Newcastle United Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Newcastle United Srbija

Forum za sve fanove Newcastle United-a sa Balkana
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 CHELSEA-NEWCASTLE 3:1

Ići dole 
+2
toon72
milan25
6 posters
AutorPoruka
milan25

milan25


Broj poruka : 1768
Godina : 54
Localisation : Sarajevo
Datum upisa : 25.11.2011

CHELSEA-NEWCASTLE 3:1 Empty
PočaljiNaslov: CHELSEA-NEWCASTLE 3:1   CHELSEA-NEWCASTLE 3:1 EmptySub 2 Dec 2017 - 12:36

Danas u 13,30 igramo sa Čelzijem, naših 11 najavljenih:
Darlow
Mbemba,Clark,Lejeune,Manquillo
Merino, Diame
Murphy, Perez, Ritchie
Gayle

Rafa je opet rotirao pa Manquilla koji se ne snalazi ni na svojoj poziciji stavio na kontra stranu, Diame startuje, Joselu najzad ispao iz početnih 11. Mjesta za optimizam baš i nema ali hajde da vidimo šta će biti, HTL!

Nazad na vrh Ići dole
toon72

toon72


Broj poruka : 1099
Godina : 52
Localisation : Northwestern Croatia
Datum upisa : 07.01.2014

CHELSEA-NEWCASTLE 3:1 Empty
PočaljiNaslov: Re: CHELSEA-NEWCASTLE 3:1   CHELSEA-NEWCASTLE 3:1 EmptySub 2 Dec 2017 - 13:10

Dobro je samo to što nema nezamijenjivog Joselua....utakmica u kojoj nemamo što izgubiti - takve su najlakše za gledati i igrati...bogatim pizdunima će ovo biti puno teže nego nama...HOWAY....
Nazad na vrh Ići dole
m.c.t.

m.c.t.


Broj poruka : 2084
Localisation : Nova Pazova
Datum upisa : 07.07.2007

CHELSEA-NEWCASTLE 3:1 Empty
PočaljiNaslov: Re: CHELSEA-NEWCASTLE 3:1   CHELSEA-NEWCASTLE 3:1 EmptySub 2 Dec 2017 - 13:12

Samo kad se pogleda naša klupa dobije se prva postava:

Subs
1 Rob Elliot
8 Jonjo Shelvey
14 Isaac Hayden
16 Rolando Aarons
21 Joselu
22 DeAndre Yedlin
45 Aleksandar Mitrovic

Imao si Rafa vremena da upoznaš igrače i oformiš stabilnu taktiku, napraviš taj kostur ekipe... ali ne. Kod nas se još uvek ništa ne zna. I da stvari budu još gore, Rafa izađe sa izjavama tipa: "šta oćete, kakvi su nam igrači takva nam je i pozicija", "ne bi ja nikad ove igrače, imam spisak šta sam hteo ali nisu mi dali pare"... itd... Kakva je to motivacija za tvoju ekipu kakva god da je a ipak smatram da nije uopšte toliko loša. Verovatno su i igrači počeli da ga štrajkuju, toga smo se već naviđali i sa prošlim trenerima. Obično takvi igrači (u štrajku) eksplodiraju u nekoj bitnoj/većoj/tv utakmici kako bi skauti mogli da ga snime i da ga vode negde drugde (kombinacija tipa Sisoko). I onda se čudimo kako igramo super protiv boljih ekipa.

Tako da me danas ne bi čudio ni jedan rezultat, pa i da pobedimo.

CHELSEA-NEWCASTLE 3:1 Newcas11

CHELSEA-NEWCASTLE 3:1 Chelse10

Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/srdjan23
Djuka

Djuka


Broj poruka : 663
Godina : 40
Localisation : Novi Beograd, Blok 22
Datum upisa : 09.08.2015

CHELSEA-NEWCASTLE 3:1 Empty
PočaljiNaslov: Re: CHELSEA-NEWCASTLE 3:1   CHELSEA-NEWCASTLE 3:1 EmptySub 2 Dec 2017 - 13:18

Sramotna postava...
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

CHELSEA-NEWCASTLE 3:1 Empty
PočaljiNaslov: Re: CHELSEA-NEWCASTLE 3:1   CHELSEA-NEWCASTLE 3:1 EmptySub 2 Dec 2017 - 13:42

Sta je kritika majka moja. Polako braco, pozfravlja vas Gayle Wink
Nazad na vrh Ići dole
toon72

toon72


Broj poruka : 1099
Godina : 52
Localisation : Northwestern Croatia
Datum upisa : 07.01.2014

CHELSEA-NEWCASTLE 3:1 Empty
PočaljiNaslov: Re: CHELSEA-NEWCASTLE 3:1   CHELSEA-NEWCASTLE 3:1 EmptySub 2 Dec 2017 - 13:43

...e kad bi ovako uspjeli nastaviti igrati do kraja utakmice...ali Perez već sada lovi zraka...jebem ti profesionalca...
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

CHELSEA-NEWCASTLE 3:1 Empty
PočaljiNaslov: Re: CHELSEA-NEWCASTLE 3:1   CHELSEA-NEWCASTLE 3:1 EmptySub 2 Dec 2017 - 13:45

Siromasni smo i jadni al imamo dusu i Beniteza Smile
Nazad na vrh Ići dole
milan25

milan25


Broj poruka : 1768
Godina : 54
Localisation : Sarajevo
Datum upisa : 25.11.2011

CHELSEA-NEWCASTLE 3:1 Empty
PočaljiNaslov: Re: CHELSEA-NEWCASTLE 3:1   CHELSEA-NEWCASTLE 3:1 EmptySub 2 Dec 2017 - 13:46

m.c.t. ::
Samo kad se pogleda naša klupa dobije se prva postava:

Subs
1 Rob Elliot
8 Jonjo Shelvey
14 Isaac Hayden
16 Rolando Aarons
21 Joselu
22 DeAndre Yedlin
45 Aleksandar Mitrovic

Imao si Rafa vremena da upoznaš igrače i oformiš stabilnu taktiku, napraviš taj kostur ekipe... ali ne. Kod nas se još uvek ništa ne zna. I da stvari budu još gore, Rafa izađe sa izjavama tipa: "šta oćete, kakvi su nam igrači takva nam je i pozicija", "ne bi ja nikad ove igrače, imam spisak šta sam hteo ali nisu mi dali pare"... itd... Kakva je to motivacija za tvoju ekipu kakva god da je a ipak smatram da nije uopšte toliko loša. Verovatno su i igrači počeli da ga štrajkuju, toga smo se već naviđali i sa prošlim trenerima. Obično takvi igrači (u štrajku) eksplodiraju u nekoj bitnoj/većoj/tv utakmici kako bi skauti mogli da ga snime i da ga vode negde drugde (kombinacija tipa Sisoko). I onda se čudimo kako igramo super protiv boljih ekipa.

Tako da me danas ne bi čudio ni jedan rezultat, pa i da pobedimo.



Svaka čast na ovoj analizi, potpisujem sve napisano. Ono kada te menadžer dovede u klub a onda priča kako si smeće ali on nije imao više para pa je tebe doveo. Ovi naši pokušavaju da se otimaju protiv jačih, sličan je bio početak protiv MUTD-a sada je pitanje kako i koliko ćemo izdržati protiv ovih danas...
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

CHELSEA-NEWCASTLE 3:1 Empty
PočaljiNaslov: Re: CHELSEA-NEWCASTLE 3:1   CHELSEA-NEWCASTLE 3:1 EmptySub 2 Dec 2017 - 13:46

To su nase prilike, neki isprdak da zaklopi neko polupokretan i posle taktiziraj, muci muku.
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

CHELSEA-NEWCASTLE 3:1 Empty
PočaljiNaslov: Re: CHELSEA-NEWCASTLE 3:1   CHELSEA-NEWCASTLE 3:1 EmptySub 2 Dec 2017 - 13:47

Ajde malo pozitive, nemojte i vi da mrcite u ovo tmurno poslepodne Smile
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

CHELSEA-NEWCASTLE 3:1 Empty
PočaljiNaslov: Re: CHELSEA-NEWCASTLE 3:1   CHELSEA-NEWCASTLE 3:1 EmptySub 2 Dec 2017 - 13:52

Ovog olindranog majmuna ne cuva niko. Mora mnogo ovi da se ribaju da se nauce fudbalu, mnogo. Ovo su igraci nulte klase, jebes ti to.
Nazad na vrh Ići dole
Djuka

Djuka


Broj poruka : 663
Godina : 40
Localisation : Novi Beograd, Blok 22
Datum upisa : 09.08.2015

CHELSEA-NEWCASTLE 3:1 Empty
PočaljiNaslov: Re: CHELSEA-NEWCASTLE 3:1   CHELSEA-NEWCASTLE 3:1 EmptySub 2 Dec 2017 - 13:53

a Mankiljo bleji u zrak
Nazad na vrh Ići dole
milan25

milan25


Broj poruka : 1768
Godina : 54
Localisation : Sarajevo
Datum upisa : 25.11.2011

CHELSEA-NEWCASTLE 3:1 Empty
PočaljiNaslov: Re: CHELSEA-NEWCASTLE 3:1   CHELSEA-NEWCASTLE 3:1 EmptySub 2 Dec 2017 - 13:59

Ovim putem želim da ovom debilnom komentatoru na SK1 jebem sve mrtvo i živo zbog više puta spominjanog nedosuđenog penala za Čelzi. Pošto već više puta spominje taj nedosuđeni penal mogao bi da spomene i da je prije toga bio isto tako nedosuđeni ofsajd, mogao je vidjeti snimak kao i svi mi.

A vodstvo smo uspjeli sačuvati skoro čitavih 10 minuta.
Nazad na vrh Ići dole
milan25

milan25


Broj poruka : 1768
Godina : 54
Localisation : Sarajevo
Datum upisa : 25.11.2011

CHELSEA-NEWCASTLE 3:1 Empty
PočaljiNaslov: Re: CHELSEA-NEWCASTLE 3:1   CHELSEA-NEWCASTLE 3:1 EmptySub 2 Dec 2017 - 14:04

Evo ga i 2:1, ovaj Ritchie je stvarno kreten, mogao je da bira šta će sa loptom.
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

CHELSEA-NEWCASTLE 3:1 Empty
PočaljiNaslov: Re: CHELSEA-NEWCASTLE 3:1   CHELSEA-NEWCASTLE 3:1 EmptySub 2 Dec 2017 - 14:05

Soderi, jebes ga. Ovaj ne zna da izbaci kako valja, ova dvojica ne znaju da sacuvaju coveka.
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

CHELSEA-NEWCASTLE 3:1 Empty
PočaljiNaslov: Re: CHELSEA-NEWCASTLE 3:1   CHELSEA-NEWCASTLE 3:1 EmptySub 2 Dec 2017 - 15:11

Cuj ovog jadnika 'Njukaslu se smesi peti poraz u sest utakmica'. Kao da smo mi sjebali petocifreno miliona u postavu a ne oni. Da bog da ti se smesio prvi red na sa'rani u usta te jebem komentatorska.
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

CHELSEA-NEWCASTLE 3:1 Empty
PočaljiNaslov: Re: CHELSEA-NEWCASTLE 3:1   CHELSEA-NEWCASTLE 3:1 EmptySub 2 Dec 2017 - 17:17

Prijatelji, znate šta sam sve proteklih godina radio kako bih gledao Newcastle United, pisao sam u onoj drugoj temi.

Danas sam posle sedamnaest godina propustio da odgledam moj Newcastle United a da je bio na TV-u.

Bilo je tu raznih svadbi, krštenja, sahrana, ispraćaja, rođendana, dečijih rođendana, svinjokolja i ostalih događaja koje sam ja raznim fintama nekako uspevao da zaobiđem, ali, danas to nažalost nisam uspeo. Čak sam 2011. godine 16.11. rekao ženi da se ne porodi na taj dan već sutradan, jer je Newcastle na taj dan igrao protiv sunderlanda (tad je bilo 1:1).

Svinjokolj i vreme početka utakmice je kumovalo tome.

Meč sam pratio preko livescore aplikacije.

Ženi sam rekao da zapiše današnji datum.


Poslednji izmenio Savic dana Sub 2 Dec 2017 - 18:08, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
milan25

milan25


Broj poruka : 1768
Godina : 54
Localisation : Sarajevo
Datum upisa : 25.11.2011

CHELSEA-NEWCASTLE 3:1 Empty
PočaljiNaslov: Re: CHELSEA-NEWCASTLE 3:1   CHELSEA-NEWCASTLE 3:1 EmptySub 2 Dec 2017 - 17:55

Nisi propustio ništa Saviću, bilo je isto kao i na prethodnih par utakmica koje si gledao. Nemamo odbranu, nemamo vezni red kao ni napad. Trebali bi svi mi početi preskakati gledanje ovoga i kada nemamo nekih obaveza jer nema se bog zna šta vidjeti. Ali težak je to naum za sve nas koji volimo ovaj klub, ne znam da li je teže ovo gledati ili se natjerati pa ne gledati.


Poslednji izmenio milan25 dana Ned 3 Dec 2017 - 12:59, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
Djuka

Djuka


Broj poruka : 663
Godina : 40
Localisation : Novi Beograd, Blok 22
Datum upisa : 09.08.2015

CHELSEA-NEWCASTLE 3:1 Empty
PočaljiNaslov: Re: CHELSEA-NEWCASTLE 3:1   CHELSEA-NEWCASTLE 3:1 EmptySub 2 Dec 2017 - 18:04

Kao ispracaj nekog igraca Celzija u penziju,onako kao da smo se s plaze skupili,a Rafa im izmedju dva zalogaja pudinga dobacio koju formaciju igramo.A onda su momci izvlacili sibicu ko ce da igra jer je sparina i treba da se lencari...
I Rafi je opet stao casovnik
i onda je ubacio zadnjeg veznog umesto napadac dok gubimo 2-1
a ondak je ubacio beka na 3-1
I Rici je igrao levog beka ceo mec i upopastio nas...
Nista nisi propustio Savicu...kao da mec nikad nije odigran.
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

CHELSEA-NEWCASTLE 3:1 Empty
PočaljiNaslov: Re: CHELSEA-NEWCASTLE 3:1   CHELSEA-NEWCASTLE 3:1 EmptySub 2 Dec 2017 - 18:07

Odavno sam ih izbatalio u smislu da cu zbog njih pomeriti ista. Jedno vreme ih nisam apsolutno ni gledao iako sam mogao. Ali kurve su to, dovedu Rafu kad se kuva oko opstanka i buc.
Sta reci, tekma je bila izgubljena u najavi i bez ovih nasih crnjacenja po forumu. Probali casno i legitimno i popusili od milijardera. Ko sto napisah: mi smo partizani u ovoj ligi.
Nazad na vrh Ići dole
Djuka

Djuka


Broj poruka : 663
Godina : 40
Localisation : Novi Beograd, Blok 22
Datum upisa : 09.08.2015

CHELSEA-NEWCASTLE 3:1 Empty
PočaljiNaslov: Re: CHELSEA-NEWCASTLE 3:1   CHELSEA-NEWCASTLE 3:1 EmptyNed 3 Dec 2017 - 11:37

Rafa o utakmici
"Individual mistakes cost us. When you play against a good team, with the players and quality they have, you will be punished. We were in the game and you never know what could happen.

"We played against a top side and gave everything, but these very good players make the difference.

"We will try to do our best now to fix things and see in January. The main thing is that we improve the little things to improve the team ahead of this big run of games
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

CHELSEA-NEWCASTLE 3:1 Empty
PočaljiNaslov: Re: CHELSEA-NEWCASTLE 3:1   CHELSEA-NEWCASTLE 3:1 EmptyNed 3 Dec 2017 - 12:31

Sta bi sa Amandom? Hoce li nas vaditi iz govana ili je shvatila da joj ne treba ta zajebancija.
Nazad na vrh Ići dole
toon72

toon72


Broj poruka : 1099
Godina : 52
Localisation : Northwestern Croatia
Datum upisa : 07.01.2014

CHELSEA-NEWCASTLE 3:1 Empty
PočaljiNaslov: Re: CHELSEA-NEWCASTLE 3:1   CHELSEA-NEWCASTLE 3:1 EmptyNed 3 Dec 2017 - 13:04

Srki ::
Sta bi sa Amandom? Hoce li nas vaditi iz govana ili je shvatila da joj ne treba ta zajebancija.

...već dugo su samo novinski natpisi i nagađanja...prema većini financijskih stručnjaka klub vrijedi oko 300 a debelo govno traži 400...nije glupa da to plati...navodno je poslana i druga ponuda nešto iznad realne vrijednosti ali niti blizu onome što pohlepna svinja traži...i navodno nije ona jedini zainteresirani kupac - no nitko ne želi (i to je u redu) platiti traženu debelo precijenjenu cijenu...šanse da do nove godine imamo novog vlasnika sve su manje...a po meni osim debelog za to su/smo krivci svi mi navijači - svih 52000 budala koje odlaze na stadion i svaki od nas koji na bilo koji način sudjeluje u profitu kluba i debelog, bilo kupnjom nečega ili odlascima na stranice i klikanjima po njima...al' jeb'ga znam teško je okrenuti glavu i ignorirati kao da ne postoji...
Nazad na vrh Ići dole
milan25

milan25


Broj poruka : 1768
Godina : 54
Localisation : Sarajevo
Datum upisa : 25.11.2011

CHELSEA-NEWCASTLE 3:1 Empty
PočaljiNaslov: Re: CHELSEA-NEWCASTLE 3:1   CHELSEA-NEWCASTLE 3:1 EmptyNed 3 Dec 2017 - 13:12

"We will try to do our best now to fix things and see in January."(Rafa)
Ako debeli gmaz ne proda klub do nove godine qrac ćeš ti moj vidjeti u Januaru Rafa. Najcrnji scenario je da se nastavi ovaj niz poraza i da klub ne bude prodat do nove godine. Onda mislim da ni Benitezov ostanak na klupi više ne bi bio siguran mada i da ostane svi vidimo kako nam ide sada. Jebiga Rafa, pustio si Daryl Murhy-ja a doveo ovo drvo Joselua, šta si sa tim postigao? A to je jedan od primjera njegove transfer politike sa skromnim sredstvima koja je dobio. Sam si birao dobar dio ekipe a sada kukaš na fudbalere što veze nemaju. Il bi možda ko Gvardiola da ti neko da 300 miliona da skrkaš pa da vodiš ekipu, onda bi ih i ja mogao voditi.
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

CHELSEA-NEWCASTLE 3:1 Empty
PočaljiNaslov: Re: CHELSEA-NEWCASTLE 3:1   CHELSEA-NEWCASTLE 3:1 EmptyNed 3 Dec 2017 - 14:39

Bez ooooozbiljnih pojacanja u januaru bice druga liga. Jeste da smo u cemernom raspolozenju, jebi ga, isevali su nas i mancester i celzi, tesko je to. Legli bi n neki polovnjaci da naberemo bodova ali raspored je raspored i to je to. Mislim da bi ova zenska za razliju od debele kurotresine uradila nesto sa Njukom.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





CHELSEA-NEWCASTLE 3:1 Empty
PočaljiNaslov: Re: CHELSEA-NEWCASTLE 3:1   CHELSEA-NEWCASTLE 3:1 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
CHELSEA-NEWCASTLE 3:1
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Chelsea-Newcastle 2:1
» Chelsea-Newcastle
» FA Cup: Chelsea-Newcastle 3:0
» Chelsea VS Newcastle
» Newcastle - Chelsea

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Newcastle United Srbija :: English Premier League :: Utakmice-
Skoči na: