Newcastle United Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Newcastle United Srbija

Forum za sve fanove Newcastle United-a sa Balkana
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Njukasl u pregovorima oko preuzimanja?!?

Ići dole 
+18
swiperr
NUFC96
Alan Smith17
NBB96
RAMMS+EIN
gajka
tinno
Thug
Serbian lassy
Savic
RIOT
NUFC CRO
m.c.t.
Dinko
Philips
Admin-Roby
moody
Srki
22 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sledeći
AutorPoruka
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Njukasl u pregovorima oko preuzimanja?!? - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Njukasl u pregovorima oko preuzimanja?!?   Njukasl u pregovorima oko preuzimanja?!? - Page 5 EmptySub 29 Avg 2009 - 17:23

Ako su Ameri onda ce sigurno padati salovi. Ti majmuni samo to znaju pirat
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Njukasl u pregovorima oko preuzimanja?!? - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Njukasl u pregovorima oko preuzimanja?!?   Njukasl u pregovorima oko preuzimanja?!? - Page 5 EmptyPon 31 Avg 2009 - 19:58

BREAKING NEWS:

David Craig(Sky Sports) has had call from 'American Investment Group'.

- They're in talks with Ashley directly.
- Landed in England today
- To have talks with Ashley/Llambias in the next 48 hours

Medjutim:
"Llambias says hes aware of american consortium, they have no meeting and no proof of funds..."

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa, mrzim Newcastle United !!!
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
RIOT

RIOT


Broj poruka : 4428
Godina : 37
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 12.06.2008

Njukasl u pregovorima oko preuzimanja?!? - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Njukasl u pregovorima oko preuzimanja?!?   Njukasl u pregovorima oko preuzimanja?!? - Page 5 EmptyPon 31 Avg 2009 - 20:16

Nazad na vrh Ići dole
moody

moody


Broj poruka : 1450
Godina : 32
Localisation : Tuzla
Datum upisa : 06.12.2008

Njukasl u pregovorima oko preuzimanja?!? - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Njukasl u pregovorima oko preuzimanja?!?   Njukasl u pregovorima oko preuzimanja?!? - Page 5 EmptyUto 8 Sep 2009 - 12:59

i šta sad pojeo vuk magare, niko niš ne javlja, situacija se primirila. Debeli smrad i dalje gura svoje, nece prodati klub ni za 2 sezone.
Nazad na vrh Ići dole
RIOT

RIOT


Broj poruka : 4428
Godina : 37
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 12.06.2008

Njukasl u pregovorima oko preuzimanja?!? - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Njukasl u pregovorima oko preuzimanja?!?   Njukasl u pregovorima oko preuzimanja?!? - Page 5 EmptySre 8 Dec 2010 - 17:21

Porodica iz Katara zainteresovana da kupi neki premijerligaški klub. U najužem izboru su Tottenham, Everton i Newcastle United.

http://www.goal.com/en-gb/news/2896/premier-league/2010/12/08/2250897/tottenham-everton-newcastle-united-head-shortlist-as-mega
Nazad na vrh Ići dole
Alan Smith17

Alan Smith17


Broj poruka : 1672
Localisation : SOuth croatia
Datum upisa : 03.06.2009

Njukasl u pregovorima oko preuzimanja?!? - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Njukasl u pregovorima oko preuzimanja?!?   Njukasl u pregovorima oko preuzimanja?!? - Page 5 EmptySre 8 Dec 2010 - 19:32

RIOT ::
Porodica iz Katara zainteresovana da kupi neki premijerligaški klub. U najužem izboru su Tottenham, Everton i Newcastle United.

http://www.goal.com/en-gb/news/2896/premier-league/2010/12/08/2250897/tottenham-everton-newcastle-united-head-shortlist-as-mega

40milijardi teško bogatstvo ..affraid .....dvostruko vise od onog šeika od man city-a
a koliko bi onda bilo gloryhuntera ode na forumu cheers

ma moze..nek odma kupe klub...ali za raspipanje ko city..za to nisam...5 igraca po 20m i to je to.....netreba vise....skromnost je vrlina... king
Nazad na vrh Ići dole
Alan Smith17

Alan Smith17


Broj poruka : 1672
Localisation : SOuth croatia
Datum upisa : 03.06.2009

Njukasl u pregovorima oko preuzimanja?!? - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Njukasl u pregovorima oko preuzimanja?!?   Njukasl u pregovorima oko preuzimanja?!? - Page 5 EmptySre 8 Dec 2010 - 19:49

moj tim


------------- given

van der wiel(ajax) -------mexes(roma)------coloccini-----jose enrique

-------------------------- tiote--------------------

adam johnson --------------- barton --------------------- jonas


------------------------- honda(CSKA)


------------------- suarez(ajax) --------------- carroll


klupa: harper, smith, nolan, ameobi, simpson, taylor, williamson, ranger

percha, besta nebi prodo nego otpustio...
za dovodjenje igraca bi trebalo:

suarez: 25m
honda: 10m
johnson: 15m
mexes: 15m
der wiel: 10m
given: 8m

ukupno= 83m...to je ekipa za prvih 7
Nazad na vrh Ići dole
Thug

Thug


Broj poruka : 2955
Godina : 35
Datum upisa : 21.06.2009

Njukasl u pregovorima oko preuzimanja?!? - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Njukasl u pregovorima oko preuzimanja?!?   Njukasl u pregovorima oko preuzimanja?!? - Page 5 EmptySre 8 Dec 2010 - 19:57

znaci molim tog turcina da kupi newcastle od ove mazge...ma bilo ko, samo da ode ova svinja...
Nazad na vrh Ići dole
Alan Smith17

Alan Smith17


Broj poruka : 1672
Localisation : SOuth croatia
Datum upisa : 03.06.2009

Njukasl u pregovorima oko preuzimanja?!? - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Njukasl u pregovorima oko preuzimanja?!?   Njukasl u pregovorima oko preuzimanja?!? - Page 5 EmptySre 8 Dec 2010 - 20:01

od ovog nece bit nista najvjerojatnije..ali ljudski se nadati......mozda se nadam necemu sto nije realno...ali navijaci nufca su se napatili zadnjih godina...tako da ako moze tottenham mozemo i mi...
Nazad na vrh Ići dole
RIOT

RIOT


Broj poruka : 4428
Godina : 37
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 12.06.2008

Njukasl u pregovorima oko preuzimanja?!? - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Njukasl u pregovorima oko preuzimanja?!?   Njukasl u pregovorima oko preuzimanja?!? - Page 5 EmptyČet 16 Dec 2010 - 13:17

Da li je konačno vreme da postanemo jebena moderna fudbalska korporacija sa naftnim bliskoistočnim pogonom?

Njukasl u pregovorima oko preuzimanja?!? - Page 5 Qatar_foundation2_donation05

http://www.dailymail.co.uk/sport/football/article-1339001/Qatari-investors-size-Newcastle-United-takeover-deal--EXCLUSIVE.html
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Njukasl u pregovorima oko preuzimanja?!? - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Njukasl u pregovorima oko preuzimanja?!?   Njukasl u pregovorima oko preuzimanja?!? - Page 5 EmptyČet 16 Dec 2010 - 15:21

Kad su svi poludeli red je i na nas da postanemo sega mega potrosaci i bacaci para. Nije mi drago sto cemo i mi uhvatiti trend, ako je ovo istina, sa Man. Ctyjem i ostalim indijancima ali ni Ashley mi se vise ne gleda. Neka se tera u kurac!
Nazad na vrh Ići dole
Thug

Thug


Broj poruka : 2955
Godina : 35
Datum upisa : 21.06.2009

Njukasl u pregovorima oko preuzimanja?!? - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Njukasl u pregovorima oko preuzimanja?!?   Njukasl u pregovorima oko preuzimanja?!? - Page 5 EmptyČet 16 Dec 2010 - 15:23

neka, bolje i to nego da gledam debelog! smucio mi se!!! I HOCU st james park a ne sportdirect.com@ st james park!!!jebe mi se za njega i reklame!!!
Nazad na vrh Ići dole
RIOT

RIOT


Broj poruka : 4428
Godina : 37
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 12.06.2008

Njukasl u pregovorima oko preuzimanja?!? - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Njukasl u pregovorima oko preuzimanja?!?   Njukasl u pregovorima oko preuzimanja?!? - Page 5 EmptyČet 16 Dec 2010 - 15:34

Iskreno, je bih više voleo kad bi nas ovo zaobišlo. Ashley je veliko govno, to smo nebrojeno puta nanovo utvrđivali, ali sam taj koncept pravljenja "galaktikosa" od arapskije' para mi se ne sviđa, nema te strasti, nema lokalnog rivalstva, nema ničega. Mislim da bi i navijače Man City-ja prilično boleo kurac kad bi ove godine osvojili PL, nekako je isforsirano i neprirodno, jelda. Mislim da je mnogo lepše biti oduševljen produktom kakav je Andy Carroll (mladi Geordie, produkt omladinske škole, vođen lokalpatriotskim motivima, i, pre svega, navijač našeg kluba), nego birati između recimo pazarenja dva igrača od kojih obojica koštaju 40 miliona funti, koji Njukasla nikad videli nisu.
Ceo taj korporativni model fudbala mi nije nimalo interesantan.

I da, svestan sam da se mnogo ljudi ne slaže sa mnom. Zabole me, recimo.

Najbolji primer da u fudbalu nije baš sve otišlo u pičku materinu je Carlos Tevez, koji je prošle nedelje odbio povećanje plate na 250.000 funti, jer mu se ne sviđa atmosfera u City-ju, koja, realno, veze sa engleskim fudbalom nema. Čovek želi da se vrati kući i da ceo život igra u Boca Juniors za karton vinjaka, a da se ne zamara sa peščanim parama.
Nazad na vrh Ići dole
moody

moody


Broj poruka : 1450
Godina : 32
Localisation : Tuzla
Datum upisa : 06.12.2008

Njukasl u pregovorima oko preuzimanja?!? - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Njukasl u pregovorima oko preuzimanja?!?   Njukasl u pregovorima oko preuzimanja?!? - Page 5 EmptyČet 16 Dec 2010 - 20:37

dobro pa se Tevez sjetio na vrijeme. A to što je ispao PIČKA, otišao iz Utd radi para. i odma u citiju tamo gine i kapiten postao. al nebitno ko njeg jebe.

Ja licno više bi volio Ass da ostane nego sad da natrpamo ekipu Toureima i kojekakvim kurcevima, i da postanemo kao Chelsea i Man city. Ovako su mi ove pobjede protiv Chelsea i Arsenala onako baš slatke. Necu da budemo ko Man City i real madrid, necu da na igraca daju 60 miliona pa on ne igra. Želim domace momke, i momke koji ce da ginu da bi zaradili svojih sitnih "40 000" funti. A ne da mi se neko šeta sa svojih "250 000". Necu da nam se forum napuni sa ovim Glory hunterima. Necu sve to.

Naravno imali smo i mi svojih dobro placenih igraca koji su se šetkali, al ajd sad.
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Njukasl u pregovorima oko preuzimanja?!? - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Njukasl u pregovorima oko preuzimanja?!?   Njukasl u pregovorima oko preuzimanja?!? - Page 5 EmptyČet 16 Dec 2010 - 23:33

Zanimljive teze. Prvo Tevez ce da zdimi negde gde ce da bude bolja atmosfera i da dobija 250.000 - nece taj igrati za karton cega god. Da je u nekom sirotanskom klubu, pa da igra za dz pa dodje City i kaze "aj' ti kod nas na 250.000 plate i bog d ate vidi" a on im odgovorio da se fuckaju onda bismo mogli da kazemo da je velicina. Ovako, jok! Uzeo lovu pa sad kenja zbog ko zna cega. Nista od njega.
Oko arpskog preuzimanja sam ravnodusan. Voleo bih da se Ashley otera u pizdu materinu jer mi ga je pun ogran. A sada da li ce da pare daju Arapi ili Rusi ili... Meni iskreno nije bitno. Bitno je da neko da (jer bez toga danas rezultata nema ni u jednoj oblasti-fuzbal je tu samo reklama) i da investira pametno. Tu je fora. Da se dovede par vrhunskih igraca i neka trenercina pa da vidis. To bih ja voleo.
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Njukasl u pregovorima oko preuzimanja?!? - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Njukasl u pregovorima oko preuzimanja?!?   Njukasl u pregovorima oko preuzimanja?!? - Page 5 EmptyČet 16 Dec 2010 - 23:40

Pozadina Tevez-ovog odlaska iz Man City-a je ta što mu je ćerka teško bolesna (rođena je u februaru, pre vremena i ne može samostalno da diše). Tu ja stavljam tačku, što se mene tiče, na priče oko Tevez-a.

"his daughter has been ill and unable to breathe unaided since her premature birth a week ago last Saturday". 23. Feb 2010
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
RIOT

RIOT


Broj poruka : 4428
Godina : 37
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 12.06.2008

Njukasl u pregovorima oko preuzimanja?!? - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Njukasl u pregovorima oko preuzimanja?!?   Njukasl u pregovorima oko preuzimanja?!? - Page 5 EmptyPet 17 Dec 2010 - 1:04

To nisam znao. Video sam samo tekst da želi da se vrati u Boca Juniors. U tom slučaju, i ja stavljam tačku.
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Njukasl u pregovorima oko preuzimanja?!? - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Njukasl u pregovorima oko preuzimanja?!?   Njukasl u pregovorima oko preuzimanja?!? - Page 5 EmptyPet 17 Dec 2010 - 1:42

Naravno da nam je svima zao! Sigurno je da svako normalan zeli sve najbolje svim ljudima koji imaju takve i slicne probleme.

Tema i nije bila o Tevezu vec o Newcastleu, on je pomenut tu usput.
Nazad na vrh Ići dole
Thug

Thug


Broj poruka : 2955
Godina : 35
Datum upisa : 21.06.2009

Njukasl u pregovorima oko preuzimanja?!? - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Njukasl u pregovorima oko preuzimanja?!?   Njukasl u pregovorima oko preuzimanja?!? - Page 5 EmptyPet 17 Dec 2010 - 11:04

ljudi, pazite, pominje se chelsea...abramovich radi sasvim ok posao!!! ali igrace ne kupuje on, vec treneri...on daje samo pare!! murinho je vecinu tih igraca doveo, i sve to zavisi od trenera, jer oni kazu ko im treba...tako je i mancini uradio, tako je i hjuz...pogledajte chelsea sad...imaju te matore a anceloti gura klince...sta je tu lose??? ne kupuje nista veliko...i to je meni ok!! ali nemamo mi takvu skolu da bi bravili tevelicine...nismo mi bilbao, a svi znamo kako oni funkcionisu...po meni su oni najjaci klub na svetu...jako je tesko to uraditi..eto chelsea ima terry-ja koji je njihov, lampard je iz west hama dosao ali je ceo zivot tu, i ponavljam ako je trener zadovoljan sa igracima on ih nece menjati!!! a sto se tice nasih osim carolla koji svaku tekmu odigra sa 110%, niko drugi ne zasluzuje da nosi nas dres...i sad imamo igrace sa prevelikim platama...jedan xisco ima 50 k, colo ima ne znam al veliku, barton, smith imamo mi i sad sve to...ali ne znam...hocu debelog napolje to je moje misljenje...i pitanje za Serbian lassy ima li u newcasltu neko ko moze da kupi klub, mislim na lokalnog nekog?? neki bogati lokal patriota??? po meni bi to bilo najbolje! noko ko voli klub, voli newcastle...
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Njukasl u pregovorima oko preuzimanja?!? - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Njukasl u pregovorima oko preuzimanja?!?   Njukasl u pregovorima oko preuzimanja?!? - Page 5 EmptyPet 17 Dec 2010 - 12:54

Ma neka kupi go god hoce. Iskreno ne znam koliko bi ns neki "lokalac" usrecio, cini mi se da tamol judi bas i nemaju pojma s fudbalom. Tako da neka kupi bilo ko, kao sto sam rekao, dovede nekog ozbiljnog trenera neka mu da kes i podrsku i da vidis za par dina kako ce stvari lepo da stoje. Ovako tuki!
Nazad na vrh Ići dole
m.c.t.

m.c.t.


Broj poruka : 2084
Localisation : Nova Pazova
Datum upisa : 07.07.2007

Njukasl u pregovorima oko preuzimanja?!? - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Njukasl u pregovorima oko preuzimanja?!?   Njukasl u pregovorima oko preuzimanja?!? - Page 5 EmptyPet 17 Dec 2010 - 17:32

Samo da ne prodjemo kao Portsmouth ili Liverpool (mada i navijaci Manchester Utd nisu srecni sa svojim vlasnicima amerima). I ja nisam takodje za sve te arape, dolare, precenjene igrace... ali onda bi trebali da navijamo verovatno za Gillingham ili tako neki simpaticni klub Very Happy Najbogatiji klubovi u engleskoj zauzimaju prvih par pozicija na tabeli i tako je bilo godinama unazad.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/srdjan23
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Njukasl u pregovorima oko preuzimanja?!? - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Njukasl u pregovorima oko preuzimanja?!?   Njukasl u pregovorima oko preuzimanja?!? - Page 5 EmptySub 18 Dec 2010 - 1:37

Mislim da ce pre ili kasnije skoro svi klubovi zavrsiti kao Leeds ili P'mouth itd. Previse se "ulaze" da bi se kinta vratila. Pranje love je upitanju. Kad se kes opere mi odosmo ai djipajte Blue Square League, ko vas jebe papci!
Nazad na vrh Ići dole
NUFC96

NUFC96


Broj poruka : 843
Godina : 43
Localisation : Beograd
Datum upisa : 17.01.2008

Njukasl u pregovorima oko preuzimanja?!? - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Njukasl u pregovorima oko preuzimanja?!?   Njukasl u pregovorima oko preuzimanja?!? - Page 5 EmptySub 18 Dec 2010 - 16:49

Ne znam, meni se nimalo ne svidja da moj klub bude igracka i alat prebogatih. Ne zelim velike transfere, zelim da svaki igrac mog kluba daje sve od sebe i nista vise. Ne trebaju mi ni titule ni price o tome koliko je ko potrosio i svakako mi ne trebaju rusi, arapi, ameri ili neki drugi lovatori. Nisam zato zavoleo ni fudbal ni moj klub.
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Njukasl u pregovorima oko preuzimanja?!? - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Njukasl u pregovorima oko preuzimanja?!?   Njukasl u pregovorima oko preuzimanja?!? - Page 5 EmptySub 18 Dec 2010 - 17:45

Sigurno da te stvari svi zelimo dok istovremeno ne zelimo Ruje, Arapagose itd. Ali odnegde kinta za transfere da dodje mora, nece s neba. Dakle, neko mora da je utera u klub. A ko ima para za takva zajebavanja? Nazalost upravo oni koje necemo.
Opusteno, videcemo sta ce biti i ko ce nas otkupiti, ako nas uopste otkupi!
Nazad na vrh Ići dole
Alan Smith17

Alan Smith17


Broj poruka : 1672
Localisation : SOuth croatia
Datum upisa : 03.06.2009

Njukasl u pregovorima oko preuzimanja?!? - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Njukasl u pregovorima oko preuzimanja?!?   Njukasl u pregovorima oko preuzimanja?!? - Page 5 EmptyPet 24 Dec 2010 - 11:48

od svih sultana, šeika, kriminalaca, amera, rusa, ovo je najbolja opcija za prodaju.....

ali pod uvijetom.....


da isplate sve stare dugove odma....
po mogucnosti da otkupe stadion ako nije u NUFC vlasnistvu....
da daju keegenu 3 godine da radi..bez veelikog imperativa..
i u te 3 godine samo nek daju 100m funti...

znaci po prijelaznom roku 30-ak m...mozda u pocetku malo vise...treba nam samo 3-4 pozicije ojačat....nešto kadra srezat i imamo ekipu za top7......


ovo mi bolje zvuči od ashleya.....
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Njukasl u pregovorima oko preuzimanja?!? - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Njukasl u pregovorima oko preuzimanja?!?   Njukasl u pregovorima oko preuzimanja?!? - Page 5 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Njukasl u pregovorima oko preuzimanja?!?
Nazad na vrh 
Strana 5 od 8Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sledeći
 Similar topics
-
» KK u pregovorima sa Newcastle United??????
» Benfika - Njukasl
» Njukasl, klub bez trofeja

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Newcastle United Srbija :: English Premier League :: Newcastle United Football Club-
Skoči na: