Newcastle United Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Newcastle United Srbija

Forum za sve fanove Newcastle United-a sa Balkana
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 zimski prelazni rok

Ići dole 
+13
RIOT
moody
spira
Zuca
Pedja
NBB96
NewBoy
Alan Smith17
Thug
Admin-Roby
Dinko
Srki
swiperr
17 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4 ... 10, 11, 12  Sledeći
AutorPoruka
Admin-Roby
Admin
Admin-Roby


Broj poruka : 4525
Godina : 32
Localisation : NOVI SAD
Datum upisa : 03.07.2007

zimski prelazni rok - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: zimski prelazni rok   zimski prelazni rok - Page 3 EmptyPon 21 Nov 2011 - 14:52

steta sto je otisao...velik talenat.....mogao je da se bori sa gutierrezom za levo krilo..
Nazad na vrh Ići dole
https://newcastle-srbija.forumsr.com
Dinko

Dinko


Broj poruka : 1661
Godina : 39
Localisation : Eksjö, Sverige
Datum upisa : 30.08.2007

zimski prelazni rok - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: zimski prelazni rok   zimski prelazni rok - Page 3 EmptyPon 21 Nov 2011 - 16:34

Nije sto je nas al' mogli smo dovest Salihovica, može on igrati i na lijevom beku ali i krilo. Ubi iz slobodnih tako da nam ne bi falili Taylorovi slobodnjaci. Nije da ja ne bih volio nekoga boljeg ali znajući našeg vrlog gazdu Sejo je idealan jer mu ističe ugovor na ljeto pa bi sigurno jeftino doš'o, a moglo bi se zaraditi za 2 godine na njemu polijepo.
Nazad na vrh Ići dole
RIOT

RIOT


Broj poruka : 4428
Godina : 37
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 12.06.2008

zimski prelazni rok - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: zimski prelazni rok   zimski prelazni rok - Page 3 EmptyUto 22 Nov 2011 - 10:29

Danny Simpson looks set to turn down Newcastle’s new contract offer – paving the way for a move, with Fulham the latest side to show an interest.

The right-back still has 18 months of his deal to run but the five-year offer on the table means he would remain as one of the club’s lowest earners.

Both West Ham and QPR are also monitoring the situation but Fulham have now entered the race after Zdenek Grygera’s knee injury.


http://www.mirrorfootball.co.uk/transfer-news/Newcastle-defender-Danny-Simpson-a-target-for-Fulham-article832548.html
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

zimski prelazni rok - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: zimski prelazni rok   zimski prelazni rok - Page 3 EmptyUto 22 Nov 2011 - 11:21

A Pardew mu rekao da potpise novi ugovor.

Vidim da ce biti topla zima.
Nazad na vrh Ići dole
Thug

Thug


Broj poruka : 2955
Godina : 35
Datum upisa : 21.06.2009

zimski prelazni rok - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: zimski prelazni rok   zimski prelazni rok - Page 3 EmptyUto 22 Nov 2011 - 16:50

ne znam sta se desava, navodno trazi veliku platu...nije on igrac za veliku platu...samo jedan igrac moze i ima veliku platu kod nas, a to je cap colo!
Nazad na vrh Ići dole
RIOT

RIOT


Broj poruka : 4428
Godina : 37
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 12.06.2008

zimski prelazni rok - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: zimski prelazni rok   zimski prelazni rok - Page 3 EmptyČet 24 Nov 2011 - 8:46

Newcastle are chasing Montpellier captain Mapou Yanga-Mbiwa.

The 22-year-old defender, who is available for £5million, has admitted he wants to play in England.


Izgleda da se sprema zamena za Coloccini-ja.

Teško je verovati da klinac koji je trenutno kapiten tima koji sa PSG-om deli prvo mesto u Ligue1 sa 30 bodova želi da pređe u osrednji PL tim gde će da bude rezerva. Ako smo zaista zagrizli sa Yanga-Mbiwa-u, captain Colo sigurno ide.

Pored teškog prezimena, svaki tim u Engleskoj koji bi doveo ovog igrača, moraće da se suoči i sa brdom tovara, jer ukoliko naglas pročitate njegovo ime, shvatićete da je izgovor identičan kao da ste rekli "my poo", iliti, moje govno.
Nazad na vrh Ići dole
Admin-Roby
Admin
Admin-Roby


Broj poruka : 4525
Godina : 32
Localisation : NOVI SAD
Datum upisa : 03.07.2007

zimski prelazni rok - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: zimski prelazni rok   zimski prelazni rok - Page 3 EmptyČet 24 Nov 2011 - 10:24

nije iz PSG Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
https://newcastle-srbija.forumsr.com
Thug

Thug


Broj poruka : 2955
Godina : 35
Datum upisa : 21.06.2009

zimski prelazni rok - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: zimski prelazni rok   zimski prelazni rok - Page 3 EmptyČet 24 Nov 2011 - 11:31

pa nije micko ni rekao iz psg-a avec tima koji deli mrvo mesto sa psg-om...Very Happy citaj kako je napisano! Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

zimski prelazni rok - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: zimski prelazni rok   zimski prelazni rok - Page 3 EmptyČet 24 Nov 2011 - 11:36

Metnem ih ja na stojka ako prodaju Coloa.

To sto je ovaj lik batica u Francuskoj ne znaci nista. Prelazak u PL znaci n-tostruko vise love nego igde u svetu, tako da me ne bi cudilo i da predje u Wigan.
Nazad na vrh Ići dole
Thug

Thug


Broj poruka : 2955
Godina : 35
Datum upisa : 21.06.2009

zimski prelazni rok - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: zimski prelazni rok   zimski prelazni rok - Page 3 EmptyČet 24 Nov 2011 - 11:44

stoji to sto srki kaze...u francuskoj samo par ekipa moze da placa dobre plate...u engleskoj malte ne svi daju vece plate od 80% ekipa u francuskoj...ne znam sta da kazem...pred svaki prelazni rok strepim...
Nazad na vrh Ići dole
RIOT

RIOT


Broj poruka : 4428
Godina : 37
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 12.06.2008

zimski prelazni rok - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: zimski prelazni rok   zimski prelazni rok - Page 3 EmptyČet 24 Nov 2011 - 11:44

Detelinarac, čitaj pažljivije. Smile
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

zimski prelazni rok - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: zimski prelazni rok   zimski prelazni rok - Page 3 EmptyČet 24 Nov 2011 - 12:07

Manje me zanima ko ce da dodje, interesantnija je departure sekcija.
Nazad na vrh Ići dole
Pedja




Broj poruka : 2033
Godina : 40
Localisation : Nis
Datum upisa : 13.10.2011

zimski prelazni rok - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: zimski prelazni rok   zimski prelazni rok - Page 3 EmptyČet 24 Nov 2011 - 12:44

Ja se nadam da Colo ostaje,i da napokon pojacavamo tim posle dugo godina...
Nazad na vrh Ići dole
Thug

Thug


Broj poruka : 2955
Godina : 35
Datum upisa : 21.06.2009

zimski prelazni rok - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: zimski prelazni rok   zimski prelazni rok - Page 3 EmptyČet 24 Nov 2011 - 13:53

svi se mi tome nadamo...ali realnost nam je mnogo drugacija...sve dok je krmaca na kormilu naseg kluba...
Nazad na vrh Ići dole
Alan Smith17

Alan Smith17


Broj poruka : 1672
Localisation : SOuth croatia
Datum upisa : 03.06.2009

zimski prelazni rok - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: zimski prelazni rok   zimski prelazni rok - Page 3 EmptyPet 25 Nov 2011 - 14:28

treba ostat colo i plus još jedan stoper, npr ovaj lik...pa nece taylor i colo non stop biti fit...
jebote perch prva zamjena...čeka ko zapeta puška Laughing
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

zimski prelazni rok - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: zimski prelazni rok   zimski prelazni rok - Page 3 EmptyNed 27 Nov 2011 - 19:20

Hm... Sve mi se cini da ce ponovo biti kako sam i ocekivao:

http://www1.skysports.com/football/news/11678/7337218/Pardew-admits-January-dread

Pardew:
You're talking about Newcastle United - nothing is certain here.

Znaci rasprodaja.
Nazad na vrh Ići dole
RIOT

RIOT


Broj poruka : 4428
Godina : 37
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 12.06.2008

zimski prelazni rok - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: zimski prelazni rok   zimski prelazni rok - Page 3 EmptyPet 2 Dec 2011 - 9:00

Jermain Defoe admits he may have to leave Tottenham in January to keep his Euro 2012 hopes alive.

The 29-year-old striker has fallen out of favour at White Hart Lane, with boss Harry Redknapp preferring the on-loan Emmanuel Adebayor.

Defoe came off the bench to score in last weekend's 3-1 win at West Brom, but he fears that unless he is starting regularly, it could cost him a place in the England squad for Euro 2012.


DOVEDITE GA.
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

zimski prelazni rok - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: zimski prelazni rok   zimski prelazni rok - Page 3 EmptyPet 2 Dec 2011 - 10:48

Rekao je prosli prelazi rok da NE ZELI da igra za Newcastle. Mislim da nema od tog posa nista.
Nazad na vrh Ići dole
Thug

Thug


Broj poruka : 2955
Godina : 35
Datum upisa : 21.06.2009

zimski prelazni rok - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: zimski prelazni rok   zimski prelazni rok - Page 3 EmptyPet 2 Dec 2011 - 10:49

davno smo uvideli da imamo pajaca na klupi...kako mu se izdiktira tako radi...citao sam da mislim fulham kupuje rodaljegu za 3,5m! smesna cifra, a moze da posluzi veoma dobro! pre bi njega, i mladji je i svestraniji od defoa...a nije picka placenicka...
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

zimski prelazni rok - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: zimski prelazni rok   zimski prelazni rok - Page 3 EmptyPet 2 Dec 2011 - 11:49

Opet kazem da me vise brine ko ce da otperja. Defo je dobar igrac, nema sta ali mislim da je on sebi postavio za cilj da treba da igra samo za ekipe koje se bore za vr'. Zato je i rekao da ga NUFC ne zanima. Ako promenimo misljenje o nama onda ce ljudi i te kako zeleti da dodju.
Nazad na vrh Ići dole
RIOT

RIOT


Broj poruka : 4428
Godina : 37
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 12.06.2008

zimski prelazni rok - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: zimski prelazni rok   zimski prelazni rok - Page 3 EmptyPet 2 Dec 2011 - 13:19

Realno, Defoe nije igrač koji može da prevodi napad timova koji se bore za vrh. Ne bi bio u prvoj postavi ni Čelsija, L'pool-a, ni Arsenala, a o Man U i Man City da ne pričam. Trenutno je rezerva u Tottenham-u, što znači da može da pređe samo u prosečan premijerligaški klub kome manjka napadača.

Dakle, Everton, Newcastle ili Aston Villa.

Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

zimski prelazni rok - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: zimski prelazni rok   zimski prelazni rok - Page 3 EmptyPet 2 Dec 2011 - 13:23

Ne znam sto ne bi mogao. Arsenal sem Seka Persyja nema nikoga sposobnog da zabode gol. Za pocetak. Chelsea je tek tuzan. Drgoba i Torres nesto ne idu zajedno pa ili igra jedan ili drugi - sve u svemu kilavo sve to izgleda.

Ne mislim da je nemoguce da dodje u npr. Villu, Njuku, Sunderland (uzeo ih Martin O'neill)... Ali po onome sto je palamudio prosli prelazni rok bio je iz fazona bolje rezerva kod Harryja nego prvi tim kod Pardewa. Videcemo, vrti se rulet Arrow
Nazad na vrh Ići dole
Thug

Thug


Broj poruka : 2955
Godina : 35
Datum upisa : 21.06.2009

zimski prelazni rok - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: zimski prelazni rok   zimski prelazni rok - Page 3 EmptyPet 2 Dec 2011 - 14:27

mislim da nam ne treba takav igrac...prvo highwager je, drugo istripovana budala koja misli da je iznad svih(tima) pokvario bi nam harmoniju u timu koja nam je sve ove sezone...
Nazad na vrh Ići dole
Admin-Roby
Admin
Admin-Roby


Broj poruka : 4525
Godina : 32
Localisation : NOVI SAD
Datum upisa : 03.07.2007

zimski prelazni rok - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: zimski prelazni rok   zimski prelazni rok - Page 3 EmptyPet 2 Dec 2011 - 16:10

mislim da od svih igraca sa kojim smo do sada povezani,najbolje bi se snasao Giroud iz Monpelilera......decko zabada,i prava 9-ka je!
Nazad na vrh Ići dole
https://newcastle-srbija.forumsr.com
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

zimski prelazni rok - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: zimski prelazni rok   zimski prelazni rok - Page 3 EmptyPet 2 Dec 2011 - 17:21

Nasa devetka, doduse sa jedinicom ispred je Demba. Covek cveta flower
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





zimski prelazni rok - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: zimski prelazni rok   zimski prelazni rok - Page 3 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
zimski prelazni rok
Nazad na vrh 
Strana 3 od 12Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4 ... 10, 11, 12  Sledeći
 Similar topics
-
» Zimski prelazni rok
» Zimski prelazni rok 2022.
» Letnji prelazni rok
» Januarski prelazni rok-In and Out
» Letnji prelazni rok 2012.

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Newcastle United Srbija :: English Premier League :: Transferi i špekulacije-
Skoči na: