Newcastle United Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Newcastle United Srbija

Forum za sve fanove Newcastle United-a sa Balkana
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Newcastle - Swansea

Ići dole 
+5
milan25
Savic
Srki
pirLe
m.c.t.
9 posters
AutorPoruka
m.c.t.

m.c.t.


Broj poruka : 2084
Localisation : Nova Pazova
Datum upisa : 07.07.2007

Newcastle - Swansea Empty
PočaljiNaslov: Newcastle - Swansea   Newcastle - Swansea EmptySub 16 Apr 2016 - 11:31

Newcastle - Swansea Newcastle

Danas nam dolazi Swansea, šta reći kad sve znate...

Daryl Janmaat povredjen, Colback-u je prošla kazna.
Swansea nastupa u punom sastavu, nemaju odsutnih.

Guy Mowbray: "When do 'must win' games become 'MUST WIN' games? It's surely now for Newcastle. Sorry, NOW.

Srećan rođendan Rafa, nadam se da će igrači znaju da ti daju pravi poklon!



Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/srdjan23
pirLe

pirLe


Broj poruka : 645
Godina : 37
Localisation : Prnjavor, Republika Srpska
Datum upisa : 29.12.2010

Newcastle - Swansea Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Swansea   Newcastle - Swansea EmptySub 16 Apr 2016 - 15:03

Situacija se dobro odvija po nas.
Mačke vode 2:0...
Još mi pobijedimo i eto nas na 3 boda od opstanka...
Bar mi to ulijeva nadu.
Ne kaže se džaba, kada ustaneš prvo pogledaš u nebo pa u komšiju... Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Newcastle - Swansea Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Swansea   Newcastle - Swansea EmptySub 16 Apr 2016 - 15:35

Poslednja vremena, pobeda ili da skinemo gace da se izljubimo, i pravac druga liga.
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Newcastle - Swansea Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Swansea   Newcastle - Swansea EmptySub 16 Apr 2016 - 15:43

Mitar, Shelvey i Perez na klupi.

Tiote i Colback u vezi.

:smajli koji povraća
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
milan25

milan25


Broj poruka : 1768
Godina : 54
Localisation : Sarajevo
Datum upisa : 25.11.2011

Newcastle - Swansea Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Swansea   Newcastle - Swansea EmptySub 16 Apr 2016 - 15:52

Da smo ekipa kao što nismo, pa da se nadamo nakon današnjeg rezultata komšija na tabeli. Da danas dobijemo i u utorak i eto nas. Ali prije će biti da će nas te dvije utakmice i konačno ukopati. Šta da radim kad ne vidim ni jedan razlog koji bi davao i promil optimizma. Ali hajmo da se zlopatimo i pogledamo utakmicu pa da vidimo šta će biti.

P.S. Zna li ko švedski? Slika na Ace stream(kada se otvori stranica donji link) ko mlijeko ali ko će slušati švedski?
http://livetv.sx/en/eventinfo/401621_newcastle_swansea/#_
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Newcastle - Swansea Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Swansea   Newcastle - Swansea EmptySub 16 Apr 2016 - 16:22

Pripustio sam prenos u pozadini, radim nesto pa ovo dodje kao radio prenos. Za zada ih drzimo ispred njihovog gola. Samo da uteramo gol do PV i da najzad na trren izadjemo puni sebe, ne kao djane spremne za punjenje.
Nazad na vrh Ići dole
Dinko

Dinko


Broj poruka : 1661
Godina : 38
Localisation : Eksjö, Sverige
Datum upisa : 30.08.2007

Newcastle - Swansea Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Swansea   Newcastle - Swansea EmptySub 16 Apr 2016 - 16:27

Sudija nije normalan.
Nazad na vrh Ići dole
Dinko

Dinko


Broj poruka : 1661
Godina : 38
Localisation : Eksjö, Sverige
Datum upisa : 30.08.2007

Newcastle - Swansea Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Swansea   Newcastle - Swansea EmptySub 16 Apr 2016 - 16:42

To Džemo majstore Smile
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Newcastle - Swansea Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Swansea   Newcastle - Swansea EmptySub 16 Apr 2016 - 16:48

A Cisse sto je spustio glavom onom konju mlohavom koji je sutnuo kao djana.

Evo, scenario kakav sam im pozeleo. Sada izadjite na drugo PV kao ljudi, sve je na vama.

I jos nesto - vise mi se svidja kad Cisse pocne u napadu, nekako mi je korisniji od Mitrovica. Jeste da je ovaj dao par bitnih golova u poslednje vreme ali Cisse, cini mi se - ispravite ako serem, podeli vise lopti, vise primi dodavanja u napadu. Da je srece pa da mogu da se upare ali nemamo mi ekipu koja moze da igra sa dva napadaca.
Nazad na vrh Ići dole
Dinko

Dinko


Broj poruka : 1661
Godina : 38
Localisation : Eksjö, Sverige
Datum upisa : 30.08.2007

Newcastle - Swansea Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Swansea   Newcastle - Swansea EmptySub 16 Apr 2016 - 16:54

Ovo je najbolje sto jedna limitirana ekipa kao mi moze da odigra. Nema tu puno kombinacija, stisni sredinu i ne komplikuj u odbrani pa u napadu mora nesto i da se desi. Tako da smo odigrali proslih par utakmica sada bi bili u najboljoj poziciji od ova tri kluba koja se bore za ostanak. Sad sam malo gledao raspored, nemaju ni Sunderland ni Norwich lagan posao. Mozda je nama cak i najlakse. Osim zadnjeg kola kada mi imamo najtezeg protivnika od sva tri davljenika. Do tada se nadam da cemo bar biti u prilici da se borimo da odbranimo to 17. mjesto.
Nazad na vrh Ići dole
toon72

toon72


Broj poruka : 1099
Godina : 52
Localisation : Northwestern Croatia
Datum upisa : 07.01.2014

Newcastle - Swansea Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Swansea   Newcastle - Swansea EmptySub 16 Apr 2016 - 16:54

...Nada mada jebeno jadna...hvatamo se za slamku...
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Newcastle - Swansea Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Swansea   Newcastle - Swansea EmptySub 16 Apr 2016 - 16:58

Sigurdsson vuče Lascellesa kao majmun a sudija Mason ne svira penal. U nastavku Jamaall postiže gol glavom.
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
milan25

milan25


Broj poruka : 1768
Godina : 54
Localisation : Sarajevo
Datum upisa : 25.11.2011

Newcastle - Swansea Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Swansea   Newcastle - Swansea EmptySub 16 Apr 2016 - 17:23

čuvamo 1:0, izgleda da će biti strepnja do zadnje sekunde.
Nazad na vrh Ići dole
Dinko

Dinko


Broj poruka : 1661
Godina : 38
Localisation : Eksjö, Sverige
Datum upisa : 30.08.2007

Newcastle - Swansea Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Swansea   Newcastle - Swansea EmptySub 16 Apr 2016 - 17:28

Ne sjecam se kad smo imali sta da cuvamo.
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Newcastle - Swansea Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Swansea   Newcastle - Swansea EmptySub 16 Apr 2016 - 17:35

Au, sta je mogao ovaj crnja sa br. 18 da nam uradi. Izjebu nam odbranu sa tim forama na jeda dodir, ispadamo kao kao konji.
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Newcastle - Swansea Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Swansea   Newcastle - Swansea EmptySub 16 Apr 2016 - 17:43

Sissoko 2:0. Najzad i od tebe nesto da bude, makar i ovaj da nas smiri u poslednjih 5'.
Nazad na vrh Ići dole
milan25

milan25


Broj poruka : 1768
Godina : 54
Localisation : Sarajevo
Datum upisa : 25.11.2011

Newcastle - Swansea Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Swansea   Newcastle - Swansea EmptySub 16 Apr 2016 - 17:55

Uhhh, takva je rijetkost da naš Newcastle pobijedi i to sa čak 3:0 pa se samim tim to mora proslaviti. Odoh sa jaranom na pivu Very Happy .
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Newcastle - Swansea Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Swansea   Newcastle - Swansea EmptySub 16 Apr 2016 - 17:56

E, sada da iskoriste ovu inekciju da podignu sebi sampouzdanje, da vide da moze da se pobedi. Ajde, cupajte se do kraja, ne predajte se!
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Newcastle - Swansea Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Swansea   Newcastle - Swansea EmptySub 16 Apr 2016 - 18:54

Bod protiv Man City-a u utorak, zatim u Liverpool-u ne očekujem ništa i onda protiv Crystal Palace-a na SJP-u sva tri boda i na Villa Park-u sva tri boda i možda i ostanemo. Možda nam Tottenham da sva tri boda u poslednjem kolu na St James' Park-u ako oni do tada izgube od Leicester-a titulu.

To će debeli da zatvori. Very Happy


Večeras u Novom Sadu svira Ritam Nereda. "Dan kao svaki dan, samo je tužan i bezvredan..."
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
toon72

toon72


Broj poruka : 1099
Godina : 52
Localisation : Northwestern Croatia
Datum upisa : 07.01.2014

Newcastle - Swansea Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Swansea   Newcastle - Swansea EmptySub 16 Apr 2016 - 19:19

City je odustao od lige i sve bacio na Europu pa se nadam da će protiv nas sa pola snage i rezervama...liverpool isto tako...možda i tu uberemo bodove (sanjam ali jeb'ga drugo ne mogu)...možda, možda ostanemo - samo zbog omiljenog španjolskog konobara bih to želio jer možda on od ovog napravi klub - kad bih gledao igrače (većinu njih) draže bi mi bilo da ispadnu (serem jer igrači nisu klub ali kad ih vidim muka mi dođe)....
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Newcastle - Swansea Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Swansea   Newcastle - Swansea EmptySub 16 Apr 2016 - 19:56

Chelsea - Man City 0-2 (70 minut). Ne bih rekao da su odustali o lige. Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
toon72

toon72


Broj poruka : 1099
Godina : 52
Localisation : Northwestern Croatia
Datum upisa : 07.01.2014

Newcastle - Swansea Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Swansea   Newcastle - Swansea EmptySub 16 Apr 2016 - 20:09

Ma dobro je to...rivalitet dva instant kluba pa im je malo i stalo čisto zbog prestiža...kad će igrati s nama nikakvog motiva imati neće i još će se čuvati da se ne ozljede...ma tri boda skoro pa zicer Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Alan Smith17

Alan Smith17


Broj poruka : 1672
Localisation : SOuth croatia
Datum upisa : 03.06.2009

Newcastle - Swansea Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Swansea   Newcastle - Swansea EmptySub 16 Apr 2016 - 20:30

Ovaj Swansea je očajan, Southampton je realniji pokazatelj kakve je NUFC kvalitete i u kojoj smo formi...

Jedina nada za bod protiv Citya da nas usere jednom konačno, svaki put City dobije nekom srećom, često i s nezasluženom razlikom...
Vrijeme je za bod ne znam samo na koji način....

imali smo jutros - 6 bodova os Norwicha i -7 gol razliku u odnosu na njih.. Oni izgubili 0-3, mi dobili 3-0...došli smo im na -3 boda i -1 gol razliku..

Ako i uzmemo 7 bodova do kraja mislim da će sunderland uzet više tj već imaju 2 viška...
Nazad na vrh Ići dole
Becej City

Becej City


Broj poruka : 1201
Godina : 27
Localisation : Becej
Datum upisa : 29.07.2013

Newcastle - Swansea Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Swansea   Newcastle - Swansea EmptyUto 19 Apr 2016 - 10:09

3-0,kada sam video nisam mogao da verujem.Ne secam se kada smo poslednji put pobedili,a kamoli sa 3 gola razlike.
Jos ima nade.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Newcastle - Swansea Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Swansea   Newcastle - Swansea Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Newcastle - Swansea
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Newcastle-Swansea
» SWANSEA - NEWCASTLE - 0 -1
» Swansea-Newcastle
» Swansea-Newcastle
» Newcastle VS Swansea

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Newcastle United Srbija :: English Premier League :: Utakmice-
Skoči na: