Newcastle United Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Newcastle United Srbija

Forum za sve fanove Newcastle United-a sa Balkana
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Wayne Rouledge se vratio u QPR?

Ići dole 
+6
Savic
Alan Smith17
RIOT
moody
Toon4life
Admin-Roby
10 posters
Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
AutorPoruka
Admin-Roby
Admin
Admin-Roby


Broj poruka : 4525
Godina : 32
Localisation : NOVI SAD
Datum upisa : 03.07.2007

Wayne Rouledge se vratio u QPR? Empty
PočaljiNaslov: Wayne Rouledge se vratio u QPR?   Wayne Rouledge se vratio u QPR? EmptyUto 18 Jan 2011 - 15:31

Newcastle United poslao je nazad Wayne Routledge-a u QPR,ali na pozajmicu.(Eurosport objavio).

Ne znam dali je to tacno,ali kazu da se vratio u QPR.
Nazad na vrh Ići dole
https://newcastle-srbija.forumsr.com
Toon4life

Toon4life


Broj poruka : 171
Localisation : Zagreb
Datum upisa : 13.07.2010

Wayne Rouledge se vratio u QPR? Empty
PočaljiNaslov: Re: Wayne Rouledge se vratio u QPR?   Wayne Rouledge se vratio u QPR? EmptySre 19 Jan 2011 - 8:14

Tko li će nam sada igrati na desnom krilu, osim Bartona?!
Nazad na vrh Ići dole
moody

moody


Broj poruka : 1450
Godina : 32
Localisation : Tuzla
Datum upisa : 06.12.2008

Wayne Rouledge se vratio u QPR? Empty
PočaljiNaslov: Re: Wayne Rouledge se vratio u QPR?   Wayne Rouledge se vratio u QPR? EmptySre 19 Jan 2011 - 8:40

Ranger poslije 60. minute.
Nazad na vrh Ići dole
RIOT

RIOT


Broj poruka : 4428
Godina : 37
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 12.06.2008

Wayne Rouledge se vratio u QPR? Empty
PočaljiNaslov: Re: Wayne Rouledge se vratio u QPR?   Wayne Rouledge se vratio u QPR? EmptySre 19 Jan 2011 - 9:53

Ovo još uvek nigde nije potvrđeno.
Što se mene tiče, daleko mu lepa kuća, beskoristan je u potpunosti. Ako odlazak Routledge-a znači da ipak dovodimo novo desno krilo, sjajna vest.
Nazad na vrh Ići dole
Alan Smith17

Alan Smith17


Broj poruka : 1672
Localisation : SOuth croatia
Datum upisa : 03.06.2009

Wayne Rouledge se vratio u QPR? Empty
PočaljiNaslov: Re: Wayne Rouledge se vratio u QPR?   Wayne Rouledge se vratio u QPR? EmptySre 19 Jan 2011 - 11:33

samo nebi volio da dode taarabt u suprotnom smjeru...igrac upitne kvalitete, otpadak u tottenhamu plus jako sebican....

dajte nam iznadprosjecno desno krilo (SWP ili Sessegnon)

EDIT


Agent od SWP-a potvrdio interes newcaslea...
igrac ima tjednu placu od 70k..

“I can confirm that Newcastle United are definitely
an option that he does have,” “At the moment, they’re one of four
options and it’s really down to the player himself which club he
decides to go to.”
Nazad na vrh Ići dole
RIOT

RIOT


Broj poruka : 4428
Godina : 37
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 12.06.2008

Wayne Rouledge se vratio u QPR? Empty
PočaljiNaslov: Re: Wayne Rouledge se vratio u QPR?   Wayne Rouledge se vratio u QPR? EmptySre 19 Jan 2011 - 11:46

Pre bih ja Taarabt-a nego SWP.
Nazad na vrh Ići dole
Admin-Roby
Admin
Admin-Roby


Broj poruka : 4525
Godina : 32
Localisation : NOVI SAD
Datum upisa : 03.07.2007

Wayne Rouledge se vratio u QPR? Empty
PočaljiNaslov: Re: Wayne Rouledge se vratio u QPR?   Wayne Rouledge se vratio u QPR? EmptySre 19 Jan 2011 - 12:41

Routledgeova zamena ce biti Shaun Wright-Philips...takodje brz igrac,ali mnogo efikasniji i iskusniji u Premier Ligi.Njegov agent je potvrdio da moze da bira klub koji ce,posto su zainteresovana jos 4 kluba.
Nazad na vrh Ići dole
https://newcastle-srbija.forumsr.com
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Wayne Rouledge se vratio u QPR? Empty
PočaljiNaslov: Re: Wayne Rouledge se vratio u QPR?   Wayne Rouledge se vratio u QPR? EmptySre 19 Jan 2011 - 12:42

RIOT ::
Pre bih ja Taarabt-a nego SWP.

Potpisujem.

Dobro je što Routledge odlazi, mada ima tu kandidata kojih bi se ja otarasio pre njega. Pre svega tu mislim na Smith-a, Best-a, Xisco-a...

Routledge je završio sa Newcastle-om. Dečko probije svog igrača, fintom ga izbaci i onda kada ispred sebe ima prazan prostor za centaršut, u glavi mu se pojavi zid i blokada. Bez centaršuta, bez ičega, bez ideje.
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Wayne Rouledge se vratio u QPR? Empty
PočaljiNaslov: Re: Wayne Rouledge se vratio u QPR?   Wayne Rouledge se vratio u QPR? EmptySre 19 Jan 2011 - 13:15

Mozda sam ja blesav ali ja bih u narednim danima vise forsirao Besta nego Sholu. Vidi se da je (Best) papak ali mi bar deluje da zeli da se pokaze, zapinje, grize. Gledam Sholu, kad izadje na teren kao da si ga stavio u luna park-ne zna covek gde je.
Besta bih makar "isprobao" pre nego sto ga kickujemo.

A sto se tice SWP, ne znam nesto mi on nije klasa za kakvu se prodaje. Jeste brz, prodoran ali nekako mu tu nesto fali: brz, prodoran, ________ .

Zao mi sto nam maznuse Bentleya, iako mu je forma na nivou nase privrede sve se nesto kontam da bi mogao da povrati stari sjaj. Ali ne kod nas, nazalost!
Nazad na vrh Ići dole
Thug

Thug


Broj poruka : 2955
Godina : 35
Datum upisa : 21.06.2009

Wayne Rouledge se vratio u QPR? Empty
PočaljiNaslov: Re: Wayne Rouledge se vratio u QPR?   Wayne Rouledge se vratio u QPR? EmptySre 19 Jan 2011 - 14:11

tarbat je klasican ofanzivni vezni, i tu nam netreba niko...Sessegnon je ista pozicija s tim sto moze i po krilima da igra, ben arfin tip igraca, a swp je posebna prica!!! istrosen, mator, neka hvala sto se mene tice...sta je imao pokazao je!!!
Nazad na vrh Ići dole
RAMMS+EIN

RAMMS+EIN


Broj poruka : 255
Godina : 35
Datum upisa : 23.11.2007

Wayne Rouledge se vratio u QPR? Empty
PočaljiNaslov: Re: Wayne Rouledge se vratio u QPR?   Wayne Rouledge se vratio u QPR? EmptySre 19 Jan 2011 - 17:09

Nesto kontam da ko god da dodje AKO dodje bice bolji od Routledge-a...
mada kad bolje razmislim SWP-ispusena mustikla (cudi me kako se nismo do sada naucili pameti) i Taraabt koji je macor u dzaku. Crno da ne moze crnje...
Nazad na vrh Ići dole
Alan Smith17

Alan Smith17


Broj poruka : 1672
Localisation : SOuth croatia
Datum upisa : 03.06.2009

Wayne Rouledge se vratio u QPR? Empty
PočaljiNaslov: Re: Wayne Rouledge se vratio u QPR?   Wayne Rouledge se vratio u QPR? EmptySre 19 Jan 2011 - 20:36

gledao sam city-salzburg europa ligu prije mjesec-dva i SWP je izgledao kao world class igrac.....

jbg u cityu johnson, silva i milner imaju prednost...
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Wayne Rouledge se vratio u QPR? Empty
PočaljiNaslov: Re: Wayne Rouledge se vratio u QPR?   Wayne Rouledge se vratio u QPR? EmptySre 19 Jan 2011 - 23:36

Rodjace da se ne lazemo SWP nikada nije bio world class igrac. Tih igraca ima aktuelnih da ih nabrojis na prste jedne ruke, a on ne bi bio wc ni kada bih bio oktopod!
A i Milner i ekipa koji imaju prednost nad njim... To su tek veseljaci svoje vrste! Kad on ne moze protiv njih da gilja onda nije ni Zemun Polje/Lestane class!

Nista licno, samo iznosim misljenje o SWP-u, ne zelim tebe da vredjam!
Nazad na vrh Ići dole
Admin-Roby
Admin
Admin-Roby


Broj poruka : 4525
Godina : 32
Localisation : NOVI SAD
Datum upisa : 03.07.2007

Wayne Rouledge se vratio u QPR? Empty
PočaljiNaslov: Re: Wayne Rouledge se vratio u QPR?   Wayne Rouledge se vratio u QPR? EmptySre 19 Jan 2011 - 23:46

Newcastle nije u poziciji da dovodi World Class igrace...Wright-Philips nije world class,nikad nije ni bio,niti ce biti-to je samo jedno naduvano ime zato sto je igrao u Chelsea-u i eto u Engleskoj.Ali uprkos svemu tome,voleo bi da ga vidim kod nas,zbog njegove brzine i tehnice...mnogo je bolji od Routledge-a,i efikasniji od Guttiereza.
Nazad na vrh Ići dole
https://newcastle-srbija.forumsr.com
Alan Smith17

Alan Smith17


Broj poruka : 1672
Localisation : SOuth croatia
Datum upisa : 03.06.2009

Wayne Rouledge se vratio u QPR? Empty
PočaljiNaslov: Re: Wayne Rouledge se vratio u QPR?   Wayne Rouledge se vratio u QPR? EmptyČet 20 Jan 2011 - 1:29

nisam rekao da je swp world class igrac, nego da je samo tako izgledao na dotičnoj utakmici...(pa i lovenkrands je lani izgledao skoro kao wc Twisted Evil u championshipu)

btw mislim, swp bi bio pojačanje ovoj ekipi.
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Wayne Rouledge se vratio u QPR? Empty
PočaljiNaslov: Re: Wayne Rouledge se vratio u QPR?   Wayne Rouledge se vratio u QPR? EmptyČet 20 Jan 2011 - 9:55

Od Routlege-a jeste bolji, slazem se. Ali je l' poenta da dovedemo malo manje govno od onog kojeg imamo ili da se pojacamo kako valja.

Kako god, iovako niko nas ne pita-debeli ce dovesti koga voli. Kad nam je umakao Bentley, pa Larsson onda mi je sve jasno...
Nazad na vrh Ići dole
Thug

Thug


Broj poruka : 2955
Godina : 35
Datum upisa : 21.06.2009

Wayne Rouledge se vratio u QPR? Empty
PočaljiNaslov: Re: Wayne Rouledge se vratio u QPR?   Wayne Rouledge se vratio u QPR? EmptyČet 20 Jan 2011 - 11:12

ponavljam ja sam za to da se dovede neko mladji...a i debeli je rekao nista preko 26...pa da vidim i to cudi, a swp je naduvan zbog iana right-a koji ga je usvojio...zbog toga je prvo dosao u city pa bih rekao i otisao u chelsea...mislom da bi dvojac southamptona bio odlican kod nas...lalana i onaj mali na c, desno krilo ne znam kako se pise! Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Wayne Rouledge se vratio u QPR? Empty
PočaljiNaslov: Re: Wayne Rouledge se vratio u QPR?   Wayne Rouledge se vratio u QPR? EmptyČet 20 Jan 2011 - 15:37

Ne znam za te iz nizih liga igrace... Treba nam neko ko igra PL ili neku drugu prvu ligu.
Nazad na vrh Ići dole
Thug

Thug


Broj poruka : 2955
Godina : 35
Datum upisa : 21.06.2009

Wayne Rouledge se vratio u QPR? Empty
PočaljiNaslov: Re: Wayne Rouledge se vratio u QPR?   Wayne Rouledge se vratio u QPR? EmptyČet 20 Jan 2011 - 18:09

pazi ok su igraci, oboje su mladi...jedan 17 drugi mislim 19! a vec us afirmisani! pogledaj bejla koji je tamo ponikao, imaju jako dobru skolu za mlade!!! tako da verujem da bi se uklopili odmah!
Nazad na vrh Ići dole
Alan Smith17

Alan Smith17


Broj poruka : 1672
Localisation : SOuth croatia
Datum upisa : 03.06.2009

Wayne Rouledge se vratio u QPR? Empty
PočaljiNaslov: Re: Wayne Rouledge se vratio u QPR?   Wayne Rouledge se vratio u QPR? EmptyČet 20 Jan 2011 - 18:12

i ranger je bio u southamptonu pa ga jos cekamo study
Nazad na vrh Ići dole
Thug

Thug


Broj poruka : 2955
Godina : 35
Datum upisa : 21.06.2009

Wayne Rouledge se vratio u QPR? Empty
PočaljiNaslov: Re: Wayne Rouledge se vratio u QPR?   Wayne Rouledge se vratio u QPR? EmptyČet 20 Jan 2011 - 18:18

on je jedan od nasih igraca koji imaju sto bi srki rekao problema sa drugarima u glavi, i kad im se oni sloze bice dobro, ko zna kad...kao i barton...
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Wayne Rouledge se vratio u QPR? Empty
PočaljiNaslov: Re: Wayne Rouledge se vratio u QPR?   Wayne Rouledge se vratio u QPR? EmptyČet 20 Jan 2011 - 21:29

Najsmesnije mi je, sto se tice te fore sa drugarima u glavi, kada sam bio na nekom aeromitingu na Ceneju. stoje izlozeni oni akrobatski avioni, moze da se pridje i pogleda (kasnije su svi do jednog i leteli) i jedan baja na svom avionu ima ispisano "ja radim sve sto mi mali glasovi u mojoj glavi kazu da radim" (na Engleskom, naravno).

Umro sam od smeha. Jos ludje mi je bilo kada sam gledao ludaka kao leti i sta radi i mislim se ako ti mali glasovi nesto lose sapnu... Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

Odoh ja off topic, oprostite!

Vratimo se mladima iz Southamptona Arrow
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Wayne Rouledge se vratio u QPR? Empty
PočaljiNaslov: Re: Wayne Rouledge se vratio u QPR?   Wayne Rouledge se vratio u QPR? EmptyNed 23 Jan 2011 - 16:45

Wayne Routlege je danas doneo pobedu QPR-u u mecu sa Coventry-jem!

Dakle:

QPR-Coventry 2-1 (1-1)

King (0-1) 25'
Taarabt (1-1) 45'+2
ROUTLEGE (2-1) 79'

Prija momku CC, pa to ti je Very Happy


Poslednji izmenio Srki dana Čet 3 Mar 2011 - 17:27, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
NUFC_LO

NUFC_LO


Broj poruka : 164
Datum upisa : 31.01.2010

Wayne Rouledge se vratio u QPR? Empty
PočaljiNaslov: Re: Wayne Rouledge se vratio u QPR?   Wayne Rouledge se vratio u QPR? EmptyNed 23 Jan 2011 - 16:50

Igrao je dobro danas i dokazao da je CC njegova liga definitivno. Ili mu u krajnjem slucaju lezi manji klub od Newcastla.

Nego definitvni highlight utakmice bio je Adel Taarabt. Ko je gledao utakmicu zna o cemu pricam. Dribling izmedju dvojice cuvara i plasiran sut u suprotni ugao sa 15ak metara za izjednacenje pa potom centarsut/asistencija spoljnom kojom je izbacio Routledgea gde je ovom bilo lako da postigne gol.
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Wayne Rouledge se vratio u QPR? Empty
PočaljiNaslov: Re: Wayne Rouledge se vratio u QPR?   Wayne Rouledge se vratio u QPR? EmptyNed 23 Jan 2011 - 16:54

Nisam gledao, ne znam gde je bio prenos???
Kazem, imamo mi igraca koji su mozda za PL ali za manje klubove. Ako zelimo nesto dobro onda ipak moraju da se dovedu klasni igraci!
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Wayne Rouledge se vratio u QPR? Empty
PočaljiNaslov: Re: Wayne Rouledge se vratio u QPR?   Wayne Rouledge se vratio u QPR? Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Wayne Rouledge se vratio u QPR?
Nazad na vrh 
Strana 1 od 2Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
 Similar topics
-
» Joe Kinnear se vratio !
» Chopra se vratio u Cardiff
» Wayne Rooney

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Newcastle United Srbija :: English Premier League :: Transferi i špekulacije-
Skoči na: