Newcastle United Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Newcastle United Srbija

Forum za sve fanove Newcastle United-a sa Balkana
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 chelsea vs newcastle

Ići dole 
+4
Toon4life
RIOT
Srki
Alan Smith17
8 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2
AutorPoruka
Thug

Thug


Broj poruka : 2955
Godina : 35
Datum upisa : 21.06.2009

chelsea vs newcastle  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: chelsea vs newcastle    chelsea vs newcastle  - Page 2 EmptyNed 15 Maj 2011 - 16:32

trci ovaj mali ameobi leb mu njegov! Very Happy motao se sa lavovima...Very Happy sta ima sayloru da se oprasta? wili pa,pa...Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
NUFC CRO

NUFC CRO


Broj poruka : 541
Godina : 52
Localisation : Požega,HR
Datum upisa : 09.04.2008

chelsea vs newcastle  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: chelsea vs newcastle    chelsea vs newcastle  - Page 2 EmptyNed 15 Maj 2011 - 16:34

Poslije ovakvog rezultata,zadovoljan sam.
Colo spremio Torresa u džep,a mali Fergie će biti pravo zajeban igrač.Žao mi je samo što Vučkić nije igrao.
Nazad na vrh Ići dole
http://newcastleutd.blog.hr
Alan Smith17

Alan Smith17


Broj poruka : 1672
Localisation : SOuth croatia
Datum upisa : 03.06.2009

chelsea vs newcastle  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: chelsea vs newcastle    chelsea vs newcastle  - Page 2 EmptyNed 15 Maj 2011 - 16:35

ramires je mogo dobit 3 zuta kartona dobio je tek jedan kad je napucao loptu....
onda kolega nufc cro je primjetio da je lampard pokosio bartona s ledja, da je bilo obrnuto bio bi crveni....

i sto se tice alexa slazem se sa srkijem....ide mi na zivce jos odkad je imao onaj dive u carling kupu, williamson ga jedva takao on pao ko cristiano ronaldo....
Nazad na vrh Ići dole
RIOT

RIOT


Broj poruka : 4428
Godina : 37
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 12.06.2008

chelsea vs newcastle  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: chelsea vs newcastle    chelsea vs newcastle  - Page 2 EmptyNed 15 Maj 2011 - 16:38

Bod protiv Chelsea je velika stvar, bez obzira na to što je igra bila katastrofalna.

Dobar utisak su na mene ostavili samo Jonas, Colo i Ferguson. Ostalo je bio naš klasičan prosek i beda. No, dobro, igrali smo taktički, Chelsea je bio pogubljen, dobili smo bod, a Steven Taylor pokazao da je nepravedno zapostavljen. Iako je i on imao svoje bangave momente danas.


Poslednji izmenio RIOT dana Ned 15 Maj 2011 - 16:38, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
Alan Smith17

Alan Smith17


Broj poruka : 1672
Localisation : SOuth croatia
Datum upisa : 03.06.2009

chelsea vs newcastle  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: chelsea vs newcastle    chelsea vs newcastle  - Page 2 EmptyNed 15 Maj 2011 - 16:38

mali fergie je za mene položio ispit...dat mu dugoročni ugovor....
zanimljivo je bilo vidjeti i LuaLua-u na terenu, pomalo sam zaboravio da je igrač NUFC-a...
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

chelsea vs newcastle  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: chelsea vs newcastle    chelsea vs newcastle  - Page 2 EmptyNed 15 Maj 2011 - 16:42

Alex mi je ljiga ljigava da nemam reci. I izgledom, i igrom i svojim pederisanjem tada, u CC-u. Bas iritantna figura. drago mi je da je bas on kixnuo posto i jeste kixercina, samo nafurana - zbog dresa koji nosi.
Inace s'land je juce izduvao a mi uzeli bod tako da smo se jos malo odlepili, doduse na bod
pirat od smrda. Bas me zanima da li ce neko od lokalnih novinara da pita S. Brucea sta je sa obecanjem da ce zavrsiti iznad Njuke pig
Nazad na vrh Ići dole
m.c.t.

m.c.t.


Broj poruka : 2084
Localisation : Nova Pazova
Datum upisa : 07.07.2007

chelsea vs newcastle  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: chelsea vs newcastle    chelsea vs newcastle  - Page 2 EmptyNed 15 Maj 2011 - 18:04

Chelsea vec dugo vremena ne igra kao sto su igrali prethodnih sezona. Cudi me da su uopste bili u sansi da se bore za prvo mesto na tabeli. Verovatno ih se protivnici plase zbog prethodnih sezona. Da nije tako prolazili bi kao Arsenal koji vise niko ne shvata ozbiljno i gaze ih kako stignu.

Svi golovi na danasnjoj utakmici su dosli iz prekida, gresaka odbrane...a malo je bilo akcija koje su licile na nesto.

chelsea vs newcastle  - Page 2 003zjb
2:1 Alex

chelsea vs newcastle  - Page 2 004oij
2:2 S.Taylor

I ja bih voleo da je bilo vise mladjih igraca u nasoj postavi. Ferguson je zasluzio ugovor i prvo mesto u postavi.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/srdjan23
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

chelsea vs newcastle  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: chelsea vs newcastle    chelsea vs newcastle  - Page 2 EmptyNed 15 Maj 2011 - 18:37

Gledam Celzijevu postavu, sve go polovnjak. I ono sto im je kao bilo ok je izrabljeno i nikakvo. Nafurana ekipa samo tako. Bas kao i Arsenal. Ko i' jebe oboje!

Ferguson jeste dobro odigrao i kontam da je sledece sezone vidjen za 1. postavu. Enrique takodje igrao odlicno, cesto i pravio neke solo akcije. Gledam ga sada i onda kada je stigao i stvarno kontam da je opasan igrac postao od njega. Takodje mi se svidelo i kako je Colo igrao bez respekta, samo je otimao lopte. Ali sve se nesto mislim da je Jose gotovo siguran putnik sa SJP-a. A mozda i Colo. Nisam optimista.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





chelsea vs newcastle  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: chelsea vs newcastle    chelsea vs newcastle  - Page 2 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
chelsea vs newcastle
Nazad na vrh 
Strana 2 od 2Idi na stranu : Prethodni  1, 2
 Similar topics
-
» Chelsea VS Newcastle
» Newcastle - Chelsea
» FA Cup: Chelsea-Newcastle 3:0
» CHELSEA-NEWCASTLE 3:1
» Newcastle vs Chelsea

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Newcastle United Srbija :: English Premier League :: Utakmice-
Skoči na: