Newcastle United Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Newcastle United Srbija

Forum za sve fanove Newcastle United-a sa Balkana
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Alan Pardew

Ići dole 
+18
m.c.t.
Alistair
pirLe
Alan Smith17
RIOT
Becej City
Thug
Savic
NewBoy
Admin-Roby
Srki
toon72
NBB96
Pedja
mare90
Mitro's on fire
zarkonio
spira
22 posters
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 14 ... 19  Sledeći
AutorPoruka
Pedja




Broj poruka : 2033
Godina : 40
Localisation : Nis
Datum upisa : 13.10.2011

Alan Pardew - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Alan Pardew   Alan Pardew - Page 9 EmptySre 3 Sep 2014 - 15:14

Da li je moguce da je Pardi pod takvim pritiskom?! Imali smo solidan raspored,a na kontu samo dva boda.Slede nam tri nezgodne utakmice,pa je veliko pitanje sta se moze uraditi.Izgleda je doslo vreme za rastanak.
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Alan Pardew - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Alan Pardew   Alan Pardew - Page 9 EmptySre 3 Sep 2014 - 16:02

Pulis je bez posla. Napravice veliki poduhvat-odrzace nas u ligi. A?
Nazad na vrh Ići dole
RIOT

RIOT


Broj poruka : 4428
Godina : 37
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 12.06.2008

Alan Pardew - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Alan Pardew   Alan Pardew - Page 9 EmptySre 3 Sep 2014 - 16:11

Srki ::
Pulis je bez posla. Napravice veliki poduhvat-odrzace nas u ligi. A?

Ja bih prihvatio Pulisa. Doduše, više bih voleo Di Mattea ili čak Dychea.

Ali mislim da nećemo menjati menadžera još dugo, iako su kvote na to da Pardew dobije nogu u dupe prilično pale.

Paddy Power priced Pardew at 9/1 after the transfer window closed, but an influx of punts saw those odds trimmed to 6/1 overnight before dropping to 4/1 here
Nazad na vrh Ići dole
moody

moody


Broj poruka : 1450
Godina : 32
Localisation : Tuzla
Datum upisa : 06.12.2008

Alan Pardew - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Alan Pardew   Alan Pardew - Page 9 EmptySre 3 Sep 2014 - 16:53

PARDI NIJE PROBLEM

teško je to shvatiti, i mnogo bolji trener sve sto nam moze donjeti je 1 eventualno 2 mjesta na tablici i to je sve.
A sad da li smo 11. ili 9. koga zabole. Ponavljam da Pardi nije problem uopšte. Ali debeli je idealno napravio sve da se krivica prebaci na njega.
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Alan Pardew - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Alan Pardew   Alan Pardew - Page 9 EmptySre 3 Sep 2014 - 18:09

@moody

To i ja kenjam jos odavno.

A sto se tice Pullisa, ne bih bio srecan uopste. Najveci klub koji je trenirao je Stoke.

Ja se i dalje tripujem da ovaj klub zasluzuje bolje i nekoga ko moze da mu pruzi vise.

Zajebi Pullisa i ekipu.
Nazad na vrh Ići dole
toon72

toon72


Broj poruka : 1099
Godina : 52
Localisation : Northwestern Croatia
Datum upisa : 07.01.2014

Alan Pardew - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Alan Pardew   Alan Pardew - Page 9 EmptySre 3 Sep 2014 - 18:12

moody ::
PARDI NIJE PROBLEM
teško je to shvatiti, i mnogo bolji trener sve sto nam moze donjeti je 1 eventualno 2 mjesta na tablici i to je sve.
A sad da li smo 11. ili 9. koga zabole. Ponavljam da Pardi nije problem uopšte. Ali debeli je idealno napravio sve da se krivica prebaci na njega
.

...ne bih se baš složio s ovim tvojim...AP nije jedini problem ali svakako je jedan od dva, tri glavna...mogu se složiti da je Cashley problem broj 1 - no nemojmo zaboraviti da je on ove godine ipak dio novca dao u pojačanja...neću ulaziti u to kakva su no 'ajde potrošilo se nešto...
...AP je problem - on bi valjda i Barcelonu tjerao da igra na beskorisne duge lopte...njegovo taktičku znanje je mogu slobodno reči manje nego većine nas ovdje na ovom forumu - a to je nažalost već gomilu puta i dokazao u nemogućnosti čitanja protivničke igre i gotovo kretenskog postavljanja naših igrača...dotični također već dva mjeseca "sere" po novinama kako trebamo napadača a nisam siguran da se jednom dotaknuo onoga što nam je potrebnije u ovom momentu - CB i playmaker...laže čim pokuša izgovoriti neku rečenicu i to svjesno laže i pokušava obmanuti navijače - mislim da tom čovjeku nitko više ne vjeruje ako i malo voli ovaj klub...siguran sam da je kontaktiran kod odabira igrača i da je samo INZISTIRAO u dovođenju barem solidnog CB da bi mu se to i dovelo - no on cijelo vrijeme traži jebenog napadača...čovjek je već desetinu puta pokazao da nema nimalo karaktera i da je spreman vlastito i tuđe govno pojesti u pojedinim trenucima...ne znam kakav je privatno no ovako javno je doslovno nula od čovjeka...
...da li njega štiti ugovor ili gazda ustrajno misli kako je dobro stajati iza trenera pa i kad je ovako loše - ne znam...već se nekoliko puta izvukao kad mu je "visio mač nad glavom" - ko mačka je sa devet života (ali ih je sigruno već nekoliko potrošio)...ostane li ili ode ne može me ništa od toga iznenaditi...no kao što sam i rekao on nije trener, psiholog, menager za ovaj klub sada...možda se nešto promjeni, možda "proigramo", možda igrači počnu "ginuti" za svog trenera - sve je moguće - no sada meni ne izgleda ovo baš dobro...do prve pobjede kad ću opet se početi nadati da je plavušan počeo shvaćati filozofiju igre...
Nazad na vrh Ići dole
Dinko

Dinko


Broj poruka : 1661
Godina : 39
Localisation : Eksjö, Sverige
Datum upisa : 30.08.2007

Alan Pardew - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Alan Pardew   Alan Pardew - Page 9 EmptySre 3 Sep 2014 - 18:13

Debeli je to super uradio, ali i Pardew je znao da je to tako, samo je sutio i primao platu jer zna da nece nikada naci bolji klub i bolje uslove. Svjestan je svojih sposobnosti i suti. A raja se lozi da ce promjenom trenera ici na bolje.
I novom treneru ce se dati sezona bez ocekivanja, a onda na pocetku sljedece bez pojacanja i sa slabim startom opet ispocetka. Debeli se smjeska a prosjecni i ispodprosjecni treneri se smjenjuju. Rade za pasus u CV-u i nesto para.
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Alan Pardew - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Alan Pardew   Alan Pardew - Page 9 EmptySre 3 Sep 2014 - 18:23

Daleko od toga da branim Pardewa, ja bih samo zeleo da mi neko navede iole ozbiljnog coveka koji bi u uslovima gde se proda cela jedna (najjaca) postava ionda dovede druga, na sred sezone napravio ista bolje.

Lepo napisa moody, 1-2 mesta bolji plasman i to je to.

Ovaj klub od vrha ne valja, na pogresan nacin se radi, sve i da je umesto ovoga Kapelo ne bi uradio ista. Uostalom taj kalibar ne bi ni dosao.
Nazad na vrh Ići dole
toon72

toon72


Broj poruka : 1099
Godina : 52
Localisation : Northwestern Croatia
Datum upisa : 07.01.2014

Alan Pardew - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Alan Pardew   Alan Pardew - Page 9 EmptySre 3 Sep 2014 - 18:55

Srki ::
Daleko od toga da branim Pardewa, ja bih samo zeleo da mi neko navede iole ozbiljnog coveka koji bi u uslovima gde se proda cela jedna (najjaca) postava ionda dovede druga, na sred sezone napravio ista bolje.
Ovaj klub od vrha ne valja, na pogresan nacin se radi, sve i da je umesto ovoga Kapelo ne bi uradio ista. Uostalom taj kalibar ne bi ni dosao
.
...svaki, kao što kažeš "iole ozbiljniji čovjek", bi na nešto takvo zahvali gazdi i podnio ostavku ili se izborio za bolji status i više udjela u odlučivanju slijedeći puta...AP nije ozbiljan čovjek...
...klub nije idealno ustrojen no mislim da previše pažnje pridajemo samom gazdi - da se krivo ne shvati ne branim Cashleya - on je stavio ljude kojima vjeruje da upravljaju financijama i samom organizacijom kluba...na kraju mjeseca podvuće crtu pogleda kolika je zarada da neke bonuse ljudima koji su to ostvarili i ode ostatak prokockati u najbliži kazino...sigurno da je njegova rijeć glavna kod nekih većih transfera i najbitnijih odluka - no da "visi" samo u klubu ne bi mu SD tako dobro poslovao - naš klub mu je samo igračka i statusni simbol a ne glavni izvor zarade...i zato mislim da je veća odgovornost i greška u tim ljudima (uključujući AP)...pa ono, sigurno imaju nekakav limit i buget s kojim raspolažu - ovoliko maximalno na plaće, ovoliko maximalno na osoblje, ovoliko na toplu vodu i grijanje - snađite se unutar toga...ili ajmo gledati to ovako: imamo "gužvu" u sredini - ajmo jednog prodati za 14 i za toliko dovesti CB - naravno da kad je rijeć o "velikim transferima" da će Cashley dati glavnu rijeć (prodaja Cabayea i Carrolla za veliku paru)...pa mi ovo ljeto potrošili gotovo 40 milijuna (ne ulazim u to da smo to i zaradili ranije na prodajama) a nemamo obranu i playa - pa nije tome debeli kriv već onaj koji slaže ekipu i traži da mu se dovedu igrači na tim mjestima...
...ne znam koga bih želio kao novog trenera i malo ih je kvalitetnih koji bi pristali doći na ovakvo mjesto...
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Alan Pardew - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Alan Pardew   Alan Pardew - Page 9 EmptySre 3 Sep 2014 - 19:12

toon72 ::
Srki ::
Daleko od toga da branim Pardewa, ja bih samo zeleo da mi neko navede iole ozbiljnog coveka koji bi u uslovima gde se proda cela jedna (najjaca) postava ionda dovede druga, na sred sezone napravio ista bolje.
Ovaj klub od vrha ne valja, na pogresan nacin se radi, sve i da je umesto ovoga Kapelo ne bi uradio ista. Uostalom taj kalibar ne bi ni dosao
.
[size=16]...svaki, kao što kažeš "iole ozbiljniji čovjek", bi na nešto takvo zahvali gazdi i podnio ostavku ili se izborio za bolji status i više udjela u odlučivanju slijedeći puta...AP nije ozbiljan čovjek...

Boljeg necemo ni dovesti. Dakle po default-u moze samo jos gora magarcina da dodje. I glavni problem jeste upravo taj sto gazda prodaje onoga za koga mu stigne dobra i odgovarajuca ponuda a za ekipu ga stoli bojko! Kao sto rekoh ne bi namni Kapelo pomogao.
Nazad na vrh Ići dole
Pedja




Broj poruka : 2033
Godina : 40
Localisation : Nis
Datum upisa : 13.10.2011

Alan Pardew - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Alan Pardew   Alan Pardew - Page 9 EmptyČet 4 Sep 2014 - 2:10

Dosta tacnih stvari ste izneli ovde,a istina je obicno na sredini.Ja ne mogu da verujem da Newcastle nema kontra napad,ne mogu da verujem da svaku loptu sa 70 metara saljemo na Wilija,umesto da gradimo akciju,ne mogu da verujem da nam je odbrana onako jadna,ne mogu da verujem kako smo smusena ekipa.Mislim da nam nije potreban jos jedan limitiran trener,vec proveren,iskusan,kvalitetan,skup trener.Siguran sam da bi bilo koje veliko ime doslo kod nas,ali se mora platiti.Nema tu velike filozofije.Pardi se izvlacio nekoliko puta u proteklim godinama.Mislim da mu ovog puta nema spasa,i da ce nas zadnji put voditi protiv Hula.Sacekajmo jos 15 dana,ali vise nisam siguran za njega.
Nazad na vrh Ići dole
moody

moody


Broj poruka : 1450
Godina : 32
Localisation : Tuzla
Datum upisa : 06.12.2008

Alan Pardew - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Alan Pardew   Alan Pardew - Page 9 EmptyČet 4 Sep 2014 - 7:16

Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Alan Pardew - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Alan Pardew   Alan Pardew - Page 9 EmptyČet 4 Sep 2014 - 11:14

Sranje je i on i ekipa, a na vrhu svega je sranje rukovodstvo kluba.
Pedja, mislim da dobar i kvalitetan trener nece doci kod nas, upravo zbog ovog poslednjeg sto sam naveo. Pa zamisli bre nekog ozbiljnig trenera kome debeli proda pola ekipe u januaru!?! Sta nekome treba da userava svoju karijeru sa takvim klubom. Alan Kurbisli, Pulis, Pardew, Kinear... To je nasa klasa.
Nazad na vrh Ići dole
zarkonio

zarkonio


Broj poruka : 170
Godina : 41
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 26.11.2011

Alan Pardew - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Alan Pardew   Alan Pardew - Page 9 EmptyPon 8 Sep 2014 - 21:29

Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Alan Pardew - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Alan Pardew   Alan Pardew - Page 9 EmptyPon 8 Sep 2014 - 21:39

Ne znam... Nisam za to da se kola slome preko jednih ledja i posle toga ce kao sve da bude OK. Nece. Ovaj klub smrdi odozgo, od debelog. Samo ce musteriju da promeni, nastavice isto da radi. Slazem se da je AP vezara ali nije ovaj kupleraj on napravio. Smena pogresnog coveka se trazi.
Nazad na vrh Ići dole
spira

spira


Broj poruka : 1075
Godina : 43
Localisation : New Now
Datum upisa : 24.12.2009

Alan Pardew - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Alan Pardew   Alan Pardew - Page 9 EmptyPon 8 Sep 2014 - 22:46

Srki ::
Ne znam... Nisam za to da se kola slome preko jednih ledja i posle toga ce kao sve da bude OK. Nece. Ovaj klub smrdi odozgo, od debelog. Samo ce musteriju da promeni, nastavice isto da radi. Slazem se da je AP vezara ali nije ovaj kupleraj on napravio. Smena pogresnog coveka se trazi.

Nije ga napravio, ali ga štiti i uživa u njemu...
Nazad na vrh Ići dole
Thug

Thug


Broj poruka : 2955
Godina : 35
Datum upisa : 21.06.2009

Alan Pardew - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Alan Pardew   Alan Pardew - Page 9 EmptyUto 9 Sep 2014 - 8:12

Riba smrdi od glave...na krmacu ne mozemo da uticemo, jer je vlasnik kluba, ako resi da proda, prodace ga...Treba da se smeni Pardew, i da se nadamo da ce doci neko ko zna sta je fudbal, a nada poslednja umire.
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Alan Pardew - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Alan Pardew   Alan Pardew - Page 9 EmptyUto 9 Sep 2014 - 11:34

E dok ne skenjamo glavu dzaba su sve ove pizdarije, da vam odmah kazem. Samo ce se na klupi promeniti frizura i to je to. A pri tome boljeg trenera necemo dovesti, u obzir dolazi samo gori.
Nazad na vrh Ići dole
Thug

Thug


Broj poruka : 2955
Godina : 35
Datum upisa : 21.06.2009

Alan Pardew - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Alan Pardew   Alan Pardew - Page 9 EmptyUto 9 Sep 2014 - 13:13

Iskreno, ja bih doveo nekog mladog, nedokazanog ali perspektivnog trenera. Krmacu jedino da smakne neko. To je jedini nacin da on u ovom trenutku ode. Isto je i sa vlasnikom kluba kao i sa trenerom. Ko zna ko bi dosao...Neki seik kao ovaj iz portsmoutha, pa da zavrsimo u 4 ligi? Ili Ribolovljev kome je posle jedne sezone dojadio Monako? Postoji jedna prilika da se debeli iseli iz naseg kluba. Obzirom da je vec kupio 10% Rangers-a, ima mogucnost da za male pare kupi i ostalo. E sad po pravilima uefe, fife ili koga god, jedan covek ne moze biti vlasnik 2 kluba. Mozda uvidi vecu priliku tamo?
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Alan Pardew - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Alan Pardew   Alan Pardew - Page 9 EmptyUto 9 Sep 2014 - 14:02

Poenta je da svaki trener koji dodje radice u istim sranjima. Dakle prodavace mu igrace, dovoditi ko zna koje, sve kako se debelom cefne. Verujem da svako ozbiljan u fudbalu to zna i da ga nesto zabole stojadin da dodje u takav klub. Dakle doci ce neki jos gori kurcopacenik od AP-a. A sve i da kojim cudom dodje Kapelo uradio bi isto koliko i ovaj. Dakle okolnosti su problem, a njih ne pravi trener vec debeli gmaz. Dok se njega ne kurtalisu i ne dodje neko ko ume da vodi fk nema boljitka.
Nazad na vrh Ići dole
Thug

Thug


Broj poruka : 2955
Godina : 35
Datum upisa : 21.06.2009

Alan Pardew - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Alan Pardew   Alan Pardew - Page 9 EmptyUto 9 Sep 2014 - 14:12

Srki bre...da brzim krilima igras duge lopte i onda je vlasnik kriv? Sa cisse-om, reveljeom ili kako vec, sa perezom koji ni jedan nije skok igrac, ni jedan nije za glavu igras duge lopte? Jedino ako mi je krmaca rekla moras da igras duge lopte. Za sve ostalo dobijas otkaz...
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Alan Pardew - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Alan Pardew   Alan Pardew - Page 9 EmptyUto 9 Sep 2014 - 14:59

Ma ne kazem ja da on nije vezara, daleko od toga. Ali stalno nam je ekipa s kurca i konopca skrpljena. Jedne sezone smo igrali dobro, imali ekipu i odmah je sve prodato. Cim neko iskoci, prodaj. Jebes ti to.
Nazad na vrh Ići dole
Pedja




Broj poruka : 2033
Godina : 40
Localisation : Nis
Datum upisa : 13.10.2011

Alan Pardew - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Alan Pardew   Alan Pardew - Page 9 EmptySre 10 Sep 2014 - 15:51

Imam osecaj da ce sledeci nas trener biti Steve Mcclaren.Ne bih imao nista protiv.Radi odlican posao sa Derbijem.Igraju ljudi lep prelep fudbal.Ja sam za!
Nazad na vrh Ići dole
RIOT

RIOT


Broj poruka : 4428
Godina : 37
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 12.06.2008

Alan Pardew - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Alan Pardew   Alan Pardew - Page 9 EmptyČet 11 Sep 2014 - 23:32

Nazad na vrh Ići dole
Pedja




Broj poruka : 2033
Godina : 40
Localisation : Nis
Datum upisa : 13.10.2011

Alan Pardew - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Alan Pardew   Alan Pardew - Page 9 EmptyPet 12 Sep 2014 - 2:18

Nisam bas siguran da moze preziveti ako izgubi naredne dve utakmice.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Alan Pardew - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Alan Pardew   Alan Pardew - Page 9 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Alan Pardew
Nazad na vrh 
Strana 9 od 19Idi na stranu : Prethodni  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 14 ... 19  Sledeći
 Similar topics
-
» Alan Pardew godinu dana u Newcastle-u
» Dali Alan Pardew treba da dobije otkaz?
» Alan Shearer?!?!?!?!
» Pardew ce sacekati sa izborom kapitena

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Newcastle United Srbija :: English Premier League :: Newcastle United Football Club-
Skoči na: