Newcastle United Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Newcastle United Srbija

Forum za sve fanove Newcastle United-a sa Balkana
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Coloccini

Ići dole 
+18
milan25
Admin-Roby
RIOT
Dinko
Srki
Savic
Alan Smith17
Pedja
mare90
pirLe
moody
m.c.t.
Toon Army MKD
zarkonio
RAMMS+EIN
spira
Zuca
Vlada Ruma
22 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sledeći
AutorPoruka
RIOT

RIOT


Broj poruka : 4428
Godina : 37
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 12.06.2008

Coloccini - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Coloccini   Coloccini - Page 4 EmptyPet 11 Jan 2013 - 18:40

Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Coloccini - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Coloccini   Coloccini - Page 4 EmptyPet 11 Jan 2013 - 19:20

Onda i imamo neke sanse za X clown
Nazad na vrh Ići dole
Thug

Thug


Broj poruka : 2955
Godina : 35
Datum upisa : 21.06.2009

Coloccini - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Coloccini   Coloccini - Page 4 EmptySub 12 Jan 2013 - 13:04

nesto je u njemu puklo koliko ja kontam, ima toliko top klubova koji bi ga uzeli, za 10-15m a on hoce u argentinu...nije to slucajno, ko zna sta se tu desava...prethodnih par godina su ga svi hteli i ostao je, a sad od jednom, bez ikakve najave hoce da ide?
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Coloccini - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Coloccini   Coloccini - Page 4 EmptySub 12 Jan 2013 - 21:57

Engleski mediji pišu da mu je žena bolesna i da zato želi da se vrati u Argentinu.
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Coloccini - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Coloccini   Coloccini - Page 4 EmptySub 12 Jan 2013 - 22:05

Kada se pojavila ova prica na nufc.com je stajao deo iz nekog njegovog intervjua gde je pomenuo da njegovoj zeni ne prija sredita itd.

. Pokazao je da nije indijancuga i magarac, mora da ga je nesto gadno stislo kad od jednom takve stvari ispaljuje. Isreno se nadam da nije neka bolest u pitanju.
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Coloccini - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Coloccini   Coloccini - Page 4 EmptySub 12 Jan 2013 - 22:17

Coloccini - Page 4 Article-2261370-16E4FDE2000005DC-172_634x448
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Coloccini - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Coloccini   Coloccini - Page 4 EmptySub 12 Jan 2013 - 22:32

Ne izgleda mi zdravo!
Nazad na vrh Ići dole
RIOT

RIOT


Broj poruka : 4428
Godina : 37
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 12.06.2008

Coloccini - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Coloccini   Coloccini - Page 4 EmptyUto 15 Jan 2013 - 16:28

Rupert Fryer ‏@Rupert_Fryer

According to Clarín, Fabricio Coloccini's contract with Newcastle will be terminated tomorrow, allowing him to return to San Lorenzo. #NUFC
Nazad na vrh Ići dole
Dinko

Dinko


Broj poruka : 1661
Godina : 38
Localisation : Eksjö, Sverige
Datum upisa : 30.08.2007

Coloccini - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Coloccini   Coloccini - Page 4 EmptyUto 15 Jan 2013 - 16:59

pusiona
Nazad na vrh Ići dole
pirLe

pirLe


Broj poruka : 645
Godina : 37
Localisation : Prnjavor, Republika Srpska
Datum upisa : 29.12.2010

Coloccini - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Coloccini   Coloccini - Page 4 EmptyUto 15 Jan 2013 - 19:10

Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad

Ma daj, pa to je ravno stečaju...
Nazad na vrh Ići dole
Admin-Roby
Admin
Admin-Roby


Broj poruka : 4525
Godina : 32
Localisation : NOVI SAD
Datum upisa : 03.07.2007

Coloccini - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Coloccini   Coloccini - Page 4 EmptyUto 15 Jan 2013 - 19:23

samo mi raskidamo tako ugovore....koji smo retardi.....ja bi ga drzao do kraja ugovora ,pa i ne mora da igra.ko mu jebe mater.
Nazad na vrh Ići dole
https://newcastle-srbija.forumsr.com
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Coloccini - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Coloccini   Coloccini - Page 4 EmptyUto 15 Jan 2013 - 20:53


Very Happy Very Happy Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
m.c.t.

m.c.t.


Broj poruka : 2084
Localisation : Nova Pazova
Datum upisa : 07.07.2007

Coloccini - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Coloccini   Coloccini - Page 4 EmptySre 16 Jan 2013 - 7:30

"Perchinator" Very Happy
"We need Titus Bramble back, he'd rape any team" Very Happy

Ocigledno su Sunderlandovi navijaci napravili, postali smo (i ostali) tema za sprdnju. I Arsenal napustaju igraci jer su zeljni nekog uspeha u karijeri, nas su poceli da napustaju jer su vec dotakli depresiju. Zavidim cak i Evertonu i Stoku kako su zadrzali ekipu (iako su i njih napustili neki jako bitni igraci, i dalje imaju taj kostur), a takodje svaka cast i Swanseu kako su formirali tim, dogurali i do polufinala kupa, imaju sansu i za finale... to se zove dobar rad u klubu.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/srdjan23
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Coloccini - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Coloccini   Coloccini - Page 4 EmptySre 16 Jan 2013 - 8:29

Ne znam cemu panika. Covek je ocigledno flipnuo, ne vidim drugi razlog za ovakve poteze.

U takvom stanju u kakvom je, pitanje je veliko koliko moze da se posveti fudbalu. Sve i da nije zahtevao da ide u jebeni San Lorenzo trebalo bi mu raskinuti ugovor. Aki nisi glavom na terenu onda jebes posao. Frka je sto se sve desilo jako brzo, treba sada naci stopera do kraja prelaznog roka i ubaciti ga u ekipu.

Da raskida ugovor zbog zahteva za vecom platom ili sta vec fucbosi traze pizdeo bih. Ali ovaj je ocigledno flipnuo, neko gadno sranje ga je snaslo u zivotu, zato mislim da ovo sa Njukaslom nema veze. Otisla glava u q...c.
Nazad na vrh Ići dole
moody

moody


Broj poruka : 1450
Godina : 32
Localisation : Tuzla
Datum upisa : 06.12.2008

Coloccini - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Coloccini   Coloccini - Page 4 EmptySre 16 Jan 2013 - 10:56

pa da je nas klub pravi klub sad bi mu sjeo na grbacu i reko plati za raskid ugovora i idi momce gdje hoces. Na sirotinji i zec kurac ostri. Kad mu je vec muga hajmo i mi sjest na ledja.
Nazad na vrh Ići dole
RIOT

RIOT


Broj poruka : 4428
Godina : 37
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 12.06.2008

Coloccini - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Coloccini   Coloccini - Page 4 EmptySre 16 Jan 2013 - 11:05

Coloccini-jev odlazak, po svemu sudeći, nema nikakve veze sa fudbalom.

Pravi, džentlmenski klub bi trebao da mu se zahvali na svemu što je uradio za klub, što je bio pravi kapiten, zaslužan trake koju je sa ponosom nosio - i raskine ugovor na najmanje bolan način.

Novčana kompenzacija neće biti problem, jer je vlasnik trećine Coloccini-jevog ugovora prebogata kompanija iz Argentine čiji je vlasnik ujedno i gazda San Lorenzo-a.

Nemojmo zaboraviti da je u pitanju igračina koji je uvek davao 100% od sebe, koji je sa nama igrao u Championship-u, koji je najbolje fudbalske dane proveo igrajući za Newcastle. Naš kapiten, koji neće biti zaboravljen.

Coloccini - Page 4 Fabricio-Coloccini-celebration
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Coloccini - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Coloccini   Coloccini - Page 4 EmptySre 16 Jan 2013 - 11:12

To je ono sto sam i rekao - pitaj boga sta je razlog. Izgubljen igrac svakako. Sto rece Micko "Hvala ti lepo, sve najbolje zelimo". Nacicemo drugog!
Nazad na vrh Ići dole
moody

moody


Broj poruka : 1450
Godina : 32
Localisation : Tuzla
Datum upisa : 06.12.2008

Coloccini - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Coloccini   Coloccini - Page 4 EmptySre 16 Jan 2013 - 11:21

necemo sad preseravati o collociniju kao da je shirer. po meni jedna i po dobra sezona i to u prosjeku premierligaskih stopera i on je odma bog.
Za njega jedna pesma od van goga "nisi ti dobra kolko los sam ja". On je jedan od nasih najboljih stopera, ali to vise govori o nama nego o njemu. Sumnjam da cemo naci boljeg u sledecih 10 godina, poznavajuci nas klub. Tek sad sam siguran da cemo postat pusiona samo takva, nemamo ni drugog stopera a sad ode i prvi. Prodat cemo i Simspona tako da ce na svakoj poziciji ostat po jedan igrac, Perch i williamson ce bit tandem stopera i to je to tuga Sad
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Coloccini - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Coloccini   Coloccini - Page 4 EmptySre 16 Jan 2013 - 11:37

Daleko od toga da je on bio los stoper i da od polovnjaka pravimo Boga. Za nivo PL stoper iznad proseka. I jako znacajan igrac za nas, kapiten. Veliki gubitak za nas ali sta da se radi. Sto rece Micko razlozi nisu fudbalski, tu nemam sta da mu zamerim.
Nazad na vrh Ići dole
RIOT

RIOT


Broj poruka : 4428
Godina : 37
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 12.06.2008

Coloccini - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Coloccini   Coloccini - Page 4 EmptySre 16 Jan 2013 - 11:49

"FABRICIO COLOCCINI is expected to lead Newcastle United into battle for Saturday’s crucial home clash with relegation rivals Reading.

Friends of the centre-back from Argentina have indicated to the Chronicle a proposed meeting about his future on Tyneside has now been postponed until Monday.

It means Captain Colo will get a full taste of the atmosphere he is leaving behind this weekend, with the home crowd guaranteed to make it an emotional affair for the South American."
Nazad na vrh Ići dole
Thug

Thug


Broj poruka : 2955
Godina : 35
Datum upisa : 21.06.2009

Coloccini - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Coloccini   Coloccini - Page 4 EmptySre 16 Jan 2013 - 14:21

Da meni navijaci spevaju pesmu kao sto je njegova, nikad ne bih otisao iz kluba Smile al jbg, sta je tu je...
Nazad na vrh Ići dole
Pedja




Broj poruka : 2033
Godina : 40
Localisation : Nis
Datum upisa : 13.10.2011

Coloccini - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Coloccini   Coloccini - Page 4 EmptySre 16 Jan 2013 - 15:21

Veliki igrac,najveci borac,pravi kapiten i sve najbolje o njemu.Ako je istina ovo sa njegovom zenom,treba ga razumeti i u potpunosti podrzati,jer svi znamo sta je sve ucinio za nas klub.
Nazad na vrh Ići dole
Dinko

Dinko


Broj poruka : 1661
Godina : 38
Localisation : Eksjö, Sverige
Datum upisa : 30.08.2007

Coloccini - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Coloccini   Coloccini - Page 4 EmptySre 16 Jan 2013 - 17:20

Ipak je fudbal samo igra. Ozbiljnija danas nego ikada, ali samo igra. Iako igraci zaradjuju masne pare, to je zbog toga sto i klubovi zaradjuju masne pare od te igre, a sve pare opet poticu od nas, navijaca. Opravdano je sto oni imaju tako velike plate, jer tu ima mnogo novca u igri i oni, koji su tu glavni imaju pravo da traze dio kolaca.
E sad, pucaju ljudi koji se bave sto puta manje stresnim poslovima, normalno da se svasta desava u glavama vrhunskih fudbalera.
Ovaj covjek je prema nama oduvijek bio maksimalno korektan i iako je bas los trenutak za klub, treba mu se zahvaliti, naci model da se taj njegov ugovor raskine finansijski sto vise na njegovu stetu jer ipak je on taj koji ga prekida i dovesti drugog igMnogi klubovi trose puno vise nego sto zaradjuju, to nadoknadjuju kreditima i bogatim vlasnicima koji daju pare od nafte, plina prepelicinih jaja, bilo cega. NJihovi navijaci su sretni sto im "dobro ide", ali to nije to. Klubovi nisu udruzenja građana, to su privatne firme. Neke rade u plusu, a neke ce kad-tad da propadnu. Razlika je sto nekom seiku nije ni stalo da li ce za 20 godina morati ugasiti jednu od firmica iz svog carstva. Isto tako i ovaj nas glavonja ce nas klub prodati cim mu bude ponudjeno dovoljno da ostvari neki veliki profit, ali mislim da kao poslovni covjek do tog trenutka ima namjeru da klub kao firma posluje sto bolje. To znaci dovodjenje osrednjih igraca, ili jeftinih mladih, a perspektivnih i njihovu prodaju kad i ako postanu dovoljno dobri i trazeni umjesto da im se daje velika plata. Tuzno je to ali vec nekoliko godina svi dobro vidimo da je to tako, samo se nadamo da ce biti drugacije. Dio posla im i jeste da nas lazu i obmanjuju.
Ovo je univerzalni post na sve teme na forumu, dugo ja samo sutim od muke ali redovno sam tu i sve pratim. Od kako sam na ovom forumu ovo su nam najcrnji dani, mislim gori i od ispadanja, jer tada smo se nadali da ce se politika promijeniti, te klub je bio u dugovima, gazda je to popravio, sad cemo naprijed. Nista vise ne vjerujum. Tesko ce biti, ali kao sto Savic rece, mi smo tu da pratimo i navijamo za Newcastle jer da ga toliko ne volimo vec bi mi presli u navijace City-a, Barcelone, Reala, Bayerna...
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Coloccini - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Coloccini   Coloccini - Page 4 EmptySre 16 Jan 2013 - 18:36

Makar za jedno ne brinem - sa ovakvom politikom koju debeli vodi makar klub nije prezaduzen. Dok 99% klubova jeste. Jednog dana kada se sve bogate vucibatine koje peru pare kroz fudbal dignu sidro i odu od svih tih prezaduzenih klubova nastace slucaj Rangers, Leeds... Samo cekajte. Brzo ce ta vremena da dodju. Nas ne bi trebala da snadje takva sudbina.
Nazad na vrh Ići dole
RIOT

RIOT


Broj poruka : 4428
Godina : 37
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 12.06.2008

Coloccini - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Coloccini   Coloccini - Page 4 EmptySub 19 Jan 2013 - 12:13

http://downloads.bbc.co.uk/podcasts/radio/wf/wf_20130119-0407a.mp3

Postoji opcija da Coloccini ode u San Lorenzo, a da u Newcastle stigne gomila omladinaca argentinske ekipe...
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Coloccini - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Coloccini   Coloccini - Page 4 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Coloccini
Nazad na vrh 
Strana 4 od 10Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sledeći
 Similar topics
-
» Coloccini odlazi!
» Liverpool zainteresovan za Coloccini-a
» SkySports: Coloccini wants Newcastle move
» Coloccini stigao u Newcastle na medicinski pregled
» Tiote u Manchester United-u? Coloccini u Liverpoolu?

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Newcastle United Srbija :: English Premier League :: Igrači-
Skoči na: