Newcastle United Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Newcastle United Srbija

Forum za sve fanove Newcastle United-a sa Balkana
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Newcastle VS Swansea

Ići dole 
+6
Admin-Roby
spira
Thug
Srki
milan25
m.c.t.
10 posters
AutorPoruka
m.c.t.

m.c.t.


Broj poruka : 2084
Localisation : Nova Pazova
Datum upisa : 07.07.2007

Newcastle VS Swansea Empty
PočaljiNaslov: Newcastle VS Swansea   Newcastle VS Swansea EmptySub 17 Nov 2012 - 0:42

Newcastle VS Swansea Newcastlex

Newcastle ceka na vest da li ce imati na raspolaganju Cissea za duel protiv Swansea. Naime Senegalski fudbalski savez se zalio FIFI da Newcastle nije pustio Cissea na prijateljsku utakmicu zbog "bolova u ledjima". Sad traje postupak povodom te zalbe. Yohan Cabaye, Jonas Gutierrez i James Perch su povredjeni, Coloccini je pod suspenzijom a u tim se vraca Tiote.

Za Swansea mozda nece igrati Leon Britton, Pablo Hernandez i Kemy Agustien koji su povredjeni.

Imamo cak 11 bodova manje nego prosle godine (bili smo treci na tabeli sa 25 bodova) ali i Swansea takodje ima dosta losiju sezonu nego proslu. Imaju samo 1 pobedu u proteklih 9 utakmica. Swansea nije postigao gol na St. James Parku u poslednja 4 gostovanja, tj od pobede 2:1 koju su ostvarili daleke 1980 god.

Svidja mi se njihov stil igre, brza dodavanja, agresivno... i to Tiote mora odmah da regulise i zaustavi. A napadaci... e ti nasi napadaci... moraju poceti da budu efikasniji. Mislim da ce biti tesna utakmica ali da necemo izgubiti. Ne znam sta da mislim vise. Samo hrabro po 3 boda!

Newcastle VS Swansea 39160522

Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/srdjan23
milan25

milan25


Broj poruka : 1768
Godina : 54
Localisation : Sarajevo
Datum upisa : 25.11.2011

Newcastle VS Swansea Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle VS Swansea   Newcastle VS Swansea EmptySub 17 Nov 2012 - 11:42

Kao što kažeš, ne znam više šta da mislim. Igra nam je ove sezone sterilna, neefikasna i po mom mišljenju krajnje dosadna. Možda povratak Tiotea malo ubrza igru, u svakom slučaju promjena je potrebna, bar na taktičkom planu. Swansea nije ni malo naivna ekipa, na početku su pokazali zube pa su malo stali što nama u ovom momentu svakako odgovara. Ne znam više da li očekujem ali se svakako nadam pobjedi...
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Newcastle VS Swansea Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle VS Swansea   Newcastle VS Swansea EmptySub 17 Nov 2012 - 12:00

Fali da HBA malo pokaze svoje magije. On kad igra svi igraju.
Nazad na vrh Ići dole
m.c.t.

m.c.t.


Broj poruka : 2084
Localisation : Nova Pazova
Datum upisa : 07.07.2007

Newcastle VS Swansea Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle VS Swansea   Newcastle VS Swansea EmptySub 17 Nov 2012 - 15:51

Izgleda da Cisse ipak nije dobio dozvolu da igra, nema ga ni na klupi a mladi Sammy Ameobi je dobio sansu ispred svog starijeg brata.

Newcastle VS Swansea Teamsa

21 Elliot
34 Tavernier
17 Amalfitano
20 Bigirimana
22 Marveaux
39 Abeid
23 Sh Ameobi
Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/srdjan23
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Newcastle VS Swansea Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle VS Swansea   Newcastle VS Swansea EmptySub 17 Nov 2012 - 16:28

Valjda cemo da ih zveknemo. Ba imao sansu sad.
Nazad na vrh Ići dole
milan25

milan25


Broj poruka : 1768
Godina : 54
Localisation : Sarajevo
Datum upisa : 25.11.2011

Newcastle VS Swansea Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle VS Swansea   Newcastle VS Swansea EmptySub 17 Nov 2012 - 16:48

Ovo je patnja gledati. Majke mi!
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Newcastle VS Swansea Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle VS Swansea   Newcastle VS Swansea EmptySub 17 Nov 2012 - 16:51

Gledam na preskok, vidim da je Hatem BA malo uzeo stvari u svoje noge. Valjda cemo da im smestimo jedan. Swansea je smrdljiv, umeju da muce. Senegal blokiraO Cisseov nastup. Tj FIFA je na reakciju senegalskog FA-a. Nabijem i' ja!
Nazad na vrh Ići dole
Thug

Thug


Broj poruka : 2955
Godina : 35
Datum upisa : 21.06.2009

Newcastle VS Swansea Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle VS Swansea   Newcastle VS Swansea EmptySub 17 Nov 2012 - 17:05

totalno bezidejna igra...kako nam fali kreativac...sve sami defanzivni vezni i krila...nema ko da povuce loptu i doda....strasno...ima li neko zglavan stream?
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Newcastle VS Swansea Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle VS Swansea   Newcastle VS Swansea EmptySub 17 Nov 2012 - 17:09

Ja gledam ovde: http://thefirstrow.eu/watch/153621/1/watch-newcastle-united-vs-swansea-city-fc.html

Malo smo krenuli bolje u drugom PV. Valjda cemo spakovati jedan!
Nazad na vrh Ići dole
milan25

milan25


Broj poruka : 1768
Godina : 54
Localisation : Sarajevo
Datum upisa : 25.11.2011

Newcastle VS Swansea Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle VS Swansea   Newcastle VS Swansea EmptySub 17 Nov 2012 - 17:13

Ja imam instaliran neki programčić FirstRow Sports, uvijek se na tome može naći neki solidan stream...
a igra je da ne pričam, evo sad smo nešto k'o sti'sli ali ideje i dalje nema...
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Newcastle VS Swansea Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle VS Swansea   Newcastle VS Swansea EmptySub 17 Nov 2012 - 17:14

Sada stiskaju i oni nas. Dve lepe sanse napravise. Kad bi neka kontra sevnula iz ovoga...
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Newcastle VS Swansea Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle VS Swansea   Newcastle VS Swansea EmptySub 17 Nov 2012 - 17:15

Idi Krul u picku materinu. Dade coveku lotpu u noge na 30m od gola. Jeb'se!
Nazad na vrh Ići dole
milan25

milan25


Broj poruka : 1768
Godina : 54
Localisation : Sarajevo
Datum upisa : 25.11.2011

Newcastle VS Swansea Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle VS Swansea   Newcastle VS Swansea EmptySub 17 Nov 2012 - 17:48

A sada, poslije 6 izgubljenih bodova kod kuće, hajmo u borbu za opstanak, gdje nam je očigledno i mjesto. Strašno, da nas Swansea razguli na St.James Parku. Sreća pa je Pardew potpisao na 8 godina, neka i on zaradi, i nek' je neko zajeb'o debelog za pare... Mad
Nazad na vrh Ići dole
spira

spira


Broj poruka : 1075
Godina : 43
Localisation : New Now
Datum upisa : 24.12.2009

Newcastle VS Swansea Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle VS Swansea   Newcastle VS Swansea EmptySub 17 Nov 2012 - 17:52

Ova dva poraza su konačno i slepcima otvorile oči.Igra ne postoji,Cisse i Ba ne mogu igrati zajedno,Ben Arfa nije Messi,a za odbranu ne treba trošiti reči.Ako ne dovedu pojačanja na svim pozicijama sledi borba za opstanak.Rekao sam i pre,trebalo je ispasti od Atromitosa i sve snage usmeriti na PL.Ovako,ispašćemo u osmini finala i boriti se za 17. mesto u ligi.Pardew izvlači nedovoljno iz nekih igrača definitivno.Najgore je što lik ima ugovor do 2020. godine...
Nazad na vrh Ići dole
Admin-Roby
Admin
Admin-Roby


Broj poruka : 4525
Godina : 32
Localisation : NOVI SAD
Datum upisa : 03.07.2007

Newcastle VS Swansea Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle VS Swansea   Newcastle VS Swansea EmptySub 17 Nov 2012 - 17:55

koji kurac mi pratimo Njukasl ?!
Nazad na vrh Ići dole
https://newcastle-srbija.forumsr.com
pirLe

pirLe


Broj poruka : 645
Godina : 37
Localisation : Prnjavor, Republika Srpska
Datum upisa : 29.12.2010

Newcastle VS Swansea Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle VS Swansea   Newcastle VS Swansea EmptySub 17 Nov 2012 - 18:16

Admin-Roby ::
koji kurac mi pratimo Njukasl ?!

Zato što imamo konjske živce.. Very Happy Very Happy Very Happy

Pa ovo je slika prošle sezone...ovako je ista trebala proći.
Odbrana kurac, ali smo se nekako izvukli.. Dok se ove sezone nećemo tako lako provući..

Ima da nas jebu u mali mozak, svi odreda...
Nazad na vrh Ići dole
Alan Smith17

Alan Smith17


Broj poruka : 1672
Localisation : SOuth croatia
Datum upisa : 03.06.2009

Newcastle VS Swansea Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle VS Swansea   Newcastle VS Swansea EmptySub 17 Nov 2012 - 18:18

bili su neviđeno škrti ljetos i eto di smo sad...
sve se vrti u krug, meni ovo nije zanimljivo, slabo i gledam utakmice u zadnje...kad smo ispali iz lige svi smo bili u strahu,,, a sad ravnodušnost....
još kad prodaju Tiotea, Ben Arfu, Dembu, Cabayea, Santona..maaa privatni komercijalni klub, ovisimo na koju ce se nogu vlasnik dić kad se ustane iz kreveta.. No
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Newcastle VS Swansea Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle VS Swansea   Newcastle VS Swansea EmptySub 17 Nov 2012 - 18:23

Colo dobio onaj crveni za ne znam koji vise kurac. Pre toga Tiote 'ladio. Nek se teraju vis u pizdu materinu pedercine iz FA. Nismo imali kompletnu ekipu na 2 utakmice ukupno. Sad i usrana Fifa i Senegal drkaju djoku. Nabijem sve na tuki.
Nazad na vrh Ići dole
spira

spira


Broj poruka : 1075
Godina : 43
Localisation : New Now
Datum upisa : 24.12.2009

Newcastle VS Swansea Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle VS Swansea   Newcastle VS Swansea EmptySub 17 Nov 2012 - 18:33

Ne znam koji kurac Pardew ne igra 4-3-3?Ako Ba neće na levu stranu,stavi nekog drugog i dovidjenja.Dembe ne mogu zajedno da igraju u centru,ne mogu.Oni se ne dopunjuju nimalo,kradu lopte jedan od drugog.
Jebote,pa sa 4-3-3 smo imali šest vezanih pobeda i jebavali Chelsea!
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Newcastle VS Swansea Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle VS Swansea   Newcastle VS Swansea EmptyNed 18 Nov 2012 - 13:39

Juce nije igraO Cisse i opet djoka. Dve vezana poraza kod kuce, i to protiv ekipa koje smo trebali da bijemo. Glupost.
Nazad na vrh Ići dole
mare90

mare90


Broj poruka : 372
Godina : 33
Localisation : Zemun
Datum upisa : 02.05.2011

Newcastle VS Swansea Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle VS Swansea   Newcastle VS Swansea EmptyNed 18 Nov 2012 - 15:28

Kao i sto sam ocekivao.Pobedimo jake timove a od slabih pucamo.Strasno Mad
Nazad na vrh Ići dole
m.c.t.

m.c.t.


Broj poruka : 2084
Localisation : Nova Pazova
Datum upisa : 07.07.2007

Newcastle VS Swansea Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle VS Swansea   Newcastle VS Swansea EmptyPon 19 Nov 2012 - 22:21

Nisam gledao utakmicu, pogledao sam malopre golove... odbrana je stvarno bila razbijena, bez organizacije. Imali smo sanse, mozda je nereseno realan rezultat ali nista ni od toga. Prvo je Ba davao golove, pa onda samo Cisse, sad opet samo Ba... Ne znam... Ili Pardew previse forsira igru na napadace ili su svi ostali nesposobni da postignu gol. Mislim da je Ben Arfa najbolje funkcionisao kao neki povuceni treci napadac, a ne kao krilo. Mislim da FC Newcastle nema neke ambicije da grize za neko dobro mesto na tabeli i to nema veze sa igrama u evropi. Klubovi koji zele dobra mesta su: Man Utd, Chelsea, Arsenal, Liverpool (koji je zaostao u trci), Man City (koji je usao u trku), Tottenham (koji zeli da bude deo trke). Everton takodje ima dobru ekipu ali puno oscilacija. Mi smo trenutno u rangu Fulham-a, Stoke-a, Swansea.... Zato ne treba pratiti Newcastle srcano vec opusteno. Mozemo pobediti najbolje, mozemo izgubiti od dosta slabijih, eto tu smo. Klub koji se zaobilazi u kladionici.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/srdjan23
Pedja




Broj poruka : 2033
Godina : 40
Localisation : Nis
Datum upisa : 13.10.2011

Newcastle VS Swansea Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle VS Swansea   Newcastle VS Swansea EmptyUto 20 Nov 2012 - 13:05

Nisam bio u mogucnosti da gledam ovu utakmicu,ali sam mnogo razocaran novim porazom.Gubimo dve utakmice kuci od osrednjih ekipa,pa to ne dozvoljavaju ni pacerske ekipe!Vrlo nam je tesko krenula sezona,mnogo se mucimo,nema igre,niti kreativnosti,povrede i suspenzije nas sustizu,igraci nisu u formi....Ubedjen sam da sezona jos uvek nije izgubljena,ali se pod hitno mora poceti pobedjivati i to u kontinuitetu i napraviti neku dobru seriju.Ovaj tim to moze,i ima kvalitet za to,ali se mora pod hitno dici i krenuti u borbu.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Newcastle VS Swansea Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle VS Swansea   Newcastle VS Swansea Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Newcastle VS Swansea
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Swansea vs Newcastle
» Newcastle v Swansea
» Newcastle vs Swansea
» Newcastle - Swansea 1:1
» Swansea VS Newcastle

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Newcastle United Srbija :: English Premier League :: Utakmice-
Skoči na: