Newcastle United Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Newcastle United Srbija

Forum za sve fanove Newcastle United-a sa Balkana
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Odlazi Kevin Nolan ?! Gareth Bale stize na pozajmicu?

Ići dole 
+4
NBB96
RIOT
Srki
Admin-Roby
8 posters
AutorPoruka
Admin-Roby
Admin
Admin-Roby


Broj poruka : 4525
Godina : 32
Localisation : NOVI SAD
Datum upisa : 03.07.2007

Odlazi Kevin Nolan ?! Gareth Bale stize na pozajmicu? Empty
PočaljiNaslov: Odlazi Kevin Nolan ?! Gareth Bale stize na pozajmicu?   Odlazi Kevin Nolan ?! Gareth Bale stize na pozajmicu? EmptyČet 27 Avg 2009 - 14:18

Menadzer Boltona Gary Megson,izjavio je da Bolton zeli da vrati Kevin Nolana.Bolton trenutno pregovara sa Newcastlom oko cene,i nadaju se da ce on biti njihov igrac vec do subote !


Bolton bi bio zainteresovan da ga dovede samo na jednogodisnju pozajmicu !

Mislim da Kevin Nolan jedva ceka da napusti klub,da predje u Bolton,gde je favorit medju navijacima.


BBC javlja da ce Gareth Bale doci na jednogodisnju pozajmicu,sa opcijom da se igrac kupi za odredjenu cenu na kraju sezone.Dolaskom Harry Redknapa,Bale vise nije ni u konkurenciji za prvi tim,i veoma je nesretan u Tottenhamu.
Nazad na vrh Ići dole
https://newcastle-srbija.forumsr.com
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Odlazi Kevin Nolan ?! Gareth Bale stize na pozajmicu? Empty
PočaljiNaslov: Re: Odlazi Kevin Nolan ?! Gareth Bale stize na pozajmicu?   Odlazi Kevin Nolan ?! Gareth Bale stize na pozajmicu? EmptyČet 27 Avg 2009 - 15:38

Vest glasi da su oni (Bolton) kontaktirali Newcastle da im ppozajmi Nolana ali da im niko nista nije odgovorio.
Mislim da je Nolan em ok igrac, em miran karakter-razuman covek, tako da ako mu ovi kurcopacenici iz NUFC obecaju sta treba nece on mrdati.
Dobar je Kev!!!! My fav!
Nazad na vrh Ići dole
RIOT

RIOT


Broj poruka : 4428
Godina : 37
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 12.06.2008

Odlazi Kevin Nolan ?! Gareth Bale stize na pozajmicu? Empty
PočaljiNaslov: Re: Odlazi Kevin Nolan ?! Gareth Bale stize na pozajmicu?   Odlazi Kevin Nolan ?! Gareth Bale stize na pozajmicu? EmptyČet 27 Avg 2009 - 17:38

Nolana se ne bismo smeli odreći. Nikako! Pogotovo u ovom trenutku.
Što se Bale-a tiče, gledao sam ga na 2-3 utakmice dok je igrao za Southampton, dečko je tad praktično kidao. U Tottenham-u sam ga gledao samo na jednoj, i tad je igrao pokurcu.
Ali, hajde da to nazovemo loša motivacija ili loš dan, ja bih Bale-a, da se pitam, uzeo odmah, pogotovo što nam je Enrique jedini levi bek u ekipi!
Pored toga, Bale ume da igra i ofanzivnije po levoj strani, i neki kažu da to radi bolje nego na svojoj matičnoj poziciji.
Nazad na vrh Ići dole
NBB96

NBB96


Broj poruka : 923
Godina : 28
Localisation : Beograd
Datum upisa : 24.08.2009

Odlazi Kevin Nolan ?! Gareth Bale stize na pozajmicu? Empty
PočaljiNaslov: Re: Odlazi Kevin Nolan ?! Gareth Bale stize na pozajmicu?   Odlazi Kevin Nolan ?! Gareth Bale stize na pozajmicu? EmptyČet 27 Avg 2009 - 17:47

NOLAN NE SME DA ODE NUFC-a
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Odlazi Kevin Nolan ?! Gareth Bale stize na pozajmicu? Empty
PočaljiNaslov: Re: Odlazi Kevin Nolan ?! Gareth Bale stize na pozajmicu?   Odlazi Kevin Nolan ?! Gareth Bale stize na pozajmicu? EmptyPet 28 Avg 2009 - 15:18

Kao sto sam vec rekao, Nolan je moj favorit u ovoj postavi. Cenio sam ga kao igraca daok je bio u Boltonu i, realno, je sa Fat Samom drzao Bolton godinama. Mislio sam da ga Trottresi nikada bece pustiti. Bas sam se odusevio kada je doveden. Tako da cu biti u zescem qrcu ako ga puste. On je za svakog Championship igraca 3 klase bolji. Covek moze da igra PL lagano. Ako postoji i najmanja sansa da se zadrzi u NUFCu treba je iskoristiti!
Stay with us Kev!
Nazad na vrh Ići dole
moody

moody


Broj poruka : 1450
Godina : 32
Localisation : Tuzla
Datum upisa : 06.12.2008

Odlazi Kevin Nolan ?! Gareth Bale stize na pozajmicu? Empty
PočaljiNaslov: Re: Odlazi Kevin Nolan ?! Gareth Bale stize na pozajmicu?   Odlazi Kevin Nolan ?! Gareth Bale stize na pozajmicu? EmptyPet 28 Avg 2009 - 22:49

Što se tice Bale-a izgleda okey momak, taman još jedan lijevi bek. Može da igra i lijevo krilo i izvodi prekide. Mogao bi cak da zamjeni i Duff-a. Na menageru je extra igracina. Pa volio bi da ga dovedemo a kasnije kupimo. Taman može da se kali jednu sezonu u Championshipu.
Nazad na vrh Ići dole
RAMMS+EIN

RAMMS+EIN


Broj poruka : 255
Godina : 35
Datum upisa : 23.11.2007

Odlazi Kevin Nolan ?! Gareth Bale stize na pozajmicu? Empty
PočaljiNaslov: Re: Odlazi Kevin Nolan ?! Gareth Bale stize na pozajmicu?   Odlazi Kevin Nolan ?! Gareth Bale stize na pozajmicu? EmptyPet 28 Avg 2009 - 23:56

Jeste Bale solidan igrac, mlad, perspektivan, sve to stoji. Samo se ja ipak nebih odrekao Nolana u zamenu za njega.
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Odlazi Kevin Nolan ?! Gareth Bale stize na pozajmicu? Empty
PočaljiNaslov: Re: Odlazi Kevin Nolan ?! Gareth Bale stize na pozajmicu?   Odlazi Kevin Nolan ?! Gareth Bale stize na pozajmicu? EmptySub 29 Avg 2009 - 17:32

Staj Kevin, STAY bounce
Nazad na vrh Ići dole
Dinko

Dinko


Broj poruka : 1661
Godina : 38
Localisation : Eksjö, Sverige
Datum upisa : 30.08.2007

Odlazi Kevin Nolan ?! Gareth Bale stize na pozajmicu? Empty
PočaljiNaslov: Re: Odlazi Kevin Nolan ?! Gareth Bale stize na pozajmicu?   Odlazi Kevin Nolan ?! Gareth Bale stize na pozajmicu? EmptyNed 30 Avg 2009 - 13:21

A da dovedemo maxima ciglaka on na manageru dere. Daj vise dost sa komentarima dobar je na manageru, pa i ja tamo sa Newcastleom ubijam sve ali nije to bas tako u stvarnosti.
Nazad na vrh Ići dole
gajka

gajka


Broj poruka : 177
Godina : 32
Localisation : Vrsac
Datum upisa : 01.07.2009

Odlazi Kevin Nolan ?! Gareth Bale stize na pozajmicu? Empty
PočaljiNaslov: Re: Odlazi Kevin Nolan ?! Gareth Bale stize na pozajmicu?   Odlazi Kevin Nolan ?! Gareth Bale stize na pozajmicu? EmptyNed 30 Avg 2009 - 20:17

pa i coloccini otkida u menadzeru medju top 10 stopera u igrici a u stvarnosti nije ni blizu tog renomea
Nazad na vrh Ići dole
moody

moody


Broj poruka : 1450
Godina : 32
Localisation : Tuzla
Datum upisa : 06.12.2008

Odlazi Kevin Nolan ?! Gareth Bale stize na pozajmicu? Empty
PočaljiNaslov: Re: Odlazi Kevin Nolan ?! Gareth Bale stize na pozajmicu?   Odlazi Kevin Nolan ?! Gareth Bale stize na pozajmicu? EmptyNed 30 Avg 2009 - 23:46

gajka ::
pa i coloccini otkida u menadzeru medju top 10 stopera u igrici a u stvarnosti nije ni blizu tog renomea

a ko ste vi da govorite i pljujete po nekim igracima, nije medju top 10, ali sigurno nije bezze u prvih 11 argentine. Pogledajte izvještaje svih naših utakmica, koliko puta se spominje da je collocini sprijecio gol. Covjek je štoper šta treba drugo da radi.

Gajka ništa licno, ovo se odnosi na mnogo njih koji pljuju neke igrace bez razloga.
Nazad na vrh Ići dole
RIOT

RIOT


Broj poruka : 4428
Godina : 37
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 12.06.2008

Odlazi Kevin Nolan ?! Gareth Bale stize na pozajmicu? Empty
PočaljiNaslov: Re: Odlazi Kevin Nolan ?! Gareth Bale stize na pozajmicu?   Odlazi Kevin Nolan ?! Gareth Bale stize na pozajmicu? EmptyPon 31 Avg 2009 - 0:00

Colo je najveća greška Newcastle-a još od Bramble-a.
Nazad na vrh Ići dole
gajka

gajka


Broj poruka : 177
Godina : 32
Localisation : Vrsac
Datum upisa : 01.07.2009

Odlazi Kevin Nolan ?! Gareth Bale stize na pozajmicu? Empty
PočaljiNaslov: Re: Odlazi Kevin Nolan ?! Gareth Bale stize na pozajmicu?   Odlazi Kevin Nolan ?! Gareth Bale stize na pozajmicu? EmptyPon 31 Avg 2009 - 2:03

e moody nisam ja rekao da je coloccini los igrac taman posla tacno je da je on spasavao gol i u deportivu je otkidao nego samo kazem da je na menadzeru prenabudzen nemoj da mislis da ja mislim da je los naprotiv,jeste da je sklon kiksevima ali je dobar stoper.
Nazad na vrh Ići dole
Dinko

Dinko


Broj poruka : 1661
Godina : 38
Localisation : Eksjö, Sverige
Datum upisa : 30.08.2007

Odlazi Kevin Nolan ?! Gareth Bale stize na pozajmicu? Empty
PočaljiNaslov: Re: Odlazi Kevin Nolan ?! Gareth Bale stize na pozajmicu?   Odlazi Kevin Nolan ?! Gareth Bale stize na pozajmicu? EmptyPon 31 Avg 2009 - 3:09

A moddy mi smo navijaci koji na forumu iznose svoje misljenje. Nemoj tako licno da primas svaku kritiku na racun tebi omiljenih igraca. Nije svrha da se prepucavamo i napadamo medjusobno zbog razlicitog misljenja. Previse ozbiljno shvatas kritike. Naravno da je Colocini dobar stoper, ali u nekim utakmicama bolje bi bilo da ga nije ni bilo na terenu.Nazalost to su bile odlucujuce utakmice za Newcastle. Nema veze ako si dobar ako igras bez motiva. Druga je stvar igrati za reprezentacuju Argentine kad daju sve od sebe jer nece igrati godinu dana ako se bude ponasao kao na nekim utakmicama za nas.
Nazad na vrh Ići dole
moody

moody


Broj poruka : 1450
Godina : 32
Localisation : Tuzla
Datum upisa : 06.12.2008

Odlazi Kevin Nolan ?! Gareth Bale stize na pozajmicu? Empty
PočaljiNaslov: Re: Odlazi Kevin Nolan ?! Gareth Bale stize na pozajmicu?   Odlazi Kevin Nolan ?! Gareth Bale stize na pozajmicu? EmptyPon 31 Avg 2009 - 9:00

ma ja ga ne volim ni 2 %, ali evo vidim svaki drugi igrac ne valja i nije dovoljno dobar za newcastle. Owen je hvaljen kao da je Gerard, a iskreno užasnu je sezonu ostavio iza sebe, samo 18 šuteva. Svako ima pravo na mišljenje, pa tako i ja iznosim svoje. Jednostavno Collocini nije nista posebno, ali objektivno je klasa kao i Taylor. I taylora volim mnogo više. Ali nemojte bezze pljuvat neke igrace, Amobija smo svi mrzjeli i crnili, evo ga dao 5 golova i on je najbolji i svi zaborave da nas je on ukupo protiv WBA( njegov igrac udara loptu iz prekida i opet njegov igrac nakon par sekundi daje gol, a kasnije opet njegov igrac dao go koji je poništen. Ma meni je i dalje velika kriva kifla. Duff-a takodje žalimo a nije za newcastle dao kap znoja, cak šta više on nas je koštao premier lige.
Jbg treba pocet gledat objektivno stvari, ne može Collo pocet davat golove. I on je za nas klasa.
Nazad na vrh Ići dole
Dinko

Dinko


Broj poruka : 1661
Godina : 38
Localisation : Eksjö, Sverige
Datum upisa : 30.08.2007

Odlazi Kevin Nolan ?! Gareth Bale stize na pozajmicu? Empty
PočaljiNaslov: Re: Odlazi Kevin Nolan ?! Gareth Bale stize na pozajmicu?   Odlazi Kevin Nolan ?! Gareth Bale stize na pozajmicu? EmptyPon 31 Avg 2009 - 11:46

E ja bas nisam vidio da je neko nahvalio Ameobija ovdje. Iako je dao golova svi smo slozni da je jos uvijek potrebno mnogo da pokaze da bi zaboravili kako los je bio.
A ocito da vecina igraca nije bila dovoljno dobra jer se nalazimo u drugoj ligi dok su Hull, i kompanija premijerligasi.
Nazad na vrh Ići dole
RIOT

RIOT


Broj poruka : 4428
Godina : 37
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 12.06.2008

Odlazi Kevin Nolan ?! Gareth Bale stize na pozajmicu? Empty
PočaljiNaslov: Re: Odlazi Kevin Nolan ?! Gareth Bale stize na pozajmicu?   Odlazi Kevin Nolan ?! Gareth Bale stize na pozajmicu? EmptyPon 31 Avg 2009 - 12:50

Coloccini je bačen novac i ništa drugo. Dobro, zabole me za Ashley-jev novac.
Ali on igra samo zbog toga. Njegova igra je na nivou Cacapa-e, ali Cacapa-u nismo platili ni funte. Ovako se možda i uvali negde.
Veruj, Moody, nije njegov ugovor toliko jak da niko nema para da ga kupi. A iz NUFC-a je otišlo maltene sve što je iole valjalo. Da ga neko želi, kupio bi ga već.
Ja bih pre isprobao Kadar-a nego se i dalje zamlaćivao sa njim.

Što se Ameobija tiče, ovako ćemo ga se lakše ratosiljati. Moža se i nadje neki papak da ga kupi sad dok daje golove, jer onako mi ne bi igrao ni za Mesnu zajednicu.
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Odlazi Kevin Nolan ?! Gareth Bale stize na pozajmicu? Empty
PočaljiNaslov: Re: Odlazi Kevin Nolan ?! Gareth Bale stize na pozajmicu?   Odlazi Kevin Nolan ?! Gareth Bale stize na pozajmicu? EmptyPon 31 Avg 2009 - 17:57

Collo je bedan stoper. I bas nije posao stopera da SAMO spreci sut, to moze svaki igrac koji se vrati u odbranu. Pozicija stopera je sigurno jedna od, ako ne i najteza u fudbalu. Tako da nije to samo blokiraj sut i raspizdi na tribinu. Tako igraju pajseri.
Ako ces da vidis ta je odlican stoper onda gledaj Vidica sta radi i kako igra. Covek ima kefalo, zna posao i sa njim nema greske.
E sad, kiksevi su neizbezni, kod svakoga-kod stopersa se to najvise oseti jer obicno padne gol. Ali cela uloga stopera je vrlo, vrlo zajebana stvar.
Po meni je Colo promasaj, i to je to. Bacena lova!
Nazad na vrh Ići dole
NBB96

NBB96


Broj poruka : 923
Godina : 28
Localisation : Beograd
Datum upisa : 24.08.2009

Odlazi Kevin Nolan ?! Gareth Bale stize na pozajmicu? Empty
PočaljiNaslov: Re: Odlazi Kevin Nolan ?! Gareth Bale stize na pozajmicu?   Odlazi Kevin Nolan ?! Gareth Bale stize na pozajmicu? EmptyPon 31 Avg 2009 - 20:16

kome pričaš ja sam u razredu stoper uvek ih spasim evo prvu utakmicu na turniru u školi prošle god. bio sam povrećen nism igrao i pobedili na penali sledeću utakmicu gubili smo nemamo golmana ali ja posle na pola terena njihovog najboljeg igrača napadam (nijednom menije prošao)uzimam loptu dolazim do njihovog gola zeznem golmana dodam i gol a predhodn taj što je dao gol za nas pogađao je stative prečke Exclamation
Nazad na vrh Ići dole
RAMMS+EIN

RAMMS+EIN


Broj poruka : 255
Godina : 35
Datum upisa : 23.11.2007

Odlazi Kevin Nolan ?! Gareth Bale stize na pozajmicu? Empty
PočaljiNaslov: Re: Odlazi Kevin Nolan ?! Gareth Bale stize na pozajmicu?   Odlazi Kevin Nolan ?! Gareth Bale stize na pozajmicu? EmptyPon 31 Avg 2009 - 21:48

Mozda si ti bas ta karika koja nedostaje nasem klubu Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
NBB96

NBB96


Broj poruka : 923
Godina : 28
Localisation : Beograd
Datum upisa : 24.08.2009

Odlazi Kevin Nolan ?! Gareth Bale stize na pozajmicu? Empty
PočaljiNaslov: Re: Odlazi Kevin Nolan ?! Gareth Bale stize na pozajmicu?   Odlazi Kevin Nolan ?! Gareth Bale stize na pozajmicu? EmptyPon 31 Avg 2009 - 22:25

RAMMS+EIN ::
Mozda si ti bas ta karika koja nedostaje nasem klubu Very Happy
kad bi bilo
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Odlazi Kevin Nolan ?! Gareth Bale stize na pozajmicu? Empty
PočaljiNaslov: Re: Odlazi Kevin Nolan ?! Gareth Bale stize na pozajmicu?   Odlazi Kevin Nolan ?! Gareth Bale stize na pozajmicu? Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Odlazi Kevin Nolan ?! Gareth Bale stize na pozajmicu?
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» ko stize na pozajmicu?!?
» Kevin Nolan intervju
» Kevin Nolan potpisao,dolaze jos pojacanja?
» Marlon Harewood stigao na pozajmicu
» Danny Simpson stigao na pozajmicu !

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Newcastle United Srbija :: English Premier League :: Transferi i špekulacije-
Skoči na: