Newcastle United Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Newcastle United Srbija

Forum za sve fanove Newcastle United-a sa Balkana
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Blackburn (H)

Ići dole 
+9
moody
RIOT
Admin-Roby
Thug
NewBoy
Savic
m.c.t.
Alan Smith17
spira
13 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3
AutorPoruka
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Blackburn (H) - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Blackburn (H)   Blackburn (H) - Page 3 EmptyNed 25 Sep 2011 - 13:42

Nisam bio tu za vikend ali sam video da smo ih ugazili. Nismo dugo dobili Blackburn, zato sam se malo pribojavao ove utakmice. A i realno nije realno da Njuka ne zna za poraz Very Happy

Ocekivao sam neki X, cak sam to i odigrao u kladzi. Gledao sam neku statistiku pre ove utakmice, mislim da sve kada se sabralo - od poslednjih 10 (sto na SJP, sto na Eawood-u) utakmica izglubili smo 9!

Verovao sam u Dembu, govorio sam da ce to biti pravo pojacanje!!! Twisted Evil
Nazad na vrh Ići dole
moody

moody


Broj poruka : 1450
Godina : 32
Localisation : Tuzla
Datum upisa : 06.12.2008

Blackburn (H) - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Blackburn (H)   Blackburn (H) - Page 3 EmptyNed 25 Sep 2011 - 17:20

NO AMEOBI NO PROBLEM
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Blackburn (H) - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Blackburn (H)   Blackburn (H) - Page 3 EmptyNed 25 Sep 2011 - 17:26

Damn right! Malo mi je i zao kada se sprdamo sa Sholom ali jebaga. Nije on za PL fudbal. Izgubio je i ono malo sto je imao osecaja i umeca. CC i da peva. Ali iz nekog razloga on je integralni deo Newcastle-a. Unedjen sam da ima veze u MI5/6 ili u lokalnoj mafiji, jebao je Kraljicu ili sta vec. Ne sme mu niko nista!
Nazad na vrh Ići dole
moody

moody


Broj poruka : 1450
Godina : 32
Localisation : Tuzla
Datum upisa : 06.12.2008

Blackburn (H) - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Blackburn (H)   Blackburn (H) - Page 3 EmptyNed 25 Sep 2011 - 17:36

volim ja njeg, to je sigurno. Medjutim ne u prvoj postavi newcastla. Daleko je on od kvalitete napadaca premier lige
Nazad na vrh Ići dole
pirLe

pirLe


Broj poruka : 645
Godina : 37
Localisation : Prnjavor, Republika Srpska
Datum upisa : 29.12.2010

Blackburn (H) - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Blackburn (H)   Blackburn (H) - Page 3 EmptyNed 25 Sep 2011 - 19:07

Moody ::
NO AMEOBI NO PROBLEM

Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
spira

spira


Broj poruka : 1075
Godina : 43
Localisation : New Now
Datum upisa : 24.12.2009

Blackburn (H) - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Blackburn (H)   Blackburn (H) - Page 3 EmptyNed 25 Sep 2011 - 22:39

Blackburn (H) - Page 3 Jonas-Gutierrez

Traku stavljam na glavu i kad peglam,ide mi znoj u oči!!!
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Blackburn (H) - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Blackburn (H)   Blackburn (H) - Page 3 EmptyPon 26 Sep 2011 - 0:58

Puma mi za vratom, puma mi za rukom, lav me jede na ramenu, na cuki mi morski konjici. Moram da nosim maramu jer bi mi se glava raspukla, BRE!
Nazad na vrh Ići dole
spira

spira


Broj poruka : 1075
Godina : 43
Localisation : New Now
Datum upisa : 24.12.2009

Blackburn (H) - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Blackburn (H)   Blackburn (H) - Page 3 EmptyPon 26 Sep 2011 - 1:04

Very Happy Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Thug

Thug


Broj poruka : 2955
Godina : 35
Datum upisa : 21.06.2009

Blackburn (H) - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Blackburn (H)   Blackburn (H) - Page 3 EmptyPon 26 Sep 2011 - 10:32

ne dirajte mi spidermana! Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Blackburn (H) - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Blackburn (H)   Blackburn (H) - Page 3 EmptyPon 26 Sep 2011 - 11:18

Dobar je Jonas!
Nazad na vrh Ići dole
Alan Smith17

Alan Smith17


Broj poruka : 1672
Localisation : SOuth croatia
Datum upisa : 03.06.2009

Blackburn (H) - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Blackburn (H)   Blackburn (H) - Page 3 EmptyPon 26 Sep 2011 - 14:16

Srki ::
Dobar je Jonas!
i meni je drag, sve napravi pa je šutne pod reflektore....

bit ce bolji kad santon bude u postavi, ovako mora duplirat raylora, jer ako se ne vrati primamo gol kao protiv blackburna! pirat
Nazad na vrh Ići dole
m.c.t.

m.c.t.


Broj poruka : 2084
Localisation : Nova Pazova
Datum upisa : 07.07.2007

Blackburn (H) - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Blackburn (H)   Blackburn (H) - Page 3 EmptyPon 26 Sep 2011 - 21:12

Sad kad pogledam ovaj snimak, meni je Best odradio najbolji posao! Kod prvog gola je istrcao za loptom, stigao, i onda odlicno centrirao Ba-u koji se takodje odlicno snasao i postigao odlican gol. Onda je kod treceg gola zasmetao i golmanu i odbrani Blekburna. Mozda bi neko od njih skinuo tu loptu da nije bilo Besta. Pa je onda nad Bestom napravljen prekrsaj u 70-om minutu i Blekburn je ostao sa igracem manje. Iako je Ba dao tri gola i postao "zvezda", Best je imao mozda i vecu ulogu. Zasluzio je mesto u prvoj postavi do kraja sezone (uz ovakve partije).

Sledeca utakmica protiv Wolverhampton-a, nista posebno, borbena ekipa. Bilo bi mnogo dobro kad bi nas trener uspeo da utuvi igracima u glavu kako nisu ekipa za sredinu tabele i da je cilj ostati u ligi, nego da ih napumpa pricama o ligi sampiona, da ih ponese trenutak! Ako sad ne uhvate ovaj talas dobrih partija ko zna kad ce opet da dobiju tu priliku. Mora im se ugraditi pobednicki mentalitet, i da grizu od prve do devedesete minute. Kvalitet imaju, samo ih treba pravilno motivisati.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/srdjan23
Thug

Thug


Broj poruka : 2955
Godina : 35
Datum upisa : 21.06.2009

Blackburn (H) - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Blackburn (H)   Blackburn (H) - Page 3 EmptyPon 26 Sep 2011 - 21:16

m.c.t TRUTH
Nazad na vrh Ići dole
pirLe

pirLe


Broj poruka : 645
Godina : 37
Localisation : Prnjavor, Republika Srpska
Datum upisa : 29.12.2010

Blackburn (H) - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Blackburn (H)   Blackburn (H) - Page 3 EmptyUto 27 Sep 2011 - 10:23

m.c.t. ::
Sad kad pogledam ovaj snimak, meni je Best odradio najbolji posao! Kod prvog gola je istrcao za loptom, stigao, i onda odlicno centrirao Ba-u koji se takodje odlicno snasao i postigao odlican gol. Onda je kod treceg gola zasmetao i golmanu i odbrani Blekburna. Mozda bi neko od njih skinuo tu loptu da nije bilo Besta. Pa je onda nad Bestom napravljen prekrsaj u 70-om minutu i Blekburn je ostao sa igracem manje. Iako je Ba dao tri gola i postao "zvezda", Best je imao mozda i vecu ulogu. Zasluzio je mesto u prvoj postavi do kraja sezone (uz ovakve partije).

Sledeca utakmica protiv Wolverhampton-a, nista posebno, borbena ekipa. Bilo bi mnogo dobro kad bi nas trener uspeo da utuvi igracima u glavu kako nisu ekipa za sredinu tabele i da je cilj ostati u ligi, nego da ih napumpa pricama o ligi sampiona, da ih ponese trenutak! Ako sad ne uhvate ovaj talas dobrih partija ko zna kad ce opet da dobiju tu priliku. Mora im se ugraditi pobednicki mentalitet, i da grizu od prve do devedesete minute. Kvalitet imaju, samo ih treba pravilno motivisati.

Svi se mi tome nadamo.....
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Blackburn (H) - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Blackburn (H)   Blackburn (H) - Page 3 EmptyUto 27 Sep 2011 - 11:08

Best je zaista dobar igracic. Izvalio sam prosle sezone, na 3 utakmice koje je poceo munuo je 5 golova. Za to je kilavom Sholi trebalo 25 startova. Best - Ba, to je vidjen napad.
Nazad na vrh Ići dole
Alan Smith17

Alan Smith17


Broj poruka : 1672
Localisation : SOuth croatia
Datum upisa : 03.06.2009

Blackburn (H) - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Blackburn (H)   Blackburn (H) - Page 3 EmptyUto 27 Sep 2011 - 14:43

nadam se da ce Best popravit svoje nišanske sprave protiv Wolvesa!!! protiv Blackburna je svaka isla preko gola, nema veze, tako se bio ispromasivao u kupu protiv Scunthorpea pa je iducu dao Fulhamu 2 komada cheers
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Blackburn (H) - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Blackburn (H)   Blackburn (H) - Page 3 EmptyUto 27 Sep 2011 - 23:05

Bitno je da on lagano ulazi u sanse, asistira, opasan je po tudji gol u svakompogledu. Uostalom vec je utefterio 3 gola.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Blackburn (H) - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Blackburn (H)   Blackburn (H) - Page 3 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Blackburn (H)
Nazad na vrh 
Strana 3 od 3Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Newcastle - Blackburn
» Blackburn vs Newcastle
» Blackburn v Newcastle
» Blackburn 1-0 Newcastle
» Blackburn v Newcastle

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Newcastle United Srbija :: English Premier League :: Utakmice-
Skoči na: