Newcastle United Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Newcastle United Srbija

Forum za sve fanove Newcastle United-a sa Balkana
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Blackburn 1-0 Newcastle

Ići dole 
+5
Djuka
Srki
Savic
m.c.t.
Admin-Roby
9 posters
Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
AutorPoruka
Admin-Roby
Admin
Admin-Roby


Broj poruka : 4525
Godina : 33
Localisation : NOVI SAD
Datum upisa : 03.07.2007

Blackburn 1-0 Newcastle  Empty
PočaljiNaslov: Blackburn 1-0 Newcastle    Blackburn 1-0 Newcastle  EmptyPon 2 Jan 2017 - 10:32

Newcastle gostuje danas ekipi Blackburn Roversa. Utakmica pocinje u 16h. Medije u engleskoj najavljuju da je ova utakmica "Visokog rizika".

Da se podsetimo. Blackburn je pobedio na St.James parku u krajem novembra, i gostujuci navijaci su pravili probleme na stadionu , a i van. Ni Newcastleovi navijaci nisu bili bas svoji, pa su cak i napali jednog navijaca Blackburna koji je bio u invalidskim kolicima. Shocked

Poslednju utakmicu u ovom mesecu igrace Mbemba, Mo Diame i Atsu koji putuju na Kup Africkih Nacija.

Ocekujemo neocekivano od Rafa Beniteza sto se tice sastava, jer sa njim se nikad ne zna. Al barem smo nesto naucili. Znamo ko ce danas da greje klupu. Njegovo ime ne treba ni da spomenem.

Utakmicu mozete da pratite na kanalu SK3 (Sport Klub 3).

PS: Srecna nova godina svim clanovima foruma. Nadam se da cemo otvoriti ovu godinu sa pobedom. Ziveli. cheers


Poslednji izmenio Admin-Roby dana Pon 2 Jan 2017 - 20:32, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
https://newcastle-srbija.forumsr.com
m.c.t.

m.c.t.


Broj poruka : 2084
Localisation : Nova Pazova
Datum upisa : 07.07.2007

Blackburn 1-0 Newcastle  Empty
PočaljiNaslov: Re: Blackburn 1-0 Newcastle    Blackburn 1-0 Newcastle  EmptyPon 2 Jan 2017 - 14:44

Kao što si naveo, isto tako smatram da bi morali da otresemo Blackburn, u lošoj su formi, imamo neračišćene račune, Brajton nam diše za vratom, imamo bolje igrače, trenera, itd... ajd sad da zavrnu rukave i da osvoje tri boda! Napokon neki prenos na TV-u santa

Blackburn 1-0 Newcastle  Srecnanovagodina
Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/srdjan23
Admin-Roby
Admin
Admin-Roby


Broj poruka : 4525
Godina : 33
Localisation : NOVI SAD
Datum upisa : 03.07.2007

Blackburn 1-0 Newcastle  Empty
PočaljiNaslov: Re: Blackburn 1-0 Newcastle    Blackburn 1-0 Newcastle  EmptyPon 2 Jan 2017 - 15:02

Blackburn 1-0 Newcastle  Team
Nazad na vrh Ići dole
https://newcastle-srbija.forumsr.com
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Blackburn 1-0 Newcastle  Empty
PočaljiNaslov: Re: Blackburn 1-0 Newcastle    Blackburn 1-0 Newcastle  EmptyPon 2 Jan 2017 - 15:03

Mitrović ni na klupi. Yedlin i Atsu ponovo na klupi. Isti tim kao i u porazu od Sheffield W na SJP-u 0-1.

Joj Rafa šta nam radiš!?
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
Admin-Roby
Admin
Admin-Roby


Broj poruka : 4525
Godina : 33
Localisation : NOVI SAD
Datum upisa : 03.07.2007

Blackburn 1-0 Newcastle  Empty
PočaljiNaslov: Re: Blackburn 1-0 Newcastle    Blackburn 1-0 Newcastle  EmptyPon 2 Jan 2017 - 15:13

Mislim da Mitrovic nece dobiti sansu ni da se oprosti od navijaca.
Nazad na vrh Ići dole
https://newcastle-srbija.forumsr.com
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Blackburn 1-0 Newcastle  Empty
PočaljiNaslov: Re: Blackburn 1-0 Newcastle    Blackburn 1-0 Newcastle  EmptyPon 2 Jan 2017 - 15:22

Meni tu smrdi da medju njima nesto ima, neki sukobcic. Ili Benitez uopste nece da igra sa takvim napadacem, da mu Mitrovic nije resenje u spicu. A takodje sumnjam da ce biti prodat. On moze da ode u ekipu koja ako ne ispadne iz PL bice na ivici opstanka u istoj. Ne znam sta mu je pametno. Mozda preko neke tako krs ekipe i minutaze da vata neki jaci klub. Mada opet ne znam da li je on bas za top timove...

Srecna nova forumasi.
Nazad na vrh Ići dole
Djuka

Djuka


Broj poruka : 663
Godina : 40
Localisation : Novi Beograd, Blok 22
Datum upisa : 09.08.2015

Blackburn 1-0 Newcastle  Empty
PočaljiNaslov: Re: Blackburn 1-0 Newcastle    Blackburn 1-0 Newcastle  EmptyPon 2 Jan 2017 - 15:36

Ili je Mitro iznenada povredjen ili je ovo početak kraja,šta znam,niko nije iznad tima,pogotovo onog koji pobedjuje.Mislim da momak ima mesta u ovom timu,ne verujem da bi se Rafa tek tako odrekao ljubimca navijača,talenta,reprezentativca.
Više od Marfijevog banavanja na klupu me iznenađuje promena na boku i krilu,pogotovo što Atsu neće igrati neko vreme. Mislim da nismo u formi,ali da je još uvek sve pod kontrolom.

Idemo Nufc
Nazad na vrh Ići dole
Admin-Roby
Admin
Admin-Roby


Broj poruka : 4525
Godina : 33
Localisation : NOVI SAD
Datum upisa : 03.07.2007

Blackburn 1-0 Newcastle  Empty
PočaljiNaslov: Re: Blackburn 1-0 Newcastle    Blackburn 1-0 Newcastle  EmptyPon 2 Jan 2017 - 15:44

Ne znam, preboleo sam odlaske mnogih omiljenih igraca, al Mitra....... mislim, svi su ludi za njim, pokazao je da moze golove da postigne kad mu se da sansa. Jos Benitez kaze da je sve sa njim 99% uredu. Ali kao boji se tih 1% sto nije.
Nazad na vrh Ići dole
https://newcastle-srbija.forumsr.com
Admin-Roby
Admin
Admin-Roby


Broj poruka : 4525
Godina : 33
Localisation : NOVI SAD
Datum upisa : 03.07.2007

Blackburn 1-0 Newcastle  Empty
PočaljiNaslov: Re: Blackburn 1-0 Newcastle    Blackburn 1-0 Newcastle  EmptyPon 2 Jan 2017 - 15:51

Nazad na vrh Ići dole
https://newcastle-srbija.forumsr.com
toon72

toon72


Broj poruka : 1099
Godina : 52
Localisation : Northwestern Croatia
Datum upisa : 07.01.2014

Blackburn 1-0 Newcastle  Empty
PočaljiNaslov: Re: Blackburn 1-0 Newcastle    Blackburn 1-0 Newcastle  EmptyPon 2 Jan 2017 - 16:50

totalna dominacija i na kraju ništa...već me strah našeg padanja u drugom poluvremenu
Nazad na vrh Ići dole
Djuka

Djuka


Broj poruka : 663
Godina : 40
Localisation : Novi Beograd, Blok 22
Datum upisa : 09.08.2015

Blackburn 1-0 Newcastle  Empty
PočaljiNaslov: Re: Blackburn 1-0 Newcastle    Blackburn 1-0 Newcastle  EmptyPon 2 Jan 2017 - 16:57

Posle sporijeg starta,malo smo ih promesali.Kvalitet je na našoj strani,u par navrata smo nešto sporije reagovali,Stil ulazi u šut,trebalo da vodimo. Odbrana nam visoko stoji,ovi to ne umeju da iskoriste.Gufran mora brže,fali pas po zemlji. Plašim se kad Kolbek ima loptu.
Strpace ga Gejl,osecam
Nazad na vrh Ići dole
toon72

toon72


Broj poruka : 1099
Godina : 52
Localisation : Northwestern Croatia
Datum upisa : 07.01.2014

Blackburn 1-0 Newcastle  Empty
PočaljiNaslov: Re: Blackburn 1-0 Newcastle    Blackburn 1-0 Newcastle  EmptyPon 2 Jan 2017 - 17:33

Tako to ide pukneš jednom na gol i zabiješ a ne pičke naše
Nazad na vrh Ići dole
milan25

milan25


Broj poruka : 1768
Godina : 54
Localisation : Sarajevo
Datum upisa : 25.11.2011

Blackburn 1-0 Newcastle  Empty
PočaljiNaslov: Re: Blackburn 1-0 Newcastle    Blackburn 1-0 Newcastle  EmptyPon 2 Jan 2017 - 17:38

E moj Rafa...
Nazad na vrh Ići dole
toon72

toon72


Broj poruka : 1099
Godina : 52
Localisation : Northwestern Croatia
Datum upisa : 07.01.2014

Blackburn 1-0 Newcastle  Empty
PočaljiNaslov: Re: Blackburn 1-0 Newcastle    Blackburn 1-0 Newcastle  EmptyPon 2 Jan 2017 - 17:54

Baš smo super krenuli u 2017...

Roby jesi admin ali preklinjem te da više ne otvaraš temu utakmice...
Nazad na vrh Ići dole
milan25

milan25


Broj poruka : 1768
Godina : 54
Localisation : Sarajevo
Datum upisa : 25.11.2011

Blackburn 1-0 Newcastle  Empty
PočaljiNaslov: Re: Blackburn 1-0 Newcastle    Blackburn 1-0 Newcastle  EmptyPon 2 Jan 2017 - 17:57

Jos jedna blamaza koju smo mogli gledati na tv ekranima. A moglo bi se reci i bruka. Rafi predlazem da povede Colbacka kuci da mu ladi jaja. 😠
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Blackburn 1-0 Newcastle  Empty
PočaljiNaslov: Re: Blackburn 1-0 Newcastle    Blackburn 1-0 Newcastle  EmptyPon 2 Jan 2017 - 18:08

Isključivi krivac za ovaj današnji poraz je niko drugi do Rafael Benitez. Potpuno isti tim Benitez je izveo i protiv Sheffield Wednesdeya i oni su nas lagano dobili na sred St James' Parka istovetnim rezultatom kojim nas je danas Blackburn pobedio.

Danas je Benitez zakasnio i sa izmenama. Ruku na srce i izmene su mu predvidljive.

Brighton, Reading, Huddersfield i Leeds su svoje mečeve dobili, tako da nas je Brighton prestigao po bodovima i oni su sada lideri Championshipa. Brighton ima 54 boda, Newcastle United 52, dok trećeplasirani Reading ima 46 bodova, ali i Brighton i Reading imaju utakmicu manje. Mi smo krojači svoje sudbine i sami sebe možemo izbaciti iz trke za povratak u Premier League. Da, vredi napomenuti, da Aleksandar Mitrović nije bio ni na klupi za rezervne igrače i sve su šanse da će ga Benitez prodati već u januarskom prelaznom roku.

Na Afrički Kup Nacija posle ovog kola odlaze Diame, Atsu i Mbemba, a nas već u subotu očekuje utakmica trećeg kola FA Cup-a u gostima protiv Birmingham-a. Shelvey je još dva meča pod suspenzijom.

Blackburn 1-0 Newcastle  3BC7D85D00000578-4082104-image-a-1_1483375132091


Poslednji put izmenio Savic dana Pon 2 Jan 2017 - 19:16, izmenio ukupno 2 puta
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
m.c.t.

m.c.t.


Broj poruka : 2084
Localisation : Nova Pazova
Datum upisa : 07.07.2007

Blackburn 1-0 Newcastle  Empty
PočaljiNaslov: Re: Blackburn 1-0 Newcastle    Blackburn 1-0 Newcastle  EmptyPon 2 Jan 2017 - 18:09

Jeste da sam pristrasan ali nedostajao nam je Mitrovic bas u ovakvoj utakmici. Da odvuče 2-3 igrača na svoju stranu i dozvoli više prostora za ostale igrače. Ovako smo bili zatvoreni, pokriveni i bezidejni.

Ovo je naša statistika na poluvremenu. Već sad mediji bruje kako je ovo najveća igra "viktorije" u istoriji fudbala.

Blackburn 1-0 Newcastle  Stats
Naravno svima je bilo još smešnije kad su čuli da Newcastle još i gubi pored ovakve statistike.

Ono što me je još razočaralo je što sam čitao na nekoj Newcastle FB stranici kako Mitrović nije u ekipi i komentari su bili u stilu "pa šta će nam". Čak i da nam ne treba opet to nije način da se piše o igraču koji je i dalje u klubu i kojem ne treba ubijati tu strast koju ima prema klubu i tim istim "navijačima".

Prebacivao sam kanale i gledao i premier ligu, opet se vraćam na stare dobro poznate priče ... ali npr Sunderland i Liverpool je bila dosta brža utakmica, preciznija, jača... Ovakvi kakvi smo možemo da budemo izmedju 20 i 15 mesta PL. I opet se vraćam na to da ne sme igra da nam zavisi od jednog (trenutno Shelvey) igrača.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/srdjan23
Djuka

Djuka


Broj poruka : 663
Godina : 40
Localisation : Novi Beograd, Blok 22
Datum upisa : 09.08.2015

Blackburn 1-0 Newcastle  Empty
PočaljiNaslov: Re: Blackburn 1-0 Newcastle    Blackburn 1-0 Newcastle  EmptyPon 2 Jan 2017 - 18:47

..Slažem se da je Rafa pogresio.Ok,nije on mogao da postigne gol,ali je prevideo umor igrača,prevideo je da Hejden sve više gresi u predaji lopte,da Diame gubi svoj prvi korak,da Kolbek ne može da isprati kretnju svojih a kamoli protivnickih igrača,da Gejla nema nigde,da je zatvoren i nervozan.Ne znam da li čovek stvarno očekuje da ovaj postiže golove ovim tempom konstantno?to bi bilo 42+ na kraju sezone,da odlična postavka gubi smisao,da opet stoperi organizuju akcije,da Rici sve više čeka pomoć Anite,
Nazad na vrh Ići dole
Djuka

Djuka


Broj poruka : 663
Godina : 40
Localisation : Novi Beograd, Blok 22
Datum upisa : 09.08.2015

Blackburn 1-0 Newcastle  Empty
PočaljiNaslov: Re: Blackburn 1-0 Newcastle    Blackburn 1-0 Newcastle  EmptyPon 2 Jan 2017 - 18:47

Onda gol..a prodao nam je Čarli foru staru pola veka,loše postavljen zivi zid ,a još lošija reakcija Klarka.
Gufran je jedna velika zabluda,najstariji nas igrač danas, ujedno i najsporiji i najviše je "razmisljao".
I dalje sve zavisi od nas na našem putu,ali odredjena pitanja počinju da se javljaju.
Nazad na vrh Ići dole
Djuka

Djuka


Broj poruka : 663
Godina : 40
Localisation : Novi Beograd, Blok 22
Datum upisa : 09.08.2015

Blackburn 1-0 Newcastle  Empty
PočaljiNaslov: Re: Blackburn 1-0 Newcastle    Blackburn 1-0 Newcastle  EmptyPon 2 Jan 2017 - 18:52

Kod našeg drugog poništenog gola,pogodila je igrača u živom zidu u ruku,trebalo je da sankcionise
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Blackburn 1-0 Newcastle  Empty
PočaljiNaslov: Re: Blackburn 1-0 Newcastle    Blackburn 1-0 Newcastle  EmptyPon 2 Jan 2017 - 19:20

Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
milan25

milan25


Broj poruka : 1768
Godina : 54
Localisation : Sarajevo
Datum upisa : 25.11.2011

Blackburn 1-0 Newcastle  Empty
PočaljiNaslov: Re: Blackburn 1-0 Newcastle    Blackburn 1-0 Newcastle  EmptyPon 2 Jan 2017 - 19:23

Dva puta gubimo od ekipe Blackburna u vrlo kratkom periodu i dva puta neuspijevamo da im damo go. Od ekipe koja drugima sluzi kao kanta za napucavanje. Gubili smo u ovoj sezoni od totalnih autsajdera uglavnom na istovjetan nacin a nas trener i dalje forsira isti neucinkoviti nacin igre. Danas smo imali veliki broj sporih i netacnih dodavanja i gledali smo beskonacno dodavanje na desnoj strani izmedju anite i richija. Ne znam stvarno ali sve i da smo nekim slucajem pobijedili ovu utakmicu ovo nije fudbal koji zelim da gledam.
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Blackburn 1-0 Newcastle  Empty
PočaljiNaslov: Re: Blackburn 1-0 Newcastle    Blackburn 1-0 Newcastle  EmptyPon 2 Jan 2017 - 19:25

Nisam pri nekom postenom netu. O kakvim se ponistenim golovima radi? Iz ovolike dominacije mi vadimo sarana?
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Blackburn 1-0 Newcastle  Empty
PočaljiNaslov: Re: Blackburn 1-0 Newcastle    Blackburn 1-0 Newcastle  EmptyPon 2 Jan 2017 - 20:07

Dwight Gayle je postigao gol glavom, ali mu je on poništen zbog ofsajd pozicijie. Takođe i Clarku je gol poništen, jer je pre nego što je loptu kolenom ubacio u mrežu domaćih, nehotice igrao levom rukom, što je glavni sudija meča Andy Woolmer video i potpuno ispravno poništio gol.
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
Admin-Roby
Admin
Admin-Roby


Broj poruka : 4525
Godina : 33
Localisation : NOVI SAD
Datum upisa : 03.07.2007

Blackburn 1-0 Newcastle  Empty
PočaljiNaslov: Re: Blackburn 1-0 Newcastle    Blackburn 1-0 Newcastle  EmptyPon 2 Jan 2017 - 20:31

Ne otvaram temu vise. Riot vrati se , sve ti je oprosteno
Nazad na vrh Ići dole
https://newcastle-srbija.forumsr.com
Sponsored content





Blackburn 1-0 Newcastle  Empty
PočaljiNaslov: Re: Blackburn 1-0 Newcastle    Blackburn 1-0 Newcastle  Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Blackburn 1-0 Newcastle
Nazad na vrh 
Strana 1 od 2Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
 Similar topics
-
» Blackburn v Newcastle
» Blackburn v Newcastle
» Newcastle - Blackburn
» Blackburn vs Newcastle
» Newcastle - Blackburn Rovers

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Newcastle United Srbija :: English Premier League :: Utakmice-
Skoči na: