Newcastle United Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Newcastle United Srbija

Forum za sve fanove Newcastle United-a sa Balkana
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 SkySports: Coloccini wants Newcastle move

Ići dole 
5 posters
AutorPoruka
geordie

geordie


Broj poruka : 220
Godina : 37
Localisation : Mostar
Datum upisa : 23.04.2008

SkySports: Coloccini wants Newcastle move Empty
PočaljiNaslov: SkySports: Coloccini wants Newcastle move   SkySports: Coloccini wants Newcastle move EmptyUto 29 Jul 2008 - 12:20

Skysports pise da Coloccini zeli preci u Newcastle bez obzira prihvatio Deportivo ponudu za njega ili ne! Very Happy Kazu da ukoliko ne bude nikakvog dogovora u narednih nekoliko dana Coloccini ce biti prisiljen da koristi Fifin "Article 17" i napusti klub. Agent je izjavio da oni to ne zele uraditi, ali hoce ako dogovora izmedju klubova ne bude. Ovo mi lijepo zvuci... a ako pise SkySports mislim da ima istine! Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Admin-Roby
Admin
Admin-Roby


Broj poruka : 4525
Godina : 32
Localisation : NOVI SAD
Datum upisa : 03.07.2007

SkySports: Coloccini wants Newcastle move Empty
PočaljiNaslov: Re: SkySports: Coloccini wants Newcastle move   SkySports: Coloccini wants Newcastle move EmptyUto 29 Jul 2008 - 13:19

vec smo tako zajebali Maljorku...neverujem da ce do toga opet doci...Do kraja nedelje cemo znati gde ce igrati Razz
Nazad na vrh Ići dole
https://newcastle-srbija.forumsr.com
Shandy drinker

Shandy drinker


Broj poruka : 82
Godina : 48
Localisation : Beograd
Datum upisa : 02.07.2008

SkySports: Coloccini wants Newcastle move Empty
PočaljiNaslov: Re: SkySports: Coloccini wants Newcastle move   SkySports: Coloccini wants Newcastle move EmptyUto 29 Jul 2008 - 13:50

Ma taj debil od predsednika je povecao cenu taman kada smo se dogovorili za 8.5 miliona. To je isto uradio prosli put sa Lukeom a mi smo tada prihvatili, a sad necemo. Taj skot se nada da ce se jos neko umesati pa da ce onda moci da profitira jos koji milion. A sto se tice Kolocinija i njegove zelje da predje kod nas, nisam ja bas siguran da je odusevljen tom idejom. Mislim, donekle ga razumem, jer je Argentinac koji iz suncane Spanije prelazi u kisnu Englesku, verovatno ne zna jezik, a ne prelazi u neki top klub, nego kod nas. Mislim da on samo vidi priliku da dobije duplo vecu platu. Sto ne znaci da se nece truditi i dobro igrati...
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

SkySports: Coloccini wants Newcastle move Empty
PočaljiNaslov: Re: SkySports: Coloccini wants Newcastle move   SkySports: Coloccini wants Newcastle move EmptyUto 29 Jul 2008 - 16:12

I umešao se pogadjate ko , Tottenham i Portsmouth!!!Za koga god smo mi bili zainteresovani odmah onaj skot Huande Ramos i ona drtina Harry Redknap nadgledaju situaciju i kao lešinari se spuštaju na naš plen sa ponudom boljom od naše.Sol Campbell je otišao u Portsmouth , Crouch je otišao u Portsmouth , Distan je otišao u Portsmouth , Modrić u Spurs-e , Woodgate u Spurs-e , Gareth Bale je otišao u Spurs-e , sve igrači za koje smo bili zainteresovani !!!
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
Admin-Roby
Admin
Admin-Roby


Broj poruka : 4525
Godina : 32
Localisation : NOVI SAD
Datum upisa : 03.07.2007

SkySports: Coloccini wants Newcastle move Empty
PočaljiNaslov: Re: SkySports: Coloccini wants Newcastle move   SkySports: Coloccini wants Newcastle move EmptyUto 29 Jul 2008 - 16:17

jebem im mater svima,kakva su to govna,pa to nema nigde
Nazad na vrh Ići dole
https://newcastle-srbija.forumsr.com
Shandy drinker

Shandy drinker


Broj poruka : 82
Godina : 48
Localisation : Beograd
Datum upisa : 02.07.2008

SkySports: Coloccini wants Newcastle move Empty
PočaljiNaslov: Re: SkySports: Coloccini wants Newcastle move   SkySports: Coloccini wants Newcastle move EmptySre 30 Jul 2008 - 10:00

Pa to vam i kazem, zato je taj skot od predsednika to i uradio! Tako je bilo i sa Lukeom i tad smo naseli na foru tog smrada! Nista, sad samo da se nadamo da je taj Argentinac dovoljno covek da prihvati ponudu kluba koji ga je prvi kontaktirao i ispunio sve njegove uslove Suspect

Naravno, za sve je kriv Separd koji je godinama unistavao klub svojim debilnim izborom menadzera i sad treba da drhtimo kada se za igraca koga mi hocemo zainteresuje klub bez istorije koga vode pijanac i Litvanski mafijas! Ej!!!!
A stoka od Separda unisti klub, uze pare i boli ga dupe!
Nazad na vrh Ići dole
geordie

geordie


Broj poruka : 220
Godina : 37
Localisation : Mostar
Datum upisa : 23.04.2008

SkySports: Coloccini wants Newcastle move Empty
PočaljiNaslov: Re: SkySports: Coloccini wants Newcastle move   SkySports: Coloccini wants Newcastle move EmptyPet 1 Avg 2008 - 10:37

SkySports: Coloccini wants Newcastle move 848-881_p
Augusto César Lendoiro ili ti govnar koji trazi vise para za Coloccinija... e jes ruzan jebo sebe! Shocked

Citam jutros na stranici Deportiva da smetljar sa slike ode u Venezuelu sutra, cime pozuruje Newcastle United da danas daju ponudu za Coloccinija koju on zeli, jer nakon sto on ode govore da od transfera nece biti nista, bar u nekoj skoroj buducnosti. Shocked Situacija je takva da govnar trazi 14mil. eura, a Newcastle nudi 11mil. + 1mil. zavisno od toga sta klub postigne u narednoj sezoni. Navodno ovaj majmun iz Deportiva se ne boji onog FIFA’s article 17 jer da bi se koristio igrac mora obavjestiti FIFA-u o tome 15 dana prije kraja sezone, a to Coloccini nije uradio... scratch Dobra stvar je da nigdje ne spominju mocni Tottenham ili bilo koga drugog... vec samo da cekaju ponudu Newcastle United-a! Smile
Nazad na vrh Ići dole
geordie

geordie


Broj poruka : 220
Godina : 37
Localisation : Mostar
Datum upisa : 23.04.2008

SkySports: Coloccini wants Newcastle move Empty
PočaljiNaslov: Re: SkySports: Coloccini wants Newcastle move   SkySports: Coloccini wants Newcastle move EmptyPet 1 Avg 2008 - 12:52

Ne znam zajebava li se neko na ovoj wikipediji ali pise... Fabricio Coloccini es un futbolista argentino. Nació en Córdoba (Provincia de Córdoba, Argentina). Juega de defensa y su actual equipo es el Newcastle... scratch i jos... En 2008 fue traspasado por el club coruñés al Newcastle por un montante total de 17 millones de euros (13 más 4 en concepto de comisiones que asumió el club inglés). scratch NE HABLAM BAS DOBRO SPANSKI, AL AKO JE OVO ISTINA IDEM PIT NEGDJE!!!!!!! Shocked


Poslednji izmenio geordie dana Pet 1 Avg 2008 - 13:15, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
Admin-Roby
Admin
Admin-Roby


Broj poruka : 4525
Godina : 32
Localisation : NOVI SAD
Datum upisa : 03.07.2007

SkySports: Coloccini wants Newcastle move Empty
PočaljiNaslov: Re: SkySports: Coloccini wants Newcastle move   SkySports: Coloccini wants Newcastle move EmptyPet 1 Avg 2008 - 13:12

kako je ruzan ovaj gari,juuuuuu pogle ti ovu nosinu,ja bi se uplasio kad bi ga video Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
https://newcastle-srbija.forumsr.com
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

SkySports: Coloccini wants Newcastle move Empty
PočaljiNaslov: Re: SkySports: Coloccini wants Newcastle move   SkySports: Coloccini wants Newcastle move EmptyPet 1 Avg 2008 - 15:06

Wickypedia-u može ažurirati svako , pa čak i ti.Možeš napisati da je Coloccini prešao i u Chelsea...

Medjutim , ovo sam našao na forumu deportivo-a od jednog navijača:

"According to Radio Cadena Ser, the deal is DONE.
We have to wait for the official confirmation and the details of the operation
".
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
geordie

geordie


Broj poruka : 220
Godina : 37
Localisation : Mostar
Datum upisa : 23.04.2008

SkySports: Coloccini wants Newcastle move Empty
PočaljiNaslov: Re: SkySports: Coloccini wants Newcastle move   SkySports: Coloccini wants Newcastle move EmptyPet 1 Avg 2008 - 17:42

Znam da moze svako mjenjati na wikipediji, zato sam i rekao jel se ovo neko zajebava ili ima istine u ovome... scratch a nesto se suti sa novostima oko njega danas... mozda zatisje pred buru ili? afro
Nazad na vrh Ići dole
geordie

geordie


Broj poruka : 220
Godina : 37
Localisation : Mostar
Datum upisa : 23.04.2008

SkySports: Coloccini wants Newcastle move Empty
PočaljiNaslov: Re: SkySports: Coloccini wants Newcastle move   SkySports: Coloccini wants Newcastle move EmptySub 2 Avg 2008 - 12:06

Ne znam zasto, ali sam juce nekako nanjusio da se nesto desava, iako niko nije nista pisao o tome... evo sad marca.com pise da je doslo do dogovora i da ce Coloccini doci u ponedjeljak na pregled i potpisivanje ugovora... Very Happy daj Boze!

http://www.marca.com/edicion/marca/futbol/1a_division/deportivo/es/desarrollo/1152644.html
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

SkySports: Coloccini wants Newcastle move Empty
PočaljiNaslov: Re: SkySports: Coloccini wants Newcastle move   SkySports: Coloccini wants Newcastle move EmptySub 2 Avg 2008 - 13:26

Mnogi mediji javljaju da Colo stiže u Newcastle u ponedeljak na medicinske preglede , gde će i potpisati petogodišnji ugovor sa Newcastle United-om !!!
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
geordie

geordie


Broj poruka : 220
Godina : 37
Localisation : Mostar
Datum upisa : 23.04.2008

SkySports: Coloccini wants Newcastle move Empty
PočaljiNaslov: Re: SkySports: Coloccini wants Newcastle move   SkySports: Coloccini wants Newcastle move EmptySub 2 Avg 2008 - 13:29

Onda da pijemo ili cemo cekat ponedjeljak? Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Admin-Roby
Admin
Admin-Roby


Broj poruka : 4525
Godina : 32
Localisation : NOVI SAD
Datum upisa : 03.07.2007

SkySports: Coloccini wants Newcastle move Empty
PočaljiNaslov: Re: SkySports: Coloccini wants Newcastle move   SkySports: Coloccini wants Newcastle move EmptySub 2 Avg 2008 - 15:18

cekacemo ponedeljak,ja vise nista neslavim unapred !
Nazad na vrh Ići dole
https://newcastle-srbija.forumsr.com
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

SkySports: Coloccini wants Newcastle move Empty
PočaljiNaslov: Re: SkySports: Coloccini wants Newcastle move   SkySports: Coloccini wants Newcastle move EmptyNed 3 Avg 2008 - 12:14

Ja vec pio, i to 8 dana. Ako ne potpise jebao je jeza u ledja!
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





SkySports: Coloccini wants Newcastle move Empty
PočaljiNaslov: Re: SkySports: Coloccini wants Newcastle move   SkySports: Coloccini wants Newcastle move Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
SkySports: Coloccini wants Newcastle move
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Coloccini stigao u Newcastle na medicinski pregled
» NEWCASTLE EXCLUSIVE - New Buyers Move In - Sheare
» Coloccini
» Coloccini odlazi!
» Liverpool zainteresovan za Coloccini-a

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Newcastle United Srbija :: English Premier League :: Transferi i špekulacije-
Skoči na: