Newcastle United Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Newcastle United Srbija

Forum za sve fanove Newcastle United-a sa Balkana
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Newcastle - Aston Villa

Ići dole 
+14
mare90
NUFC96
Admin-Roby
RIOT
m.c.t.
toon72
Pedja
Srki
Savic
pirLe
Becej City
moody
Mitro's on fire
milan25
18 posters
Idi na stranu : 1, 2, 3, 4  Sledeći
AutorPoruka
milan25

milan25


Broj poruka : 1768
Godina : 54
Localisation : Sarajevo
Datum upisa : 25.11.2011

Newcastle - Aston Villa Empty
PočaljiNaslov: Newcastle - Aston Villa   Newcastle - Aston Villa EmptySub 22 Feb 2014 - 8:54

Sutra u 14,30 na našem stadionu igramo sa Aston Villom u vrijeme teške depresije za naš klub i igrače a i za sve nas. Kvota na nas 2,10 na njih 3,90, da li opravdano?
Da li je došlo vrijeme da najzad damo neki gol i osvojimo tri boda, šta mislite?
Nazad na vrh Ići dole
Mitro's on fire

Mitro's on fire


Broj poruka : 402
Godina : 26
Localisation : Barajevo
Datum upisa : 05.05.2013

Newcastle - Aston Villa Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Aston Villa   Newcastle - Aston Villa EmptySub 22 Feb 2014 - 11:30

Nadam se...
Nazad na vrh Ići dole
moody

moody


Broj poruka : 1450
Godina : 32
Localisation : Tuzla
Datum upisa : 06.12.2008

Newcastle - Aston Villa Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Aston Villa   Newcastle - Aston Villa EmptySub 22 Feb 2014 - 14:27

veoma tesko, trebat ce nam drasticne promjene da bi poceli pobjedjivati.
Nazad na vrh Ići dole
Becej City

Becej City


Broj poruka : 1201
Godina : 27
Localisation : Becej
Datum upisa : 29.07.2013

Newcastle - Aston Villa Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Aston Villa   Newcastle - Aston Villa EmptySub 22 Feb 2014 - 17:45

Usraće nas do kraja još koji bod,valjda...
Nazad na vrh Ići dole
pirLe

pirLe


Broj poruka : 645
Godina : 36
Localisation : Prnjavor, Republika Srpska
Datum upisa : 29.12.2010

Newcastle - Aston Villa Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Aston Villa   Newcastle - Aston Villa EmptySub 22 Feb 2014 - 18:53

Već nekoliko godina su nam oni nekakav pečat sezone.
Ispali smo od njih, a sledeće sezone smo ih odrali, pa najavili dobre dane. Ona luda trojka NBC je bila opasna za sve ekipe.
Kada je Cabaye dosao, na prvoj tekmi su oni bili favoriti a mi ih pobijedili, pa se borili za LŠ.
Prošle sezone smo odigrali dobru utakmicu, a bilo nerješe. Dali su nam jeftin gol, i tako smo igrali do kraja sezone i jedva opstali.

Kako li ¢e sutra biti, mislim da ni Milan Tarot ne zna! :-)
Nazad na vrh Ići dole
milan25

milan25


Broj poruka : 1768
Godina : 54
Localisation : Sarajevo
Datum upisa : 25.11.2011

Newcastle - Aston Villa Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Aston Villa   Newcastle - Aston Villa EmptySub 22 Feb 2014 - 19:32

Ako nešto znači vraća se Remi poslije tri utakmice kazne. Baš se pitam kako će Alan sutra da iskombinuje iz šupljeg u prazno  Very Happy . Neki kombinovani prenos u 14,30 na SK2 koga interesuje, najvjerovatnije da će se gledati pošto je sutra na Balkanu najavljena kiša pa nemamo pametnijeg posla.
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Newcastle - Aston Villa Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Aston Villa   Newcastle - Aston Villa EmptySub 22 Feb 2014 - 20:51

Optimističnih 0:2 za goste.
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Newcastle - Aston Villa Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Aston Villa   Newcastle - Aston Villa EmptySub 22 Feb 2014 - 21:33

Zviznuo sam sa drugarima tiket, na ove nase udario gg. Smrdi mi na X, ili 0:0 ili 1:1. Nadam se drugoj opciji, da uzmem makar nesto love a oni nek se jebu najiskrenije.
Nazad na vrh Ići dole
Pedja




Broj poruka : 2033
Godina : 40
Localisation : Nis
Datum upisa : 13.10.2011

Newcastle - Aston Villa Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Aston Villa   Newcastle - Aston Villa EmptySub 22 Feb 2014 - 22:15

I sutra očekujem tešku utakmicu i neizvesnu do zadnjeg minuta.Mi se nalazimo u očajnoj situaciji,pod velikim smo pritiskom, i veliko je pitanje kako će se sve odraziti na nas.Sreća naša je što je Vila nikakva ekipa,ali vrlo nezgodna u gostima.Možda je trenutak da se prekine crna serija,pa ipak očekujem neku tešku pobedu.
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Newcastle - Aston Villa Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Aston Villa   Newcastle - Aston Villa EmptySub 22 Feb 2014 - 22:28

Mi smo sada (za kladjenje) najgori: niti mozemo gore niti mozemo puno dole. Idealno za prodaje i sumnjive rezultate. Tako da ne mogu da ocekujem nista, sve je u igri. I da zabijemo poraz opet smo stabilni.
Nazad na vrh Ići dole
toon72

toon72


Broj poruka : 1099
Godina : 52
Localisation : Northwestern Croatia
Datum upisa : 07.01.2014

Newcastle - Aston Villa Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Aston Villa   Newcastle - Aston Villa EmptyNed 23 Feb 2014 - 9:02

Pobjeda, win, gewinnen, vítězství, հաղթել,, irabazi, vincere, vinna, ชนะ, வெற்றி, ukuwina, победа, გაიმარჯვებს,võita, ennill, gagner, győzelem,victorie,  të fitojë, gajni, riro, победи, 赢, ganhar, menang, 승리,
....uglavnom mislim da znate što sam htio reći...
Nazad na vrh Ići dole
Becej City

Becej City


Broj poruka : 1201
Godina : 27
Localisation : Becej
Datum upisa : 29.07.2013

Newcastle - Aston Villa Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Aston Villa   Newcastle - Aston Villa EmptyNed 23 Feb 2014 - 9:30

Pedja ::
I sutra očekujem tešku utakmicu i neizvesnu do zadnjeg minuta.Mi se nalazimo u očajnoj situaciji,pod velikim smo pritiskom, i veliko je pitanje kako će se sve odraziti na nas.Sreća naša je što je Vila nikakva ekipa,ali vrlo nezgodna u gostima.Možda je trenutak da se prekine crna serija,pa ipak očekujem neku tešku pobedu.

Pod kakvim smo mi pritiskom?...  Razz 
Gazdi je i više nego dobra pozicija,sada što navijači pizde to je drugo...
Treba krenuti motkama,grabljama i bakljama na gazdu(kao u crtaćima Smile ),pa bi to onda bio pritisak,a ovako zabole ih tuki...
Nazad na vrh Ići dole
m.c.t.

m.c.t.


Broj poruka : 2084
Localisation : Nova Pazova
Datum upisa : 07.07.2007

Newcastle - Aston Villa Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Aston Villa   Newcastle - Aston Villa EmptyNed 23 Feb 2014 - 13:16

Poslednji put kad je Aston Villa pobedila na St. James Parku je u Aprilu 2005 god. kad su Newcastlu bila iskljucena tri igraca (ukljucujuci Bowyra i Dyera zbog medjusobne tuce). Ne verujem da ce danas da izbije neka tuca jer su svi previse ravnodusni u klubu. Isto kao Srki ocekujem neki X, uz dosta gresaka sa obe strane.

Newcastle - Aston Villa 2vhw0g9
Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/srdjan23
RIOT

RIOT


Broj poruka : 4428
Godina : 37
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 12.06.2008

Newcastle - Aston Villa Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Aston Villa   Newcastle - Aston Villa EmptyNed 23 Feb 2014 - 13:34

Newcastle: Krul Debuchy Willo Colo Dummett Sissoko Tiote Anita Gouffran Remy Cisse

Subs: Elliot Haidara MYM Taylor Gosling Shola De Jong


Interesantno...

Ben Arfa i Santon dobili šut u dupe.
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Newcastle - Aston Villa Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Aston Villa   Newcastle - Aston Villa EmptyNed 23 Feb 2014 - 13:41

Santon je u očajnoj formi a Ben Arfa je pred izlaznim vratima.
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
RIOT

RIOT


Broj poruka : 4428
Godina : 37
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 12.06.2008

Newcastle - Aston Villa Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Aston Villa   Newcastle - Aston Villa EmptyNed 23 Feb 2014 - 13:44

Dan Gosling - like a new signing.  Very Happy 
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Newcastle - Aston Villa Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Aston Villa   Newcastle - Aston Villa EmptyNed 23 Feb 2014 - 14:26

Vrlo zanimljiva postava. Govori mi da nas definitivno bole kurcici, pokusavamo sta nikad nismo (dummet, gosling), znaci nikakva takmicarska ambicija. Opustencija krajnja.


Poslednji izmenio Srki dana Ned 23 Feb 2014 - 15:13, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
milan25

milan25


Broj poruka : 1768
Godina : 54
Localisation : Sarajevo
Datum upisa : 25.11.2011

Newcastle - Aston Villa Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Aston Villa   Newcastle - Aston Villa EmptyNed 23 Feb 2014 - 15:05

A stadion i dalje 95% popunjen, ako ne i više. Kad imaš Cissea u ekipi to je kao da igraš sa desetoricom.
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Newcastle - Aston Villa Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Aston Villa   Newcastle - Aston Villa EmptyNed 23 Feb 2014 - 15:15

Ne vidim da su drugi bolji od njega. Cisse kao da se malo probudio. Mada koga ovde boli stojko za bilo sta? Vise se iznerviramo drugari i ja kad igramo u sali nego ovi kojima je ovo leba.
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Newcastle - Aston Villa Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Aston Villa   Newcastle - Aston Villa EmptyNed 23 Feb 2014 - 15:22

Cisse sa šest metara prebacio prazan gol.
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
Admin-Roby
Admin
Admin-Roby


Broj poruka : 4525
Godina : 32
Localisation : NOVI SAD
Datum upisa : 03.07.2007

Newcastle - Aston Villa Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Aston Villa   Newcastle - Aston Villa EmptyNed 23 Feb 2014 - 15:28

ovaj Cisse se drogira sto posto !!!!
Nazad na vrh Ići dole
https://newcastle-srbija.forumsr.com
Pedja




Broj poruka : 2033
Godina : 40
Localisation : Nis
Datum upisa : 13.10.2011

Newcastle - Aston Villa Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Aston Villa   Newcastle - Aston Villa EmptyNed 23 Feb 2014 - 15:31

Kako igramo?Nisam u mogućnosti da gledam.Ja mislim da Sise namerno promašuje! To je kretenčina prve vrste.
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Newcastle - Aston Villa Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Aston Villa   Newcastle - Aston Villa EmptyNed 23 Feb 2014 - 15:36

Da, Cisse opalio na krov sa peterca. I udje mucenik u sansu ali gol ne moze i zdravo. Pravi smo indijanci.
Nazad na vrh Ići dole
NUFC96

NUFC96


Broj poruka : 843
Godina : 43
Localisation : Beograd
Datum upisa : 17.01.2008

Newcastle - Aston Villa Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Aston Villa   Newcastle - Aston Villa EmptyNed 23 Feb 2014 - 15:36

Kako me nerviraju ove naše duge lopte...čim neko uzme loptu na našoj polovini odmah je baci u bunar preko, pa ako je neko uhvati dobro je, ako ne opet dobro je  Evil or Very Mad 
Nazad na vrh Ići dole
mare90

mare90


Broj poruka : 372
Godina : 33
Localisation : Zemun
Datum upisa : 02.05.2011

Newcastle - Aston Villa Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Aston Villa   Newcastle - Aston Villa EmptyNed 23 Feb 2014 - 15:39

Cisse jebem te u vrljave noge
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Newcastle - Aston Villa Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Aston Villa   Newcastle - Aston Villa Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Newcastle - Aston Villa
Nazad na vrh 
Strana 1 od 4Idi na stranu : 1, 2, 3, 4  Sledeći
 Similar topics
-
» Aston Villa vs Newcastle
» Aston Villa - Newcastle 1:1
» Newcastle vs Aston Villa
» Aston Villa - Newcastle
» Newcastle vs Aston Villa

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Newcastle United Srbija :: English Premier League :: Utakmice-
Skoči na: