Newcastle United Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Newcastle United Srbija

Forum za sve fanove Newcastle United-a sa Balkana
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Širer: "Najvažniji meč u karijeri"

Ići dole 
+9
m.c.t.
Philips
NUFC96
RIOT
Serbian lassy
tinno
RAMMS+EIN
Srki
Admin-Roby
13 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4
AutorPoruka
moody

moody


Broj poruka : 1450
Godina : 32
Localisation : Tuzla
Datum upisa : 06.12.2008

Širer: "Najvažniji meč u karijeri" - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Širer: "Najvažniji meč u karijeri"   Širer: "Najvažniji meč u karijeri" - Page 4 EmptyNed 3 Maj 2009 - 13:24

ljudi vidio sam vase postove o uticaju medija i novina na svijet.


Bas sam juce gledao serijal "the arrivals", serijal je bas o tome, zanimljivo je za pogledati, kako se upravlja nasim umovima, kroz novine, TV, filmove, crtane i ostalo.
Serijal ima preko 50 epizoda od po 10 minuta. Serijal promovira islam, ali zanemarite to i pogledajte bez predrasuda, ima na youtube-u, ili još negdje da se skine.
Nazad na vrh Ići dole
Serbian lassy

Serbian lassy


Broj poruka : 473
Localisation : Newcastle upon Tyne
Datum upisa : 18.04.2009

Širer: "Najvažniji meč u karijeri" - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Širer: "Najvažniji meč u karijeri"   Širer: "Najvažniji meč u karijeri" - Page 4 EmptyNed 3 Maj 2009 - 13:41

Srki, nije stvar o NJIMA i NAMA. Tema je - blokada medija za racun onih na vlasti, a na stetu sirotinje raje. Nemoj se ti meni nerviras Wink
Nazad na vrh Ići dole
tinno

tinno


Broj poruka : 262
Godina : 45
Localisation : Zagreb
Datum upisa : 29.03.2008

Širer: "Najvažniji meč u karijeri" - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Širer: "Najvažniji meč u karijeri"   Širer: "Najvažniji meč u karijeri" - Page 4 EmptyNed 3 Maj 2009 - 13:47

Ma mozete pogledati i Zeitgeist, i sve filmove od Michaela Moore-a, al sasvim je dovoljno pogledati danasnja izdanja svih vecih novina na balkanu i bit ce vam sve jasno. Mediji su kontrolirani od male grupice mocnih i bogatih ljudi i tako ce i biti bar jos neko vrijeme. Oni su njihov kanal za prijenos filtriranih i fabrikovanih prica i sve to u svrhu jos veceg profita. Na kraju, sve je to rezultat trenutne trzisne pobjede kapitalizma, t.j. neo-liberalizma i trebat ce dosta godina i dosta pametnih i mladih ljudi koji ce imati muda da bi to promjenili. I saznat ce se istina o Hillsborough, to nema sumnje, ali saznat ce se, isto kao sto se saznala istina i o Kennedy-ju, i o Marthinu Lutheru King-u, i o Vietnamu, i o II svjetskom ratu, i o 9.11, i o Iraku, i o Srbiji i Kosovu.....prekasno i pretiho, jer ce do tada vec biti nebitna ljudima jer ce novine biti pune novih celebrity-ja, pobjednika reality show-ova ili samoubojica koji su pobili 50 ljudi u skoli ili supermarketu. A ljudi ce biti presiromasni, prezaduzeni ili preumorni od dana na poslu da bi ih uopce prava istina zanimala.

No to je vec druga tema, mi imamo svoju brigu a to je da zadrzimo nas NUFC u premiershipu.
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Širer: "Najvažniji meč u karijeri" - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Širer: "Najvažniji meč u karijeri"   Širer: "Najvažniji meč u karijeri" - Page 4 EmptyNed 3 Maj 2009 - 19:59

@Serbian Lassy
Kontam sta si htela da kazes, nego sam poludeo kada sam se setio kakvo su sve djubre istresli po nama-zatrovase nas kao bubasvabe!
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Širer: "Najvažniji meč u karijeri" - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Širer: "Najvažniji meč u karijeri"   Širer: "Najvažniji meč u karijeri" - Page 4 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Širer: "Najvažniji meč u karijeri"
Nazad na vrh 
Strana 4 od 4Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4
 Similar topics
-
» Newcastle "United" 0-3 Liverpool....sramota,uzas i
» MIKE ASHLEY: "NOVA CENA JE 80 MILIONA FUNTI"
» Oven: "Nisam odbio novi ugovor!"

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Newcastle United Srbija :: English Premier League :: Utakmice-
Skoči na: