Newcastle United Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Newcastle United Srbija

Forum za sve fanove Newcastle United-a sa Balkana
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Aston Villa - Newcastle

Ići dole 
+6
zarkonio
Srki
Savic
Dinko
milan25
m.c.t.
10 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2
AutorPoruka
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Aston Villa - Newcastle - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Aston Villa - Newcastle   Aston Villa - Newcastle - Page 2 EmptySub 7 Maj 2016 - 22:37

Ne, brate, zanemarivati je prava reč. To i činim. Nažalost, zanemarujem porodicu i svoje porodične obaveze zbog Newcastle United-a.

Danas sam bio ceo dan nervozan, posle utakmice sam se uspeo posvađati i sa suprugom zbog potpuno banalnih stvari. Stomak me je zaboleo od nervoze a srce mi je preskakalo kao ruski štim.

Prestao sam da pijem pivo pre tri meseca. Evo, Roby je svedok. Kad smo pre tri nedelje bili na koncertu Ritma Nereda, odbio sam od drugara ni manje ni više 50 piva. Savara, može pivo? Ne, ne pijem. Prestsao sam. Ljudi u čudu.

Večeras sam otišao do prodavnice i kupio nekoliko piva. Budala...

Aston Villa - Newcastle - Page 2 Tuga
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
m.c.t.

m.c.t.


Broj poruka : 2084
Localisation : Nova Pazova
Datum upisa : 07.07.2007

Aston Villa - Newcastle - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Aston Villa - Newcastle   Aston Villa - Newcastle - Page 2 EmptyNed 8 Maj 2016 - 0:07

Ja se trudim da ne pokazujem svu moju isfrustriranost i bes ali mi dođe da polomim sve oko sebe iako sam flegmatična osoba. Ajde da sam video žar, volju, energiju pa da kažem "neka momci, dali ste sve od sebe, nije bio dan". Nego gledam jebenog sisoka kako dobija loptu u prazan prostor i ponaša se toliko nonšalantno da mu lopta pobegne iako nikoga nije bilo oko njega i imao je odličnu poziciju da centrira. Nijednom ga nisam video da bodri igrače da se trgnu i sabiju redove... pa onda prebacim na sunderland - chelsea i vidim kako ekipa kida za rezultat, vidim igrača sunderlanda kako sa obe ruke hvata i obara na zemlju igrača chelsea iako zna da će dobiti žuti ali samo da zadrži vreme! On se podređuje ekipi, on želi da njegova ekipa pobedi, oni su tim. A mi smo go kurac. Jebeni Perez ili ne može da prođe igrača i centrira ili siluje prolaz a ima otvorenog Townsend-a koji mu viče i maše rukama DODAJ LOPTU, DODAAAJ ... ali ne, Perez solira i gubi loptu. Umislio čovek da je Messi, neka se vrati u segundu odakle je i došao i gde mu je mesto.

Ali nekako za ovaj današnji neuspeh najviše krivim Beniteza. Video je u prošloj utakmici da dosta stvari ne funkcioniše, da je sve sporo i nepovezano, da neki igrači ne pružaju 5% na terenu. I opet je svima dao istu šansu i dobio je isti rezultat (ne baš rezultat ali istu igru) kao prošle nedelje. Igra se 80 i neki minut a igrači se ponašaju kao da je 12-i minut i kao da su 10-i na tabeli. Sporo izvode aut, vraćaju loptu do golmana pa siluju neke centaršuteve jer to se radi samo kad nemaš druge opcije. Gledam posle utakmicu Lestera kako kad jedan igrač krene napred odmah mu se otvaraju bar još 2 kako bi imao uvek neke opcije. Ali kod nas toga nema. Bilo je protiv Man. Sitija i Liverpool-a i to se opet ponavlja ona priča kako igramo dobro samo protiv jakih ekipa. O Wijnaldum-u neću ni da trošim reči. Igrači na pozicijama kao što su Sisoko i Wijnaldum ne smeju da odigraju ispod 70% mogućnosti kako bi ekipa bila opasna i konkurentna, a oni tad pruže maksimalno 20%. I da su od zlata napravljeni umesto njih već od sutra ubaciti omladince a njih na stub srama.

Nema veze, sećam se kako mi je najopuštenija godina bila kad smo igrali u drugoj ligi.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/srdjan23
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Aston Villa - Newcastle - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Aston Villa - Newcastle   Aston Villa - Newcastle - Page 2 EmptyNed 8 Maj 2016 - 10:20

I sta je mogao Benitez da uradi? Da uvede isto takvo govno sa klupe. Premalo je cica bio tu, pojacanje nije doveo ni jedno, radio sa skartom i dosta i uradio. Ovoliko bodova SMC ne bi video sve da je sezona trajala jos pola godine. Rekao sam odmah da ovo nisu nikakvi igraci p sam ubedjivan da su igraci takvi da mozemo komotno 10. da budemo i evo ga sad. Ovi ljudi nisu fudbaleri vec trkaci, setaci, lelemudi... ali fudbaleri ne. Oni fudbal ne znaju i onda dzabe i najbolji trener i sve. Nece od govana pita.


Poslednji put izmenio Srki dana Ned 8 Maj 2016 - 11:19, izmenio ukupno 2 puta
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Aston Villa - Newcastle - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Aston Villa - Newcastle   Aston Villa - Newcastle - Page 2 EmptyNed 8 Maj 2016 - 10:33

Rafina greška na ovoj tekmi je bila što je u startnih XI uvrstio Cissea, Wijnalduma i Colbacka.

Međutim, kad je u igru ubacio i Mitra i Pereza, videlo se da nismo dovoljno dobri. Mitar je imao tri prilike i niti u jednoj nije pogodio okvir gola.

Zakasnili smo sa dovođenjem Beniteza mesec dana i čeka nas ispadanje.

Još nešto. Sunderland je doveo Defoea koji zna kako se postižu golovi u PL i evo, već drugu godinu ih spasava.

Mi smo doveli Mitra, koji vola ne može da ubode!
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
NBB96

NBB96


Broj poruka : 923
Godina : 28
Localisation : Beograd
Datum upisa : 24.08.2009

Aston Villa - Newcastle - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Aston Villa - Newcastle   Aston Villa - Newcastle - Page 2 EmptyNed 8 Maj 2016 - 10:47

Nisam bio aktivan na forumu jer sam hteo malo da se odmorim od Newcastle-a, da ne skraćujem svoj život. Ali opet, retko kad sam propustio koju utakmicu -.- .
Nego, nekako mi je i drago što idemo u CC, ko zna kad ćemo se vratiti u PL ako se ikada ponovo i vratimo, ali opet, realno PL nije za nas.
Prošle sezone smo bili blizu zoni ispadanja, valjda nekih 5 bodova, a ove se već par mesci unazad znalo da nam nema spasa. A realno da smo opstali, onda bismo samo odlagali neizbežno, jer bismo se i sledeće sezone opet koprcali po začelju tabele kao što se i Wigan koprcao par sezona dok konačno nije ispao.
Kad se vratio Benitez ponadao sam se čudu, ali juče smo ponovo udarili glavom u zid.
Ne znam ni šta da pišem, pišem ovde samo da bih nešto napisao, prosipam iz šupljeg u prazno.. Dokaz da polako propadamo je i to što Pedja više nije aktivan na forumu, kad se setim ranije njegovih postova uvek je bio pun optimizma, ali Newcastle nas polako ali sigurno ubija.
Nadam se da će svinja konačno otići i da će doći neko ko voli Newcastle. Da ćemo nabaviti fudbalere kojima ovaj grb nešto znači, koji će da igraju za grb, za ime koje su legende ovog kluba stvarali decenijama unazad, a ne samo za pare.
Msm da bi nam čak i ovaj čovek Aston Villa - Newcastle - Page 2 Dotheameobi više značio nego ovi majmuni koji trenutno igraju za naš Newcastle.
Nazad na vrh Ići dole
m.c.t.

m.c.t.


Broj poruka : 2084
Localisation : Nova Pazova
Datum upisa : 07.07.2007

Aston Villa - Newcastle - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Aston Villa - Newcastle   Aston Villa - Newcastle - Page 2 EmptyNed 8 Maj 2016 - 12:16

Odavno mislim da je problem dosta dublji nego što su to loši igrači. To su isti oni igrači koji su nedavno odigrali 1:1 sa Manchester City-jem i 2:2 sa Liverpool-om, gde su ti isti igrači pokrivali svaki deo terena i trčali mnogo više nego na poslednje 2 utakmice. Ne moraju oni da budu extra igrači, ne moraju da budu ni extra pametni, ali ne sme im se dopustiti bezobrazluk! Uvek se setim vojske i kako su nas svaki dan učili da postoji razlika kad neko ne može i kad neko neće. Ako ne možeš da budeš pametan i extra igrač onda bar moraš da trčiš duplo više. To su igrači sunderlanda radili juče a to smo mi radili protiv Liverpoola i Sitija. Najočiglednija razlika se vidi da smo na tim utakmicama vršili presing na golmana, a prošle 2 utakmice to nismo uopšte radili. Kao da smo imali 20 utakmica Lige Šampiona u medjuvremenu pa su se umorili?!?

A gospodin Benitez je trebao da shvati još na prošloj utakmici da nema posla sa lošim već sa bezobraznim igračima i to odmah kao bolest koja se širi treba odstraniti iz ekipe. Počeo je dobro on da deli vaspitne lekcije kad su se neki "nezamenljivi" igrači našli na klupi. Ali jebo ga sisoko koji nije osetio ni trunku svoje odgovornosti i za koga znam da će prvi otići iz kluba i da će za sledeći klub igrati najbolje utakmici u karijeri. Wijnaldum sa par metara pogrešno dodaje loptu u ključnim trenutcima utakmice, a ja na malom fudbalu u malenoj pazovi protiv malenih igrača bih dobio ribanje da sam tako nešto uradio. Druga stvar što je Rafa pogrešno uradio jeste što protiv ekipe koja je dala samo 27 golova na 37 utakmica on ne sme da krene utakmicu sa 2 napadača. Već mi se smučilo da gledam koliko je Newcastle nemoćan sa samo jednim napadačem i koliko je to beskorisno. Centaršut na Mitrovića oko kojeg su 3 protivnička igrača ne može da bude taktika odlučujuće utakmice! Tu treba i Darlow da uleće, nema tu više čekanja. Benitez u 90! minutu ubacuje de Jong-a!? Aj što je beskorisna izmena ali to rade ekipe koje čuvaju rezulatat a ne one kojima je svaka sekunda bitna. I kad sam video izraz lica de Jong-a sve ti bude jasno. Kao da je 12 minuta utakmice i kao da je već potpisao Real Madrid pa ajde da odradim malo fuce pre letnjeg odmora... I ja sam čitao kako Benitez čim je došao u ekipu odmah je uveo extra treninge i ukinuo im slobodne dane. Sad sve više mislim da ih je vodio na sladoled i kolače.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/srdjan23
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Aston Villa - Newcastle - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Aston Villa - Newcastle   Aston Villa - Newcastle - Page 2 EmptyNed 8 Maj 2016 - 15:36

Nemaju oni pojma sa zivotom. Ne moze njima da pomogne ni bog otac a kamoli Rafa u 8 kola.
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Aston Villa - Newcastle - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Aston Villa - Newcastle   Aston Villa - Newcastle - Page 2 EmptyNed 8 Maj 2016 - 20:04

Pa, ne igra Benitez, nego oni. Nema ni on čovek čarobni štapić. Malo je odbranu doveo u redu. Kada pogledamo, nismo poraženi na poslednjih pet mečeva, ali šta vredi kada u napadu ne možemo vola da ubodemo i kada smo u ključnoj utakmicu u prvenstvu odigrali samo 0:0 sa Aston Villom koja je davno ispala iz Premier League.

Rafaelu Benitezu hvala što smo u ova dva meseca donekle izgledali kao pravi fudbalski klub i što nam je dao nadu u bolje sutra.

Ovakve situacije se ili završavaju da se provučeš kroz iglene uši u poslednjih nekoliko kola ili sa suzama. Mi smo nažalost završili sa suzama.

Ako je ikako moguće, dati mu sve pare ovog sveta posle ispadanja da ostane na klupi NUFC-a, ali male su šanse za to.


Aston Villa - Newcastle - Page 2 Benitez_560x280

Adios Rafa, muchas gracias!
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
m.c.t.

m.c.t.


Broj poruka : 2084
Localisation : Nova Pazova
Datum upisa : 07.07.2007

Aston Villa - Newcastle - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Aston Villa - Newcastle   Aston Villa - Newcastle - Page 2 EmptyNed 8 Maj 2016 - 22:03

Naravno to je jasno. Mi smo ispali pre nego što smo počeli sezonu sa Meklarenom. Ono što hoću da vidim sa Benitezom dok još ima ovako malo vremena jeste da kazni one koji su to zaslužili. Čak je i Guardiola posle ispadanja iz LŠ rekao otvoreno da ima krticu u ekipi. Naravno da svako ko gubi ima pravo da se ljuti i da hoće da se "opere" ali opet natera ljude da se zamisle i možda pokrene unutrašnju istragu u klubu. Kod nas će na kraju sezone biti "e, super smo družili ajde vidimo se".

I protiv Ville je moralo da se igra sa više napadača. Jedan je beskoristan, pogotovo kad u sredini ima hendikepare sisoka, Wijnaldum-a, Colback-a... a jedinog igrača koji je u formi Townsend-a su skroz zaobilazili sa loptama, nije bio uopšte u igri koliko bi trebao.

A i idiotska Aston Villa, bolje bi im bilo da u drugoj ligi igraju protiv sunderlanda nego protiv nas. Nadam se da ćemo svaki put da im zagorčamo život.

Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/srdjan23
Mitro's on fire

Mitro's on fire


Broj poruka : 402
Godina : 26
Localisation : Barajevo
Datum upisa : 05.05.2013

Aston Villa - Newcastle - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Aston Villa - Newcastle   Aston Villa - Newcastle - Page 2 EmptyPon 9 Maj 2016 - 8:30

Skroz vas razumem
meni je u subotu bilo punoletstvo. Muzika svira, ljudi me zovu da se slikam a ja pratim Newcastle, tuga.
Nazad na vrh Ići dole
NBB96

NBB96


Broj poruka : 923
Godina : 28
Localisation : Beograd
Datum upisa : 24.08.2009

Aston Villa - Newcastle - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Aston Villa - Newcastle   Aston Villa - Newcastle - Page 2 EmptyPon 9 Maj 2016 - 14:37

coloccini ::
Skroz vas razumem
meni je u subotu bilo punoletstvo. Muzika svira, ljudi me zovu da se slikam a ja pratim Newcastle, tuga.


Aston Villa - Newcastle - Page 2 2ch1fcy

Je l' bila neka ovakva, a? Very Happy:
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Aston Villa - Newcastle - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Aston Villa - Newcastle   Aston Villa - Newcastle - Page 2 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Aston Villa - Newcastle
Nazad na vrh 
Strana 2 od 2Idi na stranu : Prethodni  1, 2
 Similar topics
-
» Newcastle vs Aston Villa
» Newcastle - Aston Villa
» Aston Villa - Newcastle
» Aston Villa-Newcastle
» Aston Villa v Newcastle

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Newcastle United Srbija :: English Premier League :: Utakmice-
Skoči na: