Newcastle United Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Newcastle United Srbija

Forum za sve fanove Newcastle United-a sa Balkana
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Alan Smith u Blackburn-u?

Ići dole 
5 posters
AutorPoruka
RIOT

RIOT


Broj poruka : 4428
Godina : 37
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 12.06.2008

Alan Smith u Blackburn-u? Empty
PočaljiNaslov: Alan Smith u Blackburn-u?   Alan Smith u Blackburn-u? EmptyUto 9 Nov 2010 - 11:00

Tabloidi u Engleskoj su preneli vest da se Fat Sam dogovorio oko angažovanja Alana Smith-a u januarskom prelaznom roku. Allardyce ga je već jednom doveo u svoj klub, i očigledno ceni ovog igrača, kao što ima naviku kad zavoli nekog igrača, da koristi svaku priliku da ga povuče za sobom.
Lično, mislim da je odlična vest, ali zavisi od cene koju Blackburn ponudi.
Mi trenutno nemamo pravu rezervu za Tiote-a osim njega i bilo bi dobro najpre angažovati nekog igrača spremnog da sedi na klupi. Mada, odlazak Smith-a bi značajno rasteretio klupsku kasu, zbog njegovih visokih primanja.
Nazad na vrh Ići dole
Admin-Roby
Admin
Admin-Roby


Broj poruka : 4525
Godina : 33
Localisation : NOVI SAD
Datum upisa : 03.07.2007

Alan Smith u Blackburn-u? Empty
PočaljiNaslov: Re: Alan Smith u Blackburn-u?   Alan Smith u Blackburn-u? EmptyUto 9 Nov 2010 - 15:38

Nebi voleo da ode Smith,solidan je igrac postao prosle sezone,i dobra zamena je za tiote-a.
Nazad na vrh Ići dole
https://newcastle-srbija.forumsr.com
spira

spira


Broj poruka : 1075
Godina : 43
Localisation : New Now
Datum upisa : 24.12.2009

Alan Smith u Blackburn-u? Empty
PočaljiNaslov: Re: Alan Smith u Blackburn-u?   Alan Smith u Blackburn-u? EmptyUto 9 Nov 2010 - 15:42

Ja volim Smitha,al i plata mu je jebena.Ako nadju nekog centralnog veznog za manju platu,onda je ok.A i Smith bi kod Sama igrao kao starter,u to nema sumnje.
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Alan Smith u Blackburn-u? Empty
PočaljiNaslov: Re: Alan Smith u Blackburn-u?   Alan Smith u Blackburn-u? EmptyUto 9 Nov 2010 - 16:56

Sta znam... Ako nadju zamenu koja je na istom nivou kao sto je Tiote onda ok. Ali to ce tesko uraditi. A Smitha cenim jer je odgiljao sezonu u CC sa nama i nekako mi deluje privrzen klubu.
A za finansije nemamo sta mi da brinemo-tu je fat Mike. Ne znam zasto bih se ja opterecivao platom?!?
Nazad na vrh Ići dole
spira

spira


Broj poruka : 1075
Godina : 43
Localisation : New Now
Datum upisa : 24.12.2009

Alan Smith u Blackburn-u? Empty
PočaljiNaslov: Re: Alan Smith u Blackburn-u?   Alan Smith u Blackburn-u? EmptyUto 9 Nov 2010 - 18:00

Slazem se, Srki.Sacuvati Smitha do kraja sezone!A posle,we will see...
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Alan Smith u Blackburn-u? Empty
PočaljiNaslov: Re: Alan Smith u Blackburn-u?   Alan Smith u Blackburn-u? EmptyUto 9 Nov 2010 - 18:13

I ja sam za to! A pojacanje je svakako dobrodoslo. Pa neka se malo biju za mesto, molim lepo!
Nazad na vrh Ići dole
Alan Smith17

Alan Smith17


Broj poruka : 1672
Localisation : SOuth croatia
Datum upisa : 03.06.2009

Alan Smith u Blackburn-u? Empty
PočaljiNaslov: Re: Alan Smith u Blackburn-u?   Alan Smith u Blackburn-u? EmptyUto 9 Nov 2010 - 21:59

svi spominju nesto tu njegovu plaću od 60k tjedno

pa jonas, colo, enrique i jos neki koji su ranije dosli su daleko placeniji od njega...
cak i xisco ima 50k tjedno

tu je ashley za to...
Nazad na vrh Ići dole
Admin-Roby
Admin
Admin-Roby


Broj poruka : 4525
Godina : 33
Localisation : NOVI SAD
Datum upisa : 03.07.2007

Alan Smith u Blackburn-u? Empty
PočaljiNaslov: Re: Alan Smith u Blackburn-u?   Alan Smith u Blackburn-u? EmptyUto 9 Nov 2010 - 23:00

Jonas,Colo I Enrique su najbolji i kljucni igraci koji igraju gotovo svaku utakmicu!
Nazad na vrh Ići dole
https://newcastle-srbija.forumsr.com
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Alan Smith u Blackburn-u? Empty
PočaljiNaslov: Re: Alan Smith u Blackburn-u?   Alan Smith u Blackburn-u? EmptySre 10 Nov 2010 - 9:10

A i igraju vise za razliku od njega. Opet kazem, ne interesuje me to za plate-ako je uopste i tacno-jer ima ko o tome treba da brine. Meni je ova ekipa koja je trenutno zajedno nekako homogena. Vlada neki kolektivni duh zato mi je zao da neko ko je deo toga dobije nogu... Verujem da je mogao da zapali (Smith) na kraju one sezone kada smo ispali u, recimo, isti taj Blackburn, ali je ostao sa nama i drljao CC.
Zato bih ga ostavio gde jeste.
Nazad na vrh Ići dole
RIOT

RIOT


Broj poruka : 4428
Godina : 37
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 12.06.2008

Alan Smith u Blackburn-u? Empty
PočaljiNaslov: Re: Alan Smith u Blackburn-u?   Alan Smith u Blackburn-u? EmptySre 10 Nov 2010 - 11:39

Enrique-u i Colo-u treba momentalno ponuditi novi ugovor.
Xisco i Smith su teret, jer nisu opcija za startih XI, a uzimaju platu kao četvorica igrača iz prvog tima.
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Alan Smith u Blackburn-u? Empty
PočaljiNaslov: Re: Alan Smith u Blackburn-u?   Alan Smith u Blackburn-u? EmptySre 10 Nov 2010 - 17:33

Pa neko mora i da ne bude opcija za 1. tim. Zato sluze rezerve. opet ponavljam, pitanje je ta prica oko plata. Ni jedna ozbiljna firma ne iznosi takve detalje u javnost. Novinarska lupetanja, zato ih ne komentarisem. Kitu moju mi znamo ko koliko dobija.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Alan Smith u Blackburn-u? Empty
PočaljiNaslov: Re: Alan Smith u Blackburn-u?   Alan Smith u Blackburn-u? Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Alan Smith u Blackburn-u?
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Alan Smith off?
» Alan Smith u Rangerse?
» Sol Campbell + Alan Smith
» Shola Ameobi or Alan Smith
» Blackburn (H)

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Newcastle United Srbija :: English Premier League :: Transferi i špekulacije-
Skoči na: