoperi, ja mislim da se prije tu trebamo podebljati. (zasto smo Mbiwu tako olako dali?? jos uvijek mi je nejasno kako nama ne valja a Romi je odlican).

Ne svijda mi se ta prica da nam je napad najkriticniji. Izgleda kad kupimo napadaca da cemo osvojiti ligu, ne bit cemo isto govno kao i do sada.
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Alan Pardew - Page 15 Empty
PočaljiNaslov: Re: Alan Pardew   Alan Pardew - Page 15 EmptyPon 29 Dec 2014 - 12:18

Stoji napisano. Ali koji nas trener pe ovoga je potrajao toliko godina? Sve smo sutirali posle sezone-dve. Sada ako opet dovedemo neku budalu i damo mu mandat, verujem da ce opravdati rekorde koje je postavio ovaj. Samo mu daj dovoljno vremena i eto ga.
Nazad na vrh Ići dole
Thug

Thug


Broj poruka : 2955
Godina : 35
Datum upisa : 21.06.2009

Alan Pardew - Page 15 Empty
PočaljiNaslov: Re: Alan Pardew   Alan Pardew - Page 15 EmptyPon 29 Dec 2014 - 13:51

Iskreno najvise bih voleo da krmak kupi Rangers i da se tornja iz naseg kluba. Ali sa druge strane mi opet dolazi u secanje Portsmouth, koji je kupio neki seik i vidi gde je sad zbog dugova...Bilo je mnogo situacija kada je meni bridio obraz od samara koje smo dobijali, a Pardew ima obraz kao opanak...Za mnogo manje gluposti su menadzeri u nasem klubu dobijali nogu. Glupost krmka da mu da ugovor na 8 godina ga je dovela u situaciju da ne sme da ga smeni, pa mislim da bi pevao kada bi Pardew otisao. E sad, umesto njega bih voleo de Boera, ili nekog tako mladog a perspektivnog trenera. Ne mora biti neki murinjo, mancini (najprecenjeniji trener ikada) anceloti, ali makar neki kao laudrup, poketinjo i slicno. Muka mi je vise od dugih lopti, muka mi je od colo=playmaker! Voleo bih sakar malo smisleniju igru. Makar malo taktike. E sad, svi imamo prava na snove...
Nazad na vrh Ići dole
NBB96

NBB96


Broj poruka : 923
Godina : 28
Localisation : Beograd
Datum upisa : 24.08.2009

Alan Pardew - Page 15 Empty
PočaljiNaslov: Re: Alan Pardew   Alan Pardew - Page 15 EmptyPon 29 Dec 2014 - 16:42

Bilo bi lepo kad bi umesto Pardew-a došao de Boer, ali bih najviše voleo kad bi se vratio Chris Hughton, mislim da je trenutno nezaposlen. Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Pedja




Broj poruka : 2033
Godina : 40
Localisation : Nis
Datum upisa : 13.10.2011

Alan Pardew - Page 15 Empty
PočaljiNaslov: Re: Alan Pardew   Alan Pardew - Page 15 EmptyPon 29 Dec 2014 - 16:59

Brinem se za Pardia.Nisu ovo cista posla.
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Alan Pardew - Page 15 Empty
PočaljiNaslov: Re: Alan Pardew   Alan Pardew - Page 15 EmptyPon 29 Dec 2014 - 17:58

Daily mail javlja da će Pardew biti imenovan za novog managera Crystal Palace-a a da će NUFC kao kompenzaciju dobiti 2 miliona funti.

Nesto slično je objavio i Sky Sports. Mislim da je to gotova stvar i da je pitanje trenutka kada će Pardew biti imenovan za novog managera Palace-a.

I ko je opet pobedio? Pa, naravno Mike Ashley. Pre dva meseca da mu je uručio otkaz, morao bi da mu isplati 1-2 miliona funti a sada će za njega dobiti 2 miliona funti.

Klikeraš! Zna čovek da zaradi. Zato i jeste milijarder!
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
RIOT

RIOT


Broj poruka : 4428
Godina : 37
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 12.06.2008

Alan Pardew - Page 15 Empty
PočaljiNaslov: Re: Alan Pardew   Alan Pardew - Page 15 EmptyPon 29 Dec 2014 - 18:10

Alan Pardew - Page 15 NT2OZx5

Znam da je Ashley koren problema, sputavanja ambicija zarad stabilnosti i odvratnog stava prema navijačima.

Ali, boli me kurac.

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

KONAČNO NAPOLJE IZ KLUBA
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Alan Pardew - Page 15 Empty
PočaljiNaslov: Re: Alan Pardew   Alan Pardew - Page 15 EmptyPon 29 Dec 2014 - 18:52

Koja je sad ovo fora sa ovim? Kako sad tako odjednom se dogovorili i cao? Kad su svi trazili da ga odjebu nije ga dao a sad se razisli lagano. Nesto mi tu smrdi, lid klub skroz.

Elem ajde da vidimo ko je od idiota bez posla, kog cemo papka sad dovesti.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Alan Pardew - Page 15 Empty
PočaljiNaslov: Re: Alan Pardew   Alan Pardew - Page 15 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Alan Pardew
Nazad na vrh 
Strana 15 od 19Idi na stranu : Prethodni  1 ... 9 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19  Sledeći
 Similar topics
-
» Alan Pardew godinu dana u Newcastle-u
» Dali Alan Pardew treba da dobije otkaz?
» Pardew ce sacekati sa izborom kapitena
» Istorijska izjava Alana Pardew-a

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Newcastle United Srbija :: English Premier League :: Newcastle United Football Club-
Skoči na: