Newcastle United Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Newcastle United Srbija

Forum za sve fanove Newcastle United-a sa Balkana
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Pocinje cistka tj total sale

Ići dole 
+6
moody
Savic
Philips
Admin-Roby
RIOT
Srki
10 posters
Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
AutorPoruka
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Pocinje cistka tj total sale Empty
PočaljiNaslov: Pocinje cistka tj total sale   Pocinje cistka tj total sale EmptyČet 4 Jun 2009 - 12:16

The agent of currently-sidelined Toon forward Obafemi Martins has claimed that a trio of Premier League clubs have made enquiries about his client in recent days.

Skysportsnews reported that Everton, Aston Villa and Arsenal had all expressed an interest in the 24 year-old Nigerian who is due for surgery on a groin problem.

PS: Renewed reports of interest from Sam Allardyce's Blackburn Rovers in signing United's Alan Smith also surfaced on Wednesday.

Predlazem da sve buduce vesti o igracima koji ce odlaziti guramo u ovaj topic. Da zaokruzimo tu temu


study
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Pocinje cistka tj total sale Empty
PočaljiNaslov: Atletico Madrid zeli Enriquea   Pocinje cistka tj total sale EmptyČet 4 Jun 2009 - 19:36

Mogli bismo da ostanemo bez solidnog, a jedinog, levog beka i to za manje od 5M.
Kao sto sam i nazvao ovaj topic-rasprodaja je u toku...

http://www.skysports.com/story/0,19528,11678_5363498,00.html
Nazad na vrh Ići dole
RIOT

RIOT


Broj poruka : 4428
Godina : 37
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 12.06.2008

Pocinje cistka tj total sale Empty
PočaljiNaslov: Re: Pocinje cistka tj total sale   Pocinje cistka tj total sale EmptySub 6 Jun 2009 - 14:23

Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Pocinje cistka tj total sale Empty
PočaljiNaslov: Re: Pocinje cistka tj total sale   Pocinje cistka tj total sale EmptySub 6 Jun 2009 - 14:36

Nije valjda tolika budala, pa Hull ispada koliko sledece sezone. A evo, i njega trazi Fat Sam!
Ako planiramo brz povratak, njega bi trebalo zadrzati. Nije on los igrac, ali nije igrao svoju poziciju. DA se pitam-zadrzao bih ga!
E, da Sunderland doveo Bruce-a koji je brze-bolje izjavio da mu nikada nije bio san da trenira Newcastle United. Haha-kao da smo mi njega pa sanjali.
Umislio covek da je Capello! Svinjar!
Nazad na vrh Ići dole
Admin-Roby
Admin
Admin-Roby


Broj poruka : 4525
Godina : 32
Localisation : NOVI SAD
Datum upisa : 03.07.2007

Pocinje cistka tj total sale Empty
PočaljiNaslov: Re: Pocinje cistka tj total sale   Pocinje cistka tj total sale EmptySub 6 Jun 2009 - 15:12

Nazad na vrh Ići dole
https://newcastle-srbija.forumsr.com
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Pocinje cistka tj total sale Empty
PočaljiNaslov: Re: Pocinje cistka tj total sale   Pocinje cistka tj total sale EmptySub 6 Jun 2009 - 15:48

Enriquea i Nolana ne bih voelo da vidim da odlaze.
Za Nolana mislim da nije posteno iskoriscen, nije igrao svoju najbolju poziciju.
Enrique je poceo da pokazuje da se privikava i stvarno je poceoda deluje solidno u odbrani. Osim toga nemamo levog beka. Opet ce nm doci neka rupa i opet ce da ode sve uqc qrasni.
Ne znam, mislim da njih dvojicu mozemo i moramo zadrzati. Za Owena, a pogotovo Bartona me ne tangira puno.
Nazad na vrh Ići dole
Philips

Philips


Broj poruka : 385
Localisation : ST
Datum upisa : 04.08.2008

Pocinje cistka tj total sale Empty
PočaljiNaslov: Re: Pocinje cistka tj total sale   Pocinje cistka tj total sale EmptySub 6 Jun 2009 - 17:38

@Roby
Bramble ne igra u Newcastleu odavno...hehe
Nazad na vrh Ići dole
Admin-Roby
Admin
Admin-Roby


Broj poruka : 4525
Godina : 32
Localisation : NOVI SAD
Datum upisa : 03.07.2007

Pocinje cistka tj total sale Empty
PočaljiNaslov: Re: Pocinje cistka tj total sale   Pocinje cistka tj total sale EmptySub 6 Jun 2009 - 21:22

znam...al morao sam njega da naglasim...posto Brus oce da dovede Bassonga,zajedno sa Bramblom....bila bi to 2 ex mags-a u srcu odbrane sunderlanda.
Nazad na vrh Ići dole
https://newcastle-srbija.forumsr.com
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Pocinje cistka tj total sale Empty
PočaljiNaslov: Re: Pocinje cistka tj total sale   Pocinje cistka tj total sale EmptySub 6 Jun 2009 - 22:31

Ma, nek idu svi ...
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
moody

moody


Broj poruka : 1450
Godina : 32
Localisation : Tuzla
Datum upisa : 06.12.2008

Pocinje cistka tj total sale Empty
PočaljiNaslov: Re: Pocinje cistka tj total sale   Pocinje cistka tj total sale EmptySub 6 Jun 2009 - 23:30

Savic ::
Ma, nek idu svi ...
Ma treba zadržat nešto i oko njih formirat ekipu, koju ce ciniti mladi igraci iz nasih juniora
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Pocinje cistka tj total sale Empty
PočaljiNaslov: Re: Pocinje cistka tj total sale   Pocinje cistka tj total sale EmptyNed 7 Jun 2009 - 13:21

Bassonga treba zadrzati, to svakako! Ali ne znam da li cemo i uspeti jer je momak stvarno skrenuo paznju na sebe i, za razliku od Stevena Taylora, on nije local boy i nema tu vezanost. Ali bas ce da ukenja stvar ako predje u S'land!
Nazad na vrh Ići dole
Dinko

Dinko


Broj poruka : 1661
Godina : 38
Localisation : Eksjö, Sverige
Datum upisa : 30.08.2007

Pocinje cistka tj total sale Empty
PočaljiNaslov: Re: Pocinje cistka tj total sale   Pocinje cistka tj total sale EmptyNed 7 Jun 2009 - 13:57

Ma nije momak kriv ako pređe u premierligaša. Sa nama se nikad ne zna, mozemo ostati godinama u drugoj ligi, a sad mu je prilika da se uvali u neki bolji klub, mislim da ima kvalitet da ostane u premier ligi i jos napreduje. Sunderland nije bas neki gigant ali u ovom trenutku je u premierligi, a to je jedino bitno-ostati na sceni najjače lige na svijetu.
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Pocinje cistka tj total sale Empty
PočaljiNaslov: Re: Pocinje cistka tj total sale   Pocinje cistka tj total sale EmptyNed 7 Jun 2009 - 14:18

Nisi me skapirao, Dinko-moze momcina da ode u mnoge klubove. Ali gde ces u S'land, najbesnjeg rivala i najomrazeniji klub od strane Newcastleovih navijaca IKADA!
Nek ide bilo gde drugde, samo ne u S'land!
Nazad na vrh Ići dole
Dinko

Dinko


Broj poruka : 1661
Godina : 38
Localisation : Eksjö, Sverige
Datum upisa : 30.08.2007

Pocinje cistka tj total sale Empty
PočaljiNaslov: Re: Pocinje cistka tj total sale   Pocinje cistka tj total sale EmptyNed 7 Jun 2009 - 15:31

Ma razumijem ja da to tako izgleda iz nase perspektive ali nije on rođen u Newcastleu, niti je tu bio godinama, recimo Given sigurno ne bi nikad otisao tamo ali momak je tu nekoliko mjeseci, mlad je i boli ga k... za nasim rivalitetom. Pa Figo je bio obožavan u Barceloni pa ode u Madrid. E to je svinja.
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Pocinje cistka tj total sale Empty
PočaljiNaslov: Re: Pocinje cistka tj total sale   Pocinje cistka tj total sale EmptyNed 7 Jun 2009 - 21:48

Sigurno moze da ode u neki jaci klub, pre svega. Zato mislim da bi nam uterao lep qc prelaskom bas u Slnd!
Ali, u pravu si kad kazes da nije local boy, ali mogao je da skapira ko je ko! Toliko glup nije Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Pocinje cistka tj total sale Empty
PočaljiNaslov: Re: Pocinje cistka tj total sale   Pocinje cistka tj total sale EmptyNed 7 Jun 2009 - 21:59

@ Dinko

Pa, Given je i branio u sunderland-u. Doduše, bio je tamo na pozajmici dok je bio u Blackburn-u. Very Happy Very Happy Very Happy

Branio je za njih na 17. utakmica(doduše, tada su bili u drugoj ligi) i na 16. mečeva nije gol primio. Bio je vrlo popularan tamo , iako je bio veoma mlad.

Pocinje cistka tj total sale 440px-Shay_Given
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
Dinko

Dinko


Broj poruka : 1661
Godina : 38
Localisation : Eksjö, Sverige
Datum upisa : 30.08.2007

Pocinje cistka tj total sale Empty
PočaljiNaslov: Re: Pocinje cistka tj total sale   Pocinje cistka tj total sale EmptyNed 7 Jun 2009 - 23:46

Pa o tome i govorim. Ne vidim da je taj dio njegove karijere ikome predstavljao problem u Newcaslteu. Ja ga i dalje smatram najvecom facom koja je bila u klubu u zasnje vrijeme, a koji je mogao ici u bolje klubove da je htio. A to sto je malo vremena proveo u Sunderlandu je nebitno. Isto tako i da basong ode tamo i ostane 5-10 godina i postane legenda, mislim da ne bi trebalo ni njima , ni nasima da predstavlja ikakav problem. Covjek je na pocetku obecavajuce karijere. Ma koliko mi voljeli nas klub ne mozemo ocekivati od ljudi koji su tu vrlo kratko da imaju neki osjecaj pripadnosti koji bi im bio preci od zelje da igraju u prvoj ligi. Ipak sami smo krivi sto smo sada DRUGOLIGAŠ i mnoge stvari se mijenjaju.
Nazad na vrh Ići dole
Dinko

Dinko


Broj poruka : 1661
Godina : 38
Localisation : Eksjö, Sverige
Datum upisa : 30.08.2007

Pocinje cistka tj total sale Empty
PočaljiNaslov: Re: Pocinje cistka tj total sale   Pocinje cistka tj total sale EmptyNed 7 Jun 2009 - 23:46

Da me se pogresno ne protumaci-ne volim sunderland nikako i da se o meni radi ne bih tamo presao ni da igraju ligu prvaka Smile
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Pocinje cistka tj total sale Empty
PočaljiNaslov: Re: Pocinje cistka tj total sale   Pocinje cistka tj total sale EmptyUto 9 Jun 2009 - 14:08

Martin O'Neill je odbacio izjave da je Villa ponudila dvogodisnji ugovor za Michela Owena.
Gde ce Mickey dalje, i da li ce uopste negde ici, ostaje da se vidi. Ne mogu da kazem da mi negde nije i drago sto ne moze da se uvalja, jer je i on, kao i svi drugi kriv za poziciju u kojoj jesmo. Kako je klubu-tako je i tebi, jebi se druze!


Poslednji izmenio Srki dana Uto 9 Jun 2009 - 22:01, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
Admin-Roby
Admin
Admin-Roby


Broj poruka : 4525
Godina : 32
Localisation : NOVI SAD
Datum upisa : 03.07.2007

Pocinje cistka tj total sale Empty
PočaljiNaslov: Re: Pocinje cistka tj total sale   Pocinje cistka tj total sale EmptyUto 9 Jun 2009 - 15:20

hahaha...mogu da se kladim da ce potpisati za Birmingham ili Ipswich,mozda Swansea...itd...
Nazad na vrh Ići dole
https://newcastle-srbija.forumsr.com
Philips

Philips


Broj poruka : 385
Localisation : ST
Datum upisa : 04.08.2008

Pocinje cistka tj total sale Empty
PočaljiNaslov: Re: Pocinje cistka tj total sale   Pocinje cistka tj total sale EmptyUto 9 Jun 2009 - 18:29

Evo svih mogučih transfera:

Jonas- Man City
Owen- Everton, Liverpool, Roma
Bassong- meckems
Collocini- Fiorentina
Enrique- Atletico Madrid
Barton- Portsmouth
Nolan- Hull, Bolton, Blackburn
Alan Smith- Blackburn, Stoke, meckems

Nije loše za sada, samo da se možemo ikako riješiti Xisca i tih krvopija...
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Pocinje cistka tj total sale Empty
PočaljiNaslov: Re: Pocinje cistka tj total sale   Pocinje cistka tj total sale EmptyUto 9 Jun 2009 - 22:04

Pa nece oni uopste lose proci.
Owen u L'poolu.. Sumnjam. Veoma tesko. Roma? Jos teze.
Za Nolana mi je realno-B'burn mi je 1. favorit, kao i za Jonasa i City.
Ovo ostalo nemam pojma. Kako ce Colo u Fiorentinu sa ovakvom igrom, to mi tek nije jasno.
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Pocinje cistka tj total sale Empty
PočaljiNaslov: Re: Pocinje cistka tj total sale   Pocinje cistka tj total sale EmptyČet 11 Jun 2009 - 13:14

Danas stoji vest na skysportsu prema kojoj Sebastien Bassong, stoper Njukasla, zeli da napusti klub kako bi se sto pre vratio PL fudbalu.
Navodno su zaintresovani Tottenham i Arsenal. Nije ni cudo-covek je pokazao da ima potencijala i stofa za PL!
Lagano nas napustaju najbolji. Pri tome je ta izjava-da zeli da napusti klub-licno njegova, to je izjavio L'equipe-u! Nece dakle da se bakce sa nama!
Nazad na vrh Ići dole
RIOT

RIOT


Broj poruka : 4428
Godina : 37
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 12.06.2008

Pocinje cistka tj total sale Empty
PočaljiNaslov: Re: Pocinje cistka tj total sale   Pocinje cistka tj total sale EmptySub 13 Jun 2009 - 9:46

The Sun kaže da su Blackburn i Wolverhampton zainteresovani za Nickyja Butta i da su spremili 1.5 milion za njegovo dovođenje.
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Pocinje cistka tj total sale Empty
PočaljiNaslov: Re: Pocinje cistka tj total sale   Pocinje cistka tj total sale EmptySub 13 Jun 2009 - 14:02

Neka mu je sa srecom. A i njima s' njim!
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Pocinje cistka tj total sale Empty
PočaljiNaslov: Re: Pocinje cistka tj total sale   Pocinje cistka tj total sale Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Pocinje cistka tj total sale
Nazad na vrh 
Strana 1 od 2Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
 Similar topics
-
» Recite mi da se ovi iz Mozzarta (ne)sale?!?!

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Newcastle United Srbija :: English Premier League :: Igrači-
Skoči na: