Newcastle United Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Newcastle United Srbija

Forum za sve fanove Newcastle United-a sa Balkana
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 zimski prelazni rok

Ići dole 
+13
RIOT
moody
spira
Zuca
Pedja
NBB96
NewBoy
Alan Smith17
Thug
Admin-Roby
Dinko
Srki
swiperr
17 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, ... 10, 11, 12  Sledeći
AutorPoruka
Alan Smith17

Alan Smith17


Broj poruka : 1672
Localisation : SOuth croatia
Datum upisa : 03.06.2009

zimski prelazni rok - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: zimski prelazni rok   zimski prelazni rok - Page 2 EmptyNed 6 Nov 2011 - 13:01

@NBB96
s tvog popisa realno mogao bi doć samo Maiga za oko 6M funti....definitivno nam treba napadač...do zimskog roka izdržat cemo sa Bestom i Dembom koji dobro igraju...ako se ozljedi jedan eto Lovena unutra...nije dobro Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

zimski prelazni rok - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: zimski prelazni rok   zimski prelazni rok - Page 2 EmptyNed 6 Nov 2011 - 13:16

Mislim da je tako na skoro svakoj poziciji. Ako se povredi neko od ovih koji sada daju dobre rezultate odmah pada skripa. Mozda se ne oseti jedino u vezi. Ali odbrana i napad ce biti zeznuti ako neko popase suspenziju, povredu...


Poslednji izmenio Srki dana Ned 6 Nov 2011 - 15:34, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
NBB96

NBB96


Broj poruka : 923
Godina : 28
Localisation : Beograd
Datum upisa : 24.08.2009

zimski prelazni rok - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: zimski prelazni rok   zimski prelazni rok - Page 2 EmptyNed 6 Nov 2011 - 13:33

Ja sam samo stavljao one koje smo spominjali na forumu, ali u stvarnosti Newcastle se interesuje za De Jonga iz twntea i maiga
Nazad na vrh Ići dole
Thug

Thug


Broj poruka : 2955
Godina : 35
Datum upisa : 21.06.2009

zimski prelazni rok - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: zimski prelazni rok   zimski prelazni rok - Page 2 EmptyNed 6 Nov 2011 - 15:02

mnogi sa ovih spiskova ni na kraj pameti ne bi dosli kod nas...npr ikar munian...on je baskijac u bilbau, klubu koji samo sa baskijcima igra...sem del horna ja ne znam ni jednog da je otisao negde...npr evo ljorente...covek moze u barsi da igra...ali nece da ide nigde, dalje podolski, navijaci kelna su skupljali pare za njega, mislite li da bi im on tako vratio? otisao za prvu ponudu? de jong (man city) zvizdali bi mu na svakoj tekmi...defo, mator a mnogo para... cisse mator mnogo para, papiss ne znam da li bi dosao...maiga je napravio sranje kad smo ga mi trazili, da li nam treba takav igrac kada je klub u ovakvoj harmoniji? garry hooper mislis robi? iz celtica? mislim da nije kalibar za nas...ako je taj u pitanju, o twenteovom dea jongu ne mogu da sudim jer ga ne znam...tevez high wager, ne bi mu debeli dao platu kakva bi njega zadovoljila, a i ubio bi nam harmoniju svojim ja, ja, ja...huntelar propali talenat, i dokaz da napadaci iz holandije u vecim klubovima propadaju...setimo se kezmana...ne znam ljudi, ali ja bih se zadovoljio sa napadacem koji tek treba da explodira...koji bi kod nas dostigao vrhunac...imamo dembu koji radi dobar posao, ali nam treba neko ko bi ma ne znam ni ja sta nam treba! Very Happy nista, funkcionisemo super, samo backup stoper i desno krilo! Very Happy kao i napadac, ali od njega ne znam sta da trazim...tj predlozim, naravno i backup za raylora...
Nazad na vrh Ići dole
Zuca

Zuca


Broj poruka : 25
Localisation : Beograd
Datum upisa : 18.10.2011

zimski prelazni rok - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: zimski prelazni rok   zimski prelazni rok - Page 2 EmptyNed 6 Nov 2011 - 17:16

Trebalo bi zadrzati ekipu na okupu do kraja sezone...a ako nekog uspemo da dovedemo jos bolje! Od igraca koji se trenutno spominju da bi mogli promeniti sredinu, zanimljivi mogu biti: Saviola, Shawcross, Maiga, Lucho Gonzalez, Guarin, Yannick Djalo, De Jong (Twente). Uzeo sam u obzir nasu kupovnu moc i to kakvi igraci bi mogli da se uklope u nasu taktiku!
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

zimski prelazni rok - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: zimski prelazni rok   zimski prelazni rok - Page 2 EmptyNed 6 Nov 2011 - 17:20

Zuca ::
Trebalo bi zadrzati ekipu na okupu do kraja sezone...a ako nekog uspemo da dovedemo jos bolje!

Cela pamet je u tome!!! Samo debeli svinjar nekako to ne uvidja!
Nazad na vrh Ići dole
Thug

Thug


Broj poruka : 2955
Godina : 35
Datum upisa : 21.06.2009

zimski prelazni rok - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: zimski prelazni rok   zimski prelazni rok - Page 2 EmptyPon 7 Nov 2011 - 10:09

najgore je to sto on ovo nama radi, ali pogledaj kako igramo? na zimu ako uleti ponuda za coloa reci ce mozes ti i bez njega vidis da dobro radis kad ti prodam igrace, kao i za tiotea...
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

zimski prelazni rok - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: zimski prelazni rok   zimski prelazni rok - Page 2 EmptyPon 7 Nov 2011 - 10:41

Toga se i ja bojim. Rasporodace sve sto valja. Po starom obicaju.
Nazad na vrh Ići dole
Pedja




Broj poruka : 2033
Godina : 40
Localisation : Nis
Datum upisa : 13.10.2011

zimski prelazni rok - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: zimski prelazni rok   zimski prelazni rok - Page 2 EmptyČet 10 Nov 2011 - 13:42

Ako izdrzimo do zime na 4 ili 5 mesto,mislim da bi svi ostali na okupu,jer bi poceli da veruju da mogu do lige sampiona ili bar lige evrope.
Nazad na vrh Ići dole
Alan Smith17

Alan Smith17


Broj poruka : 1672
Localisation : SOuth croatia
Datum upisa : 03.06.2009

zimski prelazni rok - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: zimski prelazni rok   zimski prelazni rok - Page 2 EmptyČet 17 Nov 2011 - 15:31

Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

zimski prelazni rok - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: zimski prelazni rok   zimski prelazni rok - Page 2 EmptyČet 17 Nov 2011 - 17:06

French invasion Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Thug

Thug


Broj poruka : 2955
Godina : 35
Datum upisa : 21.06.2009

zimski prelazni rok - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: zimski prelazni rok   zimski prelazni rok - Page 2 EmptyČet 17 Nov 2011 - 17:52

bas...da ih vidi sad richard vratio bi se u grob...Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

zimski prelazni rok - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: zimski prelazni rok   zimski prelazni rok - Page 2 EmptyNed 20 Nov 2011 - 11:23

Pocelo je. Bas kako sam i mislio da ce biti:

And whilst Pardew admits that players could leave in January, he insists it would take huge money to persuade them to do a deal.

http://www1.skysports.com/football/news/11678/7320467/Pardew-warning-over-stars

Tesko ubediti Chelsea ili Liverpool da istresu "huge money".

Kaze Pardew i da mozemo da ocekujemo maksimalno 2 igraca in, ako neko ode onda 3. Sreca, sreca, radost...
Nazad na vrh Ići dole
Alan Smith17

Alan Smith17


Broj poruka : 1672
Localisation : SOuth croatia
Datum upisa : 03.06.2009

zimski prelazni rok - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: zimski prelazni rok   zimski prelazni rok - Page 2 EmptyNed 20 Nov 2011 - 12:48

prodo je pola ekipe zadnjih pola godine, sta misli opet..do je ashley ode nema nista od nas..a ja ne vidim da ce on otic tako skoro pale
Nazad na vrh Ići dole
spira

spira


Broj poruka : 1075
Godina : 43
Localisation : New Now
Datum upisa : 24.12.2009

zimski prelazni rok - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: zimski prelazni rok   zimski prelazni rok - Page 2 EmptyNed 20 Nov 2011 - 18:11

Možda je Pardew i neki taktičar,al kao ličnost i uopšte menadžer je velika nula.Nema taj muda da kaže nešto vepru.Zato je još i trener.
Prodaće bar dvojicu iz prve postave,da bi veprina napunila džepove,pokušaće kao da dovedu zamene,ali će to raditi 20 minuta pre 1. februara.
To je realnost naša pod ovima.A taman igramo fino i bogme ne predajemo se do kraja svake tekme.
Njukasl se pred našim očima pretvara u pravu malu kapitalističku firmu.
Nazad na vrh Ići dole
Pedja




Broj poruka : 2033
Godina : 40
Localisation : Nis
Datum upisa : 13.10.2011

zimski prelazni rok - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: zimski prelazni rok   zimski prelazni rok - Page 2 EmptyNed 20 Nov 2011 - 19:35

Ostace svi ove zime,jer ce mo se boriti za ligu sampiona!!!
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

zimski prelazni rok - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: zimski prelazni rok   zimski prelazni rok - Page 2 EmptyNed 20 Nov 2011 - 20:27

Liga sampiona? Tesko braco. A jos ako proda Tiotea i Coloa, necemo ni prvih 10 biti.
Nazad na vrh Ići dole
Thug

Thug


Broj poruka : 2955
Godina : 35
Datum upisa : 21.06.2009

zimski prelazni rok - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: zimski prelazni rok   zimski prelazni rok - Page 2 EmptyNed 20 Nov 2011 - 22:20

sa dva tri igraca in, ne mozemo nista, to kazem u slicaju da svi ostanu + 2 igraca...mozemo da uzimamo bodove nekim fuserima tipa wigan, blackpool i sl, ali da se borimo za ligu sampiona, teskop...lepo je videti nas na ovoj poziciji, ali sumnjam da ce tako ostati jos dugo...sto kaze srki, kad dodje nova godina, pa zgusnut raspored, pa odlazak tiotea, dembe na africki kup, a mi zamene nemamo, tesko da cemo nesto uraditi...
Nazad na vrh Ići dole
moody

moody


Broj poruka : 1450
Godina : 32
Localisation : Tuzla
Datum upisa : 06.12.2008

zimski prelazni rok - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: zimski prelazni rok   zimski prelazni rok - Page 2 EmptyNed 20 Nov 2011 - 22:29

ma kad bi mi dobivali buraniju mogli bi ostat gore da se borimo za evropu. Al tu se kiksa protiv slabih
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

zimski prelazni rok - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: zimski prelazni rok   zimski prelazni rok - Page 2 EmptyNed 20 Nov 2011 - 22:55

Treba samo pogledati ekipe koje ce se boriti za prvih 4, pa i 5 mesta. Pored ove tzv velike cetvorke tu je i Tottenham koji vec godinama pravi ekipu, trosi velike pare i jako su ozbiljni u nameri da igraju CL fudbal. Mi igramo dobro, jako dobro ali ne verujem da mozemo cele sezone da budemo na tom nivou. Pogotovo ako se na zimu ne pojacamo i to sa vise od 2 igraca, bez da ode neko od ovih sada bitnih.
A i tada, pitanje je da li bismo zavrsili u prve 4 ekipe.
Nazad na vrh Ići dole
Pedja




Broj poruka : 2033
Godina : 40
Localisation : Nis
Datum upisa : 13.10.2011

zimski prelazni rok - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: zimski prelazni rok   zimski prelazni rok - Page 2 EmptyPon 21 Nov 2011 - 1:46

Niko od nas nije pao sa kruske,i svi smo mi svesni koliko je jak United,Siti,Celsi.....Isto tako smo svesni da su Totenhem,Liverpul,Arsenal kvalitetniji od nas.Prilicno sam siguran da i tu postoji razlika u kvalitetu,ali nije prevelika i mislim da bi to mogli i morali da iskoristimo ove sezone!!!Tabela se vec formirala i nase najgore mesto koje mozemo biti je sedmo,a mi se moramo potruditi i izboriti za cetvrto ili peto mesto...Idemo Njuko do lige sampiona!!!
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

zimski prelazni rok - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: zimski prelazni rok   zimski prelazni rok - Page 2 EmptyPon 21 Nov 2011 - 11:54

Kad bismo igrali ovako cele sezone, da. Ali poenta je da sve ekipe koje si naveo imaju ogroman igracki fond i to je rec o jako dobrim igracima. Klupa im nije nista losija od ovih koji su na terenu. A jos ce da se pojacaju preko zime, mi verovatno ne. Ispadne nam 2 igraca iz postave i vec smo anemicni. A kako sezona odmice tako ce igraci morati na hladjenje i eto ti ga...
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

zimski prelazni rok - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Prva lasta   zimski prelazni rok - Page 2 EmptyPon 21 Nov 2011 - 13:04

Brighton & Hove Albion have completed a permanent deal for Newcastle winger Kazenga LuaLua for an undisclosed fee.

http://news.bbc.co.uk/sport2/hi/football/teams/b/brighton/9644186.stm


Nazad na vrh Ići dole
RIOT

RIOT


Broj poruka : 4428
Godina : 37
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 12.06.2008

zimski prelazni rok - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: zimski prelazni rok   zimski prelazni rok - Page 2 EmptyPon 21 Nov 2011 - 13:33

Srki ::
Brighton & Hove Albion have completed a permanent deal for Newcastle winger Kazenga LuaLua for an undisclosed fee.

http://news.bbc.co.uk/sport2/hi/football/teams/b/brighton/9644186.stm



Ne verujem da bi se probio kod nas, iako je talentovan.

U drugim vestima, vratio se Harper.

Long-serving goalkeeper Steve Harper is back with Newcastle United following his one-month loan spell with Brighton and Hove Albion.

The 36-year-old played five games for the Seagulls, keeping two clean sheets for Gus Poyet's side.

Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

zimski prelazni rok - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: zimski prelazni rok   zimski prelazni rok - Page 2 EmptyPon 21 Nov 2011 - 14:33

Ne bi se probio, verovatno. Nisam ga ni gledao pa ne znam kaki je.

Samo sam hteo da podelim srecu, srecu, radost sto je Ahley inkasitrao nesto parica u svoj deb'li budjelar.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





zimski prelazni rok - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: zimski prelazni rok   zimski prelazni rok - Page 2 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
zimski prelazni rok
Nazad na vrh 
Strana 2 od 12Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, ... 10, 11, 12  Sledeći
 Similar topics
-
» Zimski prelazni rok
» Zimski prelazni rok 2022.
» Letnji prelazni rok
» Januarski prelazni rok-In and Out
» Letnji prelazni rok 2012.

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Newcastle United Srbija :: English Premier League :: Transferi i špekulacije-
Skoči na: