Newcastle United Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Newcastle United Srbija

Forum za sve fanove Newcastle United-a sa Balkana
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Kevin Nolan intervju

Ići dole 
5 posters
AutorPoruka
RIOT

RIOT


Broj poruka : 4428
Godina : 37
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 12.06.2008

Kevin Nolan intervju Empty
PočaljiNaslov: Kevin Nolan intervju   Kevin Nolan intervju EmptyPon 21 Feb 2011 - 14:16

Praktično, kaže da mu je srce priraslo za ovaj klub, ali da je svestan da matori (pivo nije pominjao), i da će biti teret klubu za tri-četiri godine. Tvrdi da dok god igra na sadašnjem nivou nikad neće napustiti klub zbog "boljeg", "bogatijeg", "poznatijeg" tima koji ga ikad bude tražio, ako ga uopšte i bude tražio. Jedina mogućnost da ode sa SJP-a je da njegove igre ne odgovaraju visini plate koju prima, i kako kaže, njegovo ponašanje nikad neće štetiti Newcastle-u.

Prema mom skromnom mišljenju, reči jednog kapitena u pravom smislu te reči.

Kevin Nolan: I love everything about this club and city

AT a time when Newcastle United are worrying about holding on to their best players, the last thing you want to hear is Kevin Nolan openly talking about leaving.

Only Nolan is different. He does not want to leave to further his career, he is not looking for more money to feather his already luxurious nest and he is not interested in looking for a new challenge at a new club.

Nolan has everything he needs at Newcastle United. He has fallen in love with the club and everything it means to the city it calls home. He just knows there will come a day when Newcastle United no longer needs him.

He is not bitter or resentful – far from it. As the club’s captain, Nolan feels he has a responsibility to help the team progress until they reach a point where he no longer has to help bind things together.

“I’d love to be able to see my career out here, but realistically that isn’t going to happen,” said Nolan, a player who has epitomised the transformation in the dressing room since relegation in 2009.

“If this club carries on going in the right direction, which I believe it will do, they won’t want me.

“In three or four years I’ll be expected to leave. I’m not going to hang around picking up my money. If I’m not playing, I’m one of those players who will move on.
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Kevin Nolan intervju Empty
PočaljiNaslov: Re: Kevin Nolan intervju   Kevin Nolan intervju EmptyPon 21 Feb 2011 - 14:28

Svi nesto poceli da izjavljuju ode ovom klubu... Mora da je djemba tutnuo neku paricu Very Happy

Inace o Nolanu mislim jako dobro, bio sam prilicno zadovoljan kada je doveden. Tu i tamo mu se stavi zamerka na pokoju partiju ali po meni sasvim solidan igrac. Pri tome i kapiten, pravi vodja!
Nazad na vrh Ići dole
RIOT

RIOT


Broj poruka : 4428
Godina : 37
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 12.06.2008

Kevin Nolan intervju Empty
PočaljiNaslov: Re: Kevin Nolan intervju   Kevin Nolan intervju EmptyPon 21 Feb 2011 - 15:08

On i Barton su pravi oldschool lideri, neko čiji se pogled na terenu prati a na treningu sluša. Jedino što Joey-ju nikad ne bih dao kapitensku traku, jer ko zna kada će da ima kratki spoj u glavi i da razvali nečiju lobanju. Iako sad sjajno igra, možda i najbolje u karijeri, sa njim je taj scenario uvek realnost. Kevin Nolan je zasluženo kapiten, pruža dobre partije, daje dosta golova, i ume da doda ko svet. Mislim da ukoliko nastavi da igra ovako, i ne pogazi reč oko ostajanja u klubu, da ga bez problema možemo svrstati u veličine koje su igrale za NUFC.
Nazad na vrh Ići dole
moody

moody


Broj poruka : 1450
Godina : 32
Localisation : Tuzla
Datum upisa : 06.12.2008

Kevin Nolan intervju Empty
PočaljiNaslov: Re: Kevin Nolan intervju   Kevin Nolan intervju EmptyPon 21 Feb 2011 - 15:11

svi izhave nekakve, bolje da su tih pola sata - sat trenirali malo.

A sto se tice Nolana nije nesto pretjerano dobar, ali kupi otpatke dobro u 16 metara. ne sjecam se ko ej to prije njeg radio. Jedan od boljih trenutno u našem klubu.
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Kevin Nolan intervju Empty
PočaljiNaslov: Re: Kevin Nolan intervju   Kevin Nolan intervju EmptyPon 21 Feb 2011 - 15:16

Nije samo zbog otpadaka dobar! Mada je to jako, jako bitn astvar. Na "otpatke" nabio 10 golova.
Dobar je to igrac. Celokupno gledano. Bitna njuska nasim redovima!
Nazad na vrh Ići dole
Thug

Thug


Broj poruka : 2955
Godina : 35
Datum upisa : 21.06.2009

Kevin Nolan intervju Empty
PočaljiNaslov: Re: Kevin Nolan intervju   Kevin Nolan intervju EmptyPon 21 Feb 2011 - 17:11

slazem se sa svime iznad! barton i nolan su trenuton najbolji, colo,jose i jonas pored njih! nolan je pravi lider! ne znam koga drugog bi stavio kao kapitena, niko se ne istice ponasanjem i igrama, kada ceo tim ne igra, ne igra ni on, tako da nije nesto sto bi mu zamerio...
Nazad na vrh Ići dole
Admin-Roby
Admin
Admin-Roby


Broj poruka : 4525
Godina : 32
Localisation : NOVI SAD
Datum upisa : 03.07.2007

Kevin Nolan intervju Empty
PočaljiNaslov: Re: Kevin Nolan intervju   Kevin Nolan intervju EmptyPon 21 Feb 2011 - 19:18

Nolan mi nije bas sjajan igrac,ali je popularan medju igracima,i pravi je kapiten...daje golove,i kad zabije gol napravi tu facu da se covek najezi Very Happy Veoma bitan igrac u Newcastle-u...mislim da je on srce nase ekipe,a Barton ima najvise muda...obojica su popularni u Newcastle-u,i nikako nesmemo da ih prodamo.
Nazad na vrh Ići dole
https://newcastle-srbija.forumsr.com
moody

moody


Broj poruka : 1450
Godina : 32
Localisation : Tuzla
Datum upisa : 06.12.2008

Kevin Nolan intervju Empty
PočaljiNaslov: Re: Kevin Nolan intervju   Kevin Nolan intervju EmptyPon 21 Feb 2011 - 19:50

mene je ove sezone oduševio najviše Barton pa Caroll Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Kevin Nolan intervju Empty
PočaljiNaslov: Re: Kevin Nolan intervju   Kevin Nolan intervju EmptyPon 21 Feb 2011 - 20:08

On nikada i nije bio neka atrakcija od igraca, ali je bio jako bitan za ekipe za koje je igrao.
On je sljaker, nije umetnik. Sasvim dobar igrac. Ja sam zadovoljan nasim kapetanom cheers
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Kevin Nolan intervju Empty
PočaljiNaslov: Re: Kevin Nolan intervju   Kevin Nolan intervju Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Kevin Nolan intervju
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Kevin Nolan potpisao,dolaze jos pojacanja?
» Odlazi Kevin Nolan ?! Gareth Bale stize na pozajmicu?
» Intervju Kevina Keegana
» Kevin Gameiro
» Kevin-Prince Boateng

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Newcastle United Srbija :: English Premier League :: Igrači-
Skoči na: