Newcastle United Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Newcastle United Srbija

Forum za sve fanove Newcastle United-a sa Balkana
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Širer: "Najvažniji meč u karijeri"

Ići dole 
+9
m.c.t.
Philips
NUFC96
RIOT
Serbian lassy
tinno
RAMMS+EIN
Srki
Admin-Roby
13 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeći
AutorPoruka
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Širer: "Najvažniji meč u karijeri" - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Širer: "Najvažniji meč u karijeri"   Širer: "Najvažniji meč u karijeri" - Page 3 EmptyUto 28 Apr 2009 - 22:58

Pa to i kazem. Onda nek' se raspadnu kao Cehsolovacka!
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Širer: "Najvažniji meč u karijeri" - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Širer: "Najvažniji meč u karijeri"   Širer: "Najvažniji meč u karijeri" - Page 3 EmptyUto 28 Apr 2009 - 23:06

Vidi Čehoslovačka se raspala na Češku i Slovačku, a mi ćemo se raspasti kao SFRJ na Srbiju(Kosovo ?!?), Crnu Goru, Makedoniju, Bosnu i Hercegovinu(sa Republikom Srpskom i sa izlazom na more), Hrvatsku, Sloveniju(sa izlazom na Jadransko more(koparski zaliv))...e tako !!!!
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Širer: "Najvažniji meč u karijeri" - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Širer: "Najvažniji meč u karijeri"   Širer: "Najvažniji meč u karijeri" - Page 3 EmptySre 29 Apr 2009 - 1:21

Mi cemo se raspasti na nista! Ostace samo upsomena. Igracemo po nekim mocvarama sa sabanskim klubovima, a bili smo VELIKI... Jga, tako nam je! |Sta mi, Vlado druze moj, da radimo?!?
Nazad na vrh Ići dole
moody

moody


Broj poruka : 1450
Godina : 32
Localisation : Tuzla
Datum upisa : 06.12.2008

Širer: "Najvažniji meč u karijeri" - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Širer: "Najvažniji meč u karijeri"   Širer: "Najvažniji meč u karijeri" - Page 3 EmptySre 29 Apr 2009 - 9:24

Ljudi šta god da se desi nemoj da bi neko ispo pizda i reko eto sad navijam npr za MAN UTD ili da prestane sa posjetama blogu, jel jasno.
Njuka u srcu i u drugoj ligi. Šta god da se desi St james park ce biti pun, i vratit cemo se sa stilom.
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Širer: "Najvažniji meč u karijeri" - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Širer: "Najvažniji meč u karijeri"   Širer: "Najvažniji meč u karijeri" - Page 3 EmptySre 29 Apr 2009 - 13:20

@ Moody

Vidi brate, neko promeni ime, neko veru, neko menja devojke, neko menja i žene ali ja zaista ne mogu da zamislim sebe da navijam za neki drugi klub osim za NEWCASTLE UNITED !!!!!

Ma gde on bio.........

'Cause this is a mighty town,
Built upon solid ground
And everything they've tried so hard to kill,
We will rebuild !!!

*Jimmy Nail - Big River
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
Serbian lassy

Serbian lassy


Broj poruka : 473
Localisation : Newcastle upon Tyne
Datum upisa : 18.04.2009

Širer: "Najvažniji meč u karijeri" - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Širer: "Najvažniji meč u karijeri"   Širer: "Najvažniji meč u karijeri" - Page 3 EmptySre 29 Apr 2009 - 13:53

Svih 3000 ulaznica koliko je namenjeno Njukaslovim navijacima za utakmicu protiv Vile 24. maja je rasprodato. Neki vole samo jednom i ostaju toj ljubavi verni do smrti.
Nazad na vrh Ići dole
Admin-Roby
Admin
Admin-Roby


Broj poruka : 4525
Godina : 32
Localisation : NOVI SAD
Datum upisa : 03.07.2007

Širer: "Najvažniji meč u karijeri" - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Širer: "Najvažniji meč u karijeri"   Širer: "Najvažniji meč u karijeri" - Page 3 EmptySre 29 Apr 2009 - 15:44

da se ovaj klub raspadne kao nesretni Wimbledon,i dalje cu navijati za njega! Kao i Savic,nemogu sebe zamisliti da navijam za drugi klub.
Nazad na vrh Ići dole
https://newcastle-srbija.forumsr.com
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Širer: "Najvažniji meč u karijeri" - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Širer: "Najvažniji meč u karijeri"   Širer: "Najvažniji meč u karijeri" - Page 3 EmptySre 29 Apr 2009 - 20:04

@Moody
Sta je s tobom druze-kakav Man Utd, kakav prestanak posete blogu itd. Pa ja sam ovde postao domaca zivotinja Very Happy

Uz Newcastle Utd i da umre!
Nazad na vrh Ići dole
moody

moody


Broj poruka : 1450
Godina : 32
Localisation : Tuzla
Datum upisa : 06.12.2008

Širer: "Najvažniji meč u karijeri" - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Širer: "Najvažniji meč u karijeri"   Širer: "Najvažniji meč u karijeri" - Page 3 EmptySre 29 Apr 2009 - 23:22

To sam želeo da cujem, hvala vam SVRAKE
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Širer: "Najvažniji meč u karijeri" - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Širer: "Najvažniji meč u karijeri"   Širer: "Najvažniji meč u karijeri" - Page 3 EmptyČet 30 Apr 2009 - 0:24

Pa za Man Utd ne bih navijao nikada, neopisivo ne podnosim te "velike" ekipe. Uh, kako mi de na qc kada mi to neko kaze-velika ekipa, ima 15 trofeja, a od toga su poslednji uzeli malo posle Njukasla.
Pre bih navijao za Wolves-e(njih ovako simpatisem), ali pre bih navijao za Doncaster, Scuntope, ili tako neke "minijature" nego za Man Utd.
Klub je veliki onoliko koliko ga volis, a ne zbog trofeja koje je nekada pokupio!
Tako da je, sto se mene tice, Njukasl najveci klub na svetu!
Nazad na vrh Ići dole
Admin-Roby
Admin
Admin-Roby


Broj poruka : 4525
Godina : 32
Localisation : NOVI SAD
Datum upisa : 03.07.2007

Širer: "Najvažniji meč u karijeri" - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Širer: "Najvažniji meč u karijeri"   Širer: "Najvažniji meč u karijeri" - Page 3 EmptyČet 30 Apr 2009 - 13:47

e srki,Wolvesi u premier ligi Smile Smile Smile
Nazad na vrh Ići dole
https://newcastle-srbija.forumsr.com
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Širer: "Najvažniji meč u karijeri" - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Širer: "Najvažniji meč u karijeri"   Širer: "Najvažniji meč u karijeri" - Page 3 EmptyČet 30 Apr 2009 - 15:11

Znam brate, drago mi je zbog toga! Dobra je to ekipica, bas! A stadion im je kao bombona. Bas lepo je lepo iskustvo poseta tom stadiou tj kako smo se ufurali buraz i ja na isti! A valjda ce Njuka ostati u PL, pa da ipak navijam za Njuku, a Vukove da simpatisem Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
tinno

tinno


Broj poruka : 262
Godina : 45
Localisation : Zagreb
Datum upisa : 29.03.2008

Širer: "Najvažniji meč u karijeri" - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Širer: "Najvažniji meč u karijeri"   Širer: "Najvažniji meč u karijeri" - Page 3 EmptyČet 30 Apr 2009 - 19:29

Sta je vama ljudi, nismo mi izabrali NUFC pa da ga sad mozemo mjenjati. NUFC je izabrao nas, i to je zauvijek! Smile

Širer: "Najvažniji meč u karijeri" - Page 3 Toon4gm Širer: "Najvažniji meč u karijeri" - Page 3 Nufc Širer: "Najvažniji meč u karijeri" - Page 3 Toon4gm Širer: "Najvažniji meč u karijeri" - Page 3 NufcŠirer: "Najvažniji meč u karijeri" - Page 3 Toon4gm
Nazad na vrh Ići dole
m.c.t.

m.c.t.


Broj poruka : 2084
Localisation : Nova Pazova
Datum upisa : 07.07.2007

Širer: "Najvažniji meč u karijeri" - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Širer: "Najvažniji meč u karijeri"   Širer: "Najvažniji meč u karijeri" - Page 3 EmptyČet 30 Apr 2009 - 20:00

Video sam danas mrtvu svraku Sad Nadam se da to nije neki los znak...
Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/srdjan23
Philips

Philips


Broj poruka : 385
Localisation : ST
Datum upisa : 04.08.2008

Širer: "Najvažniji meč u karijeri" - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Širer: "Najvažniji meč u karijeri"   Širer: "Najvažniji meč u karijeri" - Page 3 EmptyČet 30 Apr 2009 - 22:34

m.c.t. ::
Video sam danas mrtvu svraku Sad Nadam se da to nije neki los znak...

Kad smo več kod toga, kod nas (U Splitu i okolici) se kaže kada svraka preleti nečiju kuću da će netko iz te kuća u kratkom vremenu umrijeti...
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Širer: "Najvažniji meč u karijeri" - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Širer: "Najvažniji meč u karijeri"   Širer: "Najvažniji meč u karijeri" - Page 3 EmptyČet 30 Apr 2009 - 22:38

Daj, pustite te zabedacene price!
Mislimo pozitivno!
Nazad na vrh Ići dole
RAMMS+EIN

RAMMS+EIN


Broj poruka : 255
Godina : 35
Datum upisa : 23.11.2007

Širer: "Najvažniji meč u karijeri" - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Širer: "Najvažniji meč u karijeri"   Širer: "Najvažniji meč u karijeri" - Page 3 EmptyPet 1 Maj 2009 - 1:18

Philips ::
m.c.t. ::
Video sam danas mrtvu svraku Sad Nadam se da to nije neki los znak...

Kad smo več kod toga, kod nas (U Splitu i okolici) se kaže kada svraka preleti nečiju kuću da će netko iz te kuća u kratkom vremenu umrijeti...


a jeeeeeesteeeee sad 1000 lol!
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Širer: "Najvažniji meč u karijeri" - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Širer: "Najvažniji meč u karijeri"   Širer: "Najvažniji meč u karijeri" - Page 3 EmptyPet 1 Maj 2009 - 13:40

Divne vesti pred L'pool:
Enrique i S. Taylor-2 ključna odbrambena igrača neće biti na rsapolaganju!
Au, napuniće nas kao ćurku za Božić! Sada nam jedino ostaje da igramo na gol više tj da se jurcamo sa njima po celom terenu-a i tu smo jaki do mojega, na odbranu iovako ne smemo da se oslonimo, a tek na ovako krnjavu ne smemo ni da pomislimo da će oni nesto uraditi. Mad
Nazad na vrh Ići dole
biljalfc

biljalfc


Broj poruka : 7
Datum upisa : 16.04.2009

Širer: "Najvažniji meč u karijeri" - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Širer: "Najvažniji meč u karijeri"   Širer: "Najvažniji meč u karijeri" - Page 3 EmptyPet 1 Maj 2009 - 22:44

Srki ::
[font=Verdana]Divne vesti pred L'pool:
Enrique i S. Taylor-2 ključna odbrambena igrača neće biti na rsapolaganju!
Au, napuniće nas kao ćurku za Božić! Sada nam jedino ostaje da igramo na gol više tj da se jurcamo sa njima po celom terenu-a i tu smo jaki do mojega,na odbranu iovako ne smemo da se oslonimo, a tek na ovako krnjavu ne smemo ni da pomislimo da će oni nesto uraditi.
Mad


hhehehe... sta da ti kazem i kod nas nesto u zadnje vreme skripi odbrana tako da...... Very Happy

piskaramo se posle tekme, nadam se rezultatu slicnom od proslog puta geek Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

p.s. bas sam grozna ali hebi ga, vi se borite za opstanak mi za ostanak u ratu sa scumima..... sta bude bice......

neko od gore to vidi sve...... cheers cheers cheers
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Širer: "Najvažniji meč u karijeri" - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Širer: "Najvažniji meč u karijeri"   Širer: "Najvažniji meč u karijeri" - Page 3 EmptyPet 1 Maj 2009 - 23:01

'ajde onda da se dogovorimo da bude remi, 1-1...ne valja ni nama(nama bod kao vrata, opstanka vredan) ni vama !!!

@ Bilja

Odličan avatar...

Zaista, vreme je da se kaže prava istina o smrti devedesetšest osoba na Hillsborough-u i da se svima javno kaže da se to desilo zbog policijskih grešaka!!!

Širer: "Najvažniji meč u karijeri" - Page 3 48208
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Širer: "Najvažniji meč u karijeri" - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Širer: "Najvažniji meč u karijeri"   Širer: "Najvažniji meč u karijeri" - Page 3 EmptySub 2 Maj 2009 - 1:17

Muka je sto ce Man ponovo biti sampion, a mi cemo da fasujemo 2. ligu! pig
Nazad na vrh Ići dole
RIOT

RIOT


Broj poruka : 4428
Godina : 37
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 12.06.2008

Širer: "Najvažniji meč u karijeri" - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Širer: "Najvažniji meč u karijeri"   Širer: "Najvažniji meč u karijeri" - Page 3 EmptySub 2 Maj 2009 - 22:40

Širer: "Najvažniji meč u karijeri" - Page 3 Justice

Zaista, puno toga se desava oko cele price oko Hillsborough-a da se mi kao navijaci NUFC-a ne bismo solidarisali.
Serbian lassy, posto se jedina tamo, ne kupuj Sun. Smile
Nazad na vrh Ići dole
biljalfc

biljalfc


Broj poruka : 7
Datum upisa : 16.04.2009

Širer: "Najvažniji meč u karijeri" - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Širer: "Najvažniji meč u karijeri"   Širer: "Najvažniji meč u karijeri" - Page 3 EmptyNed 3 Maj 2009 - 1:47

Savic ::
'ajde onda da se dogovorimo da bude remi, 1-1...ne valja ni nama(nama bod kao vrata, opstanka vredan) ni vama !!!

@ Bilja

Odličan avatar...

Zaista, vreme je da se kaže prava istina o smrti devedesetšest osoba na Hillsborough-u i da se svima javno kaže da se to desilo zbog policijskih grešaka!!!

Širer: "Najvažniji meč u karijeri" - Page 3 48208
.

hvala Savicu..

da vreme je... prodje 20. godina i niko nista.... ali sad polako istina pocinje da izlazi na videlo...... JFT96 YNWA
Nazad na vrh Ići dole
Serbian lassy

Serbian lassy


Broj poruka : 473
Localisation : Newcastle upon Tyne
Datum upisa : 18.04.2009

Širer: "Najvažniji meč u karijeri" - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Širer: "Najvažniji meč u karijeri"   Širer: "Najvažniji meč u karijeri" - Page 3 EmptyNed 3 Maj 2009 - 10:17

Prijatelji moji, vreme je da otvorite oci i skontate da price sa zapada nisu ni slatke ni istinite ni demokratske. Jedina razlika izmedju onoga sto smrdi na nasem Balkanu i onoga sto smrdi na zapadu je u tome sto je sistem kontrole smrada ovde uzasno jak i sav smrad se zapakuje u nepropustive kutije i zavije u sareni (novinarski) papir. A ljudi ovde, za razliku od nas dole, u 90% slucajeva samo citaju novine ali ne citaju ono sto je izmedju redova. Znam da kada pokusa covek da nasim ljudima dole objasni takve stvari dobije etiketu nacionaliste, radikala ili u najboljem slucaju etiketu zapadomrsca i mentalnog bolesnika. Nije Hilzbro jedino sto je ostalo da smrdi svih ovih godina. Mnogo je toga sto polako pocinje da se otvara i ova velika gradjevina pocinje da se rusi. Mozda ste culi da su nestali diskovi sa podacima polovine gradjana Britanije (i moje porodice izmedju ostalog). Neko u svojim rukama ima sve - nasa imena, datume rodjenja, brojeve racuna, adrese, podatke o deci...Vlada stoji tu gde jeste i ne mrda se. Nestalo pa sta. Pre neki dan su tri pomagaca terorista koji su napravili pokolj u Londonu pre par godina oslobodjeni zbog "nedostatka dokaza". Preziveli i porodice onih koji nisu pokusavaju da nesto ucine ali se ne cuju, tacnije, njihov glas ne dolazi do javnosti. Zasto? U Italiji vojnici koji su boravili na Kosovu umiru od raka jer su se napumpali radijacijom ali se o tome ne pise u italijanskim novinama i ne govori na televiziji... Biljo, ja ovdasnje novine citam sa velikim zanimanjem jer me interesuje nacin na koji se manipulise ljudima. Nadam se samo da ce ljudi iz Hilzbra da izdrze jer su i oni poceli da se osipaju i preduzimaju privatne parnice jer su videli da ih blokiraju u opravdanom pokusaju da krivci za smrt budu kaznjeni. U novinama se od nekih totalno glupih i nebitnih stvari prave velike senzacije (to vidite i u nasim novinama sada kada su ih stranci kupili) ali se one vazne, zivotne price ne pojavljuju.
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Širer: "Najvažniji meč u karijeri" - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Širer: "Najvažniji meč u karijeri"   Širer: "Najvažniji meč u karijeri" - Page 3 EmptyNed 3 Maj 2009 - 12:34

Ih, puno me bas zabole za Italijanske vojnike-sad im se vraca ono sto su bacali. Ljudi ovde bre pomrese od leukemije i kojekakvih rakcina!
Pizda im materina kretenska-jebao ih NATO u dupeta suljevita!
Izvinjavam se za vulgaran post, ali me iznerviralo Mad
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Širer: "Najvažniji meč u karijeri" - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Širer: "Najvažniji meč u karijeri"   Širer: "Najvažniji meč u karijeri" - Page 3 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Širer: "Najvažniji meč u karijeri"
Nazad na vrh 
Strana 3 od 4Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeći
 Similar topics
-
» MIKE ASHLEY: "NOVA CENA JE 80 MILIONA FUNTI"
» Newcastle "United" 0-3 Liverpool....sramota,uzas i

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Newcastle United Srbija :: English Premier League :: Utakmice-
Skoči na: