Newcastle United Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Newcastle United Srbija

Forum za sve fanove Newcastle United-a sa Balkana
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 arsenal vs newcastle

Ići dole 
+11
Dinko
tinno
Serbian lassy
Toon4life
spira
RIOT
m.c.t.
Srki
Admin-Roby
Vlada Ruma
Alan Smith17
15 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2
AutorPoruka
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

arsenal vs newcastle - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: arsenal vs newcastle   arsenal vs newcastle - Page 2 EmptyNed 7 Nov 2010 - 18:59

Ja sam na tiketu cepio gg!
Neka, milo mi je sto je pao samo g:))))
Nazad na vrh Ići dole
m.c.t.

m.c.t.


Broj poruka : 2084
Localisation : Nova Pazova
Datum upisa : 07.07.2007

arsenal vs newcastle - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: arsenal vs newcastle   arsenal vs newcastle - Page 2 EmptyNed 7 Nov 2010 - 19:31

Da,da, odlicna igra! Tri pobede za redom u premier ligi mogu samo da budu dokaz naseg kvaliteta a ne da smo slucajno dolazili do bodova. Chris Hughton je napravio pravu glavobolju Wengeru sa stilom igre koju je Newcastle prikazao. Tokom cele utakmice njihova "laka konjica" se odbijala od nasih teskasa/razbijaca. Oni jesu brzi i tehnicki potkovaniji ali smo mi mnogo fizicki jaci. Uletali smo im u putanju i u telo pa su se oni bukvalno vise trudili da ostanu na nogama nego da igraju neki fudbal. A opet se ne moze reci da smo igrali previse grubo vec taman onoliko koliko treba. Pogotovo u finisu gde je utakmica bila totalno isecena prekidima ne dozvoljavajuci im da se razlete i igraju onu njihovu prepoznatljivu igru.

Carroll je bio pravi motor ekipe, svuda prisutan i opasan. Borbenost 10, izdrzljivost 10, tehnika 3... kakav bi to ubica bio kad bi jos znao da malo bolje barata sa loptom. Ovako ce postati previse predvidljiv i protivnici ce ubrzo stavljati isto neke rmpalije da ga cuvaju i ubice ga od batina.

Takodje odlican Tiote! Ono sto su verovatno trebali da igraju Butt i Smith, Tiote pokazuje kako se to radi. Odmah je ekipa stabilnija, sigurnija, odbrana je povezana sa sredinom, protivnicka sredina uvek pod pritiskom... fenomenalno... prava radilica koja nam je uvek trebala...

Gutierrez odlican u svom gradjenju lopte i fizickoj jacini ali kad se nadje u odbrani eto supljine na sve strane. Previse je spor (dok se ne zaleti) i ne moze da isprati protivnicka krila. Bilo je par centarsuteva nakon sto su pretrcali bas njega.

Nolan je imao slabu partiju ali on je po meni vise engleski tip igraca (zato me one makazice protiv sunderlanda i dalje zbunjuju Very Happy) a Arsenal je euro tim, previse fensi za ostrvo cherry

Krul, Coloccini, Jose Enrique su za desetku! Malo mi je cudno bilo sto je Ranger usao umesto da pojaca odbranu na kraju, ali to mu je izgleda vec uobicajena izmena. Jos je on i odlicno odradio posao, jos jedan razbijac od koga su se nemocne "tobdzije" odbijale Very Happy

arsenal vs newcastle - Page 2 46075896

arsenal vs newcastle - Page 2 49834856newcastle466
Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/srdjan23
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

arsenal vs newcastle - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: arsenal vs newcastle   arsenal vs newcastle - Page 2 EmptyNed 7 Nov 2010 - 19:37

Jedan od razloga zasto sam poludeo sto smo u CC-u protiv ovih pederasa izveli 6. tim je upravo ovaj. Mogli smo sa A postavom na prepunom St. James' Parku da ih prcnemo. Nekako sam bio ubedjen u to. Zato sam se i osetio nekako iznevereno jer smo pustili Arsenal da ode sa naseg terena lagano. Da je prvi tim igrao u onu sredu verujem da bismo daleko bolje prosli!!!
Moze sa njima da se igra ali treba hazarda!
Nazad na vrh Ići dole
spira

spira


Broj poruka : 1075
Godina : 43
Localisation : New Now
Datum upisa : 24.12.2009

arsenal vs newcastle - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: arsenal vs newcastle   arsenal vs newcastle - Page 2 EmptyNed 7 Nov 2010 - 19:54

Ispadoše mi oči zureći u tabelu!Ju,ju.Mnogo lep osećaj...ona kladionica na Bulevaru nam je stvarno srećna!Sledeći je Blekburn,gledamo tamo pod obavezno.Robi kaže da je dobio temperaturu,a ja sam se tresao od nervoze zadnjih 20 min tekme.Pao mi je i šećer usput.To je mala cena navijanja za NUFC!Samo da me ne strefi srčka,za ostale propratne efekte se ne sekiram.
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

arsenal vs newcastle - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: arsenal vs newcastle   arsenal vs newcastle - Page 2 EmptyNed 7 Nov 2010 - 19:58

Ja bih drage volje dosao u sredu, ali nema sanse. Na nekom sam volontiranju pa moram da sam u Bg-u, a taman sam mislio da ove nedelje odem u NS na par dana pa taman i da pogledamo Roverse zajedno! Jga!
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6781
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

arsenal vs newcastle - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: arsenal vs newcastle   arsenal vs newcastle - Page 2 EmptyNed 7 Nov 2010 - 22:08

Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
spira

spira


Broj poruka : 1075
Godina : 43
Localisation : New Now
Datum upisa : 24.12.2009

arsenal vs newcastle - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: arsenal vs newcastle   arsenal vs newcastle - Page 2 EmptyNed 7 Nov 2010 - 22:44

Dodjavola,mora da je tekma na3,4 ili 5 sportklubu Mad
Nazad na vrh Ići dole
Admin-Roby
Admin
Admin-Roby


Broj poruka : 4525
Godina : 33
Localisation : NOVI SAD
Datum upisa : 03.07.2007

arsenal vs newcastle - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: arsenal vs newcastle   arsenal vs newcastle - Page 2 EmptyNed 7 Nov 2010 - 23:29

Spiro,zar mi niste ti i Riot danas rekli da su najavili prenos za sredu?
Nazad na vrh Ići dole
https://newcastle-srbija.forumsr.com
RIOT

RIOT


Broj poruka : 4428
Godina : 37
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 12.06.2008

arsenal vs newcastle - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: arsenal vs newcastle   arsenal vs newcastle - Page 2 EmptyNed 7 Nov 2010 - 23:38

Na poluvremenu je išla najava za utakmicu.
Nazad na vrh Ići dole
Serbian lassy

Serbian lassy


Broj poruka : 473
Localisation : Newcastle upon Tyne
Datum upisa : 18.04.2009

arsenal vs newcastle - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: arsenal vs newcastle   arsenal vs newcastle - Page 2 EmptyPon 8 Nov 2010 - 0:49

Sta se sve desava iza kulisa, evo vam linka pa se zabavljajte. Carroll i Nolan imali orgije, Wenger u centru zbivanja zbog objavljivanja afere sa francuskom konobaricom pod imenom sonia Tatar.

http://www.newsoftheworld.co.uk/notw/public/home/
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

arsenal vs newcastle - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: arsenal vs newcastle   arsenal vs newcastle - Page 2 EmptyPon 8 Nov 2010 - 8:27

Najava je isla, video sam je i ja! doduse ne znam za koji jebeni SK je bila, mislim da to nije ni pisalo. Ali najvljen je prenos Newcastle - Blackburn R. Opet sirotinja raja nece moci da gleda. jebali ih SK 1, 2... a i plus sa njima!
Nazad na vrh Ići dole
NUFC_LO

NUFC_LO


Broj poruka : 164
Datum upisa : 31.01.2010

arsenal vs newcastle - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: arsenal vs newcastle   arsenal vs newcastle - Page 2 EmptyPon 8 Nov 2010 - 11:22

1) Ovo mi je najdraža pobeda u sezoni, što neko reče ne osećam toliku mržnju prema sanderlendu, a opet, arsenal i nervozni pedofil na klupi su stvari koje najviše mrzim u engleskoj.

2) Do jaja me nerviraju ti engleski novinari, i kako čim postignemo neki uspeh, on pada u senku orgija, zapaljenih kola, preljuba, narkotika itd. Ili su naši igrači potpuni kreteni (što nije isključeno Very Happy ), ili su ovi takva govna da nema dalje.

I za kraj, par lepih pesmica:
Fuck off Arsene Wenger, oh what can it means, to a french homosexual in a shite football team!

One Arsene Wenger, there's only one Arsene Wenger, with a packet of sweets and a cheeky smile, Wenger is a fuckin' paedophile!

cheers
Nazad na vrh Ići dole
Dinko

Dinko


Broj poruka : 1661
Godina : 39
Localisation : Eksjö, Sverige
Datum upisa : 30.08.2007

arsenal vs newcastle - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: arsenal vs newcastle   arsenal vs newcastle - Page 2 EmptyPon 8 Nov 2010 - 14:37

Prije 5 godina sam se kladio sa rajom da cemo dobiti arsenala i to je bila zadnja pobjeda do juce. Hahah opet sam imao neki osjecaj pa gledao utakmicu u domu,zajedno sa 15-ak ljudi koji su sto zbog kladionice,sto onako navijali za arsenal. Kako je divno bilo biti predmet mrznje. A kad sam cuo da je bilo 1.25 na arsenal,pa stvarno koje potcjenjivanje??? Neka smo im ga zavukli hahahah. A ja sam lagano ispario poslije utakmice da izbjegnem eventualne sukobe Smile
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6781
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

arsenal vs newcastle - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: arsenal vs newcastle   arsenal vs newcastle - Page 2 EmptyPon 8 Nov 2010 - 15:47

Nema prenosa ni na Sportklubu 3, 4 i 5.
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

arsenal vs newcastle - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: arsenal vs newcastle   arsenal vs newcastle - Page 2 EmptyPon 8 Nov 2010 - 16:54

1.25 je bila kvota da navuce te mamlaze koji su posle pizdeli sto su pukli kao kulovi!
Nazad na vrh Ići dole
moody

moody


Broj poruka : 1450
Godina : 32
Localisation : Tuzla
Datum upisa : 06.12.2008

arsenal vs newcastle - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: arsenal vs newcastle   arsenal vs newcastle - Page 2 EmptyPon 8 Nov 2010 - 20:21

Nedelju sam proveo u mostaru sa porodicom, otišli smo da posjetimo bakin grob.
Tamo sam i odgledao sam gledao tekmu, ujtru krenuli došli oko 2h, pojeo dobar tetkin rucak, a zatim uživancija i sve tako do neke 87 min, onda put pod noge pravac kuci- Tuzla.
( bako hvala !! )
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

arsenal vs newcastle - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: arsenal vs newcastle   arsenal vs newcastle - Page 2 EmptyPon 8 Nov 2010 - 23:02

Evo zasto ne mogu da smislim Arsena i Arsenal:

http://news.bbc.co.uk/sport2/hi/football/teams/a/arsenal/9168563.stm

Sta kaze, prestrogo dosudjen, a? Sisonije!

P.S.
Izgleda da tekma protiv B'burna nece biti prenosena uopste!
Ako sam dobro skontao ove sa nufc.com i oni pizde upravo zbog toga.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





arsenal vs newcastle - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: arsenal vs newcastle   arsenal vs newcastle - Page 2 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
arsenal vs newcastle
Nazad na vrh 
Strana 2 od 2Idi na stranu : Prethodni  1, 2
 Similar topics
-
» Arsenal - Newcastle
» FA CUP - Arsenal vs Newcastle
» Newcastle VS Arsenal
» Arsenal vs Newcastle
» Newcastle - Arsenal 2:1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Newcastle United Srbija :: English Premier League :: Utakmice-
Skoči na: