Newcastle United Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Newcastle United Srbija

Forum za sve fanove Newcastle United-a sa Balkana
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Turnir (sa B92).

Ići dole 
+9
Savic
TornadoS
RIOT
Serbian lassy
NUFC96
m.c.t.
Srki
spira
Admin-Roby
13 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeći
AutorPoruka
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Turnir (sa B92). - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Turnir (sa B92).   Turnir (sa B92). - Page 3 EmptyUto 12 Okt 2010 - 19:41

@ Srki

Ja se još jednom izvinjavam zbog svadbe u Kikindi koja je zakazana pet meseci ranije. Wink

Spustite svi malo loptu na zemlju, mi smo UNITED Newcastle.
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Turnir (sa B92). - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Turnir (sa B92).   Turnir (sa B92). - Page 3 EmptyUto 12 Okt 2010 - 22:11

Nema potrebe bilo ko da se meni izvinjava ili da se izvinjava uopste! Nisam ja tu bitan, svi smo mogli da izvisimo-cela ekipa koja se skupila.
Ja nisam ljut. Tada jesam bio i postavio sam ono sta sam u tom trenutku mislio. Nema ljutnje sa moje strane, relax!
Druzicemo se i vdjati jos!
Nazad na vrh Ići dole
m.c.t.

m.c.t.


Broj poruka : 2084
Localisation : Nova Pazova
Datum upisa : 07.07.2007

Turnir (sa B92). - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Turnir (sa B92).   Turnir (sa B92). - Page 3 EmptySre 13 Okt 2010 - 20:58

Daleko od toga da su nas guzili na turniru! Nismo cak bili ni najlosiji kad se pogleda finalni skor! U prvoj utakmici smo odigrali odlicnu odbranu i kad se branis sa 5 igraca onda protivnik nema sanse da dodje do gola! Kao sto je neko napisao na Fejsbuku 5+1 izgleda kao ping-pong. E sad jbg u drugoj i trecoj utakmici smo hteli da igramo otvorenije ali ipak kao jedina ekipa koja nije imala izmene i jedina ekipa koja je popila par litara piva to nije bilo bas moguce. Da smo se zabunkerisali protiv Man.Utd i Juvea, ni oni nam ne bi dali vise od 2-3 gola. Jednostavno je nemoguce proci kroz toliko igraca! Takodje zbog toga se nije ni video neki atraktivan fudbal ili neki extra potezi/dodavanja/akcije...

Vec sledeci dan posle turnira sam igrao sa ortacima 4+1 na terenu istih dimenzija ali to je vec skroz druga prica, mnogo bolji i pregledniji fudbal. Dao sam 4 gola i pretrcao 3,9 km Very Happy

Takodje jebena betonska podloga na turniru me je ubila! Nisam spavao celu noc koliko me je kicma odvaljivala, kao i zglobovi i kolena... par termina na betonu i mogu odmah u penziju...

Meni je zasmetalo sto sam do zadnjeg dana mislio da ce nas biti osmoro! Cak smo 2 ili 3 puta radili prebrojavanje i svaki put se 8 ljudi prijavilo. Niko na forumu nije napisao "ej izvinite ali ja necu moci da dodjem", to bih razumeo 100%. Uvek moze nesto da se ispreci ali treba odmah javiti ostalima jer za to treba odvojiti jednu minutu i napisati na forumu a nama ostalima daje vremena da se organizujemo i nadjemo zamene. Na svu srecu Srki je uspeo da nadje zamenu nesto malo pre pocetka turnira, ali da taj decko nije dosao mi ne samo da ne bi igrali nego bi morali da platimo po 560 dinara pojedinacno jer smo vec unapred uplatili 2800 din. Ustvari i ovako smo platili po 560 din jer nije bilo fer da naplatimo Srkijevom kumu koji nas je izvukao i bar smo casno odigrali.

Ali opet ceo dan je bio opusten, u znaku Newcastla Very Happy Prvo se zezali na turniru, a onda svi zajedno gledali tekmu! Naravno da je zelja svih nas da sledeci put dodje sto vise fanova i da cooliramo svi zajedno king
Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/srdjan23
spira

spira


Broj poruka : 1075
Godina : 43
Localisation : New Now
Datum upisa : 24.12.2009

Turnir (sa B92). - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Turnir (sa B92).   Turnir (sa B92). - Page 3 EmptySre 13 Okt 2010 - 22:38

Bravo, m.c.t!!!
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Turnir (sa B92). - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Turnir (sa B92).   Turnir (sa B92). - Page 3 EmptyČet 14 Okt 2010 - 0:25

Sta drugo da kazem kad je covek sve rekao...

P.S.
Kako znas da si pretrcao 3.9km
Question
Nazad na vrh Ići dole
m.c.t.

m.c.t.


Broj poruka : 2084
Localisation : Nova Pazova
Datum upisa : 07.07.2007

Turnir (sa B92). - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Turnir (sa B92).   Turnir (sa B92). - Page 3 EmptyČet 14 Okt 2010 - 11:24

Citat :
P.S.
Kako znas da si pretrcao 3.9km

Prikacio sam onaj mali pedometar ali jebem li ga koliko je on tacan..
Turnir (sa B92). - Page 3 Pedometar

Evo jos par slika sa turnira... ako nekom treba neka od slika u vecoj rezoluciji neka me cimne i poslacu Wink

Turnir (sa B92). - Page 3 Img6395q
Turnir (sa B92). - Page 3 Img6398
Turnir (sa B92). - Page 3 Img6399g
Turnir (sa B92). - Page 3 Img6400l
Turnir (sa B92). - Page 3 Img6408l
Turnir (sa B92). - Page 3 Img6377xy
drunken
Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/srdjan23
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Turnir (sa B92). - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Turnir (sa B92).   Turnir (sa B92). - Page 3 EmptyČet 14 Okt 2010 - 14:00

Gde si poskidao slike?!? Je l' ima jos?
Nazad na vrh Ići dole
Dinko

Dinko


Broj poruka : 1661
Godina : 39
Localisation : Eksjö, Sverige
Datum upisa : 30.08.2007

Turnir (sa B92). - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Turnir (sa B92).   Turnir (sa B92). - Page 3 EmptyČet 14 Okt 2010 - 17:46

Ako nista bili smo tehnicki najopremljeniji. Tacni podaci o pretrcanim kilometrima, svaka cast.
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Turnir (sa B92). - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Turnir (sa B92).   Turnir (sa B92). - Page 3 EmptyČet 14 Okt 2010 - 18:03

Tek kad gledam ove slike lozim se. Nisam nesto bio naostren pred turnir ali sad je bas trip gledati celu zezanciju.Oformicemo mi ekipu, ne zvao se ja Srki Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
m.c.t.

m.c.t.


Broj poruka : 2084
Localisation : Nova Pazova
Datum upisa : 07.07.2007

Turnir (sa B92). - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Turnir (sa B92).   Turnir (sa B92). - Page 3 EmptySub 16 Okt 2010 - 13:28

Imam jos slika na fotoaparatu, ali ove koje sam postavio su otprilike one gde se mi vidimo... ubacicu i ostale cim nadjem malo vremena Wink
Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/srdjan23
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Turnir (sa B92). - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Turnir (sa B92).   Turnir (sa B92). - Page 3 EmptyUto 28 Dec 2010 - 15:08

Turnir (sa B92). - Page 3 Img6394c

Nesto sam vrteo ove slike, i opet se, po ko zna koji put, odvalim od smeha kad vidim doticnog!
Perjana jasa i sorc!!!!! HAhahaha!!!!
Nazad na vrh Ići dole
RIOT

RIOT


Broj poruka : 4428
Godina : 37
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 12.06.2008

Turnir (sa B92). - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Turnir (sa B92).   Turnir (sa B92). - Page 3 EmptyUto 28 Dec 2010 - 15:30

Mlada dama u pozadini je razlog što ste ispušili, jel?
Nazad na vrh Ići dole
spira

spira


Broj poruka : 1075
Godina : 43
Localisation : New Now
Datum upisa : 24.12.2009

Turnir (sa B92). - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Turnir (sa B92).   Turnir (sa B92). - Page 3 EmptyUto 28 Dec 2010 - 15:37

Ispušili bi mi i bez nje.Kondicija je bila -120.Nije ni navijala za nas,samo je zevala.Al toj joj je verovatno struka Razz
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Turnir (sa B92). - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Turnir (sa B92).   Turnir (sa B92). - Page 3 EmptyUto 28 Dec 2010 - 15:54

Mozda je htela da vidi cuvenu Misinu kobaju Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Thug

Thug


Broj poruka : 2955
Godina : 35
Datum upisa : 21.06.2009

Turnir (sa B92). - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Turnir (sa B92).   Turnir (sa B92). - Page 3 EmptyUto 28 Dec 2010 - 16:13

pa to je misa tumbas!!! Very Happy taj doticni! Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Turnir (sa B92). - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Turnir (sa B92).   Turnir (sa B92). - Page 3 EmptySre 9 Mar 2011 - 12:13

Dobih danas mail od orgaznizatora famoznog turnira na Adi. Kao neki upitnik, postavicu ceo mail!Ajde, svi zdruzeno udrite po odgovorima:Pozz Magpies, kako ide..? Smile

Zamolio bih te za mali "interwiev" za page turnira..

1) Jel ste zadovoljni dosadasnjim delom sezone..?
2) Komentar o mecevima protiv Arsenala ( neverovatan preokret ) i Evertona ?
3) Odlazak Hughtona..?
4) Alan Pardew...?
5) Prodaja Carolla..?
6) Sta ocekujete do kraja sezone..?
7) Ocekivanja za sledeci turnir...

raspisi se Wink


Eto Smile))
Nazad na vrh Ići dole
spira

spira


Broj poruka : 1075
Godina : 43
Localisation : New Now
Datum upisa : 24.12.2009

Turnir (sa B92). - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Turnir (sa B92).   Turnir (sa B92). - Page 3 EmptySre 9 Mar 2011 - 14:31

Jel mogu ja prvo?E, hvala, jako ste ljubazni!

1) Rolling Eyes
2) Vs. Arsenal: možemo kad hoćemo; vs. Everton: ne možemo i kad hoćemo.
3) No
4) peder i kockar
5) scratch
6) relegation battle
7) da se skupimo bar nas sestorica.

Eto, ja sam se 'raspisao'... lol!

Malo neozbiljno,a Srki
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Turnir (sa B92). - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Turnir (sa B92).   Turnir (sa B92). - Page 3 EmptySre 9 Mar 2011 - 15:40

Sasvim je OK! lol!
Nazad na vrh Ići dole
Thug

Thug


Broj poruka : 2955
Godina : 35
Datum upisa : 21.06.2009

Turnir (sa B92). - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Turnir (sa B92).   Turnir (sa B92). - Page 3 EmptySre 9 Mar 2011 - 16:17

ne bih da komentarisem, zato stto bih poludeo i ko zna sta sve napisao! Very Happy ne mogu ponovo o svemu tome...
Nazad na vrh Ići dole
RIOT

RIOT


Broj poruka : 4428
Godina : 37
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 12.06.2008

Turnir (sa B92). - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Turnir (sa B92).   Turnir (sa B92). - Page 3 EmptySre 9 Mar 2011 - 16:53

1) Realno, pozicija na tabeli je debelo iznad naših očekivanja. Očekivali smo tešku borbu za opstanak, ali nekoliko dobrih partija i rezultata na strani su nas doveli na sredinu tabele. Sa obzirom na sadašnju situaciju u Premier League, gde nas samo 5 bodova deli od West Ham-a je takva da nikako ne smemo upasti u razmišljanje kako je borba za opstanak nešto oko čega će se boriti samo ekipe koje se sada nalaze na dnu tabele. Naprotiv.

2) Prvo poluvreme protiv Arsenala bila je demonstracija moći Gunners-a i isto tako demonstracija naše nemoći, ono na šta ukazujemo da ne valja u igri Newcastle-a već duže vreme. Prelomni trenutak u utakmici je svakakvo crveni karton, ali više je za naš moral uradila reakcija Joey Barton-a, koji je, suprotno svim očekivanjima, savršeno iskulirao provokacije i Kevina Nolana koji je žestoko uleteo da brani svog saigrača i prijatelja. Tada smo jurnuli, digao se moral, ubacili smo gol, potom za kratko vreme dobili penal. Arsenal je ekipa koja, kao i Barca, ne zna da igra kada ne drži sve konce u svojim rukama. Koliko smo imali sreće sa sudijama kod suđenja penala, toliko i nismo, jer je poništen čist gol Leona Best-a kojim bismo došli i do pobede. A što se Tiote-ovog gola za 4-4 tiče, šta reći, taj pogodak je već sada istorija Newcastle United-a.

3) Chris Hughton nije menadžer top klase. To je realnost i istina. Ono što je Hughton znao, bila je njegova sposobnost da motiviše igrače, drži red u svlačionici i smiruje usijane glave. Od Joey Barton-a je zamalo napravio džentlmena. On je počeo da forsira stil igre koji se i sada igra, s tim što je od nekih igrača čija je budućnost bila problematična, napravio vodeće igrače i oslonce ekipe. Poimence, Carroll, Barton, Nolan. Ono što je urađeno sa njegovom smenom je apsolutna farsa i to pokazuje sadašnja situacija u klubu. Kao razlozi smene navedeni su dovođenje iskusnog stručnjaka i veće aspiracije. Kao što vidite, doveden je drugar iz londonskih kazina, navijač Tottenhama (obe stvari koje voli gazda Mike Ashley) i realno, loš trener Alan Pardew. Jedino iskustvo koje taj ima je ispadanje iz lige sa West Hamom. Što se mene lično tiče, Alana Pardewa ne smatram za menadžera Newcastle-a, već za marionetu našeg podgojenog gazde. Nešto kao Mirko Cvetković.

5) Opet, bez prevelike emocionalnosti, za Carroll-a je stigla ponuda koja se ne odbija i koju nijedan normalan klub ne bio odbio. Šta je problem? Romantika i laži. Andy Carroll je momak rođen u siromašnom kvartu grada na reci Tyne, odrastao je gledajući Alana Shearer-a i tadašnju dinamitsku ekipu, trenirao fudbal i maštao da zaigra za crno-bele, sa, naravno, devetkom na leđima. Kao i svi klinci njegovo godište. Njemu je to uspelo. Dobio je devetku, bio u sjajnoj formi i svi su mislili da je legitimni naslednik Shearer-ove devetke. Stigla je ponuda i mali je odlepršao na polusezoni. Jebiga. Ali od ponude koja se ne odbija neće biti nikakve koristi za klub, jer će već koliko večeras biti proćerdana u nekom kazinu ili uložena u gazdine druge investicije. Jer, Newcastle je samo investicija. Carroll je samo investicija. Oboje se za sad isplaćuju bez preteranih ulaganja, pa, zašto menjati, jel?

6) Završetak između devetog i petnaestog mesta. Više od toga bi bila ludost razmišljati, a sve manje od toga je sasvim moguće. Ukoliko vežemo tri poraza, eto nas na dnu. Ipak mislim da ove godine nećemo ispasti, ali da se ni u sledećoj sezoni neće ništa promeniti. Ono što je nama potrebno je produženje ugovora sa nekim ključnim igračima koji neće samo značiti da će biti skuplji na leto, već garancija oko stvaranja tima oko proverenih kvalitetnih igrača kao što su Jose Enrique, Tiote, Barton i Nolan.

7) Neka odgovori neko ko je bio prošle godine, a ja se samo nadam da ću ove prisustvovati. Smile
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Turnir (sa B92). - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Turnir (sa B92).   Turnir (sa B92). - Page 3 EmptySre 9 Mar 2011 - 19:41

Samo pletite! Ja nemam ideju da ovako odgovaram na postavljena pitanja tako da sam postavio ovde pa ko ima inspiraciju da roka Very Happy

Ako nastavi lik da me cima, poslacu mu neciji post i to je to. Iovako se pokazao kao los organizator Razz
Nazad na vrh Ići dole
NUFC96

NUFC96


Broj poruka : 843
Godina : 43
Localisation : Beograd
Datum upisa : 17.01.2008

Turnir (sa B92). - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Turnir (sa B92).   Turnir (sa B92). - Page 3 EmptySre 9 Mar 2011 - 22:51

RIOT je sve to jako lepo napisao, mislim da cemo se svi sloziti oko toga. Pod 7 - da nas se okupi sto vise. Nista drugo mi ne treba.
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Turnir (sa B92). - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Turnir (sa B92).   Turnir (sa B92). - Page 3 EmptySre 9 Mar 2011 - 23:28

Moze. Mozemo da se okupimo, a i trebalo bi, i mimo toga. Turnir je iovako bio smehotres!
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Turnir (sa B92). - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Turnir (sa B92).   Turnir (sa B92). - Page 3 EmptySre 9 Mar 2011 - 23:31

Poslato organizatoru. Sad mi smesno kad se setim koji je to diletant. Hehe.
Nazad na vrh Ići dole
spira

spira


Broj poruka : 1075
Godina : 43
Localisation : New Now
Datum upisa : 24.12.2009

Turnir (sa B92). - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Turnir (sa B92).   Turnir (sa B92). - Page 3 EmptySre 9 Mar 2011 - 23:46

Ma da se skupimo i da se zajebavamo.I da lokamo... drunken
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Turnir (sa B92). - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Turnir (sa B92).   Turnir (sa B92). - Page 3 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Turnir (sa B92).
Nazad na vrh 
Strana 3 od 4Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeći
 Similar topics
-
» VII TURNIR
» Turnir!
» TURNIR
» VI Turnir fan klubova
» 10 turnir fan klubova

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Newcastle United Srbija :: Off topic :: Pričajte o raznim stvarima...-
Skoči na: