Newcastle United Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Newcastle United Srbija

Forum za sve fanove Newcastle United-a sa Balkana
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 arsenal vs newcastle

Ići dole 
+11
Dinko
tinno
Serbian lassy
Toon4life
spira
RIOT
m.c.t.
Srki
Admin-Roby
Vlada Ruma
Alan Smith17
15 posters
Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
AutorPoruka
Alan Smith17

Alan Smith17


Broj poruka : 1672
Localisation : SOuth croatia
Datum upisa : 03.06.2009

arsenal vs newcastle Empty
PočaljiNaslov: arsenal vs newcastle   arsenal vs newcastle EmptyPon 1 Nov 2010 - 23:06

idemo na emirates..nekako su svi u euforiji ali i imaju zasto biti.... Very Happy

bod je uspijeh..bar nakon onih 4-0 od neki dan iz liga kupa...
Nazad na vrh Ići dole
Vlada Ruma

Vlada Ruma


Broj poruka : 52
Datum upisa : 28.03.2010

arsenal vs newcastle Empty
PočaljiNaslov: Re: arsenal vs newcastle   arsenal vs newcastle EmptyČet 4 Nov 2010 - 18:09

Težak, težak meč... Arsenal malo opao što se tiče forme, Newcastle nadahnut pobedom nad Sunderland-om... moglo bi se i neko iznenađenje desiti. Teško, ali nije nemoguće. Po meni, opet 3+ dolazi, lagano.
Nazad na vrh Ići dole
Admin-Roby
Admin
Admin-Roby


Broj poruka : 4525
Godina : 32
Localisation : NOVI SAD
Datum upisa : 03.07.2007

arsenal vs newcastle Empty
PočaljiNaslov: Re: arsenal vs newcastle   arsenal vs newcastle EmptyČet 4 Nov 2010 - 18:13

uh,bice teska utakmica,Arsenal voli da dominira,i sjebace nas,3-0 za njih.
Nazad na vrh Ići dole
https://newcastle-srbija.forumsr.com
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

arsenal vs newcastle Empty
PočaljiNaslov: Re: arsenal vs newcastle   arsenal vs newcastle EmptyČet 4 Nov 2010 - 21:54

Arsenal je postao ekipa koja mi izrazito smeta i nervira me. Zato bih bio presrecan kada bi fasnuli od nas. Nekako su mi postali degutantni...


Poslednji izmenio Srki dana Pet 5 Nov 2010 - 13:01, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
m.c.t.

m.c.t.


Broj poruka : 2084
Localisation : Nova Pazova
Datum upisa : 07.07.2007

arsenal vs newcastle Empty
PočaljiNaslov: Re: arsenal vs newcastle   arsenal vs newcastle EmptyPet 5 Nov 2010 - 0:33

Arsenal je bas kao masina... nekoliko srafova otpadne, Venger ih zameni sa drugim i sve opet sljaka kao i pre... bice dobra utakmica za gledanje, mi nemamo sta da izgubimo, oni su pod pritiskom...
Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/srdjan23
RIOT

RIOT


Broj poruka : 4428
Godina : 37
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 12.06.2008

arsenal vs newcastle Empty
PočaljiNaslov: Re: arsenal vs newcastle   arsenal vs newcastle EmptyPet 5 Nov 2010 - 10:06

Motivacija ne bi trebala da bude problem.
Nakon šamaranja na St. James's-u, mi smo išamarali najljuće rivale, i vreme je da se osvetimo i Arsenalu.
Arsenal je ekipa koja već godinama igra najatraktivniji fudbal, koji se meni, najiskrenije, nikad nije previše sviđao. Sad se postavlja pitanje-zašto rezultati izostaju? Zato što gube neočekivano.
E, pa sad je neočekivano. Daj da igramo nerešeno! Smile

Pa da dovedemo Garetha Bale-a. Aupičkumeterinu.
Nazad na vrh Ići dole
Admin-Roby
Admin
Admin-Roby


Broj poruka : 4525
Godina : 32
Localisation : NOVI SAD
Datum upisa : 03.07.2007

arsenal vs newcastle Empty
PočaljiNaslov: Re: arsenal vs newcastle   arsenal vs newcastle EmptyPet 5 Nov 2010 - 12:33

hahaha Smile))

pa da,mi smo ekipa koja ume da iznenadi,a Arsenal ekipa koja ume da kiksne kad se najmanje ocekuje od njih.Mozda mozemo cak i do pobede,ali nisam siguran.Bog bi bio velik kao kuca!
Nazad na vrh Ići dole
https://newcastle-srbija.forumsr.com
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

arsenal vs newcastle Empty
PočaljiNaslov: Re: arsenal vs newcastle   arsenal vs newcastle EmptyPet 5 Nov 2010 - 13:04

Ma Arsenal igra taj svoj "lep" fudbal s kojim mogu na kraju krajeva da obrisu buljamfere jer kad im dodju tate - Chelsea i Mancha onda se zna ko kosi a ko vodu nosi. Kad su oni spali na to da im je Carling Cup itekako bitan trofej onda je sve jasno. Ima ko njih dovede na mesto. Evo, vec pet sezona duvaju lulu, ni jedan trofej. Ali zato igraju lepooooo u pm!
Kenjatori!


Poslednji izmenio Srki dana Sub 6 Nov 2010 - 20:23, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
spira

spira


Broj poruka : 1075
Godina : 43
Localisation : New Now
Datum upisa : 24.12.2009

arsenal vs newcastle Empty
PočaljiNaslov: Re: arsenal vs newcastle   arsenal vs newcastle EmptyPet 5 Nov 2010 - 18:22

Srki, doslovce si u pravu.Serem se na taj lep fudbal bez titula.
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

arsenal vs newcastle Empty
PočaljiNaslov: Re: arsenal vs newcastle   arsenal vs newcastle EmptySub 6 Nov 2010 - 20:26

Igrali smo i mi lepo, onolike godine a titule ni za lek. Bilo kakve. Ujebali smo golova kao niko ali opet titule nema. Isto je i sa Arsenalom. Samo sto smo mi Geordijevci pa nas "kao" boli racku ali zato Arsenal cmizdri svake godine kad nema trofeja. Pizdice bre! a i popusice za Carling, 1000%! Kompleksasi vidjeni!
Nazad na vrh Ići dole
Toon4life

Toon4life


Broj poruka : 171
Localisation : Zagreb
Datum upisa : 13.07.2010

arsenal vs newcastle Empty
PočaljiNaslov: Re: arsenal vs newcastle   arsenal vs newcastle EmptyNed 7 Nov 2010 - 15:22

HAHAHAHAHAHAHAHAHAHA!!!!!!

0 - 1!!!!!!!

Nazad na vrh Ići dole
Serbian lassy

Serbian lassy


Broj poruka : 473
Localisation : Newcastle upon Tyne
Datum upisa : 18.04.2009

arsenal vs newcastle Empty
PočaljiNaslov: Re: arsenal vs newcastle   arsenal vs newcastle EmptyNed 7 Nov 2010 - 16:29

AGAINS ALL ODDS HAHAHAHAHHAA

CESTITAM NAM POBEDU! A mali problematicni decko je, iskreno se nadam, bio dovoljno dobar da ga Fabio pozove na druzenje.
Nazad na vrh Ići dole
Toon4life

Toon4life


Broj poruka : 171
Localisation : Zagreb
Datum upisa : 13.07.2010

arsenal vs newcastle Empty
PočaljiNaslov: Re: arsenal vs newcastle   arsenal vs newcastle EmptyNed 7 Nov 2010 - 16:30

NEWCASTLE! NEWCASTLE! NEWCASTLE! NEWCASTLE! NEWCASTLE! NEWCASTLE!
NEWCASTLE! NEWCASTLE! NEWCASTLE! NEWCASTLE! NEWCASTLE! NEWCASTLE!
NEWCASTLE! NEWCASTLE! NEWCASTLE! NEWCASTLE! NEWCASTLE! NEWCASTLE!
NEWCASTLE! NEWCASTLE! NEWCASTLE! NEWCASTLE! NEWCASTLE! NEWCASTLE!
NEWCASTLE! NEWCASTLE! NEWCASTLE! NEWCASTLE! NEWCASTLE! NEWCASTLE!
NEWCASTLE! NEWCASTLE! NEWCASTLE! NEWCASTLE! NEWCASTLE! NEWCASTLE!
NEWCASTLE! NEWCASTLE! NEWCASTLE! NEWCASTLE! NEWCASTLE! NEWCASTLE!
NEWCASTLE! NEWCASTLE! NEWCASTLE! NEWCASTLE! NEWCASTLE! NEWCASTLE!

Arsenal 0 : 1 Newcastle
Nazad na vrh Ići dole
tinno

tinno


Broj poruka : 262
Godina : 45
Localisation : Zagreb
Datum upisa : 29.03.2008

arsenal vs newcastle Empty
PočaljiNaslov: Re: arsenal vs newcastle   arsenal vs newcastle EmptyNed 7 Nov 2010 - 16:39

Definitivno najslađa pobjeda ove godine! Pa nek se sada bahate sa lijepim nogometom i njihovih 0:4
Nazad na vrh Ići dole
RIOT

RIOT


Broj poruka : 4428
Godina : 37
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 12.06.2008

arsenal vs newcastle Empty
PočaljiNaslov: Re: arsenal vs newcastle   arsenal vs newcastle EmptyNed 7 Nov 2010 - 16:53

Kvota na pobedu Newcastle-a.... 8.20
Kvota na "iz dvojke u dvojku"......19

Hughton je potpuno nenormalan. Izgleda smisleno nenormalan.
Simpson i Carroll magični. Cela odbrana je odigrala vrhunski meč, i zaista će biti teško Stevici Krojaču da se ubaštra u startnih XI. Jose Enrique, očekivano, sjajan. Stavio je onog prcka Volkota u džep. Tiote-stub ekipe. Bez njega ne bi moglo, čovek drži ceo tim i oblikuje igru.
E sad, Nolan i Gutierrez katastrofalni. Da nisu bili na terenu, ne znam da li bismo mogli da primetimo da ih nema. Srećom, nije bilo štete, ali definitivno nešto na šta Hughton treba da obrati pažnju.

Chris Hughton je, ponavljam, potpuno lud. Celu utakmicu igramo bunker sa dva napadača, i Nolanom koji je bio loš, a igrao je ofanzivno. Celu utakmicu ništa ne menjamo a onda- Ranger! Koji kurac! Ali onda genijalnost ludosti stupa na snagu. Carroll na zadnjem veznom? Fantastično!
Nazad na vrh Ići dole
Alan Smith17

Alan Smith17


Broj poruka : 1672
Localisation : SOuth croatia
Datum upisa : 03.06.2009

arsenal vs newcastle Empty
PočaljiNaslov: Re: arsenal vs newcastle   arsenal vs newcastle EmptyNed 7 Nov 2010 - 17:15

RIOT ::

Celu utakmicu ništa ne menjamo a onda- Ranger! Koji kurac!
pa???? normalno da ga je stavio..kad ameobi se vise nije mogao vuci po tereni...i ranger skroz dobar u to malo minuta..skarice i iznudjen crveni karton...bravo ranger....!!!!
Nazad na vrh Ići dole
Toon4life

Toon4life


Broj poruka : 171
Localisation : Zagreb
Datum upisa : 13.07.2010

arsenal vs newcastle Empty
PočaljiNaslov: Re: arsenal vs newcastle   arsenal vs newcastle EmptyNed 7 Nov 2010 - 17:18

Ne bih se slozio da su Nolan i Jonas bili katastrofalni.
Jonas nije bas nabacivao s lijeve strane, ali nije ni gubio lopte. Nije stao ni u jednom trenutku.
Jedino je Nolan jednom pogresno dodao sto nas je moglo kostati bodova, ali i on se nije predavao.

Slazem se da nije trebao uvesti Rangera u igru. Iako nije bio los. Zbog njega je iskljucen Arsenalov igrac.
Ili Smitha ili Lovenkrandsa.
Nazad na vrh Ići dole
RIOT

RIOT


Broj poruka : 4428
Godina : 37
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 12.06.2008

arsenal vs newcastle Empty
PočaljiNaslov: Re: arsenal vs newcastle   arsenal vs newcastle EmptyNed 7 Nov 2010 - 17:26

Jonas je trčkarao, a na polovini Newcastle-a su ga slali po burek svi redom. Bio je stvarno loš. Nolan je u prvom poluvremenu bio OK, solidan, međutim se kod nekog 60. minuta malo zadihao. Pivo ga je ubilo. Naš kapiten ima dve vrste crvenila u licu. Jednu normalnu, kafansku, na vrhovima obraza. Drugu dobija na utakmicama kad ne može više da trči i onda postaje crven u dnu obraza i malo na vratu. Otprilike su mu se tako i menjale boje.
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

arsenal vs newcastle Empty
PočaljiNaslov: Re: arsenal vs newcastle   arsenal vs newcastle EmptyNed 7 Nov 2010 - 17:27

Preslatka osveta najruznijoj ekipi ikada Razz
Sada ce da budu sampioni juce. A i Carling Cupu ce neko da ih naprasi, ruznog Nasria i prepotentnog i takodje ogavnog Fabregasa.
Evo vam ga, mamicu vam!!!!


Poslednji put izmenio Srki dana Ned 7 Nov 2010 - 18:57, izmenio ukupno 2 puta
Nazad na vrh Ići dole
tinno

tinno


Broj poruka : 262
Godina : 45
Localisation : Zagreb
Datum upisa : 29.03.2008

arsenal vs newcastle Empty
PočaljiNaslov: Re: arsenal vs newcastle   arsenal vs newcastle EmptyNed 7 Nov 2010 - 17:27

Ma svi su bili odlični. Jonas i Nolan su bili žrtvovani, morali su pokrivat i zatvarat u defanzivi, zato i nisu mogli previše se trošiti prema naprijed. I nismo igrali bunker, ne može biti bunker formacija sa dva napadača i još Jonas, Nolan i Barton u timu. Defanzivci fenomenalni danas iako po meni MVP je sigurno bio Tiote. Nemojte zaboraviti da smo igrali u Londonu protiv Arsenala, nije da će ti oni dati prostora za igru. Ali nisu nas dominirali i Houghton je definitivno iznenadio Wengera sa dva napadača i otvorenom igrom. I za kraj, jel mi to dobijamo još jednog ekstra golmana?
Nazad na vrh Ići dole
RIOT

RIOT


Broj poruka : 4428
Godina : 37
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 12.06.2008

arsenal vs newcastle Empty
PočaljiNaslov: Re: arsenal vs newcastle   arsenal vs newcastle EmptyNed 7 Nov 2010 - 17:35

Uf! Krul!
Bogami, da se ja pitam, opet bismo u decembru videli Harps-a na klupi Newcastle-a. Wink
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

arsenal vs newcastle Empty
PočaljiNaslov: Re: arsenal vs newcastle   arsenal vs newcastle EmptyNed 7 Nov 2010 - 17:38

Meni se, to sam vec i pricao, svidja kako Jonas igra. Naravno, daleko je od brilijantnog ali kod njega u nogama je lopta nekako najsigurnija. Kako smo dobilo penal protiv smrdljivaca? Tako sto su Jonasu krenuli da uzimaju loptu [reko faula. Drugacije tesko.
Ne znam. Nolan mo je takodje igrac u cije kvalitete ne sumnjam pa ma koliko i kako trcao i igrao. Ima kredit kod mene neogranicen.
A i sto rece covek - cela ekipa je bila za pohvalu.
Jeste snimili Wengera kako je kukao kod svakog zadrzavanja lopte???? Mmmmmamicu ti...
Nazad na vrh Ići dole
Admin-Roby
Admin
Admin-Roby


Broj poruka : 4525
Godina : 32
Localisation : NOVI SAD
Datum upisa : 03.07.2007

arsenal vs newcastle Empty
PočaljiNaslov: Re: arsenal vs newcastle   arsenal vs newcastle EmptyNed 7 Nov 2010 - 18:03

zbog ove utakmice,dobio sam temperaturu!!!
Nazad na vrh Ići dole
https://newcastle-srbija.forumsr.com
Dinko

Dinko


Broj poruka : 1661
Godina : 38
Localisation : Eksjö, Sverige
Datum upisa : 30.08.2007

arsenal vs newcastle Empty
PočaljiNaslov: Re: arsenal vs newcastle   arsenal vs newcastle EmptyNed 7 Nov 2010 - 18:14

Odlicna igra. Prezadovoljan sam cijelim timom, naravno bilo je nekih koji su se isticali kao Tiote i Kerol ali i Krul. Niko nije bio katastrofa, da ga sad kudimo ali najzrelija igra odavno. Samo da nastave ovako ozbiljno u svakoj utakmici i tu smo negdje u prvih 7-8 sto je preko moga ocekivanja za ovu sezonu.
Nazad na vrh Ići dole
NUFC CRO

NUFC CRO


Broj poruka : 541
Godina : 52
Localisation : Požega,HR
Datum upisa : 09.04.2008

arsenal vs newcastle Empty
PočaljiNaslov: Re: arsenal vs newcastle   arsenal vs newcastle EmptyNed 7 Nov 2010 - 18:38

Igrao sam X na današnju utakmicu,nisam imao muda staviti dvojku.
Braćo,ovo mi je najslađi promašaj u životu! cheers
Što se tiče utakmice,nemam pravo zamjeriti nikom slabiju igru,jednostavno je ekipa takva da će ga drugi uspjeti pokriti,i to držim najvećom snagom ove ekipe.
Tiotea sam skužio u drugoj utakmici,čovjek me fascinira svakim novim nastupom,Colo je bio odličan,Krul takođe.
Ala ću sutra zajebavat jajare koji "navijaju" za Arsenal!
Nazad na vrh Ići dole
http://newcastleutd.blog.hr
Sponsored content





arsenal vs newcastle Empty
PočaljiNaslov: Re: arsenal vs newcastle   arsenal vs newcastle Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
arsenal vs newcastle
Nazad na vrh 
Strana 1 od 2Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
 Similar topics
-
» Newcastle - Arsenal 2:1
» Newcastle - Arsenal
» Arsenal-Newcastle 2:0
» Newcastle vs Arsenal
» Arsenal - Newcastle 1:0

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Newcastle United Srbija :: English Premier League :: Utakmice-
Skoči na: