Newcastle United Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Newcastle United Srbija

Forum za sve fanove Newcastle United-a sa Balkana
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Aston Villa-Newcastle

Ići dole 
5 posters
Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
AutorPoruka
Admin-Roby
Admin
Admin-Roby


Broj poruka : 4525
Godina : 32
Localisation : NOVI SAD
Datum upisa : 03.07.2007

Aston Villa-Newcastle Empty
PočaljiNaslov: Aston Villa-Newcastle   Aston Villa-Newcastle EmptySub 9 Feb 2008 - 13:54

------------------------------------Given-------------------------------------------

---Beye------------Taylor---------------------Cacapa------------------Carr---


---Milner-----------Butt------------------------Barton-----------------Duff---


--------------------Smith----------------------Owen-----------------------------

Subs:Viduka,Emre,Faye,Harper,Enrique

ja bi bio zadovoljan da je stavio Faye umesto Taylora,Enrique umesto Carr-a Viduku umesto Smitha,i Emre-a umesto Butt...

Prenos na RTS 2 ce malo kasniti Sad
Nazad na vrh Ići dole
https://newcastle-srbija.forumsr.com
Admin-Roby
Admin
Admin-Roby


Broj poruka : 4525
Godina : 32
Localisation : NOVI SAD
Datum upisa : 03.07.2007

Aston Villa-Newcastle Empty
PočaljiNaslov: Re: Aston Villa-Newcastle   Aston Villa-Newcastle EmptySub 9 Feb 2008 - 13:56

bas kako sam ovo napisao MICHAEL OWEN zabija gol u petoj minuti !!!!!!!!
Nazad na vrh Ići dole
https://newcastle-srbija.forumsr.com
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Aston Villa-Newcastle Empty
PočaljiNaslov: Re: Aston Villa-Newcastle   Aston Villa-Newcastle EmptySub 9 Feb 2008 - 14:01

A ko ce drugi no Mickey!!!!!!!!! Opasan jekad udje u formu, taj moze da nas spasi.Samo da dobija dobre lopte. Ajde sad, da izdrzimo, da im uteramo jos koji pa da mirno okoncamo tekmu. A tenis SMARA li SMARA...
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Aston Villa-Newcastle Empty
PočaljiNaslov: Re: Aston Villa-Newcastle   Aston Villa-Newcastle EmptySub 9 Feb 2008 - 14:11

I opet ga glavom ubacuje! Oce li vise poceti da mu namestaju na nogu?! A dobro je, samo dok uteruje!
3:45 GOAL - Michael Owen
Aston Villa 0 - Newcastle 1
Cross by James Milner (Newcastle), headed goal by Michael Owen (Newcastle) (bottom-left of goal) from centre of penalty area (6 yards).Aston Villa 0-1 Newcastle. Assist (cross) by James Milner (Newcastle) from left wing.
Nazad na vrh Ići dole
Admin-Roby
Admin
Admin-Roby


Broj poruka : 4525
Godina : 32
Localisation : NOVI SAD
Datum upisa : 03.07.2007

Aston Villa-Newcastle Empty
PočaljiNaslov: Re: Aston Villa-Newcastle   Aston Villa-Newcastle EmptySub 9 Feb 2008 - 14:38

nazalost nece biti prenosa.... ovi teniseri su ga usrali skroz...
Nazad na vrh Ići dole
https://newcastle-srbija.forumsr.com
Admin-Roby
Admin
Admin-Roby


Broj poruka : 4525
Godina : 32
Localisation : NOVI SAD
Datum upisa : 03.07.2007

Aston Villa-Newcastle Empty
PočaljiNaslov: Re: Aston Villa-Newcastle   Aston Villa-Newcastle EmptySub 9 Feb 2008 - 15:16

debili nevidjeni !!! jebeni retardi !!!! 3-1 za Aston Villu !!!
Nazad na vrh Ići dole
https://newcastle-srbija.forumsr.com
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Aston Villa-Newcastle Empty
PočaljiNaslov: Re: Aston Villa-Newcastle   Aston Villa-Newcastle EmptySub 9 Feb 2008 - 15:50

Kakav je ovo BLAM! 4-1.
A i ne moze drugacije,kad napravis gomilu svinjarija drugacije ne mozes ni da prodjes.
Prvo su odjebali sasvim ok trenera, jer nije imao rezultate, i, sto je jos vise zuljalo, nije igrao "atraktivan fudbal". Onda dovode Keegana, sto je tek budalastina svoje vrste. Dovodjenje trenera koji je daleko gori od Allardycea, to mozemo samo mi da uradimo. I evo ga Keegan, nije pobedio ni jednu utakmicu od kad nas je uzeo, ekipa igra letargicno, nista od najavljivanog preporoda i optimizma o kome se toliko pricalo kad je dosao KK u klub. Gledam ih(igrace), kao da igraju za nekog levog,a ne za sebe i klub... Strasno, zalosno.
Konkretno, na ovoj utakmici, imali smo 0-1 na PV, i onda O'Neill promeni taktiku, formaciju a keeganu to nista ne znaci, on krlja svoje. Onda ubaci Emrea 10minuta pred kraj, o Viduki nije ni razmisljao iako onaj Smith ne moze nista da uradi...
Nema on veze sa zivotom. Nazalost. A ovi sa tribina urlaju "there's only one KK". Koja smo mi sramota.
A dobro, ko nas jebe, i treba tako. Kad si glup kao kurac, onda tako i prodjes. Ovu sezonu, kao i mnoge pre nje, a bojim se i posle, mozemo da zaboravimo. Ili, jos bolje prespavamo, da se ne bi nervirali! Pravicemo Allardycea od blata. Nikad nisam ni bio za to da ga sutnu a sad sam tek ubedjen da sam itekako bio u pravu.
Nazad na vrh Ići dole
Admin-Roby
Admin
Admin-Roby


Broj poruka : 4525
Godina : 32
Localisation : NOVI SAD
Datum upisa : 03.07.2007

Aston Villa-Newcastle Empty
PočaljiNaslov: Re: Aston Villa-Newcastle   Aston Villa-Newcastle EmptySub 9 Feb 2008 - 18:45

ma srki opusti se...znamo da je ova sezone propala,pa sta? jebiga...nemozes ti nista uraditi kad dovedes Geremia,problematicnog Bartona,Smitha koji nema pojma da igra fudbal,Cacapu koji je mator,a i nije bas za premier ligu,Beya koji ponekad igra dobro,a ponekad ga usere skroz.....sve u svemu Allardyce nije nista uradio sa nasom ekipom...radio je kao u Boltonu....a mi nismo Bolton....doveo je Geremia,Beye-a,Viduku,Cacapu za 0 para....Kevin Keegan ce dovesti neka ekstra pojacanja,i znam da ce nesto uraditi !!!!verujem u Kevin Keegana,i imam jos uvek veru u ovaj klub da postigne nesto....dajte vreme Kevin Keeganu,i on ce vam sve lepo vratiti !!!
Nazad na vrh Ići dole
https://newcastle-srbija.forumsr.com
Savic

Savic


Broj poruka : 6778
Godina : 46
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Aston Villa-Newcastle Empty
PočaljiNaslov: Re: Aston Villa-Newcastle   Aston Villa-Newcastle EmptySub 9 Feb 2008 - 19:56

Aston Villa-Newcastle Kev1_433631a

Slika govori više od hiljadu reči ...
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Aston Villa-Newcastle Empty
PočaljiNaslov: Re: Aston Villa-Newcastle   Aston Villa-Newcastle EmptySub 9 Feb 2008 - 20:43

P brate,da je on radio kao u Boltonu bili bismo u bar 1. polovini tabele. Nije dobio priliku da posteno radi, i to me jako razocaralo kod ovog kluba. Pre ce dati nekoj izvikanoj legendi da radi sta hoce, nego coveku koji ima nekog znanja i iskustva u PL fudbalu. To je smesno. Rekao sam jos onda, kad su vratili Keegana da on nije resenje, jer ovo nije 95. godina. Moras da angazujes nekog ko zna sta se u danasnjem fudbalu trazi. I sta i da Keegan dovede neko ekstra pojacanje, pa video si danas - on ne zna da vodi ekipu. Ni takticki, ni motivaciono, nikako! Sta ti vrede pojacanja. Ne znam, necu da mracim, mozda sam ja previse ogorcen i razocaran ali trudim se da budem realan, i da ne trujem ali ne mogu da se otmem utisku da u ovakvom qrcu nismo bili. Bar od kad ja pratim NUFC a to je 12ak godina, 13, jbem li ga. Nek nam je Bog, ili ko vec, u pomoci!
Sledece tekme su:
Manchester (h)
Blackburn (h)
Liverpool (a)
Gde tu da ocekujes bodove...?
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6778
Godina : 46
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Aston Villa-Newcastle Empty
PočaljiNaslov: Re: Aston Villa-Newcastle   Aston Villa-Newcastle EmptySub 9 Feb 2008 - 21:55

Aston Villa-Newcastle Tunnel11

Upali smo u mračan tunel pun govana i teško ćemo se odatle izvući ...
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
Admin-Roby
Admin
Admin-Roby


Broj poruka : 4525
Godina : 32
Localisation : NOVI SAD
Datum upisa : 03.07.2007

Aston Villa-Newcastle Empty
PočaljiNaslov: Re: Aston Villa-Newcastle   Aston Villa-Newcastle EmptySub 9 Feb 2008 - 22:02

a sto ti se nesvidja Kevin Keegan srki?
Nazad na vrh Ići dole
https://newcastle-srbija.forumsr.com
m.c.t.

m.c.t.


Broj poruka : 2084
Localisation : Nova Pazova
Datum upisa : 07.07.2007

Aston Villa-Newcastle Empty
PočaljiNaslov: Re: Aston Villa-Newcastle   Aston Villa-Newcastle EmptyNed 10 Feb 2008 - 3:17

Meni Kevin izgleda kao potez iskusnih biznismena. Znalo se da je on heroj Newcastla i da ima ogroman kredit kod navijaca. Tako da su dobili trenera koji dugo nije vodio neku ekipu (od 2005), za verovatno male pare i jos uspeli da zadovolje navijace, poboljsaju prodaju dresova....

Sad se postavlja pitanje Kevinu da li mu je trebalo da rusi svoj status legende na ovaj nacin... mozda on stvarno poboljsa ekipu cim dodju pojacanja i sledeca sezona (nadam se u premier ligi), ali da li ce imati toliko vremena?

Ko god da sedi na klupi, navijam za njega... videcemo...
Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/srdjan23
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Aston Villa-Newcastle Empty
PočaljiNaslov: Re: Aston Villa-Newcastle   Aston Villa-Newcastle EmptyPon 11 Feb 2008 - 13:56

@Roby
Nije da ne gotivim Keegana, on je legenda, tu nema sta da se prica. Ali mislim da nema dovoljno trenerskog znanja, ni iskustva, da ovaj klub digne na noge. Covek nije trenirao nikoga 3 godine, sam je rekao da na stadion nije ni isao u tom perodu. Za to vreme je vodio Football Circus u Glasgowu-radio sa decom. Premier League nije sto je nekad bila - sve je vise ozbiljnih trenera, velike se pare guraju uklubove, nije to vise onako kako je bilo dok je on bio aktivan. I to ce nas skupo kostati. Otpustili su Allardycea, ajde, ok je, ali onda dovedi nekoga ko je bar za klasu bolji. Tada takav potez - otpustanje trenera u sred sezone i prelaznog roka, ima smisla. Ovako je budalastina, nevidjena.
A o Keeganu iam dobro misljenje zbog drugih stvari - bio je odlican fudbaler, igrao za Newcastle, trenirao nas u onim ludackim sezonama, to se sve zna. Ali mislim da se ne uklapa u danasnji fudbal. Nazalost. A vidis i sam. seti se kad nas je preuzeo Bobby, klub je bio u jos gorem kurcu ali su odmah zaigrali, uneo je promene. Ovaj od kad nas je uzeo nista. Mrtvilo. To ne kapiram nikako!
Nazad na vrh Ići dole
Admin-Roby
Admin
Admin-Roby


Broj poruka : 4525
Godina : 32
Localisation : NOVI SAD
Datum upisa : 03.07.2007

Aston Villa-Newcastle Empty
PočaljiNaslov: Re: Aston Villa-Newcastle   Aston Villa-Newcastle EmptyPon 11 Feb 2008 - 18:11

Pa kad nas je Bobby Robson preuzeo mi smo imali barem 3 puta jacu ekipu nego sada....pa sta ako nije trenirao nekog 3 godine...mozes misliti....ko da je zaboravio kako se to radi...Kevin Keegan je covek koji najvise poznaje nas klub,i najbolji menadzer newcastla u premier ligi ikada! ja sam bio protiv Sam Allardyce-a od pocetka...nikad mi se taj gad nije svideo....jesi video sta taj kreten prica o Newcastlu....kao mi nismo dovoljno veliki za njega....cak je imao dres Sunderland-a okacen na zidu u njegovoj kuci...kreten !!!napustio je Bolton samo zbog para....
Nazad na vrh Ići dole
https://newcastle-srbija.forumsr.com
Savic

Savic


Broj poruka : 6778
Godina : 46
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Aston Villa-Newcastle Empty
PočaljiNaslov: Re: Aston Villa-Newcastle   Aston Villa-Newcastle EmptyPon 11 Feb 2008 - 21:39

Lično mislim da sada imamo bolju ekipu od one koju je vodio Bobby Robson kada je stigao.

Keegan nije tri godine vodio niti jednu ekipu , gledao je on utakmice ali preko TV-a ali ne i na stadionu.To je veliki problem , jer igra napreduje iz dana u dan.
Nije istina da Shearer najbolje poznaje naš klub.bolje od njega klub poznaju i Beardsley(koji je trener mladjih kategorija u Middlesbrough-u) i Shearer.

Keegan nije najbolji naš trener u Premier League , već je to Bobby Robson.Tad kad je Keegan bio drugi sa Newcastle-om , premier league nije bila toliko jaka kao te dve sezone kada je Robson vodio ekipu do četvrtog pa do trećeg mesta.

Sam Allardyce je igrao za Sunderland i iz tog razloga ima okačen dres Sunderland-a u svojoj kući.Naravno da sada kenja po klubu kada su ga šutnuli posle osam meseci.

Kao što bi Bobby doveo sve u red tog avgusta 2004. godine , tako bi Sam dove sve u red da ih nisu šutnuli.


Poslednji izmenio dana Pon 11 Feb 2008 - 23:17, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
Admin-Roby
Admin
Admin-Roby


Broj poruka : 4525
Godina : 32
Localisation : NOVI SAD
Datum upisa : 03.07.2007

Aston Villa-Newcastle Empty
PočaljiNaslov: Re: Aston Villa-Newcastle   Aston Villa-Newcastle EmptyPon 11 Feb 2008 - 21:48

aha,znas kad bi Sam fucking Allardyce doveo Newcastle u red? NIKADA ! nerazumem kako bi on doveo nas tim u red...Kevin Keegan i jos kad bi Sirer dosao....bilo bi to neverovatno...nadam se da ce dati vremena Kevin Keeganu da stvori svoju ekipu,a ne da igra sa Allardycovom ''ekipom''...spickace ovaj Keegan ogromne pare i dovesce 3-4 igraca koji ce znatno pojacati ekipu....vec sam video da Henry pakuje kofere i odlazi iz Barse da bi igrao u Newcastlu....smesno Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
https://newcastle-srbija.forumsr.com
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Aston Villa-Newcastle Empty
PočaljiNaslov: Re: Aston Villa-Newcastle   Aston Villa-Newcastle EmptyPon 11 Feb 2008 - 22:14

Doveo bi ih Sam u red, verujem u to. Ali Bobby nas je vodio 5 sezona. A prve 2 je bio 11. I sad bi bila katastrofa ako bi se to desilo Samu. To sto kenja po klubu, sada, je normalno - izigrala ga 2 diletanta kao majmuna poslednjeg. Sta ocekujes, da nam pise serenade!? I ja bi ih naduvao kyurcem, i to jos gore. Druga stvar - jel ti ocekujes da svako ko dodje da igra ili trenira NUFC, mora da navija za njega? Pa onda ne bismo imali 3 igraca. A Sam Allardyce je profesionalac, i licno ne bih imao nista protiv da je sa nama prolazio kao sa Boltonom. A prosao bi bolje, 100%.
I ovo sto ti kaze Vlada - sada imamo daleko jacu ekipu, i to od dosta prethodnih. Pa pogledaj ko nam je igrao kad je BObby dosao, pa reci gde je 90% tih ljudi sada. Samo Shearer je bio igrac, ovo ostalo polovnjaci. Ajde, i Speed.
Keegan nije nista radio 3 godine, a posao menadzera u PL je stvarno postao takav da moras da si u toku svakim danom. I nije "jaka stvar" ako nije nikog tri godine nikog atrenirao. To je bitna stvar. Uostalom, videces, ako vec i nisi sta ce da nas zadesi sa KKom!
Tek posle je Bobby nesto doveo i napravio. Sada imamo jednu od najjacih ekipa, sigurno!
A i evo, to zto si pricao oko Sunderlandovog dresa - evo sta pise na nufc.com u vezi toga
Big Sam house sale - NO MORE EMAILS PLEASE!
The mackem shirt on the study wall belonged to
the previous house owner, not Allardyce.
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6778
Godina : 46
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Aston Villa-Newcastle Empty
PočaljiNaslov: Re: Aston Villa-Newcastle   Aston Villa-Newcastle EmptyPon 11 Feb 2008 - 23:29

Aston Villa-Newcastle Carrbuttcrosshairsmallwf4

Sjajno,sjajno Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
Admin-Roby
Admin
Admin-Roby


Broj poruka : 4525
Godina : 32
Localisation : NOVI SAD
Datum upisa : 03.07.2007

Aston Villa-Newcastle Empty
PočaljiNaslov: Re: Aston Villa-Newcastle   Aston Villa-Newcastle EmptyPon 11 Feb 2008 - 23:33

hahahahahha Very Happy:D:D:D:D lol!
Nazad na vrh Ići dole
https://newcastle-srbija.forumsr.com
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Aston Villa-Newcastle Empty
PočaljiNaslov: Re: Aston Villa-Newcastle   Aston Villa-Newcastle EmptyČet 14 Feb 2008 - 17:03

Opa Vlado, tek sad vidim sta pise na dresu. Hm... Laughing
Nazad na vrh Ići dole
Admin-Roby
Admin
Admin-Roby


Broj poruka : 4525
Godina : 32
Localisation : NOVI SAD
Datum upisa : 03.07.2007

Aston Villa-Newcastle Empty
PočaljiNaslov: Re: Aston Villa-Newcastle   Aston Villa-Newcastle EmptyČet 14 Feb 2008 - 19:45

wtf ? affraid
Nazad na vrh Ići dole
https://newcastle-srbija.forumsr.com
Savic

Savic


Broj poruka : 6778
Godina : 46
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Aston Villa-Newcastle Empty
PočaljiNaslov: Re: Aston Villa-Newcastle   Aston Villa-Newcastle EmptyČet 14 Feb 2008 - 22:24

Ma dobro , ja sam uvek opozicija . Very Happy

I dok je Sir Bobby bio manager , ja sam bio njegov najžešći kritičar , jer smatram da konstruktivna i dobra kritika nekim ljudima može pomoći da budu još bolji , baš kao i Bobby-u.
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
Miki

Miki


Broj poruka : 321
Datum upisa : 05.07.2007

Aston Villa-Newcastle Empty
PočaljiNaslov: Re: Aston Villa-Newcastle   Aston Villa-Newcastle EmptyPet 15 Feb 2008 - 13:39

Pa i nisi bas nesto bio protiv Big Sam-a Razz
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6778
Godina : 46
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Aston Villa-Newcastle Empty
PočaljiNaslov: Re: Aston Villa-Newcastle   Aston Villa-Newcastle EmptyPet 15 Feb 2008 - 13:45

Da , nisam baš jako bio protiv Big Sam-a , hehe... Very Happy

Samo sam ga kritikovao na svakom koraku , ali pozitivno , nikako negativno , ukazujući mu na greške , ali nije hteo da me sluša. Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
Sponsored content





Aston Villa-Newcastle Empty
PočaljiNaslov: Re: Aston Villa-Newcastle   Aston Villa-Newcastle Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Aston Villa-Newcastle
Nazad na vrh 
Strana 1 od 2Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
 Similar topics
-
» Newcastle vs Aston Villa
» Newcastle - Aston Villa
» Aston Villa - Newcastle
» Aston Villa - Newcastle
» Aston Villa v Newcastle

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Newcastle United Srbija :: English Premier League :: Utakmice-
Skoči na: