Newcastle United Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Newcastle United Srbija

Forum za sve fanove Newcastle United-a sa Balkana
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Tuča Carroll-a i Steven Taylor-a?

Ići dole 
+8
Srki
m.c.t.
moody
tinno
RIOT
Admin-Roby
NUFC CRO
Savic
12 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2
AutorPoruka
Serbian lassy

Serbian lassy


Broj poruka : 473
Localisation : Newcastle upon Tyne
Datum upisa : 18.04.2009

Tuča Carroll-a i Steven Taylor-a? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Tuča Carroll-a i Steven Taylor-a?   Tuča Carroll-a i Steven Taylor-a? - Page 2 EmptyČet 25 Mar 2010 - 23:56

Trenutno je in biti veliki svaler u sportskom svetu i po mogucstvu hopsiti zenu svog klupskog druga. Bice da su i ova dvojica podlegla trendu ali su malo preterali. Hormoni izmakli kontroli i eto... U ostalom, sta ja vama to da pricam kad vi muski znate kako to ide i kojim organom razmisljate. A za kaznu od kluba su po mom misljenju obojica ravnopravni kandidati. To je incident na radnom mestu i nebitno je ko je prvi poceo. I onako su im plate velike, pa neka ih lupe po racunima u banci i svima ce da bude lepo.
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Tuča Carroll-a i Steven Taylor-a? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Tuča Carroll-a i Steven Taylor-a?   Tuča Carroll-a i Steven Taylor-a? - Page 2 EmptyPet 26 Mar 2010 - 18:31

Hvala bogu!
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Tuča Carroll-a i Steven Taylor-a? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Tuča Carroll-a i Steven Taylor-a?   Tuča Carroll-a i Steven Taylor-a? - Page 2 EmptyPet 26 Mar 2010 - 18:43

Tuča Carroll-a i Steven Taylor-a? - Page 2 Article-1260812-08E1AF48000005DC-216_468x628

Andy Carroll na koncertu 50 Cent, dan posle sukoba sa Taylor-om (dakle, peglao ga je sa obe ruke)
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Tuča Carroll-a i Steven Taylor-a? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Tuča Carroll-a i Steven Taylor-a?   Tuča Carroll-a i Steven Taylor-a? - Page 2 EmptyPet 26 Mar 2010 - 19:33

Ma nije Vlado, navlacili su konopac pa je sprzio sake Very Happy Very Happy Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Tuča Carroll-a i Steven Taylor-a? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Tuča Carroll-a i Steven Taylor-a?   Tuča Carroll-a i Steven Taylor-a? - Page 2 EmptyPet 26 Mar 2010 - 20:23

Navlačio ga Carroll, prvo levom , pa desnom...
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
Thug

Thug


Broj poruka : 2955
Godina : 35
Datum upisa : 21.06.2009

Tuča Carroll-a i Steven Taylor-a? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Tuča Carroll-a i Steven Taylor-a?   Tuča Carroll-a i Steven Taylor-a? - Page 2 EmptyČet 1 Apr 2010 - 10:07

"He just went over on his ankle on Monday, it's not serious, but we'll have to wait and see with regards Saturday."

Meanwhile, the United boss also confirmed that Alan Smith would be back in the squad after a month-long ankle layoff.

Only Steven Taylor (knee) and Fitz Hall (hamstring) remain sidelined. saopstenje sa nufc sajta, za caroll-a ali najzanimljivije je sto je tejlor povredio koleno...Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Tuča Carroll-a i Steven Taylor-a? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Tuča Carroll-a i Steven Taylor-a?   Tuča Carroll-a i Steven Taylor-a? - Page 2 EmptyČet 1 Apr 2010 - 13:30

Pa, jeste, Taylor i ima povređeno koleno. Tu povredu vuče još od januara, ali klub ne
želi da objavi podatak, da mu je i vilica povređena, jer bi samim tim i priznao da se incident i dogodio.

Ovako ako ćute, ni policija ne mora da izlazi na teren.
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Tuča Carroll-a i Steven Taylor-a? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Tuča Carroll-a i Steven Taylor-a?   Tuča Carroll-a i Steven Taylor-a? - Page 2 EmptyČet 1 Apr 2010 - 14:05

Nema prijave=nema ni tuce, cista stvar kao dan
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Tuča Carroll-a i Steven Taylor-a? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Tuča Carroll-a i Steven Taylor-a?   Tuča Carroll-a i Steven Taylor-a? - Page 2 EmptyČet 22 Apr 2010 - 15:02

Tuča Carroll-a i Steven Taylor-a? - Page 2 0,,10278~8751674,00
Tuča Carroll-a i Steven Taylor-a? - Page 2 0,,10278~8751678,00

Sa današnjeg treninga NUFC-a. Dok je Steven Taylor u "ševi", to Carroll nadgleda. Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
Vlada Ruma

Vlada Ruma


Broj poruka : 52
Datum upisa : 28.03.2010

Tuča Carroll-a i Steven Taylor-a? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Tuča Carroll-a i Steven Taylor-a?   Tuča Carroll-a i Steven Taylor-a? - Page 2 EmptyČet 22 Apr 2010 - 15:24

Nabošće ga Carroll opet. Samo čeka da mu se ukaže prilika za to. Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Thug

Thug


Broj poruka : 2955
Godina : 35
Datum upisa : 21.06.2009

Tuča Carroll-a i Steven Taylor-a? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Tuča Carroll-a i Steven Taylor-a?   Tuča Carroll-a i Steven Taylor-a? - Page 2 EmptyČet 22 Apr 2010 - 16:04

nece,nece!!! Very Happy dobra su oni deca!!! Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Tuča Carroll-a i Steven Taylor-a? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Tuča Carroll-a i Steven Taylor-a?   Tuča Carroll-a i Steven Taylor-a? - Page 2 EmptyPet 23 Apr 2010 - 12:56

Posibali se-bilo, proslo. Ako je uopse i bilo ili novinari seru govna. I njihovih spika mi je puna zila.
Nazad na vrh Ići dole
Philips

Philips


Broj poruka : 385
Localisation : ST
Datum upisa : 04.08.2008

Tuča Carroll-a i Steven Taylor-a? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Tuča Carroll-a i Steven Taylor-a?   Tuča Carroll-a i Steven Taylor-a? - Page 2 EmptyČet 29 Apr 2010 - 21:10

Srki ::
Posibali se-bilo, proslo. Ako je uopse i bilo ili novinari seru govna. I njihovih spika mi je puna zila.

Nekako je i meni misteriozna ta tučnjava...
Na jednom forumu o NUFC-u sam pročitao post jednog forumaša koji živi u Newcastleu i jedan dan nakon tučnjave napisao je da je vidio Carrolla i da su mu šake bile normalne, nisu uopče bile zamotane...
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Tuča Carroll-a i Steven Taylor-a? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Tuča Carroll-a i Steven Taylor-a?   Tuča Carroll-a i Steven Taylor-a? - Page 2 EmptyČet 29 Apr 2010 - 23:42

A provalio sam da je za Njukasl nekako normalno da se novinarima dozvoli da laju i pišu šta hoće. Razvlače klub kao da je njihov. Trebalo bi se malo zatvoriti što se toga tiče!
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Tuča Carroll-a i Steven Taylor-a? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Tuča Carroll-a i Steven Taylor-a?   Tuča Carroll-a i Steven Taylor-a? - Page 2 EmptyPet 30 Apr 2010 - 17:20

Philips ::
Srki ::
Posibali se-bilo, proslo. Ako je uopse i bilo ili novinari seru govna. I njihovih spika mi je puna zila.

Nekako je i meni misteriozna ta tučnjava...
Na jednom forumu o NUFC-u sam pročitao post jednog forumaša koji živi u Newcastleu i jedan dan nakon tučnjave napisao je da je vidio Carrolla i da su mu šake bile normalne, nisu uopče bile zamotane...

Tuča Carroll-a i Steven Taylor-a? - Page 2 Article-1260812-08E1AF48000005DC-216_468x628
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
Philips

Philips


Broj poruka : 385
Localisation : ST
Datum upisa : 04.08.2008

Tuča Carroll-a i Steven Taylor-a? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Tuča Carroll-a i Steven Taylor-a?   Tuča Carroll-a i Steven Taylor-a? - Page 2 EmptyPet 30 Apr 2010 - 21:12

Savic ::
Philips ::
Srki ::
Posibali se-bilo, proslo. Ako je uopse i bilo ili novinari seru govna. I njihovih spika mi je puna zila.

Nekako je i meni misteriozna ta tučnjava...
Na jednom forumu o NUFC-u sam pročitao post jednog forumaša koji živi u Newcastleu i jedan dan nakon tučnjave napisao je da je vidio Carrolla i da su mu šake bile normalne, nisu uopče bile zamotane...

Tuča Carroll-a i Steven Taylor-a? - Page 2 Article-1260812-08E1AF48000005DC-216_468x628

To je i meni bilo čudno...
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Tuča Carroll-a i Steven Taylor-a? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Tuča Carroll-a i Steven Taylor-a?   Tuča Carroll-a i Steven Taylor-a? - Page 2 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Tuča Carroll-a i Steven Taylor-a?
Nazad na vrh 
Strana 2 od 2Idi na stranu : Prethodni  1, 2
 Similar topics
-
» Steven Taylor,Barton,Carroll i Ben Arfa.
» Steven Taylor?
» Steven Taylor out 3 meseca.
» Steven Taylor na transfer listi
» Steven Taylor potpisao novi ugovor

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Newcastle United Srbija :: English Premier League :: Newcastle United Football Club-
Skoči na: