Newcastle United Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Newcastle United Srbija

Forum za sve fanove Newcastle United-a sa Balkana
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Chopra se vratio u Cardiff

Ići dole 
4 posters
AutorPoruka
Admin-Roby
Admin
Admin-Roby


Broj poruka : 4525
Godina : 33
Localisation : NOVI SAD
Datum upisa : 03.07.2007

Chopra se vratio u Cardiff Empty
PočaljiNaslov: Chopra se vratio u Cardiff   Chopra se vratio u Cardiff EmptyČet 6 Nov 2008 - 14:32

Chopra se vratio u Cardiff 89b3cb1159513b94b81fdccba2650554


Bivsi igrac Newcastle United-a,Michael Chopra,vratio se u Cardiff na dvomesecnu pozajmicu. Da podsetim,Michael Chopra je presao u Cardiff za 500 000 funti,odigrao je 42 utakmica i postigao je 24 gola za Cardiff u jednoj sezoni.

U sezoni 2007-2008,Chopra prelazi u Sunderland za neverovatnih 5 miliona funti !!! (Sunderland-retardi).Svi su se smejali tom transferu,posto svi znamo da je Chopra tipicni Championship igrac...

Odigrao je 33 utakmica za Sunderland i postigao je 6 pogotka u debitantskoj sezoni za Sunderland.U ovoj sezoni,postigao je dva pogodka (oba protiv Middlesbrougha) ali nije mogao da izbori mesto pored Diufa,Jonesa i Cissea.


Chopra je muvao Srkijevu drugaricu kad je Newcastle gostovao Partizanu u Beogradu

Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
https://newcastle-srbija.forumsr.com
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Chopra se vratio u Cardiff Empty
PočaljiNaslov: Re: Chopra se vratio u Cardiff   Chopra se vratio u Cardiff EmptyČet 6 Nov 2008 - 17:17

Jeste, to je istina! A ja sam uspeo da se slikam sa njim, izdajnikom:))
Chopra je smesan lik skroz. Prdavac klasicni.
Nazad na vrh Ići dole
Sinner

Sinner


Broj poruka : 117
Godina : 36
Localisation : inside four walls - Virovitica
Datum upisa : 15.08.2008

Chopra se vratio u Cardiff Empty
PočaljiNaslov: Re: Chopra se vratio u Cardiff   Chopra se vratio u Cardiff EmptyPet 7 Nov 2008 - 15:54

Ček, stvarno ti je mrdao frendicu!? Laughing
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Chopra se vratio u Cardiff Empty
PočaljiNaslov: Re: Chopra se vratio u Cardiff   Chopra se vratio u Cardiff EmptyPet 7 Nov 2008 - 17:45

Pa sad, sta je dalje bilo, to ne znam ni ja! Ona ga je, kao, odjavila i isprozivala. Sad, to je verzija za mene, a stase stvarno zbilo...Smile)
Prica ide tako sto je moja ortakinja tada radila kao "recepcionerka" u fitnes centru Hyatta, a ovi su silazili dole na masaze, saune... I svi su dosli u grupi, koja je meni pobegla za 2min-toliko sam okasnio da ih sve pohvatam i da se slikamo(naravno ne u sauni, nego na recepciji:). Jedino je Chopra dosao odvojeno, valjda sa namerom da ih gadja. Mali selja. Imao je onu foru "dodji do moje sobe da ti dam dres..."!
Jebga, nije se zrtvovala za mene lol!
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Chopra se vratio u Cardiff Empty
PočaljiNaslov: Re: Chopra se vratio u Cardiff   Chopra se vratio u Cardiff EmptyPet 7 Nov 2008 - 17:55

Pa ako ti friendica ima dres sa prezimenom CHOPRA i brojem 28, znaš da je bila kod njega u sobi!!!
Chopra se vratio u Cardiff 0000Dub~Chopra
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
Sponsored content





Chopra se vratio u Cardiff Empty
PočaljiNaslov: Re: Chopra se vratio u Cardiff   Chopra se vratio u Cardiff Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Chopra se vratio u Cardiff
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Joe Kinnear se vratio !
» Wayne Rouledge se vratio u QPR?
» Cardiff - Newcastle
» Newcastle - Cardiff
» Cardiff v Newcastle

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Newcastle United Srbija :: English Premier League :: Transferi i špekulacije-
Skoči na: