Newcastle United Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Newcastle United Srbija

Forum za sve fanove Newcastle United-a sa Balkana
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Tottenham (H)

Ići dole 
+11
RIOT
Toon4life
Dinko
NewBoy
moody
NUFC CRO
Savic
Thug
spira
Admin-Roby
Srki
15 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4
AutorPoruka
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Tottenham (H) - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Tottenham (H)   Tottenham (H) - Page 4 EmptyPet 28 Jan 2011 - 13:36

Da, ali je isti taj Ketsbai-a u Beogradu 1998. godine protiv PArtizana promašio prazan gol, na dodavanje Shearer-a.
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Tottenham (H) - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Tottenham (H)   Tottenham (H) - Page 4 EmptyPet 28 Jan 2011 - 15:58

Jeste ali je koju godinu, cini mi se ranije, torpedovao Dinamo i obezbedio nam prolaz dalje!

Njega sam voleo jer je bio luuuud u PM. Pravi srcani lik, blesav do koske!

Tem!!!!
Nazad na vrh Ići dole
moody

moody


Broj poruka : 1450
Godina : 32
Localisation : Tuzla
Datum upisa : 06.12.2008

Tottenham (H) - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Tottenham (H)   Tottenham (H) - Page 4 EmptyPet 28 Jan 2011 - 17:38

sinoc sam gledao neki film na HISTORY CHANEL o Gazzi. Kakav je to bio samo lik. Kroz cjeli dokumentarac ;koji je pratio njeg kroz svjetsko prvenstvo u Italiji ; bio je nasmijan i raspoložen. Samo u zadnjoj utakmici kad je dobio žuti karton skoro da je zaplakao ( nije mogao nastupiti u sledecoj utakmici, u koju nisu ni prošli ) . Volio je zajebanciju više nego išta. Nakon utakmice ga pita novinar kako se oscjeca, kaže on "nadam se da je dobra atmosfera u klubovima". Navece sjedili na plaži uz pivo i Gazza zabavlja lokalno stanovništvo svojim forama sa kartama.

U njemu se vidjelo da voli fudbal i živi za njeg ( pored alkohola i žena ) haha
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Tottenham (H) - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Tottenham (H)   Tottenham (H) - Page 4 EmptyPet 28 Jan 2011 - 17:43

Samo godinu dana ranije, tačnije 1997, godine Ketsbaia je postigao gol za 2-2 u 120. minutu igre.

Tadašnja Crotaia (Dinamo) je u predkolu kvalifikacija izbacila Partizan. Crno-beli iz Beograda su iz Zagreba ispraćeni sa pet komada. Rezultat je glasio 5:0 za Croatiu za koju su tada igrali Silvio Marić i Mark Viduka.

U sledećoj rundi predkvalifikacija Croatia je izvukla crno-bele iz Newcastle-a. Prvi meč na St James' Parku je Newcastle dobio rezultato 2-1.

Revanš u Zagrebu je bio i više nego uzbudljiv. 1-1 je bilo do 91. minuta, kada je Cvitanović postigao gol za Croatiu i odveo meč u produžetke. Međutim, kako su ga dali u poslednjoj minuti regularnog toka igre, modri su ga tako i primili u poslednjoj minuti drugog produžetka. Strelac za Newcastle United bio je Temuri Ketsbaia na asistenciju Faustino-a Asprilla-e.

Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
Dinko

Dinko


Broj poruka : 1661
Godina : 38
Localisation : Eksjö, Sverige
Datum upisa : 30.08.2007

Tottenham (H) - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Tottenham (H)   Tottenham (H) - Page 4 EmptyPet 28 Jan 2011 - 18:02

Od te utakmice navijam za Newcastle.
Tacno od te druge u Zagrebu.
Nazad na vrh Ići dole
Philips

Philips


Broj poruka : 385
Localisation : ST
Datum upisa : 04.08.2008

Tottenham (H) - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Tottenham (H)   Tottenham (H) - Page 4 EmptyPet 28 Jan 2011 - 19:36

@Moody

Stvarno na Historyu je to bilo? Shocked
Jbt Piramide, Rimljani, Kolumbo, 2. svj. rat i onda ubace Gazzu... koji show Laughing

@Dinko

Pa tko nebi navijao protiv onog Dinama, ustvari Croatije, kakav je tada bio...
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Tottenham (H) - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Tottenham (H)   Tottenham (H) - Page 4 EmptyPet 28 Jan 2011 - 21:22

O toj utakmici sam i pricao. Kod nas je moglo da se prati preko tadasnje TV Palme, ako iko pamti. Kraden prenos sa hrvatske televizije. Ja sam onako voleo Njuku ali nisam bio tolika dubioza. Kontam kuva se, 2-1, Croatia ide dalje, sve je delovalo ako neko rasulo na polmolu. I onda u igru ulazi celavi Gruzijac i zabija im ga i caoooo! Ode Njuka dalje. Secam se onog komentatora da je nesto cvileo, kukao, proklinjao sudbu kletu... Temuri je i dalje jedan od mojih omiljenih igraca. Ne zbog te utakmica, mada je svetski prelomio, vec zbog poteza&bucuica koje je ima. Ko ga je gledao zna o cemu pricam...
Nazad na vrh Ići dole
Thug

Thug


Broj poruka : 2955
Godina : 35
Datum upisa : 21.06.2009

Tottenham (H) - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Tottenham (H)   Tottenham (H) - Page 4 EmptyPet 28 Jan 2011 - 23:12

secam se tekme dinamo partizan, 1:0 u bg-u a 5:0 u zagrebu! dalje nisam pratio, a i bio sam maji!!! :Ddobro je da se i ovoga secam...Very Happy a geordian geordie se kroz maglu secam...mada sam newcastle kasnije zavoleo...jbt gledam sad na netu ko je sve igrao kod nas, i ne verujem da ja nisam znao da su igraci tipa luis saha, Dietmar Hamann bili kod nas...a na doticnom sajtu se sola zove Shola Ameoboli! Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
moody

moody


Broj poruka : 1450
Godina : 32
Localisation : Tuzla
Datum upisa : 06.12.2008

Tottenham (H) - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Tottenham (H)   Tottenham (H) - Page 4 EmptySub 29 Jan 2011 - 0:40

Philips ::
@Moody

Stvarno na Historyu je to bilo? Shocked
Jbt Piramide, Rimljani, Kolumbo, 2. svj. rat i onda ubace Gazzu... koji show Laughing

da i ja sam se iznenadio, zovu me roditelji i govore evo o Newcastlu , ja kontam o gradu nešto, kad ono kapiten newcastla( ne znam koji je bio vidio sam samo 2 sekunde ) govori o Gazzi. Kako se razmišljalo da li da ga povedu na prvenstvo zbog temperamenta, a on tamo kad je došo odma u prvoj postavi. I Plat i Lineker u napadu. Robson i Charlton na klupi
Nazad na vrh Ići dole
Thug

Thug


Broj poruka : 2955
Godina : 35
Datum upisa : 21.06.2009

Tottenham (H) - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Tottenham (H)   Tottenham (H) - Page 4 EmptySub 29 Jan 2011 - 11:34

citam sad o gazzi nesto i skontajte sta je radio kod nas... debitantska sezona 85/86
He scored 11 goals that season, but already there were troubling signs. He was involved in a hit and run incident, and was also fined by the club after driving a groundsman's tractor into a wall.
smejem se 10 min!!1 Very Happy kakav kralj! Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Tottenham (H) - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Tottenham (H)   Tottenham (H) - Page 4 EmptySub 29 Jan 2011 - 12:40

Rasadili mso mi brat, bratu pola PL. Tj pola ovih igraca koje sada gledamo po kojekakvim klubovima su protrcali kroz Njuku. Proslo ih je pun djoka! Cesto gledam i ne verujem. Il ja dugo pratim ili smo mi igrace drzali kratkorocno!
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Tottenham (H) - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Tottenham (H)   Tottenham (H) - Page 4 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Tottenham (H)
Nazad na vrh 
Strana 4 od 4Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4
 Similar topics
-
» Tottenham (H)
» Tottenham (A)
» Tottenham - NUFC 0 - 1
» Tottenham-Newcastle
» Newcastle - Tottenham

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Newcastle United Srbija :: English Premier League :: Utakmice-
Skoči na: