Newcastle United Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Newcastle United Srbija

Forum za sve fanove Newcastle United-a sa Balkana
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Letnji prelazni rok

Ići dole 
+18
Dinko
NUFC96
Srki
aleksandar.sefer
Toon Army MKD
Toon4life
Alan Smith17
mare90
Thug
pirLe
moody
NewBoy
Admin-Roby
Pedja
m.c.t.
Savic
spira
RIOT
22 posters
Idi na stranu : 1, 2, 3 ... 11 ... 21  Sledeći
AutorPoruka
RIOT

RIOT


Broj poruka : 4428
Godina : 37
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 12.06.2008

Letnji prelazni rok  Empty
PočaljiNaslov: Letnji prelazni rok    Letnji prelazni rok  EmptyUto 20 Mar 2012 - 16:10

Bliži se, a tako i počinju i tračevi...

Chelsea are planning a £30m raid in the summer to land the Newcastle pair Cheick Tioté and Tim Krul.

Krul and Tioté have been targeted as part of the rebuilding progress at Chelsea that began under Andre Villas-Boas, before he was dismissed earlier this month. His removal, however, will not stop the desire to overhaul the ageing squad at Stamford Bridge and create a side capable of challenging for the Premier League title. Tioté, at 25, has emerged as one of the most dynamic central midfielders in the country. He would offer the kind of defensive strength in that position which was clearly missing during Villas-Boas's ill-fated attempts to play a more expansive game, in line with owner Roman Abramovich's desires.

http://www.independent.co.uk/sport/football/transfers/chelsea-to-bid-30m-for-krul-and-tiot-7578111.html?

Isto tako, na radaru je i Maher iz AZ Alkmara, kažu da je dobar, ali igra na poziciji desetke, koja je i ovako suficitarna...
Nazad na vrh Ići dole
spira

spira


Broj poruka : 1075
Godina : 43
Localisation : New Now
Datum upisa : 24.12.2009

Letnji prelazni rok  Empty
PočaljiNaslov: Re: Letnji prelazni rok    Letnji prelazni rok  EmptyUto 20 Mar 2012 - 20:23

Ja bih Giroud-a,Douglas-a,Pietersa,a može i Hazard Shocked
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Letnji prelazni rok  Empty
PočaljiNaslov: Re: Letnji prelazni rok    Letnji prelazni rok  EmptyUto 20 Mar 2012 - 21:18

Mogu i Krul i Tiote u Chelsea ali pod uslovom da se za svakog od njih dobije po 30 miliona funti. Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
m.c.t.

m.c.t.


Broj poruka : 2084
Localisation : Nova Pazova
Datum upisa : 07.07.2007

Letnji prelazni rok  Empty
PočaljiNaslov: Re: Letnji prelazni rok    Letnji prelazni rok  EmptySre 21 Mar 2012 - 0:15

Newcastle mora odmah reci NE prodaji igraca, jer u suprotnom svaki igrac ce biti povezan sa Realom, Chelsea-jom, Manchesterom, Arsenalom, Milanom... I onda ce im misli biti daleko od naseg kluba. Kao kad je igrao Owen, zna covek da ce otici u drugi klub, Newcastle ga ne zanima, ali ce u svakom slucaju izaci na teren da sere po njemu i po celoj ekipi. Treba igracima odmah ubiti iluzije i fokusirati ih na sledecih 10 godina u Newcastlu. Naravno znam da je to nemoguce.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/srdjan23
Pedja




Broj poruka : 2033
Godina : 40
Localisation : Nis
Datum upisa : 13.10.2011

Letnji prelazni rok  Empty
PočaljiNaslov: Re: Letnji prelazni rok    Letnji prelazni rok  EmptySre 21 Mar 2012 - 0:48

Ubicu se ako nam ode Tiote...Bas planiram da kupim njegov dres!!!
Nazad na vrh Ići dole
Admin-Roby
Admin
Admin-Roby


Broj poruka : 4525
Godina : 32
Localisation : NOVI SAD
Datum upisa : 03.07.2007

Letnji prelazni rok  Empty
PočaljiNaslov: Re: Letnji prelazni rok    Letnji prelazni rok  EmptySre 21 Mar 2012 - 20:46

realno,ako bi kupovao dres Newcastle-a ,i iza da mi pise : Taylor,Ameobi,Wiliamson,Perch, i Simpson....znam da nece otici Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
https://newcastle-srbija.forumsr.com
spira

spira


Broj poruka : 1075
Godina : 43
Localisation : New Now
Datum upisa : 24.12.2009

Letnji prelazni rok  Empty
PočaljiNaslov: Re: Letnji prelazni rok    Letnji prelazni rok  EmptySre 21 Mar 2012 - 21:38

Ne bih bio siguran za Simpsona.A i realno mi ga je pun kurac.Kad se sabere i oduzme- ništa posebno on nije.Santon na desnog beka i kupiti levog beka.
Nazad na vrh Ići dole
NewBoy




Broj poruka : 640
Localisation : Mostar
Datum upisa : 04.01.2011

Letnji prelazni rok  Empty
PočaljiNaslov: Re: Letnji prelazni rok    Letnji prelazni rok  EmptySre 21 Mar 2012 - 21:59

Ja sam uzeo dres od Jose Enriquea preko onog Catapulta i nedugo zatim on otiso :S
Nazad na vrh Ići dole
moody

moody


Broj poruka : 1450
Godina : 32
Localisation : Tuzla
Datum upisa : 06.12.2008

Letnji prelazni rok  Empty
PočaljiNaslov: Re: Letnji prelazni rok    Letnji prelazni rok  EmptySre 21 Mar 2012 - 23:21

NewBoy ::
Ja sam uzeo dres od Jose Enriquea preko onog Catapulta i nedugo zatim on otiso :S


pa ti kupi Ameobijev Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
NewBoy




Broj poruka : 640
Localisation : Mostar
Datum upisa : 04.01.2011

Letnji prelazni rok  Empty
PočaljiNaslov: Re: Letnji prelazni rok    Letnji prelazni rok  EmptyČet 22 Mar 2012 - 10:59

moody ::

pa ti kupi Ameobijev Very Happy

E vala to je igrac koji me stvarno fascinira Very Happy
Ako kupovo jos neki dres uzet cu njegov xD Bar ce biti u modi jos duuugo vremena lol!
Nazad na vrh Ići dole
pirLe

pirLe


Broj poruka : 645
Godina : 37
Localisation : Prnjavor, Republika Srpska
Datum upisa : 29.12.2010

Letnji prelazni rok  Empty
PočaljiNaslov: Re: Letnji prelazni rok    Letnji prelazni rok  EmptyČet 22 Mar 2012 - 19:39

NewBoy ::
moody ::

pa ti kupi Ameobijev Very Happy

E vala to je igrac koji me stvarno fascinira Very Happy
Ako kupovo jos neki dres uzet cu njegov xD Bar ce biti u modi jos duuugo vremena lol!

Ako stari ode, ostaje mladi....
Nazad na vrh Ići dole
Thug

Thug


Broj poruka : 2955
Godina : 35
Datum upisa : 21.06.2009

Letnji prelazni rok  Empty
PočaljiNaslov: Re: Letnji prelazni rok    Letnji prelazni rok  EmptyPon 26 Mar 2012 - 15:32

lee ryder kaze da smo zainteresovani za Geoffrey Kondogbia ne znam, kako igra, na wikipediji sam procitao da je prosao sve mladje kategorije francuske reprezentacije, igra na poziciji zadnjeg veznog, ali po potrebama moze i centralnog defanzivca kao i levog beka da igra...da li vam govori ovo nesto?
Nazad na vrh Ići dole
Admin-Roby
Admin
Admin-Roby


Broj poruka : 4525
Godina : 32
Localisation : NOVI SAD
Datum upisa : 03.07.2007

Letnji prelazni rok  Empty
PočaljiNaslov: Re: Letnji prelazni rok    Letnji prelazni rok  EmptyPon 26 Mar 2012 - 15:47

jos je mlad,moze da se adaptira na bilo koju pozicijiu.
Nazad na vrh Ići dole
https://newcastle-srbija.forumsr.com
mare90

mare90


Broj poruka : 372
Godina : 33
Localisation : Zemun
Datum upisa : 02.05.2011

Letnji prelazni rok  Empty
PočaljiNaslov: Re: Letnji prelazni rok    Letnji prelazni rok  EmptyPon 26 Mar 2012 - 20:59

Najbolje da kupimo jednog napadaca i jednog odbrambenog igraca koji nesto valjaju.Kada bi to uradili verujem da bi klub igrao fenomenalno
Nazad na vrh Ići dole
Thug

Thug


Broj poruka : 2955
Godina : 35
Datum upisa : 21.06.2009

Letnji prelazni rok  Empty
PočaljiNaslov: Re: Letnji prelazni rok    Letnji prelazni rok  EmptyUto 27 Mar 2012 - 7:58

trenutno nam ne treba napadac...ako zadrzimo ove sto imamo! samo bi ih gomilali i unistili harmoniju u timu...imamo dembe, i besta da ih menja, sto se mene tice dosta, a stopera nam trebaju dvojica...da ne bude prva izmena willi...kao i levi bek! takodje bi mogli u sredini nekog kreativca da nabavimo, posto se cabaye nije bas pokazao u kreiranju napada, ali je i bez toga veoma bitan sraf u nasem timu!
Nazad na vrh Ići dole
RIOT

RIOT


Broj poruka : 4428
Godina : 37
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 12.06.2008

Letnji prelazni rok  Empty
PočaljiNaslov: Re: Letnji prelazni rok    Letnji prelazni rok  EmptyUto 27 Mar 2012 - 13:56

Newcastle United are being linked with PSV Eindhoven midfielder Georginio Wijnaldum.

The Daily Star Sunday claims the Toon have been tracking Wijnaldum for some time as a back-up in case they lose some midfielders of their own. Cheick Tiote has been linked with a interest from Chelsea while the Star claims his midfielder partner Yohann Cabaye is also attracting interesting from elsewhere in the Premier League.

Wijnaldum moved to PSV from Feyenoord last summer for 5million euro and has scored 11 times for the club so far this season.
Nazad na vrh Ići dole
Thug

Thug


Broj poruka : 2955
Godina : 35
Datum upisa : 21.06.2009

Letnji prelazni rok  Empty
PočaljiNaslov: Re: Letnji prelazni rok    Letnji prelazni rok  EmptySre 28 Mar 2012 - 7:58

dobar je, ali pitanje je da li ce ga psv pustiti, i za koji novac...
Nazad na vrh Ići dole
RIOT

RIOT


Broj poruka : 4428
Godina : 37
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 12.06.2008

Letnji prelazni rok  Empty
PočaljiNaslov: Re: Letnji prelazni rok    Letnji prelazni rok  EmptyČet 29 Mar 2012 - 7:09

Nazad na vrh Ići dole
Thug

Thug


Broj poruka : 2955
Godina : 35
Datum upisa : 21.06.2009

Letnji prelazni rok  Empty
PočaljiNaslov: Re: Letnji prelazni rok    Letnji prelazni rok  EmptyPet 30 Mar 2012 - 9:15

kaze da se spekulise, nije sigurno, mada znajuci naseg "gazdu" to je gotov posao...
Nazad na vrh Ići dole
RIOT

RIOT


Broj poruka : 4428
Godina : 37
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 12.06.2008

Letnji prelazni rok  Empty
PočaljiNaslov: Re: Letnji prelazni rok    Letnji prelazni rok  EmptyUto 3 Apr 2012 - 12:20

Chronicle:

NEWCASTLE UNITED defensive target Douglas has told FC Twente boss Steve McClaren that he is ready to quit the Dutch club to pursue his dream of playing in the Premier League.

And the Chronicle understands that McClaren has quickly moved to line up a replacement for the 24-year-old – meaning the starting gun has officially been fired in the race to land the big defender, with the Magpies firmly in place to win the battle for his services.

We reported back on December 19 that Douglas was in Newcastle boss Alan Pardew’s sights and the Toon boss has spent time scouting the player in order to see if he has got what it takes to survive life in the Premier League.
Nazad na vrh Ići dole
spira

spira


Broj poruka : 1075
Godina : 43
Localisation : New Now
Datum upisa : 24.12.2009

Letnji prelazni rok  Empty
PočaljiNaslov: Re: Letnji prelazni rok    Letnji prelazni rok  EmptyUto 3 Apr 2012 - 12:35

Dodji Douglase!
Nazad na vrh Ići dole
Thug

Thug


Broj poruka : 2955
Godina : 35
Datum upisa : 21.06.2009

Letnji prelazni rok  Empty
PočaljiNaslov: Re: Letnji prelazni rok    Letnji prelazni rok  EmptyUto 3 Apr 2012 - 18:12

moze douglas, ali bih ja voleo jos jednog! taman onda lepo colo, saylor, douglas i willy i taj jos jedan ukoliko dodje do povrede nekog da imamo lepo adekvatnu zamenu! dugacka je sezona, pogptovo ako izborimo evropu...
Nazad na vrh Ići dole
Alan Smith17

Alan Smith17


Broj poruka : 1672
Localisation : SOuth croatia
Datum upisa : 03.06.2009

Letnji prelazni rok  Empty
PočaljiNaslov: Re: Letnji prelazni rok    Letnji prelazni rok  EmptyČet 5 Apr 2012 - 11:03

ne zna se tocno kakva je situacija s Douglasovim ugovorom jer navodno ima neka opcija za dodatnu godinu ugovora? onda treba li platiti kompezaciju za njegov razvoj u Twenteu ? Sta je s radnom dozvolom?
Ali ako je free i ako se ima prilika onda ga uzeti, ovih dana je bio obecavajuce povezan s nama ..
iako po meni Yanga-Mbiwa bi bio bolji partner Colo-u a kostao bi nas oko 5M...Onda bi imali 3 extra stopera: Colo, Mbiwa, Taylor...

Jos bi nam trebao jedan bek, ako uzmemo Erika Pietersa iz PSV-a za 4M i Douglasa za 0
a prodamo Simpsona za 3M, za samo 1M smo pojacali i nadogradili obranu...
Evo kako bi to izgledalo:

Santon.....Douglas.....Colo....Pieters

sto se tice napada ide sigurno Lovenkrands, a trebali bi Xisco i Ranger ako nadjemo kupca, za njih 2 bi mogli dobiti 1M... pitanje je sta ce biti sa Demba Ba, ako ostane onda je dovoljan jedan mladi hot prospect striker... Neki dan se spominajo Alvaro Morata iz Real Madrida B...znaci jedan napadac unutra 3 vani, ako ode Demba onda nam Carr treba naci nekog ko je dobar kao Pappis... Modibo Maiga je bio pao na medicinskom ali valjda ce Carr naci nesto....

Sto se tice veznih igraca trebali bi otici Smith, Guthrie (ako ne produzi ugovor), Gosling, i mozda neko od ovih boljih Cabaye ili Tiote... vjerojatno Tiote ali ispod 20M se uopce nebi trebali ni pricat...vrijedi on bar 25M...
Tko bi mogao unutra? Jacob Butterfield naj veznjak u Championshipu, free agent na ljeto...onda sigurno se prati Francuska...Marvin Martin, Benjamin Corgnet su veznjaci reprezentativne klase...

Moj dream team za iducu sezonu:

..................Krul........
Santon.......Mbiwa.......Colo.....Pieters
Ben Arfa......Tiote.....Cabaye......Jonas
................Cisse............Ba............
Nazad na vrh Ići dole
NewBoy




Broj poruka : 640
Localisation : Mostar
Datum upisa : 04.01.2011

Letnji prelazni rok  Empty
PočaljiNaslov: Re: Letnji prelazni rok    Letnji prelazni rok  EmptyČet 5 Apr 2012 - 11:52

Alan Smith17 ::


..................Krul........
Santon.......Mbiwa.......Colo.....Pieters
Ben Arfa......Tiote.....Cabaye......Jonas
................Cisse............Ba............

Vrlo tesko da cemo uspjet zadrzat sve igrace .. neko je vec na forumu stavio vijest ne bas tako davno da su ovi iz njukasla izjavili da ce otici 1ili2 zvijezde na prelaznom roku ..

A ako ostanu svi + ako jos dovedemo mbiwu i pietersa onda bi stvarno puuno ocekivao od sljedece sezone Wink
Jos i kad bi Jacob Butterfield doso ufff .. mada mislim da o ovakvom scenariju mozemo samo sanjat Crying or Very sad
Nazad na vrh Ići dole
Thug

Thug


Broj poruka : 2955
Godina : 35
Datum upisa : 21.06.2009

Letnji prelazni rok  Empty
PočaljiNaslov: Re: Letnji prelazni rok    Letnji prelazni rok  EmptyČet 5 Apr 2012 - 13:03

ljudi ne zalecite se previse...kakav smo klub pola igraca ce otici...zna li se sta o sayloru? do kad je povredjen? meni se cini da sam ga video na klupi protiv poola? douglas je najjace povezan sa nama, ne verujem da bi ga toliko merkali da ima problem sa radnom dozvolom ili slicno...pieters nece doci, jer smo ga prosle godine pratili pa ostavili, ne verujem da ce na istu udicu da se peca 2 puta... a francuzi sad postaju kurceviti, hoce pare, a debeli to ne da...tako da kad dodje leto videcemo ko dolazi a ko odlazi...
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Letnji prelazni rok  Empty
PočaljiNaslov: Re: Letnji prelazni rok    Letnji prelazni rok  Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Letnji prelazni rok
Nazad na vrh 
Strana 1 od 21Idi na stranu : 1, 2, 3 ... 11 ... 21  Sledeći
 Similar topics
-
» Januarski prelazni rok-koga bi voleli da vidite u njukaslu?
» Januarski prelazni rok-In and Out
» Zimski prelazni rok
» zimski prelazni rok
» Zimski prelazni rok 2022.

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Newcastle United Srbija :: English Premier League :: Transferi i špekulacije-
Skoči na: