Newcastle United Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Newcastle United Srbija

Forum za sve fanove Newcastle United-a sa Balkana
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Njukasl u pregovorima oko preuzimanja?!?

Ići dole 
+18
swiperr
NUFC96
Alan Smith17
NBB96
RAMMS+EIN
gajka
tinno
Thug
Serbian lassy
Savic
RIOT
NUFC CRO
m.c.t.
Dinko
Philips
Admin-Roby
moody
Srki
22 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sledeći
AutorPoruka
Alan Smith17

Alan Smith17


Broj poruka : 1672
Localisation : SOuth croatia
Datum upisa : 03.06.2009

Njukasl u pregovorima oko preuzimanja?!? - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Njukasl u pregovorima oko preuzimanja?!?   Njukasl u pregovorima oko preuzimanja?!? - Page 6 EmptyPet 24 Dec 2010 - 13:55

evo čitam navodno prema nekim tabloidima ovi isti šeici bi kupili man united za 2,4milijarde funti affraid
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Njukasl u pregovorima oko preuzimanja?!? - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Njukasl u pregovorima oko preuzimanja?!?   Njukasl u pregovorima oko preuzimanja?!? - Page 6 EmptyPet 24 Dec 2010 - 19:04

Tako ce i da bude. A mi cemo da ostanemo da se igramo sa debeljkom...
Nazad na vrh Ići dole
RIOT

RIOT


Broj poruka : 4428
Godina : 37
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 12.06.2008

Njukasl u pregovorima oko preuzimanja?!? - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Njukasl u pregovorima oko preuzimanja?!?   Njukasl u pregovorima oko preuzimanja?!? - Page 6 EmptyČet 17 Feb 2011 - 15:28

Pominje se novi jebeni prebogati Rus.

Alexei Mordashov
Born 26 September 1965 (1965-09-26) (age 45)
Cherepovets, Russia
Occupation Chairman
Net worth $4.3 billion
Spouse divorced and remarried
Children four
Alexei Mordashov was born on September 26, 1965 in Cherepovets, Vologda Oblast. He is a Russian business oligarch and self-made billionaire. He is the main shareholder and the chairman of the board of Severstal, Russia's second largest steel company. Mordashov has an estimated £3.1 billion fortune according to British newspaper Telegraph, also stating that Severstal stocks have lost 80% of their value in a year and that the company had to cut 9,000 jobs in Russia.
Nazad na vrh Ići dole
Thug

Thug


Broj poruka : 2955
Godina : 35
Datum upisa : 21.06.2009

Njukasl u pregovorima oko preuzimanja?!? - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Njukasl u pregovorima oko preuzimanja?!?   Njukasl u pregovorima oko preuzimanja?!? - Page 6 EmptyČet 17 Feb 2011 - 16:41

koji put smo vec povezani sa tako nekim?
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Njukasl u pregovorima oko preuzimanja?!? - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Njukasl u pregovorima oko preuzimanja?!?   Njukasl u pregovorima oko preuzimanja?!? - Page 6 EmptyČet 17 Feb 2011 - 17:52

Njukasl u pregovorima oko preuzimanja?!? - Page 6 340x
Njukasl u pregovorima oko preuzimanja?!? - Page 6 CustomLogo

Alexei Mordashov
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
Admin-Roby
Admin
Admin-Roby


Broj poruka : 4525
Godina : 32
Localisation : NOVI SAD
Datum upisa : 03.07.2007

Njukasl u pregovorima oko preuzimanja?!? - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Njukasl u pregovorima oko preuzimanja?!?   Njukasl u pregovorima oko preuzimanja?!? - Page 6 EmptyČet 17 Feb 2011 - 18:52

ma pun mi je kurac Ashleya,neka preuzme i Sveti Petar,samo da nema Ashleya!
Nazad na vrh Ići dole
https://newcastle-srbija.forumsr.com
Alan Smith17

Alan Smith17


Broj poruka : 1672
Localisation : SOuth croatia
Datum upisa : 03.06.2009

Njukasl u pregovorima oko preuzimanja?!? - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Njukasl u pregovorima oko preuzimanja?!?   Njukasl u pregovorima oko preuzimanja?!? - Page 6 EmptyČet 17 Feb 2011 - 19:49

quatar holding odustaje najvjerojatnije od manchester uniteda, te se sanse da nas kupe polako povecavaju.....

nisu bas glupi ti šeici...glazeri bi 2,4milijarde za klub koji je preko 500m funti u minusu...a kupili su ga za 790milijuna funti....da kako da ne...
za iznose nisam siguran...uzmite ih sa rezervom Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Thug

Thug


Broj poruka : 2955
Godina : 35
Datum upisa : 21.06.2009

Njukasl u pregovorima oko preuzimanja?!? - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Njukasl u pregovorima oko preuzimanja?!?   Njukasl u pregovorima oko preuzimanja?!? - Page 6 EmptyČet 17 Feb 2011 - 23:40

mislim da je mancester u vecem minusu...daj boze da nas neko kupi...ali ne neko kao ovi city-jevi...necu da budemo za ismevaje...milion igraca i ostalo!
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Njukasl u pregovorima oko preuzimanja?!? - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Njukasl u pregovorima oko preuzimanja?!?   Njukasl u pregovorima oko preuzimanja?!? - Page 6 EmptyČet 17 Feb 2011 - 23:54

Ne vidim da se vise iko smeje Cityju. Popeli se oni polako. Doveli dobrog trenera koji je pocistio olos i sada imaju neku ekipu koja ce da nosi.
Nisam odusevljen tim tipom fudbaliziranja ali ocigledno da su okolnosti takve tj da je sve o'slo u krasni, da je previse prljavog novca (kojeg treba oprati) u igri tj treba ga negde provuci-a gde drugde nego kroz fudbal. I onda se nadas da ce da te kupi neka lopurda, u stvari ce da uvuce klub (za koji ga savrseno boli paja) u debo dug, da otperja jednog dana ili ga uhapse a klubu da ostane minuscina pa placi posle. Proglasi bankrot kao Babayaro...

Ne znam, ne svidja mi se sve to. A ne svidja mi se ni skrtarenje odnosno ogranicena nadanja naseg gazde. Treba ovaj klub da ide na vece ciljeve!


Nazad na vrh Ići dole
Dinko

Dinko


Broj poruka : 1661
Godina : 38
Localisation : Eksjö, Sverige
Datum upisa : 30.08.2007

Njukasl u pregovorima oko preuzimanja?!? - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Njukasl u pregovorima oko preuzimanja?!?   Njukasl u pregovorima oko preuzimanja?!? - Page 6 EmptyPet 18 Feb 2011 - 8:35

Ma ne postoji taj covjek danas koji ce kupiti klub jer eto zeli da taj klub bude uspjesan.Ili su mafijasi koji,sto Srki kaze peru pare, ili su bogati seici kojima je dosadno u zivotu pa se zele nadmetati medjusobno preko najboljih svjetskih klubova.U tom jadom izboru vise mi se svidja ova druga opcija jer iako to rade zbog svoje sujete ipak daju masu para za klub,a bez toga ne mozes.Pogleadj sad Liverpool i Chelsea su 5. i 6. Znaci imas sad 6 klubova koji imaju brdo para(Totenham ako ode opet u ligu prvaka postaju respektabilni totalno) Kako mi ostali da se nosimo sa njima???
Daj milion deva i tjeraj ovog debelog.
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Njukasl u pregovorima oko preuzimanja?!? - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Njukasl u pregovorima oko preuzimanja?!?   Njukasl u pregovorima oko preuzimanja?!? - Page 6 EmptyPet 18 Feb 2011 - 9:56

I mafijasi uloze, nije to problem. Pitanje je sta bude sa klubom na kraju kad gazda zvekne.
Po svim zakonima logike tolika kinta koja je primera radi upumpana u i City ne mzoe da se vrati sve ni da 10 puta uzastopno budu prvaci Evrope.

Mislim da ce sve jednog trenutka da ode u krasni tj. samo ce da udje neki revizor u klubove, pogleda hartije i odsvira bankrot. A gazda ce tada vec biti u svom business jet-u i paljba.

Sve mi smrdi na to. Mora ovakav sistem jednom da zvekne.
Nazad na vrh Ići dole
Dinko

Dinko


Broj poruka : 1661
Godina : 38
Localisation : Eksjö, Sverige
Datum upisa : 30.08.2007

Njukasl u pregovorima oko preuzimanja?!? - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Njukasl u pregovorima oko preuzimanja?!?   Njukasl u pregovorima oko preuzimanja?!? - Page 6 EmptyPet 18 Feb 2011 - 10:13

E pa onda treba da se pomirimo da cemo se pomicati izmedju 7. mjesta i druge lige.Kad malo zaigramo dobro doce ponude za najbolje igrace i onda ispocetka.Tako cemo strpljivo cekati da propadnu ti bogati klubovi i da mi "posteni" pocnemo voditi glavnu rijec.
Nazad na vrh Ići dole
Thug

Thug


Broj poruka : 2955
Godina : 35
Datum upisa : 21.06.2009

Njukasl u pregovorima oko preuzimanja?!? - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Njukasl u pregovorima oko preuzimanja?!?   Njukasl u pregovorima oko preuzimanja?!? - Page 6 EmptyPet 18 Feb 2011 - 10:36

fudbal nije vise fudbal...to je sad ne znam ni ja, wallstreet...ko ce vise dati, bolje proci itd..bolje mi je debeli, koji ovako vodi klub nego ne znam ti seici...dovedu milion igraca, kupuju sve da ih drugi ne kupi itd, to je smesno!
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Njukasl u pregovorima oko preuzimanja?!? - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Njukasl u pregovorima oko preuzimanja?!?   Njukasl u pregovorima oko preuzimanja?!? - Page 6 EmptyPet 18 Feb 2011 - 11:27

@Dinko

Nisam ja rekao da ne bih voleo da neko uspe kintu u Newcastle i da razvalimo. Niti da treba da cekamo da "propadnu bogati klubovi pa cemo mi na posteno...".

Neka dodje neko, neka pljasne kintu pa da gledamo nesto sto valja. Samo sam, kao sto i thug misli, hteo da kazem da je fudbal izgubio dusu. Tj da je PL masina za pranje love.
I oprace se sva ta kinta jednom, i sta onda...
Nazad na vrh Ići dole
Serbian lassy

Serbian lassy


Broj poruka : 473
Localisation : Newcastle upon Tyne
Datum upisa : 18.04.2009

Njukasl u pregovorima oko preuzimanja?!? - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Njukasl u pregovorima oko preuzimanja?!?   Njukasl u pregovorima oko preuzimanja?!? - Page 6 EmptyPet 18 Feb 2011 - 12:03

nista...onda ce opet igraci da igraju iz ljubavi, navijaci da navijaju iz ljubavi i super. by the way, javite mi kad taj dan dodje da se vratim, a do tada cu da spavam
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Njukasl u pregovorima oko preuzimanja?!? - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Njukasl u pregovorima oko preuzimanja?!?   Njukasl u pregovorima oko preuzimanja?!? - Page 6 EmptyPet 18 Feb 2011 - 13:46

Ok je to. Mislio dam sta ce biti sa klubovima. Ako je Manchester United u gubitku tj ima minus a uzeo je sve zivou proteklih par godina i, i dalje je fdbalska sila, cemu onda bednici da se nadaju?
Bojim se da ce gazde da otperjaju (oprali su pare,sta ih briga viseili ce kao Sinavatra da zapale da ne bi isli u apsanu) a dugovi tj minusi ce da ostanu klubovima. Da se ne dogodi Portsmouth, Leeds itd.jos nekima. To
je mene strah.
Nazad na vrh Ići dole
Dinko

Dinko


Broj poruka : 1661
Godina : 38
Localisation : Eksjö, Sverige
Datum upisa : 30.08.2007

Njukasl u pregovorima oko preuzimanja?!? - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Njukasl u pregovorima oko preuzimanja?!?   Njukasl u pregovorima oko preuzimanja?!? - Page 6 EmptyPet 18 Feb 2011 - 14:09

Ma to da je klubovi izgubili dusu je odavno poznato.Ne mora da bude seik koji ce se razbacivati parama,sto se mene tice nek bude kao i prije,solidno smo mi trosili i dok je drugi debeli bio na celu kluba,samo treba da se odredi koga dovoditi i kao igrace i kao trenere.Uozbiljiti se pa onda moze i sa relativno manje para da se NESTO uradi.Ali za sam vrh bojim se da je vrijeme romantike proslo.Eno talijanske lige-kad su prestali da bacaju pare pali su nenormalno.
Nazad na vrh Ići dole
swiperr

swiperr


Broj poruka : 127
Godina : 42
Datum upisa : 23.08.2010

Njukasl u pregovorima oko preuzimanja?!? - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Njukasl u pregovorima oko preuzimanja?!?   Njukasl u pregovorima oko preuzimanja?!? - Page 6 EmptyPet 18 Feb 2011 - 22:24

mislim da pod svaku cenu navijaci treba da sprece dolazak nekog obrezanog seika ili nekog mafijasa iz rusije..mislim da je nasa realnost sredina tabele ili liga uefa maximum..bolje se osloniti na omladinsku skolu sa kojom ce u najgorem slucaju imati opstanak u ligi a uz nekoliko talenata i liga uefa nije daleko..u svakom slucaju ne mogu ispod vulvsa.wigana i ostalih...
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/profile.php?id=1637792117
Alan Smith17

Alan Smith17


Broj poruka : 1672
Localisation : SOuth croatia
Datum upisa : 03.06.2009

Njukasl u pregovorima oko preuzimanja?!? - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Njukasl u pregovorima oko preuzimanja?!?   Njukasl u pregovorima oko preuzimanja?!? - Page 6 EmptySub 19 Feb 2011 - 0:32

neki nikad nece bit zadovoljni..
ameri su im ameri, rusi su im kriminalci, šeici previše daju, ashley premalo daje....
nikad nac sredinu...
svijetli primjer.....tottenhamovi vlasnici dobro i pametno ulazu a mislim da im u klubu ako bale potpise pojacani ugovor da ce mu placa bit 100k tjedno sto ce bit najvisa klupska placa...ostali najbolji igraci su im do 70-80k tjedno...
Nazad na vrh Ići dole
NUFC_LO

NUFC_LO


Broj poruka : 164
Datum upisa : 31.01.2010

Njukasl u pregovorima oko preuzimanja?!? - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Njukasl u pregovorima oko preuzimanja?!?   Njukasl u pregovorima oko preuzimanja?!? - Page 6 EmptySub 19 Feb 2011 - 1:50

swiperr ::
mislim da pod svaku cenu navijaci treba da sprece dolazak nekog obrezanog seika ili nekog mafijasa iz rusije..mislim da je nasa realnost sredina tabele ili liga uefa maximum..bolje se osloniti na omladinsku skolu sa kojom ce u najgorem slucaju imati opstanak u ligi a uz nekoliko talenata i liga uefa nije daleko..u svakom slucaju ne mogu ispod vulvsa.wigana i ostalih...
dobar duks matori, a i stadion na kom si se slikao Smile
Nazad na vrh Ići dole
Dinko

Dinko


Broj poruka : 1661
Godina : 38
Localisation : Eksjö, Sverige
Datum upisa : 30.08.2007

Njukasl u pregovorima oko preuzimanja?!? - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Njukasl u pregovorima oko preuzimanja?!?   Njukasl u pregovorima oko preuzimanja?!? - Page 6 EmptySub 19 Feb 2011 - 11:07

Alan Smith17 ::
neki nikad nece bit zadovoljni..
ameri su im ameri, rusi su im kriminalci, šeici previše daju, ashley premalo daje....
nikad nac sredinu...
svijetli primjer.....tottenhamovi vlasnici dobro i pametno ulazu a mislim da im u klubu ako bale potpise pojacani ugovor da ce mu placa bit 100k tjedno sto ce bit najvisa klupska placa...ostali najbolji igraci su im do 70-80k tjedno...

Potpuno se slazem.Neki bi najvise volili da neki čiča koji zivi odmah pored stadiona i cijeli zivot navija za newcastle,ostavio je zenu,zanemario djecu,cijeli zivot je pokusavao da zaradi 100 miliona da bi mogao kupiti klub i onda uz svakodnevno savjetovanje sa svim navijackim grupama,podgrupama i forumima sa balkana odlucivao o politici kluba.
Ko kod da kupi klub-stranac ili domaci je samo biznismen koji ce da radi onako kako misli da je dobro i eventualno ce za savjet pitati neke ekonomiste, a ne navijace.
Nema tu sredine za neke totenham previse trosi,za neke premalo nikad ljudima ugoditi.Da je kako da od omladinske skole idemo u evropu.To ce da se desi kad budemo Bilbao.
Nazad na vrh Ići dole
Thug

Thug


Broj poruka : 2955
Godina : 35
Datum upisa : 21.06.2009

Njukasl u pregovorima oko preuzimanja?!? - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Njukasl u pregovorima oko preuzimanja?!?   Njukasl u pregovorima oko preuzimanja?!? - Page 6 EmptySub 19 Feb 2011 - 12:08

bilbao je konstantno dobar, svoja skola, iskljucivo baskijci...totenham je zidovski klub, zato i dobro posluju...a postoji jedna prica koja se zove svetu se ne moze ugoditi, citao sam je u osnovnoj skoli...kao sto je ovde razgovor te ovako te onako, te nije dobro vako te onako...isto je i sa tom pricom...Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
swiperr

swiperr


Broj poruka : 127
Godina : 42
Datum upisa : 23.08.2010

Njukasl u pregovorima oko preuzimanja?!? - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Njukasl u pregovorima oko preuzimanja?!?   Njukasl u pregovorima oko preuzimanja?!? - Page 6 EmptySub 19 Feb 2011 - 17:25

ocigledno mislite da je onda najbolje da klub kupi neki stranac...da li mislite da navijaci celsija i sitija koji su ceo zivot posvetili stadionu i klubu uzivaju kad vide smrdljive induse i kosooke na tribinama kako jedu hot dog i piju pepsi???mislim da je bolje biti na sredini tabele i furati mlade engleze nego dovoditi majmune iz afrike i placati ih po 200000 funti nedeljno...
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/profile.php?id=1637792117
swiperr

swiperr


Broj poruka : 127
Godina : 42
Datum upisa : 23.08.2010

Njukasl u pregovorima oko preuzimanja?!? - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: dobar duks matori, a i stadion na kom si se slikao Smile   Njukasl u pregovorima oko preuzimanja?!? - Page 6 EmptySub 19 Feb 2011 - 17:30

hvala tebra..pozz Exclamation Exclamation
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/profile.php?id=1637792117
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Njukasl u pregovorima oko preuzimanja?!? - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Njukasl u pregovorima oko preuzimanja?!?   Njukasl u pregovorima oko preuzimanja?!? - Page 6 EmptySub 19 Feb 2011 - 18:40

Sta mene briga da li ce da placaju engleza ili afrikanera ako je dobra igrac. Zar je to moj problem? Kao navijac voleo bih rezultat a to ko ce da bude na celu kluba kada se to eventualno desi, to su finese.
Ako je draze da se pusi sredina i opstaje od godine do godine nego da neko, briga me bas ko, protrese ovaj klub i ucini ga silom onda dobro tj cuti i pusi!
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Njukasl u pregovorima oko preuzimanja?!? - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Njukasl u pregovorima oko preuzimanja?!?   Njukasl u pregovorima oko preuzimanja?!? - Page 6 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Njukasl u pregovorima oko preuzimanja?!?
Nazad na vrh 
Strana 6 od 8Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sledeći
 Similar topics
-
» KK u pregovorima sa Newcastle United??????
» Benfika - Njukasl
» Njukasl, klub bez trofeja

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Newcastle United Srbija :: English Premier League :: Newcastle United Football Club-
Skoči na: