Newcastle United Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Newcastle United Srbija

Forum za sve fanove Newcastle United-a sa Balkana
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Newcastle - Chelsea

Ići dole 
+4
Savic
m.c.t.
Admin-Roby
Srki
8 posters
Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
AutorPoruka
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Newcastle - Chelsea Empty
PočaljiNaslov: Newcastle - Chelsea   Newcastle - Chelsea EmptyČet 25 Nov 2010 - 18:35

U nedelju nam dolazi Chelsea, direktno na sportklubu, u 14.30h.
Poznato je da nasi batinasi: Barton, Colo i Williamson nece igrati tako da se ocekuje da zaigra rusty Sol Campbell i nerazgibani S. Taylor.
Sa ovako skrpljenim sastavom, a i sa onim regularnim, mislim da nam samo neka visa sila moze pomoci.
Poenta je da ce moci da se prati DIREKTNO!
Nazad na vrh Ići dole
Admin-Roby
Admin
Admin-Roby


Broj poruka : 4525
Godina : 32
Localisation : NOVI SAD
Datum upisa : 03.07.2007

Newcastle - Chelsea Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Chelsea   Newcastle - Chelsea EmptySub 27 Nov 2010 - 16:47

bice jebeno.... :/ mozemo barem bod izvuci!
Nazad na vrh Ići dole
https://newcastle-srbija.forumsr.com
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Newcastle - Chelsea Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Chelsea   Newcastle - Chelsea EmptySub 27 Nov 2010 - 17:13

Koliko sam skontao moze da se desi da se utakmica ne odigra tj odlozi zbog snega.
Mislim da moze, ako se bude igralo, da bude svasta. Nekako mi smrdljavi na 1:1 ali videcemo...
Nazad na vrh Ići dole
m.c.t.

m.c.t.


Broj poruka : 2084
Localisation : Nova Pazova
Datum upisa : 07.07.2007

Newcastle - Chelsea Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Chelsea   Newcastle - Chelsea EmptyNed 28 Nov 2010 - 11:24

Izgleda da ce mec biti odigran, bar na sajtu NUFC tako pricaju. Dolazi nam sampion, koji je u padu forme, a igrace bez Essien-a, Benayoun-a, Lampard-a i Terry-ja. U poslednje vreme igraju ocajno ali ni mi nismo bolji... Sve je moguce, bice dobra utakmica... za uzivanje Very Happy

Newcastle - Chelsea 001mjm
Trening u zatvorenom prostoru zbog snega
Newcastle - Chelsea 002n0
Sneg
Newcastle - Chelsea 003ds
Coloccini se glupira
Newcastle - Chelsea 004spnp
Game Given Go Ahead
Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/srdjan23
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Newcastle - Chelsea Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Chelsea   Newcastle - Chelsea EmptyNed 28 Nov 2010 - 12:15

Da, da!Na nufc.com stoji naslov GAME ON!
Dakle ostaje samo da se zavalimo i zevamo. I da ne dobijemo slom zivaca, ako je nekako moguce!
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Newcastle - Chelsea Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Chelsea   Newcastle - Chelsea EmptyNed 28 Nov 2010 - 13:08

Newcastle - Chelsea X238f6a67

St James' Park danas (nedelja)
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Newcastle - Chelsea Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Chelsea   Newcastle - Chelsea EmptyNed 28 Nov 2010 - 13:18

Ma idi, k'o bombona. Jos se i sunce pojavilo. Jos samo malo i pocinje!
Can't wait!
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Newcastle - Chelsea Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Chelsea   Newcastle - Chelsea EmptyNed 28 Nov 2010 - 13:41

Newcastle - Chelsea Schneechaos

Juče Very Happy Very Happy Very Happy Cool Cool Cool
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Newcastle - Chelsea Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Chelsea   Newcastle - Chelsea EmptyNed 28 Nov 2010 - 13:44

Hahaha! Kako se ovaj cica sa crnom kapom nalaktio, vidi se da mu je dusa u njonju otisla dok je otkopao auto!
Uh, samo da zveknemo ove smrdljivce danas! Mada kada nam pogledam postavu... Jebeno! Plasim se ovog dede Campbella, ima da ga ova baraba od Anelke vozi kao papka.
Nazad na vrh Ići dole
Admin-Roby
Admin
Admin-Roby


Broj poruka : 4525
Godina : 32
Localisation : NOVI SAD
Datum upisa : 03.07.2007

Newcastle - Chelsea Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Chelsea   Newcastle - Chelsea EmptyNed 28 Nov 2010 - 13:46

hahahahaha
Nazad na vrh Ići dole
https://newcastle-srbija.forumsr.com
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Newcastle - Chelsea Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Chelsea   Newcastle - Chelsea EmptyNed 28 Nov 2010 - 13:51

Matorci će propustiti pola sezone dok prokopaju prolaz za auto odatle. Very Happy

NUFC: Krul; Simpson, S Taylor, Campbell, Enrique; Routledge, Tiote, Guthrie, Gutierrez; Ameobi, Carroll.

Subs: Perch, Kadar, Ranger, Soderberg, Best, Smith, Lovenkrands

Nolan out.

The Chelsea team is:

1 Petr Cech
17 Jose Bosingwa
2 Branislav Ivanovic
33 Alex
3 Ashley Cole
7 Ramires
12 John Mikel Obi
15 Florent Malouda
21 Salomon Kalou
11 Didier Drogba (c)
39 Nicolas Anelka

Subs: 22 Ross Turnbull, 19 Paulo Ferreira, 43 Jeffrey Bruma, 38 Patrick van Aanholt, 46 Josh McEachran, 44 Gael Kakuta, 23 Daniel Sturridge.
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Newcastle - Chelsea Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Chelsea   Newcastle - Chelsea EmptyNed 28 Nov 2010 - 13:55

Pa i ne svidja mi se postava. Dobro sam rekao za Carrolla i Sholu da ce poceti. Ne svidja mi se sto je izostavio Nolana. Ipak je on kapiten a ovo zajebana tekma u jos zajebanijem trenutku. Nije samo Nolan kriv za petardu protiv Boltona, svi su ujebali. Mislim da nam je on potreban na terenu.
Nazad na vrh Ići dole
Admin-Roby
Admin
Admin-Roby


Broj poruka : 4525
Godina : 32
Localisation : NOVI SAD
Datum upisa : 03.07.2007

Newcastle - Chelsea Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Chelsea   Newcastle - Chelsea EmptyNed 28 Nov 2010 - 13:57

mislim da je Nolan zasluzeno izostavljen! Drago mi je sto Routledge i Taylor igraju! Mislim da je ovo solidna postava,samo mi se ne svidja Guthrie...Bacio bi Vuckica malo u vatru,da vidimo kako ce se snaci.
Nazad na vrh Ići dole
https://newcastle-srbija.forumsr.com
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Newcastle - Chelsea Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Chelsea   Newcastle - Chelsea EmptyNed 28 Nov 2010 - 13:58

Nolan je dobio neki udarac u članak protekle nedelje i juče je pao na fitness testu.

I'd love if we beat them, love it! Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Newcastle - Chelsea Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Chelsea   Newcastle - Chelsea EmptyNed 28 Nov 2010 - 14:02

Nije ovo utakmica za eksperimentisanje pa da isprobavas ovoga i onoga. Ovde mora da se izvede najjaca moguca postava i da se otkine.
Stoperi me najvise brinu, sto je i logicno s' obzirom da kad se saberu utakmice ove dvojice (Sol i Steven) dobije se 1.5 odigranih ove sezone. Postava koju je Chelsea najavio mi deluje jako zajebano. Pored Drogbe i Anelke svaki ovaj dzukac iz veznog reda moze da utrci i da napravi zesce sranje u nasoj odbrani tj prodorni su mnogo. Zivo me zanima kako cemo da se branimo.
Ali, idemo na SVE!!!!
Nazad na vrh Ići dole
moody

moody


Broj poruka : 1450
Godina : 32
Localisation : Tuzla
Datum upisa : 06.12.2008

Newcastle - Chelsea Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Chelsea   Newcastle - Chelsea EmptyNed 28 Nov 2010 - 14:40

CARROOOOLL !!!!!!!!!!!
Nazad na vrh Ići dole
NUFC96

NUFC96


Broj poruka : 843
Godina : 43
Localisation : Beograd
Datum upisa : 17.01.2008

Newcastle - Chelsea Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Chelsea   Newcastle - Chelsea EmptyNed 28 Nov 2010 - 14:53

Al nas je prosralo... cheers
Nazad na vrh Ići dole
Admin-Roby
Admin
Admin-Roby


Broj poruka : 4525
Godina : 32
Localisation : NOVI SAD
Datum upisa : 03.07.2007

Newcastle - Chelsea Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Chelsea   Newcastle - Chelsea EmptyNed 28 Nov 2010 - 15:19

Kalou nas posrao....Osetio sam da ce izjednaciti u 45...koliko puta su protiv nas samo postizali ove sezone gol u 45 min...
Nazad na vrh Ići dole
https://newcastle-srbija.forumsr.com
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Newcastle - Chelsea Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Chelsea   Newcastle - Chelsea EmptyNed 28 Nov 2010 - 16:28

Uh, kako mi ide ovaj chelsea na nerve. Neopisivo bednicka ekipa. Onaj smrdljivi drogba je takva placipicka da je to neopisivo. Mune ga malo covek a on leti 2m, baca se kao saran, place, moli za faul. Jebem ti sampionsku ekipu. Sise!
Inace Carroll momcina je utrpao u poslednjih 5 tekmi cetr' gola:
Arsenal (A) 1-0 Carroll 45',
Blackburn (H) 1-2 Carroll 47',
Fulham (H) 0-0,
Bolton (A) 1-5 Carroll 52',
Chelsea (H) 1-1 Carroll 6'.
Ukupno njegov 9. gol ove sezone. Sve u PL!


Poslednji izmenio Srki dana Ned 28 Nov 2010 - 16:39, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Newcastle - Chelsea Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Chelsea   Newcastle - Chelsea EmptyNed 28 Nov 2010 - 16:37

Kako smo ga dali, tako smo ga i primili. Mislim na gol. Zadovoljan sam, mada, mogli smo igrati malo odlučnije. Ovaj sastav Chelsea se 'ladno mogao pobediti.
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
Admin-Roby
Admin
Admin-Roby


Broj poruka : 4525
Godina : 32
Localisation : NOVI SAD
Datum upisa : 03.07.2007

Newcastle - Chelsea Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Chelsea   Newcastle - Chelsea EmptyNed 28 Nov 2010 - 16:38

Mikel,Alex i Cech su bili ocajni,mogli smo da da bombardujemo gol sa distance,samo kad bi se neko usudio...
Nazad na vrh Ići dole
https://newcastle-srbija.forumsr.com
RIOT

RIOT


Broj poruka : 4428
Godina : 37
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 12.06.2008

Newcastle - Chelsea Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Chelsea   Newcastle - Chelsea EmptyNed 28 Nov 2010 - 16:42

Dobro je. 1-1.
Imali smo svoje šanse za pobedu, ali poslednjih dvadeset minuta igre Chelski je mogao da nam utrpa bar tri komada, tako da sam ipak zadovoljan. Bod protiv, po meni, najozbiljnije ekipe za osvajanje trofeja je i više nego dovoljno. Žalim za onom situacijom kada je Cech loše izboksovao, a Routlegde spičio u glavu A.Cole-a. Ali isto tako i brišem hladan znoj posle pokušaja Drogba-e, Sturrige-a i ekipe.
Jose Enrique sjajan, Carroll standardno dobar, Tiote nepogrešiv.
Normalno, Shola se nije video na terenu, osim par puta kad je zaboravio loptu. Guthrie još manje od njega.ž
Deda Sol je bio dobar dok se nije umorio, što je bilo nakon pola sata igre. S.Tazlor mi je bio najveća strepnja, ali je sasvim dobro odigrao i, po meni, trebao bi da bude u startnih XI.

Ova ekipa ima šlifa. Dva igrača koja su bila loša, nisu starteri i mi imamo bolje igrače na njihovim pozicijama. Samo da nam u januaru ne pokradu pola tima (kako se pripovijeda Jose Enrique-a i Carroll-a), dovedemo dva igrača i imamo sasvim fin tim, koji ima srca.
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Newcastle - Chelsea Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Chelsea   Newcastle - Chelsea EmptyNed 28 Nov 2010 - 16:44

Jga, trebalo ih je muciti. Mada kad pogledam sa kakvim smo sastavom izasli dobro smo prosli.
Sa ovim bodom smo na 9. mestu. Iza nas je usrani liverpool sa istim brojem bodova kao i mi ali ima gol razliku -1! Ako ne izgube danas od tottenhama onda nas preticu.
Sledece nedelje idemo mentolskom west bromu. A onda dolazi liverpool. Na obe tekme cemo igrati u sastavu koji je bio danas na snazi jer ce kaznjenici i dalje sluziti!




Poslednji izmenio Srki dana Pon 29 Nov 2010 - 16:56, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Newcastle - Chelsea Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Chelsea   Newcastle - Chelsea EmptyNed 28 Nov 2010 - 17:03

Sad sam gledao neku moju statistiku koju vodim. Vise je ljudi gledalo nasu utakmicu protiv Blackpoola - 49,597 (11.09.2010.) nego ovu protiv Chelsea - 46,469.
Naravno treba uzeti u obzir i lose vreme koje je zahvatilo Tyneside ali ovako, kada se kazu cifre pomalo smesno zvuci Razz
Nazad na vrh Ići dole
Alan Smith17

Alan Smith17


Broj poruka : 1672
Localisation : SOuth croatia
Datum upisa : 03.06.2009

Newcastle - Chelsea Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Chelsea   Newcastle - Chelsea EmptyNed 28 Nov 2010 - 17:07

barton se vraca protiv wba..

Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Newcastle - Chelsea Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Chelsea   Newcastle - Chelsea Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Newcastle - Chelsea
Nazad na vrh 
Strana 1 od 2Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
 Similar topics
-
» FA Cup: Chelsea-Newcastle 3:0
» Chelsea VS Newcastle
» Newcastle-Chelsea
» Newcastle vs Chelsea
» Chelsea - Newcastle

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Newcastle United Srbija :: English Premier League :: Utakmice-
Skoči na: