Newcastle United Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Newcastle United Srbija

Forum za sve fanove Newcastle United-a sa Balkana
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Pocinje cistka tj total sale

Ići dole 
+6
moody
Savic
Philips
Admin-Roby
RIOT
Srki
10 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2
AutorPoruka
Thug

Thug


Broj poruka : 2955
Godina : 35
Datum upisa : 21.06.2009

Pocinje cistka tj total sale - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pocinje cistka tj total sale   Pocinje cistka tj total sale - Page 2 EmptyNed 21 Jun 2009 - 13:43

mislim da bi po svaku cenu trebali zadrzati seba, stivena, kao sto ste rekli nolan nije iskoristen kako treba, u boltonu je igrao iza napadaca, sa takvim sutem je mnogo uradio za taj tim...obu takodje zadrzati, enrikea i jonasa,carola i povuci neke igrace iz mladih, a bartona, owena, dafa i ostalu placenicku bagru oterati u tri pm! ne znam koji smo k...i dovodili idiota bartona?
Nazad na vrh Ići dole
Admin-Roby
Admin
Admin-Roby


Broj poruka : 4525
Godina : 32
Localisation : NOVI SAD
Datum upisa : 03.07.2007

Pocinje cistka tj total sale - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pocinje cistka tj total sale   Pocinje cistka tj total sale - Page 2 EmptyNed 21 Jun 2009 - 14:05

pa da bi zamenio Scott Parkera,koji je bio kapiten tima,borben,posten,i normalan.I igra milion puta bolje od Bartona.
Nazad na vrh Ići dole
https://newcastle-srbija.forumsr.com
Dinko

Dinko


Broj poruka : 1661
Godina : 39
Localisation : Eksjö, Sverige
Datum upisa : 30.08.2007

Pocinje cistka tj total sale - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pocinje cistka tj total sale   Pocinje cistka tj total sale - Page 2 EmptyNed 21 Jun 2009 - 15:30

Malo se moze uraditi da se nekoga zadrzi. Ispali smo i mozemo samo gledati kako odlaze oni koji imaju ponuda. Nemamo se pravo ni ljutiti ako odu neki do kojih nam je stalo, a mozemo se nadati da ce otici neki koji su govna. S obzirom na dosadasnju politiku moze se desiti samo obratno. Neko je skoro postavio dres ameobija sa devetkom. To je moja najveca briga.
Nazad na vrh Ići dole
moody

moody


Broj poruka : 1450
Godina : 32
Localisation : Tuzla
Datum upisa : 06.12.2008

Pocinje cistka tj total sale - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pocinje cistka tj total sale   Pocinje cistka tj total sale - Page 2 EmptyNed 21 Jun 2009 - 21:46

Dinko ::
Neko je skoro postavio dres ameobija sa devetkom. To je moja najveca briga.

Samo nek on ode, jooooj božeee
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Pocinje cistka tj total sale - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pocinje cistka tj total sale   Pocinje cistka tj total sale - Page 2 EmptyPon 22 Jun 2009 - 13:50

Tog idiota bi bas valjalo skartirati!
Nazad na vrh Ići dole
m.c.t.

m.c.t.


Broj poruka : 2084
Localisation : Nova Pazova
Datum upisa : 07.07.2007

Pocinje cistka tj total sale - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pocinje cistka tj total sale   Pocinje cistka tj total sale - Page 2 EmptyPon 22 Jun 2009 - 20:13

Mozda se Ameobi bas pokaze kao igrac za drugu ligu! I onda nas vrati u prvu ligu svojim golovima! Pa mi nastavimo da ga forsiramo u prvoj ligi i opet ispadnemo u drugu... pa onda opet iznova Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/srdjan23
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Pocinje cistka tj total sale - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pocinje cistka tj total sale   Pocinje cistka tj total sale - Page 2 EmptyPon 22 Jun 2009 - 21:19

A mozda se pokaze da nije ni za drugu ligu tj da nije ni za qc!
Nazad na vrh Ići dole
Philips

Philips


Broj poruka : 385
Localisation : ST
Datum upisa : 04.08.2008

Pocinje cistka tj total sale - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pocinje cistka tj total sale   Pocinje cistka tj total sale - Page 2 EmptyPon 22 Jun 2009 - 21:40

Srki ::
A mozda se pokaze da nije ni za drugu ligu tj da nije ni za qc!

On je meni za mlađe pionire... Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
RIOT

RIOT


Broj poruka : 4428
Godina : 37
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 12.06.2008

Pocinje cistka tj total sale - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pocinje cistka tj total sale   Pocinje cistka tj total sale - Page 2 EmptyUto 23 Jun 2009 - 0:19

Srki ::
A mozda se pokaze da nije ni za drugu ligu tj da nije ni za qc!
lol!
Nazad na vrh Ići dole
Thug

Thug


Broj poruka : 2955
Godina : 35
Datum upisa : 21.06.2009

Pocinje cistka tj total sale - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pocinje cistka tj total sale   Pocinje cistka tj total sale - Page 2 EmptyUto 23 Jun 2009 - 9:27

kakve bre mladje pionire, pre je za dom staraca, za ligu penzionera! Laughing
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Pocinje cistka tj total sale - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pocinje cistka tj total sale   Pocinje cistka tj total sale - Page 2 EmptySre 24 Jun 2009 - 20:00

U trku za dovodjenje Michaela Owena se, pored Hull City-ja, ukljucio i Stoke City!
Owen je resen da ode posto mu na leto istekne ugovor! Negde u prikrajku se pominju A. Villa i Everton-njima je poslao svoj dosije (verovatno pod naslovom "Kako sam nekada bio dobar igrac, a sada sam qc qrasni"). A bas bi bila fora da ode u jedan od ta dva, pa da sledece sezone opet fasuje Coca-Colu!
Kad je pussy!
Nazad na vrh Ići dole
Admin-Roby
Admin
Admin-Roby


Broj poruka : 4525
Godina : 32
Localisation : NOVI SAD
Datum upisa : 03.07.2007

Pocinje cistka tj total sale - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pocinje cistka tj total sale   Pocinje cistka tj total sale - Page 2 EmptySre 24 Jun 2009 - 21:10

Owen je idiot jedan najobicniji,eto,to je Owen.Owen je najveci promasaj ikada u Newcastleu,placeno djubre,koji drka kurac na svoje konje.Nebi me cudilo da je probao da utera konju....jebem mu mater poplacenu,dabog da slomio nogu na prvoj utakmici (ako nadje klub),pun mi kurac vise price o Owenu


MICHAEL OWEN IF YOU READ THIS:

YOU ARE STUPID FUCKING IDIOT,I HOPE YOU WILL BREAK YOUR LEG IN THE FIRST GAME WHEN (IF) YOU FIND A NEW CLUB.


Pocinje cistka tj total sale - Page 2 275copy


OWEN DICKHEAD !!!!!!!!!
Nazad na vrh Ići dole
https://newcastle-srbija.forumsr.com
Philips

Philips


Broj poruka : 385
Localisation : ST
Datum upisa : 04.08.2008

Pocinje cistka tj total sale - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pocinje cistka tj total sale   Pocinje cistka tj total sale - Page 2 EmptySre 24 Jun 2009 - 22:37

Baš će ti on to čitati...
Njega zanima Newcastle onoliko koliko i nas Turkmenistanska druga liga... Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Pocinje cistka tj total sale - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pocinje cistka tj total sale   Pocinje cistka tj total sale - Page 2 EmptySre 24 Jun 2009 - 23:59

Cini mi se da nikoga od njih NUFC ne zanima dalje od onog dela vezanog za platu i to je to. Da ih je zanimao ne bismo ispali. Svu su kurceve glave! Cast izuzecima!
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Pocinje cistka tj total sale - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Jose Enrique i Habib Beye napustaju Newcastle   Pocinje cistka tj total sale - Page 2 EmptySre 15 Jul 2009 - 12:24

A sve zbog toga sto se prodaja otegla kao gladna godina! Igraci su osteili haos koji vlada klubom, pa begaju kako ko gde stigne:

http://www.skysports.com/story/0,19528,11678_5434164,00.html

http://www.skysports.com/story/0,19528,11678_5432691,00.html
Nazad na vrh Ići dole
RAMMS+EIN

RAMMS+EIN


Broj poruka : 255
Godina : 35
Datum upisa : 23.11.2007

Pocinje cistka tj total sale - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pocinje cistka tj total sale   Pocinje cistka tj total sale - Page 2 EmptySre 15 Jul 2009 - 13:47

Odose nam bekovi No
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Pocinje cistka tj total sale - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pocinje cistka tj total sale   Pocinje cistka tj total sale - Page 2 EmptySre 15 Jul 2009 - 14:03

Ode sve u picku materinu!
Pazi ovo: "We want it to be resolved so we know where we are and where we're going because at this moment the football club is dying a slow painful death." - Steve Harper
Smrz'o sam se kada sam ovo procitao. Surova istina!
Ceo intervju: http://www.skysports.com/story/0,19528,11678_5427786,00.html
Nazad na vrh Ići dole
moody

moody


Broj poruka : 1450
Godina : 32
Localisation : Tuzla
Datum upisa : 06.12.2008

Pocinje cistka tj total sale - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pocinje cistka tj total sale   Pocinje cistka tj total sale - Page 2 EmptySre 15 Jul 2009 - 19:16

ma nek sve ide u kurac, sta je sa arapima silnim i ostalim azijcima. Kad vec imaju keša, cudi me da oni cjepidlace oko par miliona. Bit ce haos dok sve dok se ne rijesi problem vlasnika kluba.
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Pocinje cistka tj total sale - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pocinje cistka tj total sale   Pocinje cistka tj total sale - Page 2 EmptyČet 16 Jul 2009 - 12:48

Ma dok nas ovaj proda tj dok nas neko kupi otici ce ama bas sve sto valja. Bice problem ostati u Championshipu.
Stvarno se ne secam jadnije i neizvesnije situacije, a pamtim dosta losih stvari po ovaj klub! Stvarno ne znam kako cemo se iz ovoga izvuci... Ovaj Ashley je kao sidro, potapa nas a ne pusta!
Nazad na vrh Ići dole
m.c.t.

m.c.t.


Broj poruka : 2084
Localisation : Nova Pazova
Datum upisa : 07.07.2007

Pocinje cistka tj total sale - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pocinje cistka tj total sale   Pocinje cistka tj total sale - Page 2 EmptySub 18 Jul 2009 - 10:46

Uf kakve izjave, umire se tiho i bezvoljno. Jos mesec dana do pocetka prvenstva a jos se ne zna ko dolazi, ko odlazi, ko ce nam biti trener, vlasnik... Podseca me na neke domace klubove gde je korupcija pojela i popila sve zivo No

Sad citam neke vesti (nista pozitivno), ali sam se iznenadio kad sam video da Keith Gillespie jos igra??? I to u Madjarskoj??? (Ferencvaros - trained with them but contract deal wasn't reached)... Koliko on ima godina???
Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/srdjan23
Admin-Roby
Admin
Admin-Roby


Broj poruka : 4525
Godina : 32
Localisation : NOVI SAD
Datum upisa : 03.07.2007

Pocinje cistka tj total sale - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pocinje cistka tj total sale   Pocinje cistka tj total sale - Page 2 EmptySub 18 Jul 2009 - 11:44

pa znaci vise ne igra u Madjarskoj,cim pise trained with them but contract deal wasn't reached Razz

Dobar je Gilespie,ima oko 35 god,koliko se ja secam
Nazad na vrh Ići dole
https://newcastle-srbija.forumsr.com
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Pocinje cistka tj total sale - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pocinje cistka tj total sale   Pocinje cistka tj total sale - Page 2 EmptySub 18 Jul 2009 - 13:01

Tu je negde-vrsnjak sa Metuzalemom Very Happy
Keith Gillespie: 18.02.1975.
I nije toliko mator kad pogledas!
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Pocinje cistka tj total sale - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pocinje cistka tj total sale   Pocinje cistka tj total sale - Page 2 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Pocinje cistka tj total sale
Nazad na vrh 
Strana 2 od 2Idi na stranu : Prethodni  1, 2
 Similar topics
-
» Recite mi da se ovi iz Mozzarta (ne)sale?!?!

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Newcastle United Srbija :: English Premier League :: Igrači-
Skoči na: