Newcastle United Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Newcastle United Srbija

Forum za sve fanove Newcastle United-a sa Balkana
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Sol Campbell + Alan Smith

Ići dole 
5 posters
AutorPoruka
RIOT

RIOT


Broj poruka : 4428
Godina : 37
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 12.06.2008

Sol Campbell + Alan Smith Empty
PočaljiNaslov: Sol Campbell + Alan Smith   Sol Campbell + Alan Smith EmptyČet 5 Maj 2011 - 14:22

http://www.journallive.co.uk/nufc/newcastle-united-news/2011/05/05/sol-campbell-faces-the-exit-door-at-nufc-61634-28638139/

Kakav smo mi klub. I ovaj beskorisni konj i isto toliko beskorisni Alan Smith su imali jebenih 58 hiljada funti nedeljno.

The former Leeds and Manchester United star will have just one year left on a contract that earns him in excess of £58,000 a week and which will almost certainly not be renewed.



Nazad na vrh Ići dole
Thug

Thug


Broj poruka : 2955
Godina : 35
Datum upisa : 21.06.2009

Sol Campbell + Alan Smith Empty
PočaljiNaslov: Re: Sol Campbell + Alan Smith   Sol Campbell + Alan Smith EmptyČet 5 Maj 2011 - 15:27

ja sam i zaboravio da je on kod nas! Very Happy inace igramo bez wilija do kraja sezone! jedna olaksavajuca okolnost po meni! Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Alan Smith17

Alan Smith17


Broj poruka : 1672
Localisation : SOuth croatia
Datum upisa : 03.06.2009

Sol Campbell + Alan Smith Empty
PočaljiNaslov: Re: Sol Campbell + Alan Smith   Sol Campbell + Alan Smith EmptyČet 5 Maj 2011 - 17:38

samo sam okom presao preko teksta......koliko je meni poznato campbell je na 35k tjedno....

http://www.thespoiler.co.uk/wp-content/uploads/2008/01/16164.jpg

pogodite ko je ashleyu najdrazi igrac? bar ko mu je bio najdrazi igrac?
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Sol Campbell + Alan Smith Empty
PočaljiNaslov: Re: Sol Campbell + Alan Smith   Sol Campbell + Alan Smith EmptyPet 20 Maj 2011 - 12:49

Sol Campbell + Alan Smith 301819664

Smith-ova frizura!!! Very Happy Very Happy Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
Thug

Thug


Broj poruka : 2955
Godina : 35
Datum upisa : 21.06.2009

Sol Campbell + Alan Smith Empty
PočaljiNaslov: Re: Sol Campbell + Alan Smith   Sol Campbell + Alan Smith EmptyPet 20 Maj 2011 - 12:54

sta reci...
Nazad na vrh Ići dole
RIOT

RIOT


Broj poruka : 4428
Godina : 37
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 12.06.2008

Sol Campbell + Alan Smith Empty
PočaljiNaslov: Re: Sol Campbell + Alan Smith   Sol Campbell + Alan Smith EmptyPon 13 Jun 2011 - 13:08

Logično.

Smith neće da ide iz kluba, jer niko nije budala da mu ponudi 60 hiljada nedeljno. Jedina varijanta je da ga šaljemo na pozajmice do kraja ugovora, sa tim da mu plaćamo barem 75% te monstruozne plate.

http://www.journallive.co.uk/nufc/newcastle-united-news/2011/06/09/alan-smith-won-t-leave-newcastle-united-against-his-wishes-61634-28847331/
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Sol Campbell + Alan Smith Empty
PočaljiNaslov: Re: Sol Campbell + Alan Smith   Sol Campbell + Alan Smith EmptyUto 14 Jun 2011 - 15:34

Logicno. A ko bi isao na manje? Rekoh vec ali ponovicu, nije Smith kriv.
Nazad na vrh Ići dole
RIOT

RIOT


Broj poruka : 4428
Godina : 37
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 12.06.2008

Sol Campbell + Alan Smith Empty
PočaljiNaslov: Re: Sol Campbell + Alan Smith   Sol Campbell + Alan Smith EmptySre 2 Maj 2012 - 18:33

Proslavljeni engleski reprezentativac Sol Campbell posle skoro godinu dana bez angažmana rešio da kaže zbogom profesionalnom fudbalu.

Bivši reprezentativac Engleske Sol Kembel objavio je da se posle 19 godina povlači iz profesionalnog fudbala.

"Teško je otići kada ste dugo, dugo bili vrhunski sportista. Teško mi je da izgovorim da neću ponovo igrati profesionalno fudbal jer sam dugo bio na vrhu", rekao je Kembel za televiziju "Skaj sport".

Kembel je poslednju utakmicu odigrao za Njukasl, a iz tog kluba je otpušten 25. maja prošle godine i od tada nema angažman.

"Imao sam ponudu tima iz Premijer lige i od ekipe koja je skoro obezbedila plasman u najviši rang, ali sam imao povredu stopala i za vreme oporavka ti ljudi su nastavili dalje da traže igrača", rekao je defanzivac.

On je profesionalnu karijeru počeo 1992. godine u Totenhemu i bio je kapiten te ekipe, da bi 2001. prešao u najvećeg rivala Arsenal. Potom je igrao za Portsmut, Nots kaunti i Njukasl junajted.

Kembel je za reprezentaciju Engleske nastupio 73 puta i postigao je jedan gol, a učestvovao je na po tri svetska i evropska šampionata.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Sol Campbell + Alan Smith Empty
PočaljiNaslov: Re: Sol Campbell + Alan Smith   Sol Campbell + Alan Smith Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Sol Campbell + Alan Smith
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Adam Campbell
» Alan Smith u Rangerse?
» Shola Ameobi or Alan Smith
» Adam Campbell

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Newcastle United Srbija :: English Premier League :: Igrači-
Skoči na: