Newcastle United Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Newcastle United Srbija

Forum za sve fanove Newcastle United-a sa Balkana
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Steve Harper-Betmen :D

Ići dole 
+11
Dinko
Mitro's on fire
Toon Army MKD
mare90
Alan Smith17
Srki
Savic
moody
Pedja
RIOT
Admin-Roby
15 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2
AutorPoruka
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Steve Harper-Betmen :D - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Steve Harper-Betmen :D   Steve Harper-Betmen :D - Page 2 EmptyPet 22 Jan 2016 - 21:31

Za šest jebenih meseci izbrisao svih 20 godina.
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
Dinko

Dinko


Broj poruka : 1661
Godina : 39
Localisation : Eksjö, Sverige
Datum upisa : 30.08.2007

Steve Harper-Betmen :D - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Steve Harper-Betmen :D   Steve Harper-Betmen :D - Page 2 EmptyPet 22 Jan 2016 - 22:04

Zao mi je ali pos'o je pos'o. Nije sigurno zarađivao kao današnji fudbaleri. Ovako ne mora ni da se seli. Gorka vijest ali ne toliko da mu ne mogu oprostiti. Bio nam je dobar 20 godina.
Nazad na vrh Ići dole
Djuka

Djuka


Broj poruka : 663
Godina : 40
Localisation : Novi Beograd, Blok 22
Datum upisa : 09.08.2015

Steve Harper-Betmen :D - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Steve Harper-Betmen :D   Steve Harper-Betmen :D - Page 2 EmptyPet 22 Jan 2016 - 23:10

Zasto,bre,prijatelju....
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Steve Harper-Betmen :D - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Steve Harper-Betmen :D   Steve Harper-Betmen :D - Page 2 EmptySub 23 Jan 2016 - 10:53

Aman ljudi, 41godina. Capi jos koju PL pltu i odlazi u penziju. Ko ne bi branio u PL pre nego u CC. Pogotovo sto je kod nas uvek bio 3. pa drugi golman. Idi brajo, uzmi lovu, moras da zivis od necega. Ne zameram mu. Lepse bi bilo da je potpisao za nekog drugog ali boze moj. Neka je njemu sa srecom a sunderland se da nabiti ako se ume.
Nazad na vrh Ići dole
Thug

Thug


Broj poruka : 2955
Godina : 35
Datum upisa : 21.06.2009

Steve Harper-Betmen :D - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Steve Harper-Betmen :D   Steve Harper-Betmen :D - Page 2 EmptySub 23 Jan 2016 - 12:56

To nije opravdanje...Ako hoce pare, neka ode u katar ili kinu, ne moze on dobiti veliku platu kod mackem-a. Realno nece ni igrati tamo, zaista mi nije jasan njegov potez. Sto kaze savic, za 6 meseci brises 20 god.
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Steve Harper-Betmen :D - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Steve Harper-Betmen :D   Steve Harper-Betmen :D - Page 2 EmptySub 23 Jan 2016 - 13:03

Pa sad jebes ga. Katar je u 3 pm a sland mu je tu. Meni ne smeta, nemam nista protiv. Necu mu ja 'ranit decu.
Nazad na vrh Ići dole
milan25

milan25


Broj poruka : 1768
Godina : 54
Localisation : Sarajevo
Datum upisa : 25.11.2011

Steve Harper-Betmen :D - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Steve Harper-Betmen :D   Steve Harper-Betmen :D - Page 2 EmptySub 23 Jan 2016 - 15:13

Ma nek' ide ko gdje hoće, ja mu ne zamjerim. Svi ga osuđuju a mi smo uzeli Colbacka iz komšiluka i mnogi su tada likovali. Po meni je to prilično licemjerno. Vjerovatno neće odigrati ni jednu utakmicu do kraja sezone, i tamo će biti rezerva.
Nazad na vrh Ići dole
Dinko

Dinko


Broj poruka : 1661
Godina : 39
Localisation : Eksjö, Sverige
Datum upisa : 30.08.2007

Steve Harper-Betmen :D - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Steve Harper-Betmen :D   Steve Harper-Betmen :D - Page 2 EmptySub 23 Jan 2016 - 15:53

Mi smo covjeka drzali 20 godina kao rezervu. Nije se bunio. Ne bunim se ni ja sto on hoce da uzme jos koju paru. Da su mu ponudili mjesto trenera ili tako nesto mozda ne bi bio tamo. Sigurno bi prihvatio radije ponudu nekoga drugog ali mislim da on ponuda nije ni imao. Ovi su mu ponudili platu da malo provociraju.
Nazad na vrh Ići dole
Pedja




Broj poruka : 2033
Godina : 40
Localisation : Nis
Datum upisa : 13.10.2011

Steve Harper-Betmen :D - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Steve Harper-Betmen :D   Steve Harper-Betmen :D - Page 2 EmptySub 23 Jan 2016 - 22:09

Na kraju će Harper da nas pošalje u drugu ligu. Osećam da će biti igrač utakmice kad budemo igrali protiv njih za opstanak. Mislim da nije trebao da uradi ovako nešto, ali takav je život.
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Steve Harper-Betmen :D - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Steve Harper-Betmen :D   Steve Harper-Betmen :D - Page 2 EmptySub 23 Jan 2016 - 23:17

Dinko ::
Mi smo covjeka drzali 20 godina kao rezervu. Nije se bunio. Ne bunim se ni ja sto on hoce da uzme jos koju paru. Da su mu ponudili mjesto trenera ili tako nesto mozda ne bi bio tamo. Sigurno bi prihvatio radije ponudu nekoga drugog ali mislim da on ponuda nije ni imao. Ovi su mu ponudili platu da malo provociraju.

Nije se bunio, jer je dobijao bonus keš da ćuti i da bude zadovoljan što je drugi golman, odnosno, da ne talasa što je rezerva Givenu.

Tako je u svojoj knjizi napisao pokojni Sir Bobby Robson.

Zato, pustite vi te priče da zaradi i nije se bunio.

Pre Harpera, boje oba kluba u Premier League su nosili: Paul Bracewell, Titus Bramble, Michael Bridges, Steve Caldwell, Michael Chopra, Lee Clark, Jack Colback, Andy Cole, Robbie Elliott, Shay Given, Patrick van Aanholt, Louis Saha i Danny Simpson.

Možda je Shola sledeći?
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
Dinko

Dinko


Broj poruka : 1661
Godina : 39
Localisation : Eksjö, Sverige
Datum upisa : 30.08.2007

Steve Harper-Betmen :D - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Steve Harper-Betmen :D   Steve Harper-Betmen :D - Page 2 EmptyNed 24 Jan 2016 - 0:46

Pa upravo to. Covjeku je placeno da bude rezervni igrac. Ni on ni bilo ko drugi nije u klubu samo iz ljubavi. Svi primaju platu za svoju ulogu. Klub je Harpera placao za njegove usluge i jasno mu dao do znanja da ga ne smatra dovoljno dobrim da bude prvi golman. Ovaj je u nedostatku ambicije to prihvatio i to je manj-vise prica svakog rezervnog golmana. Sad mu se pruzila prilika da radi to isto negdje drugo i on je prihvatio. Nije rekao da je Newcaslte sranje, da se kod nas mucio ni bilo sta. Pa fudbal nije ono sto je bio tamo 1960. Svaki igrac koji igra u klubu koji je u prvoj ligi u Bosni zaradjuje vise od nas iako ne zna trcati u poređenju sa Sholom. Nema mjesta romantici, sve su pare. Mene nije uvrijedio sto je potpisao za Sunderland, klub koji ja ne volim ali koji je samo jos jedna firma u kojoj mozes dobiti platu za sjedenje na klupi i pomalo bacakanja na treningu.
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Steve Harper-Betmen :D - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Steve Harper-Betmen :D   Steve Harper-Betmen :D - Page 2 EmptyNed 24 Jan 2016 - 12:17

Pa sigurno da ide da zardi. Nije na pocetku karijere pa da moze da bira i odbija. Sta ce sada, da mu neko ne bi prebacio, da odbije smrdljiva ali PL klub i da bira: CC ili 3. liga ili mozda penzija. Jok, brajo. Uzmi sta jos mozes dokle mozes i cao. A ovaj klub na sta lici gledamo vec godinama, i sad ovaj treba da se 'ne zamera'. Kao sto rekoh ne smeta mi. Lepse bi bilo da je negde drugde otisao ali ocigledno da je izbor bio ovo ili penzija.
Nazad na vrh Ići dole
toon72

toon72


Broj poruka : 1099
Godina : 52
Localisation : Northwestern Croatia
Datum upisa : 07.01.2014

Steve Harper-Betmen :D - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Steve Harper-Betmen :D   Steve Harper-Betmen :D - Page 2 EmptySub 20 Avg 2016 - 22:17

Ne sjećam se da je neko od nas objavio ovu vijest...mislim da je ipak ovo zaslužio...

Steve Harper has returned to Newcastle to take on the role of Academy goalkeeping coach.
The 41-year-old, who made 199 senior appearances for the Magpies in a 20-year career at St James' Park, will work with keepers from under-nine to under-16 level and seek to establish a consistent development programme.
Harper said: "I'm delighted to be working with the young goalkeepers at the Academy. I've been involved in grass-roots football in the area for the last six years, so I have extensive knowledge...
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Steve Harper-Betmen :D - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Steve Harper-Betmen :D   Steve Harper-Betmen :D - Page 2 EmptySub 20 Avg 2016 - 22:43

Onog momenta kad je prešao kod onih tamo, on je za mene mrtav čovek. Kao Chopra, kao Bramble, kao Divac. Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Steve Harper-Betmen :D - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Steve Harper-Betmen :D   Steve Harper-Betmen :D - Page 2 EmptyNed 21 Avg 2016 - 11:55

Trazio sam topic o Harperu ali ga nisam nasao pa nisam ni ja objavio. Iskreno drago mi je. Ipak je on prakticno jedini iz nekih boljih vremena koji je kako-tako ostao u klubu. Good luck Stevie!
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Steve Harper-Betmen :D - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Steve Harper-Betmen :D   Steve Harper-Betmen :D - Page 2 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Steve Harper-Betmen :D
Nazad na vrh 
Strana 2 od 2Idi na stranu : Prethodni  1, 2
 Similar topics
-
» Steve Harper u Brighton-u
» Steve Harper odlazi u velikom stilu
» Steve McClaren.
» Steve Finnan
» RIP Steve Carney

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Newcastle United Srbija :: English Premier League :: Igrači-
Skoči na: