Newcastle United Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Newcastle United Srbija

Forum za sve fanove Newcastle United-a sa Balkana
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Swansea-Newcastle

Ići dole 
+7
Dinko
Pedja
milan25
m.c.t.
toon72
NewBoy
RIOT
11 posters
Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
AutorPoruka
RIOT

RIOT


Broj poruka : 4428
Godina : 37
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 12.06.2008

Swansea-Newcastle Empty
PočaljiNaslov: Swansea-Newcastle   Swansea-Newcastle EmptySub 25 Apr 2015 - 13:01

Danas u 16h gledamo jos jednu patnju.

Swansea-Newcastle Newcastle-United-Vs-Swansea-city
Nazad na vrh Ići dole
Admin-Roby
Admin
Admin-Roby


Broj poruka : 4525
Godina : 32
Localisation : NOVI SAD
Datum upisa : 03.07.2007

Swansea-Newcastle Empty
PočaljiNaslov: Re: Swansea-Newcastle   Swansea-Newcastle EmptySub 25 Apr 2015 - 13:34

ali na st james parku Smile
Nazad na vrh Ići dole
https://newcastle-srbija.forumsr.com
RIOT

RIOT


Broj poruka : 4428
Godina : 37
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 12.06.2008

Swansea-Newcastle Empty
PočaljiNaslov: Re: Swansea-Newcastle   Swansea-Newcastle EmptySub 25 Apr 2015 - 15:25

NUFC: Krul, Janmaat, Coloccini (c), Williamson, Anita, R.Taylor, Gutierrez, Colback, Cabella, Riviere, Perez

Klupa: Woodman Abeid Gouffran Obertan Ameobi De Jong Armstrong
Nazad na vrh Ići dole
Admin-Roby
Admin
Admin-Roby


Broj poruka : 4525
Godina : 32
Localisation : NOVI SAD
Datum upisa : 03.07.2007

Swansea-Newcastle Empty
PočaljiNaslov: Re: Swansea-Newcastle   Swansea-Newcastle EmptySub 25 Apr 2015 - 16:01

ima neko neki dobar link??
Nazad na vrh Ići dole
https://newcastle-srbija.forumsr.com
m.c.t.

m.c.t.


Broj poruka : 2084
Localisation : Nova Pazova
Datum upisa : 07.07.2007

Swansea-Newcastle Empty
PočaljiNaslov: Re: Swansea-Newcastle   Swansea-Newcastle EmptySub 25 Apr 2015 - 16:01

Mislim da necemo izgubiti, verovatno nereseno.. cak i da smo drugoligas bilo bi puno da izgubimo 7 utakmica za redom. Mada ovaj klub voli da postavlja nove rekorde. Nebo je granica!


http://gofirstrow.eu/watch/340675/1/watch-newcastle-united-vs-swansea-city-fc.html

Kad se pogase svi pop-upovi onda se moze gledati..
Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/srdjan23
NewBoy




Broj poruka : 640
Localisation : Mostar
Datum upisa : 04.01.2011

Swansea-Newcastle Empty
PočaljiNaslov: Re: Swansea-Newcastle   Swansea-Newcastle EmptySub 25 Apr 2015 - 16:21

jeee vodimo :excited:
Nazad na vrh Ići dole
m.c.t.

m.c.t.


Broj poruka : 2084
Localisation : Nova Pazova
Datum upisa : 07.07.2007

Swansea-Newcastle Empty
PočaljiNaslov: Re: Swansea-Newcastle   Swansea-Newcastle EmptySub 25 Apr 2015 - 16:26

Prodor Riviere po levoj strane, losa reakcije odbrane Swansea i bukvalno su poklonili loptu Ayoze-u koji se nasao na pravom mestu. Inace igramo kao i uvek, napadamo sablonski, i oni nisu nista bolji.

Koliko sam video samo jedan mali deo tribina nije popunjen.

Swansea-Newcastle 2vd1x10

Iz svih drugih uglova izgleda da je stadion pun:

Swansea-Newcastle Bgeadv
Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/srdjan23
Admin-Roby
Admin
Admin-Roby


Broj poruka : 4525
Godina : 32
Localisation : NOVI SAD
Datum upisa : 03.07.2007

Swansea-Newcastle Empty
PočaljiNaslov: Re: Swansea-Newcastle   Swansea-Newcastle EmptySub 25 Apr 2015 - 16:49

RETARDI JEDNI!!!!!!!! JUJUJUJUU
Nazad na vrh Ići dole
https://newcastle-srbija.forumsr.com
m.c.t.

m.c.t.


Broj poruka : 2084
Localisation : Nova Pazova
Datum upisa : 07.07.2007

Swansea-Newcastle Empty
PočaljiNaslov: Re: Swansea-Newcastle   Swansea-Newcastle EmptySub 25 Apr 2015 - 16:56

E je-bi-ga... Odbrana je stalno panicna, cim dobiju loptu oni je izbacuju sto dalje. Trude se neki, trce kao mazge ali dalje od toga ne mozemo.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/srdjan23
milan25

milan25


Broj poruka : 1768
Godina : 54
Localisation : Sarajevo
Datum upisa : 25.11.2011

Swansea-Newcastle Empty
PočaljiNaslov: Re: Swansea-Newcastle   Swansea-Newcastle EmptySub 25 Apr 2015 - 16:59

Rekao sam da neću gledati ove pičkice i izdržao  dvije utakmice. Što su uopšte na kraju nabili loptu njima. Ona dvojica mufljuza se sudarili i povrijedili, oni htjeli dati gol, mi uzeli loptu i izbacili u aut radi ljekarske pomoći. I onda oni nama vrate loptu, mi vratimo njima i oni nama daju gol. Izgleda da nas championshipa može spasiti samo to da ovi ispod ne pobijede dovoljno utakmica da stignu naše sadašnje bodovno stanje, kako igraju ovi naši nama je svaki bod koji osvojimo kao suvo zlato.
Nazad na vrh Ići dole
toon72

toon72


Broj poruka : 1099
Godina : 52
Localisation : Northwestern Croatia
Datum upisa : 07.01.2014

Swansea-Newcastle Empty
PočaljiNaslov: Re: Swansea-Newcastle   Swansea-Newcastle EmptySub 25 Apr 2015 - 17:10

Najžalosnije da se opće ne nerviram na trenutni rezultat...1-2
Nazad na vrh Ići dole
m.c.t.

m.c.t.


Broj poruka : 2084
Localisation : Nova Pazova
Datum upisa : 07.07.2007

Swansea-Newcastle Empty
PočaljiNaslov: Re: Swansea-Newcastle   Swansea-Newcastle EmptySub 25 Apr 2015 - 17:10

Sad su vec poceli da prave kombinacije i da se sprdaju sa nama ... 1:2 ... odoh da setam napolju ...
Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/srdjan23
milan25

milan25


Broj poruka : 1768
Godina : 54
Localisation : Sarajevo
Datum upisa : 25.11.2011

Swansea-Newcastle Empty
PočaljiNaslov: Re: Swansea-Newcastle   Swansea-Newcastle EmptySub 25 Apr 2015 - 17:31

Ovo je strašno! Izgleda da stvarno nećemo više osvojiti ni jedan bod do kraja sezone.
Nazad na vrh Ići dole
Dinko

Dinko


Broj poruka : 1661
Godina : 38
Localisation : Eksjö, Sverige
Datum upisa : 30.08.2007

Swansea-Newcastle Empty
PočaljiNaslov: Re: Swansea-Newcastle   Swansea-Newcastle EmptySub 25 Apr 2015 - 18:06

Od sunderlanda ne gledam utakmice. Nisam nešto ni propustio. Leicesteru se divim. Volio bih da oni ostanu, a mi ispadnemo. Sramota.
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Swansea-Newcastle Empty
PočaljiNaslov: Re: Swansea-Newcastle   Swansea-Newcastle EmptySub 25 Apr 2015 - 19:16

Sunderland je jedina utakmica koju sam gledao u poslednjih par meseci. Em sam u guzvi, nemam prilike a bas me i zabole vise Sedam vezanih poraza? Za koga vi igrate bre, kome se pravdate, pita li vas iko ista? Jebem ti klub i sve ti jebem.
Nazad na vrh Ići dole
milan25

milan25


Broj poruka : 1768
Godina : 54
Localisation : Sarajevo
Datum upisa : 25.11.2011

Swansea-Newcastle Empty
PočaljiNaslov: Re: Swansea-Newcastle   Swansea-Newcastle EmptySub 25 Apr 2015 - 19:26

Leicester bi nas mogao i preteći iduće sedmice ako pobijede zaostalu utakmicu i onda nas kod kuće. Ljudi imaju četiri pobjede u nizu i ta opcija bi djelovala vrlo realno da zaostalu utakmicu ne igraju sa Čelzijem.

Još četiri kola do kraja kada ovi ispod nas odigraju te zaostale utakmice biće dosta toga jasnije. QPR i Burnley mi djeluju kao već prežaljeni a mi ćemo sa ovom ostalom bijedom da se borimo za opstanak. Mada, kao što rekoh gore, meni djeluje sasvim realno da mi do kraja sa ovakvim menadžerom i ovakvim igračima ne osvojimo ni jedan bod. Pa ako nas A.Villa,Leicester,Hull i sunderland(koji je inače trenutno u zoni ispadanja) preteknu onda ćemo u idućoj sezoni biti tamo gdje po svemu viđenom i zaslužujemo da budemo.
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Swansea-Newcastle Empty
PočaljiNaslov: Re: Swansea-Newcastle   Swansea-Newcastle EmptySub 25 Apr 2015 - 20:48

Iskreno, neka i ispadnu. Znam da to nije dobro ni za jedan klub (lova i ostalo) ali iz moje tacke gledista cisto mi se jebe za njihove finansije. Sladje mi je da drljaju CC jer ovakvi kavi su i nisu za bolje nego da budemo statisti u PL, da prodajemo igrace i bodove kako kome zatreba. To vise nema veze sa fudbalom, cist kriminal se kod nas igra. Obezbedi se opstanak do polusezone i onda pocinju "neocekivani" rezultati, kiksevi protiv nekih levaka... Sve to vec predugo traje i prevazislo je svaku meru. Dakle, ispadnite, jebite se. A oni majmuni gore bi mogli vise nesto ozbiljno da urade, koliko ce vise da ovaj pravi idiotima ceo grad (kontam da ceo grad navija za NUFC). Sramno.
Nazad na vrh Ići dole
Pedja




Broj poruka : 2033
Godina : 40
Localisation : Nis
Datum upisa : 13.10.2011

Swansea-Newcastle Empty
PočaljiNaslov: Re: Swansea-Newcastle   Swansea-Newcastle EmptyNed 26 Apr 2015 - 1:32

Planiraju li ovi igrači da prekinu ovu sramnu seriju rezultata?!!Potukli su sve negativne rekorde.Ovo je prosto neverovatno.Nije mi jasno kako se ništa ne preduzima.Mi smo na ivici ambisa.
Nazad na vrh Ići dole
Dinko

Dinko


Broj poruka : 1661
Godina : 38
Localisation : Eksjö, Sverige
Datum upisa : 30.08.2007

Swansea-Newcastle Empty
PočaljiNaslov: Re: Swansea-Newcastle   Swansea-Newcastle EmptyNed 26 Apr 2015 - 10:54

Pedja ::
Planiraju li ovi igrači da prekinu ovu sramnu seriju rezultata?!!Potukli su sve negativne rekorde.Ovo je prosto neverovatno.Nije mi jasno kako se ništa ne preduzima.Mi smo na ivici ambisa.

Mi odavno padamo u ambis i još se kikoćemo usput. Sve je ludo u tom gradu i klubu.
Nazad na vrh Ići dole
Pedja




Broj poruka : 2033
Godina : 40
Localisation : Nis
Datum upisa : 13.10.2011

Swansea-Newcastle Empty
PočaljiNaslov: Re: Swansea-Newcastle   Swansea-Newcastle EmptyNed 26 Apr 2015 - 13:50

Potpuno si u pravu Dinko.Pocinjem da verujem da sabotiraju ovog trenera.Prosto je neverovatno da izgubis sedam meceva u nizu.Trebali bi svi da poskidaju dresove!
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Swansea-Newcastle Empty
PočaljiNaslov: Re: Swansea-Newcastle   Swansea-Newcastle EmptyNed 26 Apr 2015 - 14:44

A i trener nam je resenje do mojega. Nemam nista protiv Carvera ali pomocnik je pomocnik. I njemu je jasno da je sezona prodata, da nam treba trener forme radi-da se kaze da imamo trenera. Pitanje je sta se uopste radi tamo. Deluje kao da su odavno digli sve 4 u vis i da neko ceka transfer, neko penziju... Jebe se njima svim zajedno.
Nazad na vrh Ići dole
Dinko

Dinko


Broj poruka : 1661
Godina : 38
Localisation : Eksjö, Sverige
Datum upisa : 30.08.2007

Swansea-Newcastle Empty
PočaljiNaslov: Re: Swansea-Newcastle   Swansea-Newcastle EmptyNed 26 Apr 2015 - 16:13

Trenutno su nam igrači zauzeti tražeći first minute ponude za ljetovanje. Kažu da su u velikim problemima jer od treninga nemaju vremena da obilaze agencije pa moraju sve online, a nisu baš spretni u tome.
Nazad na vrh Ići dole
moody

moody


Broj poruka : 1450
Godina : 32
Localisation : Tuzla
Datum upisa : 06.12.2008

Swansea-Newcastle Empty
PočaljiNaslov: Re: Swansea-Newcastle   Swansea-Newcastle EmptyNed 26 Apr 2015 - 18:54

jebes ekipu. Nisam gledao. Bio u Sarajevu na koncertu Balasevica. Kladio se protiv newcastla, digo lovu i uzivam. Retardi nek pune stadion, ja cu svoj dzep.
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Swansea-Newcastle Empty
PočaljiNaslov: Re: Swansea-Newcastle   Swansea-Newcastle EmptyNed 26 Apr 2015 - 20:36

moody ::
jebes ekipu. Nisam gledao. Bio u Sarajevu na koncertu Balasevica. Kladio se protiv newcastla, digo lovu i uzivam. Retardi nek pune stadion, ja cu svoj dzep.

Najpametniji od sviju! Najozbiljnije!
Nazad na vrh Ići dole
Admin-Roby
Admin
Admin-Roby


Broj poruka : 4525
Godina : 32
Localisation : NOVI SAD
Datum upisa : 03.07.2007

Swansea-Newcastle Empty
PočaljiNaslov: Re: Swansea-Newcastle   Swansea-Newcastle EmptyNed 26 Apr 2015 - 20:48

ja budala zurio kuci sa posla u 1 misleci da je utakmica u 15 do 2,budala tek kad sam krenuo da trazim prenos,provalio da je u 4 xD
Nazad na vrh Ići dole
https://newcastle-srbija.forumsr.com
Sponsored content





Swansea-Newcastle Empty
PočaljiNaslov: Re: Swansea-Newcastle   Swansea-Newcastle Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Swansea-Newcastle
Nazad na vrh 
Strana 1 od 2Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
 Similar topics
-
» Newcastle VS Swansea
» Swansea vs Newcastle
» Newcastle v Swansea
» Newcastle vs Swansea
» Newcastle - Swansea 1:1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Newcastle United Srbija :: English Premier League :: Utakmice-
Skoči na: