Newcastle United Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Newcastle United Srbija

Forum za sve fanove Newcastle United-a sa Balkana
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Tottenham (H)

Ići dole 
+11
RIOT
Toon4life
Dinko
NewBoy
moody
NUFC CRO
Savic
Thug
spira
Admin-Roby
Srki
15 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeći
AutorPoruka
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Tottenham (H) - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Tottenham (H)   Tottenham (H) - Page 3 EmptyNed 23 Jan 2011 - 0:58

Bas tako druze. Skliznu nam 2 boda u 2 derbija samo na glupost i neiskoriscene sanse!
Sa Tottenhamom smo se nosili, po meni cak i bili bolji, bez najboljeg strelca ekipe. Mislim da su napuvani vise nego sto vrede i zato, samo zato mi je zao sto su se izvukli. Kao bore se za titulu... Titula i Tottenham... Smeh!
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Tottenham (H) - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Tottenham (H)   Tottenham (H) - Page 3 EmptyNed 23 Jan 2011 - 1:00

Treću utakmicu zaredom primamo gol u sudijskoj nadoknadi (Stevenage, sunderland, Tottenham). Ono što je Chris Hughton znao (čuvanje rezultata), čini se da Pardew ne zna. Jednostavno, mora se poraditi na koncentraciji u završnici meča, kao i na fizičkoj spremi, jer se vidi da pojedini igrači imaju izdržljivost za 85. minuta, dok neki nemaju ni za toliko. Nalazimo se na sedmom mestu, sa 30 bodova, ali je tih 30 lako moglo da bude i 34. No, šta je tu je, idemo dalje. Cela ekipa leti u Portugal u trening kamp, gde će provesti nekoliko dana. Nadamo se da će i trenirati. Sledeći meč je protiv Fulham-a na Craven Cotage-u tek 2. februara.
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
Admin-Roby
Admin
Admin-Roby


Broj poruka : 4525
Godina : 32
Localisation : NOVI SAD
Datum upisa : 03.07.2007

Tottenham (H) - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Tottenham (H)   Tottenham (H) - Page 3 EmptyNed 23 Jan 2011 - 2:14

ovaj remi boli kao poraz od 6-0! Sad(((((((((
Nazad na vrh Ići dole
https://newcastle-srbija.forumsr.com
m.c.t.

m.c.t.


Broj poruka : 2084
Localisation : Nova Pazova
Datum upisa : 07.07.2007

Tottenham (H) - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Tottenham (H)   Tottenham (H) - Page 3 EmptyNed 23 Jan 2011 - 12:57

Gubimo "dobijene" utakmice... zalosno stvarno... ali posle ispadanja iz kupa od Stevenega meni je ova sezona ravna linija.. ne nerviram se vise... mirno sam odgledao utakmicu.
Doduse neke sebicnosti su me iznervirale... kad je Best na pocetku 2 poluvremena mogao doda loptu Ameobiju koji je bio u cistoj poziciji, on je krenuo u neki dribling i upropastio akciju... a kasnije sebicnost Rangera i losa reakcija Løvenkrands-a kad je bio sam ispred golmana.

I mnogo vece ekipe gube utakmice kad ne iskoriste takve sanse, mozda je nereseno i realan rezulatat. Totenhem i pored svih ulaganja nije pokazao nista vise od nas. Kad to vidim u meni se rodi neka nada da sledece sezone uz par dobrih pojacanja mozemo da se borimo i za ligu sampiona. Kad hocemo da igramo - mi stvarno igramo dobro i mozemo da slomimo svakog protivnika agresivnoscu.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/srdjan23
Thug

Thug


Broj poruka : 2955
Godina : 35
Datum upisa : 21.06.2009

Tottenham (H) - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Tottenham (H)   Tottenham (H) - Page 3 EmptyNed 23 Jan 2011 - 13:43

ne znam ljudi ali ja nolana nisam video...gatri mi je standardno los...veza nam je ocajna! jonas je koliko toliko odigrao, barton kako se i ocekuje od njega sjajne lopte ali nema ko to da iskoristi...enrique standardno dobar, napad standardno ocajan...colo sjajan, wilemson prosek...i ne moze se sa 3 igraca dobiti ovakva tekma...harper je dobar bio, eto 4 igraca...
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Tottenham (H) - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Tottenham (H)   Tottenham (H) - Page 3 EmptyNed 23 Jan 2011 - 14:15

Ja sam primetio Nolana uglavnom vise u defanzivi kada je "sekao" napade tj lomio njihove igrace. Par mudrih faulova je odradio a u napad se nije puno gurao. Da li je to deo taktike naseg plavusana ili nije u elementu, ne znam.

Mislim da nam priprema i nije tako losa koliko mislim da je Willy glup. Ispada veoma lako. Protiv Setevenagea je usrao par puta, juce takodje. Jebga, tako je kad krpis odbranu, koja je po meni, najbitniji deo ekipe od CC igraca.
Nazad na vrh Ići dole
Dinko

Dinko


Broj poruka : 1661
Godina : 38
Localisation : Eksjö, Sverige
Datum upisa : 30.08.2007

Tottenham (H) - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Tottenham (H)   Tottenham (H) - Page 3 EmptyNed 23 Jan 2011 - 15:48

Kad bi Jonas imao tehnicke mogucnosti da odradi svoje ideje bio bi nas najbolji igrac. Ostalima u veznom redu generalno fali ideja, a nemaju ni tehniku. Jedino Barton, koji je standardni CM igrac, odlican na cijeloj sredini ali ipak mora pored njega biti neko ko je nepredvidljiviji. Ben Arfa recimo ,kad se vrati.
Nazad na vrh Ići dole
Alan Smith17

Alan Smith17


Broj poruka : 1672
Localisation : SOuth croatia
Datum upisa : 03.06.2009

Tottenham (H) - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Tottenham (H)   Tottenham (H) - Page 3 EmptyNed 23 Jan 2011 - 15:59

svi ste napali williamsona za gol, a covjek je kriv 30% samo, ostalih 70 kriv je simpson....bar tako kazu englezi s otoka.

veseli jedino činjenica da smo bili bolji od njih i da mozemo sa svakim igrati...
oni iza city-a su imali najveca ulaganja u zadnjih par sezona
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Tottenham (H) - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Tottenham (H)   Tottenham (H) - Page 3 EmptyNed 23 Jan 2011 - 16:12

Boga mi ne bih rekao. I ne krivim ga samo za ovaj gol, cesto ispada, gresi! Nije on klasa za PL, bar ne za ekipu koja hoce nesto vise od opstanka u PL! Drag mi je svaki igrac Njuke ali neke stvari su ocigledne. I nije on jedini koji je klasa ispod.
Nazad na vrh Ići dole
m.c.t.

m.c.t.


Broj poruka : 2084
Localisation : Nova Pazova
Datum upisa : 07.07.2007

Tottenham (H) - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Tottenham (H)   Tottenham (H) - Page 3 EmptyNed 23 Jan 2011 - 16:16

Da je Tiote igrao verovatno bi zatvorio defanzivne rupe i ne bi dozvolio takvu setnju kroz nasu odbranu. Jel on igra sledecu ili jos tu pauzira?
Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/srdjan23
Alan Smith17

Alan Smith17


Broj poruka : 1672
Localisation : SOuth croatia
Datum upisa : 03.06.2009

Tottenham (H) - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Tottenham (H)   Tottenham (H) - Page 3 EmptyNed 23 Jan 2011 - 16:17

Srki ::
Boga mi ne bih rekao. I ne krivim ga samo za ovaj gol, cesto ispada, gresi! Nije on klasa za PL, bar ne za ekipu koja hoce nesto vise od opstanka u PL! Drag mi je svaki igrac Njuke ali neke stvari su ocigledne. I nije on jedini koji je klasa ispod.

williamson je tu kao stoper broj 3.
btw na ljeto je woodgate free agent tako da mozemo odma sad pregovarat s njim. cijelu polusezonu je na nekim rehabilitacijama, valjda je rjesio probleme s preponama. campbellu istjece ugovor ja bi zatp njega doveo.
zna se kakva je woodgate klasa kad je zdrav
Nazad na vrh Ići dole
Dinko

Dinko


Broj poruka : 1661
Godina : 38
Localisation : Eksjö, Sverige
Datum upisa : 30.08.2007

Tottenham (H) - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Tottenham (H)   Tottenham (H) - Page 3 EmptyNed 23 Jan 2011 - 16:33

Woodgate nije bio zdrav zadnjih 5 godina i nece biti do kraja karijere zdrav. Jos jedan polovnjak nam ne treba, treba tu odbranu rijesiti za narednih par godina, skupo platiti kakvu provjerenu stopercinu, ai to i jeste problem,nema se para. Ipak mislim da mozemo naci neso bolje od Woodgate-a. Uh podsjetih se kako sam nekad na PES-u davao golove iz kornera s njim i O'Brian om Smile
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Tottenham (H) - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Tottenham (H)   Tottenham (H) - Page 3 EmptyNed 23 Jan 2011 - 16:38

Sta da ti kazem... Mislim da je i Woodgate supalj! A i sklon povredama gore od Owena!

Samo da razjasnimo 1 stvar - kave veze ima da li je 3. ili 1. stoper/napadac/veznjak... Mora da ima neki minimum sposobnosti da se nosi sa PL napadacima. O tome da li ce neko biti 1. ili 3. odlucuju (ili bi trebale da odlucuju) male razlike, fini radovi. Ako hoce (uprava tj debeli kockar) da ovaj klub lici na nesto onda mora da postoji neka norma ispod koje se ne ide. Zamisli povredi se npr. Harper kao 1. golman koji brani sasvim ok i vise od toga i zameni ga 2./3. i pocne da prima golove sa pola terena jer je on 2./3. golman. Onda brani na livadi sa decom a ne u profesionalnoj pa jos 1. ligi.

Nema tu sentimentalnosti-nisi za taj rang i to je to!
Nazad na vrh Ići dole
Thug

Thug


Broj poruka : 2955
Godina : 35
Datum upisa : 21.06.2009

Tottenham (H) - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Tottenham (H)   Tottenham (H) - Page 3 EmptyNed 23 Jan 2011 - 19:56

ima dosta dobrih igraca kojima na leto istice ugovor! bosingva,mamadu diara, mali gunarson iz coventrija,emanuelson, sve su to igraci koji bi mogli da igraju kod nas a da se ne plate sto bi debelom najbolje bilo...takodje charlie adam, rosicky...
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Tottenham (H) - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Tottenham (H)   Tottenham (H) - Page 3 EmptyNed 23 Jan 2011 - 23:05

Cekajte ljudi, pricamo o Newcastle-u, klubu-gradu koji bi trebao da je, po kapacitetima(fudbalskim, navijackim, kako hocete), u vrhu tabele, a ovamo pricamo o dovodjenju nekih jadnika koji nemaju gde da se skuce pa bi mogli kod nas jer ce da traze 300 evra!

Ovaj klub pamtim iz daleko boljih dana i ne zanimaju me igraci koji nemaju gde pa 'ajd' u Njuku! Treba, sto kaze Dinko, otvoriti budjelar pa iskesirati dobrog trenera, par ozbiljnih pojacanja, pa onda da pricamo nesto.

Ovako, verujte nismo daleko jace ime od Wolvesa, Stokea i ostalih nikogovica.
razumem sto je debeli smrad-smrad, ali sto mi razgovaramo na pilicarskom nivou i mastamo o nekim igracima iz 5. lige koji ce biti DZ!

Ne mozemo da dovedemo Bentleya koji se raspada, Larssona takodje... Kao da su to pa neka ludila od igraca... Srozao je debeli klub skroz, a cini mi se i navijace tj zelje&ocekivanja!
Nazad na vrh Ići dole
Thug

Thug


Broj poruka : 2955
Godina : 35
Datum upisa : 21.06.2009

Tottenham (H) - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Tottenham (H)   Tottenham (H) - Page 3 EmptyPon 24 Jan 2011 - 10:09

razumem ja tebe srki, ali realnost nam je drugacija...sve igrace koje sam nabrojao gore su mislim bolji od 80% igraca koje mi posedujemo...a istice im ugovor i to ne znaci da su losi vec hoce promenu sredine ili veca primanja...
Nazad na vrh Ići dole
Dinko

Dinko


Broj poruka : 1661
Godina : 38
Localisation : Eksjö, Sverige
Datum upisa : 30.08.2007

Tottenham (H) - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Tottenham (H)   Tottenham (H) - Page 3 EmptyPon 24 Jan 2011 - 10:47

Da ali kad hoce promjenu sredine vjerovatno ciljaju na npr. Milan, kao Emanuelson, a ne Newcastle United koji samo u nasim subjektivnim glavama vazi za neki lub koji eto samo malo treba pa da ide u ligu prvaka.Treba nama jos puno do tamo,ali eto moglo bi se uskoro ganjati europa liga ako ne bude rasprodaje, nego kvalitetnog ulaganja. Odlicno bi bilo da to budu neka pojacanja za dzaba ali treba stati u red za te igrace,da nemama skrtog vlasnika moglo bi se nekim jakim pojacanjem privuci i dolazak ovih besplatnih. Ali ko ce da dodje kad nam je pojacanje Best i kompanija.
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Tottenham (H) - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Tottenham (H)   Tottenham (H) - Page 3 EmptyPon 24 Jan 2011 - 19:42

Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
Alan Smith17

Alan Smith17


Broj poruka : 1672
Localisation : SOuth croatia
Datum upisa : 03.06.2009

Tottenham (H) - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Tottenham (H)   Tottenham (H) - Page 3 EmptyPon 24 Jan 2011 - 23:37

Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Tottenham (H) - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Tottenham (H)   Tottenham (H) - Page 3 EmptyUto 25 Jan 2011 - 11:35

Tinnno!!!! Vrati se legendo!!!!
Nazad na vrh Ići dole
m.c.t.

m.c.t.


Broj poruka : 2084
Localisation : Nova Pazova
Datum upisa : 07.07.2007

Tottenham (H) - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Tottenham (H)   Tottenham (H) - Page 3 EmptySre 26 Jan 2011 - 18:36

Haha, prvi put pao a druga dva shuta preko gola Very Happy Al kakav je to igrac bio... uh uh...



Jos uvek se secam naslova iz novina "Asprilla - Barcelona 3:2" Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/srdjan23
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Tottenham (H) - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Tottenham (H)   Tottenham (H) - Page 3 EmptySre 26 Jan 2011 - 23:11

Tinno je bio igracina samo takva. Neponovljiv lik!
Nazad na vrh Ići dole
Thug

Thug


Broj poruka : 2955
Godina : 35
Datum upisa : 21.06.2009

Tottenham (H) - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Tottenham (H)   Tottenham (H) - Page 3 EmptyČet 27 Jan 2011 - 11:34

kako sam gotivio lika, pa to je strasno...Very Happy secam se fifa 98 uznem newcastle i pocepam sve!!! Very Happy sto bi rekli JEDAN JE TINNO ASPRILLA
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Tottenham (H) - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Tottenham (H)   Tottenham (H) - Page 3 EmptyČet 27 Jan 2011 - 11:56

Iz te generacije sam gotivio i blesavog Ketsbaiu sa svojim nepromisljenim golovima. Naravno, bio je rezerva ali nekako mi je bio drga. Blesavi Kets!
Nazad na vrh Ići dole
Thug

Thug


Broj poruka : 2955
Godina : 35
Datum upisa : 21.06.2009

Tottenham (H) - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Tottenham (H)   Tottenham (H) - Page 3 EmptyPet 28 Jan 2011 - 12:56

srki evo jedne proslave gola blesavog ketsbaie Very Happy
https://www.youtube.com/watch?v=JlqCCDh9XT0
takodje i ovo
https://www.youtube.com/watch?v=7-WwDNFxbBM&feature=related
eh da nolan toliko trci...
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Tottenham (H) - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Tottenham (H)   Tottenham (H) - Page 3 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Tottenham (H)
Nazad na vrh 
Strana 3 od 4Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeći
 Similar topics
-
» Tottenham (H)
» Tottenham (A)
» Tottenham - NUFC 0 - 1
» Tottenham-Newcastle
» Newcastle - Tottenham

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Newcastle United Srbija :: English Premier League :: Utakmice-
Skoči na: