Newcastle United Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Newcastle United Srbija

Forum za sve fanove Newcastle United-a sa Balkana
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Benfika - Njukasl

Ići dole 
+12
RIOT
Alan Smith17
zarkonio
moody
m.c.t.
milan25
mare90
Pedja
Admin-Roby
spira
Srki
pirLe
16 posters
Idi na stranu : 1, 2, 3, 4  Sledeći
AutorPoruka
pirLe

pirLe


Broj poruka : 645
Godina : 36
Localisation : Prnjavor, Republika Srpska
Datum upisa : 29.12.2010

Benfika - Njukasl Empty
PočaljiNaslov: Benfika - Njukasl   Benfika - Njukasl EmptyPet 15 Mar 2013 - 13:37

Opasni su do kurca, ne leže nam španski klubovi a ni portugalski....

Cijenim da ne smijemo ići na bunker kao protiv Anžija....

Priliku imamo veliku, valjda će Pardew skontati, nešto... Very Happy Very Happy Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Benfika - Njukasl Empty
PočaljiNaslov: Re: Benfika - Njukasl   Benfika - Njukasl EmptyPet 15 Mar 2013 - 17:05

Tihi favorit za titulu. Vro zajebat protivnik.
Nazad na vrh Ići dole
spira

spira


Broj poruka : 1075
Godina : 43
Localisation : New Now
Datum upisa : 24.12.2009

Benfika - Njukasl Empty
PočaljiNaslov: Re: Benfika - Njukasl   Benfika - Njukasl EmptyPet 15 Mar 2013 - 17:20

Ako sad nemaju motivaciju, onda stvarno.Benfika je favorit,ali igraju se dve tekme.Treba ići na mali broj golova, ako počnemo da se utrkujemo s njima, jebali smo ježa u bocke.
Nazad na vrh Ići dole
Admin-Roby
Admin
Admin-Roby


Broj poruka : 4525
Godina : 32
Localisation : NOVI SAD
Datum upisa : 03.07.2007

Benfika - Njukasl Empty
PočaljiNaslov: Re: Benfika - Njukasl   Benfika - Njukasl EmptyPet 15 Mar 2013 - 19:25

mislim da je tu nas kraj.
Nazad na vrh Ići dole
https://newcastle-srbija.forumsr.com
Pedja




Broj poruka : 2033
Godina : 40
Localisation : Nis
Datum upisa : 13.10.2011

Benfika - Njukasl Empty
PočaljiNaslov: Re: Benfika - Njukasl   Benfika - Njukasl EmptyPet 15 Mar 2013 - 20:04

Ja sam maler prve vrste! Svaki dan sam prozivao Benfiku,i na kraju nam ona i pade.Blagi uzas i veliko razocarenje moje.Benfika je za mene prvi favorit takmicenja,i bice vraski tesko izbaciti ih.Ako ovo uspemo da prodjemo Amsterdam nam je na vidiku,a arena puna zajedno sa svima nama!!
Nazad na vrh Ići dole
pirLe

pirLe


Broj poruka : 645
Godina : 36
Localisation : Prnjavor, Republika Srpska
Datum upisa : 29.12.2010

Benfika - Njukasl Empty
PočaljiNaslov: Re: Benfika - Njukasl   Benfika - Njukasl EmptyPet 15 Mar 2013 - 20:52

Snagom smo jači..

Brzinom smo tu negdje..

Sad tehnika i napad....

Šta vi mislite,
ne poznajem ih najbolje, ali ono malo što sam gledao, dobri su...

Moraćemo zatvoriti njihov vezni red...

Pa na SJP da igramo naš fudballl... Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Benfika - Njukasl Empty
PočaljiNaslov: Re: Benfika - Njukasl   Benfika - Njukasl EmptyPet 15 Mar 2013 - 21:17

Bili smo snagom jaci i protiv Sportinga pre nekoliko godina pa su nas zgromili. Jebeni su ovi, mislim da su nam sanse male. Ali videcemo posle dvomeca!
Nazad na vrh Ići dole
mare90

mare90


Broj poruka : 372
Godina : 33
Localisation : Zemun
Datum upisa : 02.05.2011

Benfika - Njukasl Empty
PočaljiNaslov: Re: Benfika - Njukasl   Benfika - Njukasl EmptyPet 15 Mar 2013 - 21:36

Ne verujem da cemo se lako predati.Bice zestoko to je sigurno.Kakva takva uteha je sto 2 utakmicu igramo kuci.Tu bi trebalo dati sav svoj maksimum.A u Portugalu igrati ako mozemo nereseno
Nazad na vrh Ići dole
milan25

milan25


Broj poruka : 1768
Godina : 54
Localisation : Sarajevo
Datum upisa : 25.11.2011

Benfika - Njukasl Empty
PočaljiNaslov: Re: Benfika - Njukasl   Benfika - Njukasl EmptyPet 15 Mar 2013 - 23:07

http://www.rezultati.com/tablica/IqtSx2Jq/UaIJ6b2H/#table;overall
Ma jaki su k'o zemlja, 18 pobjeda, 4 remija i 0 poraza u 22 utakmice portugalskog prvenstva koje nije ni malo slabo uz gol razliku 56:14, prvi ispred Porta, sve je rečeno.
Ali naše je da se borimo, iskreno rečeno i ovo do sad je preko očekivanja a protiv Benfike neka odigraju pošteno i daju sve od sebe pa šta bude.
Nazad na vrh Ići dole
m.c.t.

m.c.t.


Broj poruka : 2084
Localisation : Nova Pazova
Datum upisa : 07.07.2007

Benfika - Njukasl Empty
PočaljiNaslov: Re: Benfika - Njukasl   Benfika - Njukasl EmptyPet 15 Mar 2013 - 23:11

Ako je Malaga mogla da izbaci Porto, onda mozemo i mi Benfiku. Idem tom logikom Very Happy Moze se reci da portuglaski (brazilski) fudbal pun tehnike ne odgovara engleskim klubovima. Ali posto smo mi francuski klub svasta je moguce.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/srdjan23
pirLe

pirLe


Broj poruka : 645
Godina : 36
Localisation : Prnjavor, Republika Srpska
Datum upisa : 29.12.2010

Benfika - Njukasl Empty
PočaljiNaslov: Re: Benfika - Njukasl   Benfika - Njukasl EmptySub 16 Mar 2013 - 9:35

m.c.t. ::
Ako je Malaga mogla da izbaci Porto, onda mozemo i mi Benfiku. Idem tom logikom Very Happy Moze se reci da portuglaski (brazilski) fudbal pun tehnike ne odgovara engleskim klubovima. Ali posto smo mi francuski klub svasta je moguce.


Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Benfika - Njukasl Empty
PočaljiNaslov: Re: Benfika - Njukasl   Benfika - Njukasl EmptySub 16 Mar 2013 - 10:07

Naravno da nismo bez sanse, ali je cinjenica da je prolaz jednak cudu. Mislim da ovi mogu da osvoje Ligu UEFA. Ali neka, bolje sada sa njima nego kasnije. Sto kasnije ispadnemo to vise boli.

Auuu, zaboravih da je nama Colo u out-u...
Nazad na vrh Ići dole
moody

moody


Broj poruka : 1450
Godina : 32
Localisation : Tuzla
Datum upisa : 06.12.2008

Benfika - Njukasl Empty
PočaljiNaslov: Re: Benfika - Njukasl   Benfika - Njukasl EmptySub 16 Mar 2013 - 11:14

ne znam sta serete vise koji klinac svi govorite da je bolje ispasti odma nego u polufinalu. Meni je draze sto smo do sad prosli da vidim ove dvije pobjede protiv metalista i Anžija nego da smo u grupi popusili. Neka osjete igraci tu rstu takmicenja. Benfika je favorit za osvajanje, stalno se i kladim na njih, ne znaju izgubit. Ali na 2 utakmice moze svasta bit. Ima vremena da se popegla odbrana bez Coloa. Naprijed SVRAKEE
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Benfika - Njukasl Empty
PočaljiNaslov: Re: Benfika - Njukasl   Benfika - Njukasl EmptySub 16 Mar 2013 - 11:30

RAcionalno gledano i jeste bolje da ispadnes sto pre-sacuuvas ekipu za ligu i gotovo. Ovako mozes da se vucaras do polufinala-finala ako usere i da fasujes. Sta si uradio-nista. Usrao se sebi u usta na svim frontovima. A to da igracu sticu iskustvo i celice se stoji. Samo sto ce to nama malo da vredi kad ih debeli utopi tako iskusne a nama dodju djeca. Ja i dalje mislim da ovo govno nismo trebali da igramo. Ali sta je tu je.
Nazad na vrh Ići dole
spira

spira


Broj poruka : 1075
Godina : 43
Localisation : New Now
Datum upisa : 24.12.2009

Benfika - Njukasl Empty
PočaljiNaslov: Re: Benfika - Njukasl   Benfika - Njukasl EmptySub 16 Mar 2013 - 11:50

Pa sad im je šansa da urade nešto u Evropi.Sad pa za jedno 10 godina verovatno.
Treba dati bar jedan gol tamo.Makar i 3:1 izgubili.
Nazad na vrh Ići dole
Pedja




Broj poruka : 2033
Godina : 40
Localisation : Nis
Datum upisa : 13.10.2011

Benfika - Njukasl Empty
PočaljiNaslov: Re: Benfika - Njukasl   Benfika - Njukasl EmptySub 16 Mar 2013 - 12:46

Oni su favoriti i tu nema dileme.Da li imamo sanse? Mislim da imamo,ali se treba poklopiti mnogo toga.Moramo postici gol u Lisabonu,moramo odigrati 2 vrhunske partije,imati i malo srece...Fali nam dosta bitnih fudbalera,jos kad se pridodaju ovi novi sto su dosli,a nemaju pravo igranja,dolazimo do cinjenice da bi prolaz protiv Benfike bio pravo iznenadjenje,da upotrebim tu najblazu rec.Iznenadjenja se desavaju svakoga dana,tako da cu i ja verovati da mi mozemo napraviti jedno!
Nazad na vrh Ići dole
zarkonio

zarkonio


Broj poruka : 170
Godina : 41
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 26.11.2011

Benfika - Njukasl Empty
PočaljiNaslov: Re: Benfika - Njukasl   Benfika - Njukasl EmptySub 16 Mar 2013 - 13:24

Kad je već krenula polemika... Što se mene tiče više bih voleo da izgubimo u finalu Lige Evrope i završimo 14.ti u prvenstvu nego da sad ispadnemo u četvrt finalu Lige Evrope a prvenstvo završimo 9.ti. I što dalje odemo u Ligi Evrope ja sam srećniji, jer tu smo do kraja rame uz rame sa zvučnim imenima Evrope, mnoge pobeđujemo, sa mnogima se lavovski borimo, mnogima ulivamo respekt u guzicu... I kad god neki prosečni anonimus, recimo navijač Liverpula, PSV-a ili Lazia krene generalno da sere o fudbalu uopšte i pomene se ime Newcastle Uniteda, svima će biti prva pomisao u glavi - TO SU ONI ŠTO SU IGRALI FINALE LIGE EVROPE, neće sigurno pomisliti - TO SU ONI ŠTO SU ZAVRŠILI ISPED FUHLAMA I STOKE-a NA TABELI I BILI 9-ti NA KRAJU PRVENSTVA. Tako da utakmicu sa Benfikom isčekujem sa većim nestrpljenjem nego bilo koju od početka prvenstva.
Nazad na vrh Ići dole
Alan Smith17

Alan Smith17


Broj poruka : 1672
Localisation : SOuth croatia
Datum upisa : 03.06.2009

Benfika - Njukasl Empty
PočaljiNaslov: Summer - 2013.   Benfika - Njukasl EmptySub 16 Mar 2013 - 14:12

kurac su oni favoriti... nisu nista jaci od nas, Tottenhama, Chelskog, Lazia...liga im je smijeh...da valjaju prosli bi skupinu u LP a ne Celtic koji je u rangu Fulhama...jucer je u francusku reprezentaciju pozvano 4 NASA IGRACA..cabaye, sissoko, mbiwa i debuchy..tesko da bi ijedan njihov igrac upao u nasu 1postavu, jaci smo u svim linijama..i zato nek bude 1-1 na njihovom stadionu i 2-0 na nasem..kakav Oscar Cardozo zabija Academici i slicnima!
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Benfika - Njukasl Empty
PočaljiNaslov: Re: Benfika - Njukasl   Benfika - Njukasl EmptySub 16 Mar 2013 - 16:52

Lepo zvuci ovo gore napisano. Ajde videcemo utiske posle prve utakmice.
Nazad na vrh Ići dole
RIOT

RIOT


Broj poruka : 4428
Godina : 37
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 12.06.2008

Benfika - Njukasl Empty
PočaljiNaslov: Re: Benfika - Njukasl   Benfika - Njukasl EmptyNed 17 Mar 2013 - 11:17

Poslednje utamice Benfica-e protiv engleskih klubova:

Manchester United - Benfica: 1-1
Benfica - Manchester United: 2-1

Benfica - Liverpool: 1-0
Liverpool - Benfica: 0-2

Benfica - Everton: 5-0
Everton - Benfica: 0-2

Benfica - Liverpool: 2-1
Liverpool - Benfica: 4-1

Benfica - Manchester United: 1-1
Manchester United - Benfica: 2-2

Benfica - Chelsea: 0-1
Chelsea - Benfica: 2-1
Nazad na vrh Ići dole
milan25

milan25


Broj poruka : 1768
Godina : 54
Localisation : Sarajevo
Datum upisa : 25.11.2011

Benfika - Njukasl Empty
PočaljiNaslov: Re: Benfika - Njukasl   Benfika - Njukasl EmptyNed 17 Mar 2013 - 12:25

zarkonio ::
Kad je već krenula polemika... Što se mene tiče više bih voleo da izgubimo u finalu Lige Evrope i završimo 14.ti u prvenstvu nego da sad ispadnemo u četvrt finalu Lige Evrope a prvenstvo završimo 9.ti. I što dalje odemo u Ligi Evrope ja sam srećniji, jer tu smo do kraja rame uz rame sa zvučnim imenima Evrope, mnoge pobeđujemo, sa mnogima se lavovski borimo, mnogima ulivamo respekt u guzicu... I kad god neki prosečni anonimus, recimo navijač Liverpula, PSV-a ili Lazia krene generalno da sere o fudbalu uopšte i pomene se ime Newcastle Uniteda, svima će biti prva pomisao u glavi - TO SU ONI ŠTO SU IGRALI FINALE LIGE EVROPE, neće sigurno pomisliti - TO SU ONI ŠTO SU ZAVRŠILI ISPED FUHLAMA I STOKE-a NA TABELI I BILI 9-ti NA KRAJU PRVENSTVA. Tako da utakmicu sa Benfikom isčekujem sa većim nestrpljenjem nego bilo koju od početka prvenstva.

Slažem se u potpunosti.

Alan Smith17:
kurac su oni favoriti... nisu nista jaci od nas, Tottenhama, Chelskog, Lazia...liga im je smijeh...da valjaju prosli bi skupinu u LP a ne Celtic koji je u rangu Fulhama...jucer je u francusku reprezentaciju pozvano 4 NASA IGRACA..cabaye, sissoko, mbiwa i debuchy..tesko da bi ijedan njihov igrac upao u nasu 1postavu, jaci smo u svim linijama..i zato nek bude 1-1 na njihovom stadionu i 2-0 na nasem..kakav Oscar Cardozo zabija Academici i slicnima!
@Alan Smith17, Mislim da pretjeruješ, volio bih da si u pravu ali mislim da nisi, vidjećemo.
Nazad na vrh Ići dole
moody

moody


Broj poruka : 1450
Godina : 32
Localisation : Tuzla
Datum upisa : 06.12.2008

Benfika - Njukasl Empty
PočaljiNaslov: Re: Benfika - Njukasl   Benfika - Njukasl EmptyČet 4 Apr 2013 - 17:50

niko ne komentarise a veceras utakmica. Ja cu biti zadovoljan i sa porazom od 1 razlike. Samo da nas ne nabuse. Fali par igraca newcastla. Vidjet cemo vcrs
Nazad na vrh Ići dole
spira

spira


Broj poruka : 1075
Godina : 43
Localisation : New Now
Datum upisa : 24.12.2009

Benfika - Njukasl Empty
PočaljiNaslov: Re: Benfika - Njukasl   Benfika - Njukasl EmptyČet 4 Apr 2013 - 17:52

Ja ću biti zadovoljan postignutim golom.Neće valjati ako ga ne umuvamo nekako.
Nazad na vrh Ići dole
Pedja




Broj poruka : 2033
Godina : 40
Localisation : Nis
Datum upisa : 13.10.2011

Benfika - Njukasl Empty
PočaljiNaslov: Re: Benfika - Njukasl   Benfika - Njukasl EmptyČet 4 Apr 2013 - 18:42

I ja se nadam i ocekujem da postignemo jedan gol,inace nemamo sta da trazimo u revansu.Mora se igrati hrabrije,smelije,sa zeljom da se postigne gol,a ne samo cuvati svoj.Voleo bi veceras da nadmasimo svoje mogucnosti,i iznenadimo sve pozitivnim rezultatom.Srecno momci.
Nazad na vrh Ići dole
Admin-Roby
Admin
Admin-Roby


Broj poruka : 4525
Godina : 32
Localisation : NOVI SAD
Datum upisa : 03.07.2007

Benfika - Njukasl Empty
PočaljiNaslov: Re: Benfika - Njukasl   Benfika - Njukasl EmptyČet 4 Apr 2013 - 18:53

Au ovo ce biti pravi spektakl. Kakav bi to bio sok kad bi izbacili Benfiku. onaj njihov napadac Oscar Cardozo je ko Alan Shearer....pogledajte samo koliko golovo je postigao za Benfiku . (u zagradi su golovi)

2003–2004 3 Febrero 34 (20)
2004–2006 Nacional Asunción 63 (22)
2006–2007 Newell's Old Boys 33 (21)
2007– Benfica 153 (104)
Nazad na vrh Ići dole
https://newcastle-srbija.forumsr.com
Sponsored content





Benfika - Njukasl Empty
PočaljiNaslov: Re: Benfika - Njukasl   Benfika - Njukasl Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Benfika - Njukasl
Nazad na vrh 
Strana 1 od 4Idi na stranu : 1, 2, 3, 4  Sledeći
 Similar topics
-
» Njukasl, klub bez trofeja
» Njukasl u pregovorima oko preuzimanja?!?

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Newcastle United Srbija :: English Premier League :: Utakmice-
Skoči na: