Newcastle United Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Newcastle United Srbija

Forum za sve fanove Newcastle United-a sa Balkana
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Blackburn (H)

Ići dole 
+9
moody
RIOT
Admin-Roby
Thug
NewBoy
Savic
m.c.t.
Alan Smith17
spira
13 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3  Sledeći
AutorPoruka
RIOT

RIOT


Broj poruka : 4428
Godina : 37
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 12.06.2008

Blackburn (H) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Blackburn (H)   Blackburn (H) - Page 2 EmptySub 24 Sep 2011 - 17:17

Link, narode, crkli mi ovi španci....
Nazad na vrh Ići dole
NewBoy




Broj poruka : 640
Localisation : Mostar
Datum upisa : 04.01.2011

Blackburn (H) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Blackburn (H)   Blackburn (H) - Page 2 EmptySub 24 Sep 2011 - 17:21

Nazad na vrh Ići dole
NUFC CRO

NUFC CRO


Broj poruka : 541
Godina : 52
Localisation : Požega,HR
Datum upisa : 09.04.2008

Blackburn (H) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Blackburn (H)   Blackburn (H) - Page 2 EmptySub 24 Sep 2011 - 17:22

RIOT ::
Link, narode, crkli mi ovi španci....

http://livetv.ru/en/eventinfo/87333_newcastle_blackburn/

Ima pet-sest na ovoj stranici...uvijek neki radi.
Nazad na vrh Ići dole
http://newcastleutd.blog.hr
RIOT

RIOT


Broj poruka : 4428
Godina : 37
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 12.06.2008

Blackburn (H) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Blackburn (H)   Blackburn (H) - Page 2 EmptySub 24 Sep 2011 - 17:23

Našao, hvala.

P.S.

Bye, bye, Steve Kean.
Nazad na vrh Ići dole
NUFC CRO

NUFC CRO


Broj poruka : 541
Godina : 52
Localisation : Požega,HR
Datum upisa : 09.04.2008

Blackburn (H) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Blackburn (H)   Blackburn (H) - Page 2 EmptySub 24 Sep 2011 - 17:30

Ben Arfa ulazi...
Nazad na vrh Ići dole
http://newcastleutd.blog.hr
NewBoy




Broj poruka : 640
Localisation : Mostar
Datum upisa : 04.01.2011

Blackburn (H) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Blackburn (H)   Blackburn (H) - Page 2 EmptySub 24 Sep 2011 - 17:52

Neznam kada smo bolji nogomet igrali .. stvarno svaka cast .. samo je malo Best zakazo jer je imo prilika da dadne gol ali skroz slaba realizacija .. al uglavnom odlicno
Nazad na vrh Ići dole
northern rock

northern rock


Broj poruka : 262
Datum upisa : 27.09.2008

Blackburn (H) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Blackburn (H)   Blackburn (H) - Page 2 EmptySub 24 Sep 2011 - 17:54

Newcastle-Blackburn 3:1


Blackburn (H) - Page 2 29817357

Nazad na vrh Ići dole
pirLe

pirLe


Broj poruka : 645
Godina : 37
Localisation : Prnjavor, Republika Srpska
Datum upisa : 29.12.2010

Blackburn (H) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Blackburn (H)   Blackburn (H) - Page 2 EmptySub 24 Sep 2011 - 17:58

Onih 15 minuta što sam gledao, stvarno sam zadovoljan...

Naročito napadačima, jedan zakaže drugi trese....

Napadali su stalno, ne znam šta ćete vi reći.
Nazad na vrh Ići dole
Alan Smith17

Alan Smith17


Broj poruka : 1672
Localisation : SOuth croatia
Datum upisa : 03.06.2009

Blackburn (H) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Blackburn (H)   Blackburn (H) - Page 2 EmptySub 24 Sep 2011 - 17:58

demba je isplatio besplatni transfer!!!!! Laughing
DEEMBAAAA pirat
Nazad na vrh Ići dole
spira

spira


Broj poruka : 1075
Godina : 43
Localisation : New Now
Datum upisa : 24.12.2009

Blackburn (H) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Blackburn (H)   Blackburn (H) - Page 2 EmptySub 24 Sep 2011 - 17:58

Podseti me ova igra na onaj Njukasl od pre desetak godina.Naš teren mora biti grobnica za sve.Demba se već isplaćuje.Svi su bili sjajni.
I da,lepo je videti Hatema opet.Zdrav bio!
Nazad na vrh Ići dole
Admin-Roby
Admin
Admin-Roby


Broj poruka : 4525
Godina : 32
Localisation : NOVI SAD
Datum upisa : 03.07.2007

Blackburn (H) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Blackburn (H)   Blackburn (H) - Page 2 EmptySub 24 Sep 2011 - 18:06

Odusevio sam se igrom Newcastle-a.....Sve vise i vise veruje Pardew-u.....covek ima srece,a sada pokazuje da ima i znanju u svom poslu.

Obertan je fantastican igrac,njegovo kretanje,driblanje,i ubacaji su odlicni! Boze kako mi se svidja ova ekipa Very Happy Samo jedan stoper i napadac i dosta je !
Nazad na vrh Ići dole
https://newcastle-srbija.forumsr.com
northern rock

northern rock


Broj poruka : 262
Datum upisa : 27.09.2008

Blackburn (H) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Blackburn (H)   Blackburn (H) - Page 2 EmptySub 24 Sep 2011 - 18:09

Blackburn (H) - Page 2 Fgdfd

Nazad na vrh Ići dole
RIOT

RIOT


Broj poruka : 4428
Godina : 37
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 12.06.2008

Blackburn (H) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Blackburn (H)   Blackburn (H) - Page 2 EmptySub 24 Sep 2011 - 18:12

Dilema.

Koga izbaciti iz postave kako bi Ben Arfa igrao?

Pardew je izjavio kako HBA neće igrati na poziciji krila (slažem se, mnogo je opasniji i korisniji kao polušpic), dok sa druge strane Ba i Best sjajno izgledaju zajedno. Znam da Ben Arfa još uvek nije u potpunosti spreman i da ovo nije odluka za sledeću utakmicu, ali ukoliko nastavimo ovako da igramo, to pitanje će biti postavljeno. Isto tako, imamo Marveaux-a na klupi koju ne zaslužuje, momak je 100% spreman za startnih XI. Opet, koga izbaciti kako bi on igrao? Obertan je bio sjajan, a Jonas solidan. Onako, kako on ume da bude solidan.

Naša vezna linija izgleda sjajno. Tiote i Cabaye bi vrlo lako mogli biti i prva opcija SAF-a da slučajno igraju za Mančester, a ne Newcastle United. Tiote se vratio, ako ne i bolji nego prošle sezone, a Cabaye je, jednostavno, igrač svetske klase. Sa klupe bi ove godine trebali da uvodimo češće Gosling-a i Vučkića, jer su ti igrači budućnost kluba.

HOWAY!!!!
Nazad na vrh Ići dole
Alan Smith17

Alan Smith17


Broj poruka : 1672
Localisation : SOuth croatia
Datum upisa : 03.06.2009

Blackburn (H) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Blackburn (H)   Blackburn (H) - Page 2 EmptySub 24 Sep 2011 - 18:13

RIOT je rekao da ke pardew 3 klase ispod EPL ostalih managera sto se tice taktike...

a evo mi preko starog Salgada 3 puta probili njegovu stranu i zabili 3 gola...
Nazad na vrh Ići dole
RIOT

RIOT


Broj poruka : 4428
Godina : 37
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 12.06.2008

Blackburn (H) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Blackburn (H)   Blackburn (H) - Page 2 EmptySub 24 Sep 2011 - 18:15

Alan Smith17 ::
RIOT je rekao da ke pardew 3 klase ispod EPL ostalih managera sto se tice taktike...

a evo mi preko starog Salgada 3 puta probili njegovu stranu i zabili 3 gola...

I stojim iza toga.
Nazad na vrh Ići dole
Alan Smith17

Alan Smith17


Broj poruka : 1672
Localisation : SOuth croatia
Datum upisa : 03.06.2009

Blackburn (H) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Blackburn (H)   Blackburn (H) - Page 2 EmptySub 24 Sep 2011 - 18:16

RIOT ::
Alan Smith17 ::
RIOT je rekao da ke pardew 3 klase ispod EPL ostalih managera sto se tice taktike...

a evo mi preko starog Salgada 3 puta probili njegovu stranu i zabili 3 gola...

I stojim iza toga.
nek on bude i 5 klasa ispod, samo nek mi nastavimo ovako. cheers
Nazad na vrh Ići dole
Admin-Roby
Admin
Admin-Roby


Broj poruka : 4525
Godina : 32
Localisation : NOVI SAD
Datum upisa : 03.07.2007

Blackburn (H) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Blackburn (H)   Blackburn (H) - Page 2 EmptySub 24 Sep 2011 - 18:17

Dobar je Pardew...setite se kako smo pljuvali Hughtona,pa je ispao odlican...Pardew je napravio svoju ekipu,koja je se sada uigrala ....sjajno napredujemo u ligi,i karling kupu...izvukli smo Blackburn AWAY,mislim da cemo ih lako pobediti.
Nazad na vrh Ići dole
https://newcastle-srbija.forumsr.com
spira

spira


Broj poruka : 1075
Godina : 43
Localisation : New Now
Datum upisa : 24.12.2009

Blackburn (H) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Blackburn (H)   Blackburn (H) - Page 2 EmptySub 24 Sep 2011 - 20:54

Pardew nije dobar trener.Ali,u prvoj postavi su uglavnom jaki individualci.Većina njih.Hughtona nismo mogli da pljujemo,ode brzo.
Best jeste u formi,ali Ben Arfa može da da isto golova kad je dobroj formi.

Krul

Simpson----------Colo---------Saylor-------------Santon

Lignjoslav--------Tiote------Cabaye-------------Marveaux

-----------Ben Arfa------------

------------ Ba---------------
Nazad na vrh Ići dole
Thug

Thug


Broj poruka : 2955
Godina : 35
Datum upisa : 21.06.2009

Blackburn (H) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Blackburn (H)   Blackburn (H) - Page 2 EmptySub 24 Sep 2011 - 22:43

imao sam neke goste, i nisam stigao do kompa do sad...ali kad sam video rezultat skocio sam, jos kad sam video hat-trick be wow!!! Very Happy ne mogu tekmu da komentarisem, ali slazem se sa mickom za pardewa...nije kapacitet za pl...jeste da igramo sjajno, to stoji, ali saylor nije igrao prosle sezone, pa smo primali golove sve smo zvonili, pogledajte sad...u vezi cabaye trci za razliku od nolana koji je imao radijus kretanja od 20m ali je tukao golove...ima izmena koje su dosta donele ekipi od prosle sezone...vidi se da barton nije nezamenljiv...takodje mislim da ovo da se tako izrazim kenja pardew-a...nije to taktika...on postavi 4-4-2 jer takve igrace poseduje i to je to...svako odradi svoj deo posla i dodju rezultati...mislim da je to sve zasluga harmonije tima i zato sto se svi razumeju i medjusobno dopunjuju...npr pogledajte jonasa...non stop pomaze beku...zato i ne moze da radi toliko u napadu, to je i sa enrique-om radio, jer je ovaj stalno bio napred pa ga je ovaj dopunjavao...nema finesa u taktici, tj da se skautuje ekipa, vidi nedostaci pa da po tome peglamo...svodi se na kreacije igraca...to je moje misljenje...naravno ne kazem da sam u pravu, svako moze da kaze sta mu je na umu, nikom nije zabranjeno...! Very Happy sloboda govora! Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
NewBoy




Broj poruka : 640
Localisation : Mostar
Datum upisa : 04.01.2011

Blackburn (H) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Blackburn (H)   Blackburn (H) - Page 2 EmptySub 24 Sep 2011 - 22:57

Spira gdje ti je Jonas Very Happy

Ja kada pisem formacije njuke nema apsoulutno sanse da njega zaboravim Wink
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Blackburn (H) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Blackburn (H)   Blackburn (H) - Page 2 EmptySub 24 Sep 2011 - 23:09

Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
spira

spira


Broj poruka : 1075
Godina : 43
Localisation : New Now
Datum upisa : 24.12.2009

Blackburn (H) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Blackburn (H)   Blackburn (H) - Page 2 EmptyNed 25 Sep 2011 - 0:01

Marveaux je po meni bolji igrac od Jonasa.Opasniji je nekako.To je to.Jonas igra jer je tu vec 3 godine.
Nazad na vrh Ići dole
Thug

Thug


Broj poruka : 2955
Godina : 35
Datum upisa : 21.06.2009

Blackburn (H) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Blackburn (H)   Blackburn (H) - Page 2 EmptyNed 25 Sep 2011 - 2:59

jonas igra jer igra i u odbrani i u napadu...non stop pokriva raylora...posto ovom nije to pozicija...nisam nista video od Marveaux da bih rekao da je bolji...
Nazad na vrh Ići dole
moody

moody


Broj poruka : 1450
Godina : 32
Localisation : Tuzla
Datum upisa : 06.12.2008

Blackburn (H) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Blackburn (H)   Blackburn (H) - Page 2 EmptyNed 25 Sep 2011 - 10:14

Jonas je jedan od igraca koji po meni nije odigrao lose utakmice, igrac koji je uvjek solidan. I njegova forma je uvjek ista, nikad gore nikad dole. Trcat ce on uvjek do beka po loptu i otimati. Po strani ce predriblat nekoga tu i tamo, al sve ono hinjavo, malo fali da mu oduzmu loptu. Kad se upari sa slicnim bekom ta strana je fantasticna. Centarsut mu je ocajan. Uglavnom zadovoljan sam njime, nije on ta najslabija karika koja se mora pod hitno mjenjat.

medjutim ako se Morvo pokaze kao bolji igrac, onda nek on uleti na tu poziciju umjesto naseg spidermana. Ja bi ka probao cak i na beku, kao sto bi prije 2 sezone stavio Smitha na beka. Al to je moje misljenje, sigurno postoje ljudi koji razmisljaju o tome
Nazad na vrh Ići dole
Alan Smith17

Alan Smith17


Broj poruka : 1672
Localisation : SOuth croatia
Datum upisa : 03.06.2009

Blackburn (H) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Blackburn (H)   Blackburn (H) - Page 2 EmptyNed 25 Sep 2011 - 13:06

imamo 3 krila na dvije pozicije. igrat ce svi polako relax Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Blackburn (H) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Blackburn (H)   Blackburn (H) - Page 2 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Blackburn (H)
Nazad na vrh 
Strana 2 od 3Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3  Sledeći
 Similar topics
-
» Newcastle - Blackburn
» Blackburn vs Newcastle
» Blackburn v Newcastle
» Blackburn 1-0 Newcastle
» Blackburn v Newcastle

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Newcastle United Srbija :: English Premier League :: Utakmice-
Skoči na: