Newcastle United Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Newcastle United Srbija

Forum za sve fanove Newcastle United-a sa Balkana
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Turnir (sa B92).

Ići dole 
+9
Savic
TornadoS
RIOT
Serbian lassy
NUFC96
m.c.t.
Srki
spira
Admin-Roby
13 posters
Idi na stranu : 1, 2, 3, 4  Sledeći
AutorPoruka
Admin-Roby
Admin
Admin-Roby


Broj poruka : 4525
Godina : 32
Localisation : NOVI SAD
Datum upisa : 03.07.2007

Turnir (sa B92). Empty
PočaljiNaslov: Turnir (sa B92).   Turnir (sa B92). EmptyČet 30 Sep 2010 - 15:39

U nedelju, 3. oktobra od 11h na terenima na Adi Ciganliji, biće organizovan III turnir navijačkih fan klubova u Srbiji.

Na turniru, koji organizuje fan klub Juventus Serbia, učestvovaće 14 ekipa, kao i gosti FK Olimpija, jedini klub u Srbiji sa igračima oštećenog sluha.

Na trećem turniru fan klubova učestvovaće navijači Juventusa, Milana, Liverpula, Čelsija, Rome, Barselone, Arsenala, Mančester Junajteda, Evertona, Vest Hema, Njukasla, Borusije Dortmund, Intera, kao i FK Olimpija.

Za FK Olimpiju nastupaju bivši vaterpolista Aleksandar Šapić i TV voditelj Milan Kalinić, a ekipu vodi bivši igrač OFK Beograda, Milan Drageljević.

Ekipe su podeljene u četiri grupe gde će pobednici i drugoplasirani prolaziti u nokaut fazu takmičenja.

Ekipe na terenu će činiti pet igrača plus golman, kao i izmene, a mečevi će se igrati dva puta po deset minuta. Ukoliko se u nokaut fazi meč završi nerešenim rezultatom, izvodiće se penali.

Pobednik prva dva turnira fan klubova bio je Milan Serbia.

Sastav svih grupa na III turniru fan klubova:

Grupa A: Juventus Serbia, Manchester United Serbia, Lazio Balkan, Newcastle United Serbia;
Grupa B: Milan Serbia, Arsenal Serbia, West Ham Serbia, Borussia Dortmund Serbia;
Grupa C: Chelsea Serbia, Barcelona Serbia, Everton Serbia, Inter Balkan;
Grupa D: Liverpool Serbia, Roma Balkan, FK Olimpija.
Nazad na vrh Ići dole
https://newcastle-srbija.forumsr.com
spira

spira


Broj poruka : 1075
Godina : 43
Localisation : New Now
Datum upisa : 24.12.2009

Turnir (sa B92). Empty
PočaljiNaslov: Re: Turnir (sa B92).   Turnir (sa B92). EmptyČet 30 Sep 2010 - 16:44

Dobro je sto je poluvreme 10 minuta,toliko mogu i da izdrzim!
Nazad na vrh Ići dole
Admin-Roby
Admin
Admin-Roby


Broj poruka : 4525
Godina : 32
Localisation : NOVI SAD
Datum upisa : 03.07.2007

Turnir (sa B92). Empty
PočaljiNaslov: Re: Turnir (sa B92).   Turnir (sa B92). EmptyČet 30 Sep 2010 - 17:32

Ni ja nisam u najboljoj formi,posto 2 puta nedeljno igram fudbal,a svaki dan pijem i pusim Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
https://newcastle-srbija.forumsr.com
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Turnir (sa B92). Empty
PočaljiNaslov: Re: Turnir (sa B92).   Turnir (sa B92). EmptyPet 1 Okt 2010 - 12:55

Ja sam nesto blago naguzio kuk, ne znam koliko cu moci i smeti da se opterecujem, a i nisam igrao dosta dugo. Ali ko ga jebe, probacu pa cu da vidim koliko mogu. Valjalo bi da imamo izmenu, kontam da ce trebati svakako.
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Turnir (sa B92). Empty
PočaljiNaslov: Re: Turnir (sa B92).   Turnir (sa B92). EmptyPet 1 Okt 2010 - 13:01

Braco moramo svi da se pojavimo - nemoj neko da zajebe. Imamo samo jednu izmenu i ako nekome pukne kurac da mu se u nedelju ne dolazi, mrzi ga, iskrslo (ned'o bog da dvojici padne na pamet ista stvar) odosmo u krasni! Dakle 100% odziv morqa da bude inace smo ga izduvali!
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Turnir (sa B92). Empty
PočaljiNaslov: Re: Turnir (sa B92).   Turnir (sa B92). EmptyPet 1 Okt 2010 - 13:27

Evo linka za vest koju je postavio Roby. Ima kurcopacenickih komentara pa koga zanima neka cita.

http://www.b92.net/sport/komentari.php?nav_id=462073

Ima onih klasika prica "sto ne navijate za ofku, za ove za one...". Pa idi pa navijaj, koji cu ti ja moj. A i ti meni!
Nazad na vrh Ići dole
m.c.t.

m.c.t.


Broj poruka : 2084
Localisation : Nova Pazova
Datum upisa : 07.07.2007

Turnir (sa B92). Empty
PočaljiNaslov: Re: Turnir (sa B92).   Turnir (sa B92). EmptyPet 1 Okt 2010 - 15:41

Koliko sam ja razumeo trebalo bi da nas bude 8, sto bi znacilo da imamo 2 izmene jer ima 6 igraca u ekipi. Kao sto kaze Srki, izmene ce nam biti neophodne. Video sam da se igra na betonu a ja ne pamtim kad sam zadnji put igrao na nekoj tvrdoj podlozi, sigurno je opterecenje vece nego tamo gde ja igram tj neka vrsta vestacke/plasticne trave. Ja igram jednom nedeljno, 5 protiv 5, sto je takodje manji zamor nego igrati 6 protiv 6... Ali kao sto rekosmo, bice opustencija Very Happy Taman mozemo zajedno da ispratimo i Man City - NUFC king

Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/srdjan23
m.c.t.

m.c.t.


Broj poruka : 2084
Localisation : Nova Pazova
Datum upisa : 07.07.2007

Turnir (sa B92). Empty
PočaljiNaslov: Re: Turnir (sa B92).   Turnir (sa B92). EmptyPet 1 Okt 2010 - 16:46

Hmm, posto ne mogu bas da povezem sva imena sa nadimcima, fali nam RAMMS+EIN ili Gajka?
Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/srdjan23
Admin-Roby
Admin
Admin-Roby


Broj poruka : 4525
Godina : 32
Localisation : NOVI SAD
Datum upisa : 03.07.2007

Turnir (sa B92). Empty
PočaljiNaslov: Re: Turnir (sa B92).   Turnir (sa B92). EmptyPet 1 Okt 2010 - 18:39

da,bice nas 7,nece niko ispaliti.
Nazad na vrh Ići dole
https://newcastle-srbija.forumsr.com
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Turnir (sa B92). Empty
PočaljiNaslov: Re: Turnir (sa B92).   Turnir (sa B92). EmptyPet 1 Okt 2010 - 18:43

Idemo ovako:
Ti (m.c.t), Spira, NUFC96, Vlada Ruma, Rammstein, Roby, ja!
To su ljudi koje sam prijavio i koje mi je Roby dostavio.

Dakle 7!

Moj predlog je da onaj ko ima dres viska ponese za slucaj da budemo morali da intervenisemo u nedelju rano izjutra kad se skupimo i prebrojimo.
A ja sam svakako u tripu da treba dovuci jos jednu izmenu, zlu ne trebalo.

Nazad na vrh Ići dole
Admin-Roby
Admin
Admin-Roby


Broj poruka : 4525
Godina : 32
Localisation : NOVI SAD
Datum upisa : 03.07.2007

Turnir (sa B92). Empty
PočaljiNaslov: Re: Turnir (sa B92).   Turnir (sa B92). EmptyPet 1 Okt 2010 - 18:45

ma zajebi izmenu,dovoljno je ovo,izdrzacemo svi. Ja nosim visak dresa,dacu Nikolicu posto on nema dres
Nazad na vrh Ići dole
https://newcastle-srbija.forumsr.com
NUFC96

NUFC96


Broj poruka : 843
Godina : 43
Localisation : Beograd
Datum upisa : 17.01.2008

Turnir (sa B92). Empty
PočaljiNaslov: Re: Turnir (sa B92).   Turnir (sa B92). EmptyPet 1 Okt 2010 - 18:47

Da se nadjemo kod kamenog grada u 9.00? Ja dovodim Novosadjane. Imam ja dresova viska nikakav problem.
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Turnir (sa B92). Empty
PočaljiNaslov: Re: Turnir (sa B92).   Turnir (sa B92). EmptyPet 1 Okt 2010 - 18:51

Ok, moze! Ko ima neka ponese, zajebi radnju. Bolje da imamo nego da nemamo. U 9.00 se nalazimo na kamenim kurcinama na Adi!
Nazad na vrh Ići dole
m.c.t.

m.c.t.


Broj poruka : 2084
Localisation : Nova Pazova
Datum upisa : 07.07.2007

Turnir (sa B92). Empty
PočaljiNaslov: Re: Turnir (sa B92).   Turnir (sa B92). EmptySub 2 Okt 2010 - 18:00

Ok, dakle dolazim u 9h kod onih kamenja (bio sam samo jednom na Adi, ali naci cu Very Happy), imam dres, fotoaparat, nemam zastavu Newcastla ali mozda bi Mr.predsednik Savic mogao da posudi onu svoju (ako je ono njegova sto sam vidjao na slikama?) i da je ekipa iz NS donese? Cinilo mi se da je Gajka najavio siguran dolazak ali sad se ne javlja.. tako da opet ponavljam ako nas bude 6 svako keshira 467 din, 7 = 400 din, 8 = 350 din... i to je to... vidimo se sutra ljudi, bice odlicno Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/srdjan23
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Turnir (sa B92). Empty
PočaljiNaslov: Re: Turnir (sa B92).   Turnir (sa B92). EmptySub 2 Okt 2010 - 18:04

Da. Nema njega a i sa Jovanom (Rammstein) se za sada ne zna sta je!!!!
Nazad na vrh Ići dole
Serbian lassy

Serbian lassy


Broj poruka : 473
Localisation : Newcastle upon Tyne
Datum upisa : 18.04.2009

Turnir (sa B92). Empty
PočaljiNaslov: Re: Turnir (sa B92).   Turnir (sa B92). EmptySub 2 Okt 2010 - 19:29

Nadam se da cete sutra svi biti na broju. Zelim vam pre svega dobar provod, uzivajte, zabavite se i - ne zaboravite slike!
Puno pozdrava iz Njukasla!!!

HOWAY THE LADS!!!
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Turnir (sa B92). Empty
PočaljiNaslov: Re: Turnir (sa B92).   Turnir (sa B92). EmptySub 2 Okt 2010 - 19:32

Bice nas tacno 6! Nista izmene! aj da vidimo od cega smo jocolor
Nazad na vrh Ići dole
Admin-Roby
Admin
Admin-Roby


Broj poruka : 4525
Godina : 32
Localisation : NOVI SAD
Datum upisa : 03.07.2007

Turnir (sa B92). Empty
PočaljiNaslov: Re: Turnir (sa B92).   Turnir (sa B92). EmptySub 2 Okt 2010 - 22:36

Osiso sam se,i spreman sam za akciju....nek nas bog cuva,ne sme niko da se povredi,ili smo najebail... cheers
Nazad na vrh Ići dole
https://newcastle-srbija.forumsr.com
m.c.t.

m.c.t.


Broj poruka : 2084
Localisation : Nova Pazova
Datum upisa : 07.07.2007

Turnir (sa B92). Empty
PočaljiNaslov: Re: Turnir (sa B92).   Turnir (sa B92). EmptyNed 3 Okt 2010 - 1:24

Bice rock n roll Cool
Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/srdjan23
NUFC96

NUFC96


Broj poruka : 843
Godina : 43
Localisation : Beograd
Datum upisa : 17.01.2008

Turnir (sa B92). Empty
PočaljiNaslov: Re: Turnir (sa B92).   Turnir (sa B92). EmptyNed 3 Okt 2010 - 17:10

Evo da vam dam izvestaj sa turnira -

Na turnir smo dosli nas petorica - Srki, Robi, Spira, m.c.t. i ja. Posle smo doveli jos jednog igraca da bi nas bilo dovoljno. Dosli smo u pola deset kako je bilo i dogovoreno, mada nikom nije jasno zasto smo dosli tako rano jer utakmice su pocele oko 11.15 , a u medjuvremenu se nista pod bogom milim nije desavalo. Barem nam je to dalo vremena da okacimo zastavu i kupimo pivo. Smile
Prvu utakmicu smo odigrali protiv Lacija i izvukli bod - bilo je 1-1, Robi je dao gol koji nam je doneo bod. Drugu utakmicu smo odigrali protiv omrazenog nam Man utd-a i oni su ubili boga u nama. Bilo je 9-1. I taj gol sto smo dali je bio njihov autogol. Grozno. Moguce da je na takav rezultat imalo uticaja i to sto sam ja na zrebu obecao da cemo biti ekipa koje ce najvise piva popiti, a kao kapiten sam istrajao u toj ideji i obezbedio navedeno osvezenje ekipi jos u 11.00 h. Fanovi Lacija su imali mali prigovor da je to doping, ali se nisu bunili preterano. Za treci utakmicu smo promenili kapitena, i Srki je preuzeo traku, da razbije maler. Nije pomoglo. Trecu utakmicu smo igrali protiv organizatora, Juventusa, koji je bio prilicno omrazen, zbog sumnjivih sudijskih odluka koje su direktno odlucili pobednika utakmice Lacio - Juventus, tako da smo imali podrsku i Man utd-a i narocito Lacija koji su nam obecali gajbu pivu po coveku ako ih dobijemo. Na zalost i Juventus nas je ubio u pojam, bilo je 5-1 ili 6-1 ili 8-1, nismo bas sigurni. Posle toga smo otisli, pozdravili se sa momcima koji su nas zdusno podrzavali, i dosli do mene da odgledamo utamicu Man city - NUFC, gde smatram da smo tesko pokradeni. U svakom slucaju bio je ovo sjajan dan, sa puno druzenja i zezanja i piva, i onaj ko nije dosao, bogami je mnogo propustio.
Posebno napominjem da smo uspostavili vrlo dobre odnose sa fan klubom Lacija. Takodje momci iz Evertona su nam prisli da se pozdrave i imali smo veoma prijatan razgovor i sa njima, a takodje ne mogu da ne napomenem Man utd koji su se vrlo radovali kad smo dali gol protiv Juventusa iako je to bilo prilicno kasno, tad je bilo vec 3-0. I oni su mi obecavali gajbu piva ako dobijemo Juventus. Steta sto smo izgubili, bilo bi piva za nedelju dana. Mada i ovako ga nije falilo. Very Happy

Slike ce isporuciti m.c.t. posto je njegov aparat bio.
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Turnir (sa B92). Empty
PočaljiNaslov: Re: Turnir (sa B92).   Turnir (sa B92). EmptyNed 3 Okt 2010 - 21:10

Igrac je moj kum Steva! Igracina! odigrao kao da je life long fan a Njuka ga i ne zanima. A dosao je jer su neki ispalili.
Nazad na vrh Ići dole
m.c.t.

m.c.t.


Broj poruka : 2084
Localisation : Nova Pazova
Datum upisa : 07.07.2007

Turnir (sa B92). Empty
PočaljiNaslov: Re: Turnir (sa B92).   Turnir (sa B92). EmptyNed 3 Okt 2010 - 21:33

Sta da kazem o turniru a da Mr. NUFC96 vec nije rekao... Otisli smo da se zezamo i provedemo opusten dan i bas to smo i uradili Very Happy Jedino u prvoj utakmici smo odigrali dobru odbranu i primili smo samo jedan gol, a kasnije smo bili rastrkani po celom terenu i primili smo puno golova, ne toliko jer smo mi losi koliko smo protivnicima poklanjali lopte i ciste gol sanse. Ali ovo je prvi put da igramo zajedno i sasvim sam zadovoljan celom ekipom. Jos kad se uzme u obzir da jedini nismo imali izmenu moze se reci da smo se muski borili. Nisam zadovoljan svojom igrom u duelima, skoro uvek sam bio izguran, dobio sam lakat u lice, i udarac u rebra ali ipak sam imao 2 asistencije (kod Robijevog gola i kod Mancesterovog autogola)... sve u svemu bili smo odlicni, vise nego sto rezultat pokazuje. Wink Svaka cast Srkiju sto je uspeo da u poslednji cas nadje igraca inace nas ne bi bilo dovoljno za ekipu.
Posle smo svi zajedno otisli kod NUFC96 i gledali Man. City - Newcastle. To nam je mnogo znacilo da se osvezimo i ispratimo tekmu, hvala domacinu! Very Happy

Evo i slika...
Turnir (sa B92). Img6361q
Okupljanje, zagrevanje i duvanjenje
Turnir (sa B92). Img6362z
Golman u akciji
Turnir (sa B92). Img6367h
Ostale ekipe su bile vise nego ozbiljne...
Turnir (sa B92). Img6372a
Kao i mi Very Happy
Turnir (sa B92). Img6385
Guzva posle sumnjivog gola Juventusa protiv Lacija
Turnir (sa B92). Img6394c
Misa Tumbas koji je ispratio sve utakmice u nasoj grupi i u pozadini neke navijacice koje su kasnije i slikale nasu utakmicu protiv Juventusa (na sledecim slikama)
Turnir (sa B92). Img6396a
Ne bas dobar start (0:3)
Turnir (sa B92). Img6405b
MCT - predvodnik suplje odbrane Very Happy I sigurni NUFC96 na golu.
Turnir (sa B92). Img6412o
Srkijev kum u duelu
Turnir (sa B92). Img6416
MCT i Srkijev kum Steva ne dopustaju prolaz Juventusovom igracu
Turnir (sa B92). Img6417l
Srki iznosi loptu
Turnir (sa B92). Img6425a
Dva izmorena Srdjana
Turnir (sa B92). Img6430j
Fotka pred odlazak

Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/srdjan23
RIOT

RIOT


Broj poruka : 4428
Godina : 37
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 12.06.2008

Turnir (sa B92). Empty
PočaljiNaslov: Re: Turnir (sa B92).   Turnir (sa B92). EmptyNed 3 Okt 2010 - 23:14

Svaka čast momci!

Koliko vidim, bila je zajebancija, i to je bitno. Žao mi je što nisam došao, ali, jebiga, ja imam Atlantski okean kao opravdanje, dok ne znam šta se desilo sa našim Njukaslovcima koji su tamo, najavili su da će doći, pa ispalili?
Nazad na vrh Ići dole
Serbian lassy

Serbian lassy


Broj poruka : 473
Localisation : Newcastle upon Tyne
Datum upisa : 18.04.2009

Turnir (sa B92). Empty
PočaljiNaslov: Re: Turnir (sa B92).   Turnir (sa B92). EmptyNed 3 Okt 2010 - 23:37

Mission completed!!! cheers
Za sta ste otisli, to ste i odradili - zez, pivo, fudbal, uzivancija i drago mi je da vam je bilo odlicno i da je zdravstveni bilten ok (osim prenadutosti od piva i eventualnih bolova u misicima u ponedeljak ujutro). Slike su odlicne, nadam se da ste se adekvatno zahvalili djevojcicama navijacicama i da nas niste tu obrukali (ko je bio PR?)
Hvala vam sto ste nas predstavili navijackom svetu! I sad ono padavicarsko - bez obzira na rezultat, za nas ste vi sampioni! U ostalom, mi smo uz nas klub bili i kada je padao najdublje, pa zasto ne bismo i uz vas!

SAMPIONI cheers SAMPIONI cheers
Nazad na vrh Ići dole
TornadoS




Broj poruka : 3
Godina : 32
Localisation : Ue
Datum upisa : 03.10.2010

Turnir (sa B92). Empty
PočaljiNaslov: Re: Turnir (sa B92).   Turnir (sa B92). EmptyNed 3 Okt 2010 - 23:47

E jbg da sam znao da igrate ja bi dosao...vidi se da vam treba mladjih sportista Smile
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Turnir (sa B92). Empty
PočaljiNaslov: Re: Turnir (sa B92).   Turnir (sa B92). Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Turnir (sa B92).
Nazad na vrh 
Strana 1 od 4Idi na stranu : 1, 2, 3, 4  Sledeći
 Similar topics
-
» TURNIR
» VII TURNIR
» VI Turnir fan klubova
» Turnir!
» IV Turnir fan klubova

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Newcastle United Srbija :: Off topic :: Pričajte o raznim stvarima...-
Skoči na: