Newcastle United Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Newcastle United Srbija

Forum za sve fanove Newcastle United-a sa Balkana
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Swansea VS Newcastle

Ići dole 
+11
spira
moody
NewBoy
Srki
Admin-Roby
milan25
RIOT
Pedja
m.c.t.
Thug
pirLe
15 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3  Sledeći
AutorPoruka
Dinko

Dinko


Broj poruka : 1661
Godina : 38
Localisation : Eksjö, Sverige
Datum upisa : 30.08.2007

Swansea VS Newcastle - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Swansea VS Newcastle   Swansea VS Newcastle - Page 2 EmptyPet 6 Apr 2012 - 22:28

Samo mi imamo 15 must win utakmica po sezoni. Ni Barcelona nema toliko.
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Swansea VS Newcastle - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Swansea VS Newcastle   Swansea VS Newcastle - Page 2 EmptyPet 6 Apr 2012 - 22:53

Papiss Cisse iz osam utakmica devet glova. Svaka čast crno-bela (narandžasta) devetko!!! Fotografija za užasno veilke monitore. Izvinjavam se zbog veličine fotografije, ali morao sam je okačiti jer je fenomenalna!

Swansea VS Newcastle - Page 2 Cisse-Swansea-Celebrates-2
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Swansea VS Newcastle - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Swansea VS Newcastle   Swansea VS Newcastle - Page 2 EmptyPet 6 Apr 2012 - 23:07

NewBoy ::
Niko nerece sto je tiote izaso ?

Pardew just said he got a strain not a pull and was taken off more as a precaution., same as Cabaye!
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
NewBoy




Broj poruka : 640
Localisation : Mostar
Datum upisa : 04.01.2011

Swansea VS Newcastle - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Swansea VS Newcastle   Swansea VS Newcastle - Page 2 EmptyPet 6 Apr 2012 - 23:21

Aha .. prepa se da nije neka ozljeda Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Swansea VS Newcastle - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Swansea VS Newcastle   Swansea VS Newcastle - Page 2 EmptyPet 6 Apr 2012 - 23:55

Bas tako!
Nazad na vrh Ići dole
NewBoy




Broj poruka : 640
Localisation : Mostar
Datum upisa : 04.01.2011

Swansea VS Newcastle - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Swansea VS Newcastle   Swansea VS Newcastle - Page 2 EmptyPet 6 Apr 2012 - 23:58

Sljedeca utakmica je protiv boltona za 3 dana :S tocnije u ponedjeljak .. nema odmora Surprised
Nazad na vrh Ići dole
Thug

Thug


Broj poruka : 2955
Godina : 35
Datum upisa : 21.06.2009

Swansea VS Newcastle - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Swansea VS Newcastle   Swansea VS Newcastle - Page 2 EmptySub 7 Apr 2012 - 9:06

ne znam da li vama tako izgledalo, ali cini mi se da pola ekipe igra bez duse...nekako nevoljno...demba prvi, mozda ako opet ubode gol bude drugacije, ne znam, pa posle kad je ferguson usao isto, u par navrata nije potrcao na loptuu, jednostavno je ostao...jonas koliko god da nije tehnicar, sve svoje nedostatke nadoknadjuje zalaganjem, trcanjem non stop, covek je neumoran...santon takodje nevoljno je igrao...bar sam ja takav utisak stekao...cisse se i u odbranu vraca, sto me jako raduje, covek je fenomenalan...willi standardno u fazonu nisam ja kriv, mada je nije imao kikseve kakve zna da ima...perch koliko god smesan bio, odigrao je solidno, cabaye je imao asistencije, ali njegovo i tioteovo nezalaganje je dovodilo do velike terenske inicijative kod swansea, raylor je previse hladnokrvan, mogle smo ga tako primiti kad je on izbio na 25m od gola njihovom veznom na nogu...za simpsona ne mogu nista reci sem da potpise ugovor! Very Happy krul je pokazao ko vlada golom! i ko ce biti golman holandske reprezentacije! ben arfa se stalno vraca nazad i zatvara igrace, ali onda dodje samo cisto izbijanje lopti napred sto mi se ne svidja nikako. ali je bio solidan. ovo je moje vidjenje utakmice.
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Swansea VS Newcastle - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Swansea VS Newcastle   Swansea VS Newcastle - Page 2 EmptySub 7 Apr 2012 - 11:39

Ja bih jako voleo da bez zalaganja koknemo i Bolton. Kad se setim nekih utakmica gde je sve zvonilo od zalaganja a rezultat bio nepovoljan ovo je sjajno. Swansea je delovao nemocno juce, moguce da je AP tempirao igru tako da se uzmu bodovi bez pranja dresova posle tekme tj. bez znoja. Nemam pojma, da ne kenjam, sledeci je Bolton pa Chelsea, prilika da im vratimo za prvi ovosezonski poraz!

Sto se Dembe tice, meni deluje da mu ne prija da igra to sto igra. Covek je golgeter, nije krilo i sigurno mu ide na karu to izvlacenje na krilo. Razumem ga.


Poslednji izmenio Srki dana Ned 8 Apr 2012 - 9:37, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
Admin-Roby
Admin
Admin-Roby


Broj poruka : 4525
Godina : 32
Localisation : NOVI SAD
Datum upisa : 03.07.2007

Swansea VS Newcastle - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Swansea VS Newcastle   Swansea VS Newcastle - Page 2 EmptySub 7 Apr 2012 - 12:18

Bolton Stoke,Wigan pa tek onda Chelsea srki.....
Nazad na vrh Ići dole
https://newcastle-srbija.forumsr.com
NewBoy




Broj poruka : 640
Localisation : Mostar
Datum upisa : 04.01.2011

Swansea VS Newcastle - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Swansea VS Newcastle   Swansea VS Newcastle - Page 2 EmptySub 7 Apr 2012 - 14:48

ENGLESKA:Newcastle slavio uz dosta sreće

https://2img.net/r/ihimizer/img812/9533/91e8af6119fb4e54bc0dacc.png

Kako ima glupih stranica to nisu istine ..
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Swansea VS Newcastle - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Swansea VS Newcastle   Swansea VS Newcastle - Page 2 EmptySub 7 Apr 2012 - 16:01

Ja sam pravio raspored po onome sto je na pocetku sezone bilo dato. Ovo su istumbali onda. Bem ih u usta!
Nazad na vrh Ići dole
Alan Smith17

Alan Smith17


Broj poruka : 1672
Localisation : SOuth croatia
Datum upisa : 03.06.2009

Swansea VS Newcastle - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Swansea VS Newcastle   Swansea VS Newcastle - Page 2 EmptySub 7 Apr 2012 - 16:40

evo mali pogled na konkurente Very Happy
sunderland - tottenham 0-0
evo sad smo na samo 3 boda od njih, bilo je 5....topi se razlika....
Danas igra arsenal sa city-em... City ako ne dobije oprasta se od titule....
Jedino Chelsea ima lagan posao s Wiganom...ako Arsenal kiksa onda je ovo odlicno kolo za nas svrake...

Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Swansea VS Newcastle - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Swansea VS Newcastle   Swansea VS Newcastle - Page 2 EmptySub 7 Apr 2012 - 16:53

Ja sam pravio raspored po onome sto je na pocetku sezone bilo dato. Ovo su istumbali onda. Bem ih u usta!

Chelsea 0 - 0 Wigan HT!
Nazad na vrh Ići dole
NewBoy




Broj poruka : 640
Localisation : Mostar
Datum upisa : 04.01.2011

Swansea VS Newcastle - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Swansea VS Newcastle   Swansea VS Newcastle - Page 2 EmptySub 7 Apr 2012 - 17:56

Jao Chelsea smrdljivaca .. No Mad
Nazad na vrh Ići dole
RIOT

RIOT


Broj poruka : 4428
Godina : 37
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 12.06.2008

Swansea VS Newcastle - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Swansea VS Newcastle   Swansea VS Newcastle - Page 2 EmptySub 7 Apr 2012 - 20:18

Swansea VS Newcastle - Page 2 Cisse-2nd-v-swansea-o
Nazad na vrh Ići dole
milan25

milan25


Broj poruka : 1768
Godina : 54
Localisation : Sarajevo
Datum upisa : 25.11.2011

Swansea VS Newcastle - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Swansea VS Newcastle   Swansea VS Newcastle - Page 2 EmptySub 7 Apr 2012 - 21:00

Gledao sam danas Čelzi, pa ono je katastrofa, dali prvi go iz metarskog ofsajda a drugi u 93.minuti. Wigan me ugodno iznenadio, i po igri su sigurno zaslužili bod ako ne i tri. Drugo poluvrijem su igrali baš lijepo od noge do noge i nadigrali su Čelzi ali malo sudija, malo nedostatak sreće i ostadoše i bez tog jednog boda. Bar je Totenhem djelimično kiksao pa se razlika smanjila na 3 boda. Još kad bi sutra Arsenal izgubio, bilo bi ovo sasvim dobro kolo za nas...
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Swansea VS Newcastle - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Swansea VS Newcastle   Swansea VS Newcastle - Page 2 EmptySub 7 Apr 2012 - 22:21

Demba Ba ‏ @dembabafoot
Feel so good to be 5th on the table. With only 6 game to go. Cant sleep....... May be run a marathon today haha


7m Lee Smith Lee Smith ‏ @the_leesmith
@dembabafoot demba you haven't looked too happy lately, no reaction when cisse scored today. What's up?


Demba Ba Demba Ba ‏ @dembabafoot
@the_leesmith nothing at all. When you love football like i do you wanna play every minute. End of the day we win. So im glad once again


Very Happy Very Happy Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Swansea VS Newcastle - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Swansea VS Newcastle   Swansea VS Newcastle - Page 2 EmptySub 7 Apr 2012 - 23:06

Smrdljivi, vasljivi Chelsea! samo da mi odigramo svoje kako treba do kraja, jebes njih! Samo sebe treba gledati!

Gol Cissea... majstorija!
Nazad na vrh Ići dole
milan25

milan25


Broj poruka : 1768
Godina : 54
Localisation : Sarajevo
Datum upisa : 25.11.2011

Swansea VS Newcastle - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Swansea VS Newcastle   Swansea VS Newcastle - Page 2 EmptyNed 8 Apr 2012 - 9:17

Nešto sam sad gledao tabele, na tabeli utakmica u gostima mi smo treći, odmah iza dva Mančestera. Pa eto, prava prilika je da tu statistiku opravdamo kada budemo igrali protiv Čelzija u gostima i tako ih preteknemo na tabeli, ako to već ne uradimo prije. Po onome što su juče pokazali nisu nikakav bauk i realno možemo ravnopravno igrati.
Nazad na vrh Ići dole
Thug

Thug


Broj poruka : 2955
Godina : 35
Datum upisa : 21.06.2009

Swansea VS Newcastle - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Swansea VS Newcastle   Swansea VS Newcastle - Page 2 EmptyNed 8 Apr 2012 - 10:08

chelsea ima jako zgusnut raspored do kraja...igraju sa tottenhamom fa cup 15-og, pa za tri dana barsa liga sampiona, pa arsenal u gostima 21-og, pa revans sa barsom 24-og, pa qpr 29-og, pa mi 2 maja...ja vidim tu nasu sansu...iako igraju govnjivo, chelsea je chelsea...pod pritiskom su da pobedjuju sve do kraja, ukoliko zele nesto od evrope sl godine, mi smo opusteniji, bar sto se rasporeda tice...takodje igraju sa poolom jos i blackbournom...igraju sa direktnim konkurentima za evropu, kao i sa ekipama koje se bore za opstanak...tako da mogu lako da posustanu...
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Swansea VS Newcastle - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Swansea VS Newcastle   Swansea VS Newcastle - Page 2 EmptyNed 8 Apr 2012 - 10:22

Ma posustali bi oni i juce ali im priznaju gol iz ofsajdine. Tih nijansi i finih radova se ja bojim. A nesto se kontam da moze lako da se desi da nas sudije potkrate na ponekoj tekmi.
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Swansea VS Newcastle - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Swansea VS Newcastle   Swansea VS Newcastle - Page 2 EmptyNed 8 Apr 2012 - 15:28

http://www.embedupload.com/?d=1WJNFCIUF1

Highlights!

Pri postizanju drugogo gola Papiss Cisse-a pola gostujućeg sektora (baš kao i ja preko TV prijemnika) sam mislio da ta lopta preleće preko prečke ili udara u istu. Lepota gola je bila baš u tome, što je lopta naglo propala...

Videćete na snimku negde na sredini ekrana, lika što se drži za glavu u momentu upućivanja udarca ka golu. Lik se bukvalno okrenuo na drugu stranu da ne gleda gde će ta lopta završiti, Međutim, kada je video da se lopta našla u mreži počeo je da skače (baš kao i ja po sobi). Very Happy Very Happy Very Happy cheers cheers cheers

Malo kasnije, videćete i proslavu gola Carwer-a i Pardew-a i cele klupe, osim Demba Ba-e, koji sedi raširenih nogu sa glupavim izrazom lica, koji se uopšte ne raduje golu sunarodnika. Mad

Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Swansea VS Newcastle - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Swansea VS Newcastle   Swansea VS Newcastle - Page 2 EmptyNed 8 Apr 2012 - 15:58

Meni je delovalo da ce da ga mune, gledao sam gol preko streama. Voli Pappis da zvizne uz samu stativu, ima smeka. Nema sta, lep gol.

Mala digresija - je l' video neko za sta ovaj iz QPR-a dobi crveni danas protiv Manchestera? Tuga. Lopovluk tezak!


Poslednji izmenio Srki dana Ned 8 Apr 2012 - 16:49, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
NewBoy




Broj poruka : 640
Localisation : Mostar
Datum upisa : 04.01.2011

Swansea VS Newcastle - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Swansea VS Newcastle   Swansea VS Newcastle - Page 2 EmptyNed 8 Apr 2012 - 16:45

De ako neko nade taj crveni karton QPR-a i penal nek stavi ovdje bas me zanima ..
Nazad na vrh Ići dole
Admin-Roby
Admin
Admin-Roby


Broj poruka : 4525
Godina : 32
Localisation : NOVI SAD
Datum upisa : 03.07.2007

Swansea VS Newcastle - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Swansea VS Newcastle   Swansea VS Newcastle - Page 2 EmptyNed 8 Apr 2012 - 17:02

@Savic

ma primetio sam to da se Demba nije radovao jos dok sam skakao po sobi i urlao. Ide mi na kurac taj covek...misli da je veci od kluba! E pa kurac moj !
Nazad na vrh Ići dole
https://newcastle-srbija.forumsr.com
Sponsored content





Swansea VS Newcastle - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Swansea VS Newcastle   Swansea VS Newcastle - Page 2 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Swansea VS Newcastle
Nazad na vrh 
Strana 2 od 3Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3  Sledeći
 Similar topics
-
» Newcastle - Swansea
» Newcastle-Swansea
» SWANSEA - NEWCASTLE - 0 -1
» Swansea-Newcastle
» Swansea-Newcastle

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Newcastle United Srbija :: English Premier League :: Utakmice-
Skoči na: