Newcastle United Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Newcastle United Srbija

Forum za sve fanove Newcastle United-a sa Balkana
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Steve Harper u Brighton-u

Ići dole 
+3
Savic
RIOT
Admin-Roby
7 posters
AutorPoruka
Admin-Roby
Admin
Admin-Roby


Broj poruka : 4525
Godina : 32
Localisation : NOVI SAD
Datum upisa : 03.07.2007

Steve Harper u Brighton-u Empty
PočaljiNaslov: Steve Harper u Brighton-u   Steve Harper u Brighton-u EmptyPon 24 Okt 2011 - 14:45

Rezervni golman Newacastle,Steve Harper,otisoa je u Brighton na pozajmicu (1 mesec).Debitovace protiv West Ham-a,za koji igra Kevin Nolan.

Pardew je izjavio da ga je pustio zato sto je Harper zeli da igra u prvom timu,ali svi znamo da nema sanse pored sjajnog Tim Krula koji nas je opet izvukao sjajnim odbranama protiv Wigan-a....Brighton je dobio fantasticnog golmana.

EDIT: Kazenga LuaLua je takodje na pozajmici u Brighton-u.
Nazad na vrh Ići dole
https://newcastle-srbija.forumsr.com
RIOT

RIOT


Broj poruka : 4428
Godina : 37
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 12.06.2008

Steve Harper u Brighton-u Empty
PočaljiNaslov: Re: Steve Harper u Brighton-u   Steve Harper u Brighton-u EmptyPon 24 Okt 2011 - 16:45

Najverovatnije ima klauzulu da se vrati u roku od 24 sata ako se Krul povredi. Ne verujem da će u tom slučaju na gol prosečni Elliot, nema šanse.

Ne vidim nikakav problem u ovome, Krul je naš No1 for years to come, a Harper i dalje ima šta da ponudi. Zašto da ne rastereti klupski budžet time što će mu Brighton plaćati deo plate? Neka igra, nikad nije patio od previše ambicija dok god je dobijao pristojan ček za sedenje na klupi.
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Steve Harper u Brighton-u Empty
PočaljiNaslov: Re: Steve Harper u Brighton-u   Steve Harper u Brighton-u EmptyUto 25 Okt 2011 - 11:51

Harper je pušten na pozajmicu jer je bio najglasniji protiv Pardew-a kada je ovaj instaliran na mesto manager-a NUFC-a. Klub su napustili Barton I Nolan, koji su takođe bili protiv Pardew-a.
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
RIOT

RIOT


Broj poruka : 4428
Godina : 37
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 12.06.2008

Steve Harper u Brighton-u Empty
PočaljiNaslov: Re: Steve Harper u Brighton-u   Steve Harper u Brighton-u EmptyUto 25 Okt 2011 - 13:01

Savic ::
Harper je pušten na pozajmicu jer je bio najglasniji protiv Pardew-a kada je ovaj instaliran na mesto manager-a NUFC-a. Klub su napustili Barton I Nolan, koji su takođe bili protiv Pardew-a.

Dobro, to su već teorije zavere.

Koliko se sećam, i Jonas se oglašavao po tom pitanju, pa je u startnih XI.
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Steve Harper u Brighton-u Empty
PočaljiNaslov: Re: Steve Harper u Brighton-u   Steve Harper u Brighton-u EmptyUto 25 Okt 2011 - 23:14

Nisam slušao intervju Pardew-a na Radio BBC Newcastle, od neki dan, ali mi je naš drugar Vila u kratkim crtama prepričao intervju, posebno deo vezano za dvojac Barton/Nolan.

Pardew je rekao da su njih dvojica, posedno Nolan, koji je bio i kapiten kluba, imali veliki uticaj na ostale igrače, ali su non-stop pravili haos u svlačionici. Odnosno, podjebavali su sve živo, sprdajući se sa svima. Pardew se vrl lako odrekao Nolan-ovih usluga, upravo iz tih razloga. Barton-a je još i hteo da zadrži, ali je on sam sebe oterao iz kluba , zbog komentara na twitteru.

Pardew, prvo što je uradio je ograničio Barton-ovu moć. Pri izvođenju prekida (slobodni udarci sa pola terena i korneri) za izvođača je postavio Cabaye-a da to čini. Zatim, upravo je Barton očekivao kapitensku traku po odlasku Nolana u West Ham, ali je Pardew kapitensku traku dodelio Coloccini-u. I gle čuda, to je bilo pravo osveženje, jer su Coloccini-a svi počeli da slušaju.

Eto, juče je Harper otišao na pozajmicu od mesec dana u Brighton, ali očekujem da će se ona produžiti do kraja sezone i da će neki od klubova iz Championship-a, na kraju ove sezone i otkupiti njegov ugovor. Jedini koji je još uvek tu, od stare garde je Alan Smith ali ja mislim da su i njemu dani u Newcastle United-u odbrojani.

Živi bili pa videli...
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
Admin-Roby
Admin
Admin-Roby


Broj poruka : 4525
Godina : 32
Localisation : NOVI SAD
Datum upisa : 03.07.2007

Steve Harper u Brighton-u Empty
PočaljiNaslov: Re: Steve Harper u Brighton-u   Steve Harper u Brighton-u EmptySre 26 Okt 2011 - 0:46

Alan Smithu su odbrojani dan jos kad smo ispali iz lige! odigrao je par dobrih utakmica u championshipu i to je to! Nije mi krivo sto je Nolan otisao...bilo mi je malo krivo zbog Bartona ...al ako ovako nastavimo da igramo,vrlo brzo cemo ih zaboraviti!
Nazad na vrh Ići dole
https://newcastle-srbija.forumsr.com
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Steve Harper u Brighton-u Empty
PočaljiNaslov: Re: Steve Harper u Brighton-u   Steve Harper u Brighton-u EmptySre 26 Okt 2011 - 11:09

Ma to su sad sve price i pricice. Lako je njemu da kenja kada je razjurio sve!

Nolan je dosta dao Newcastle Unitedu i nije trebalo da ode! Kunuo se u njega dok je bio captain a sada podjebavao i ovo i ono...

Dobio Ashley kintu i prodao, Pardew se tu pitao kao i ja. A sada moze sebi da dize cenu koliko hoce. Jadno!
Nazad na vrh Ići dole
RIOT

RIOT


Broj poruka : 4428
Godina : 37
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 12.06.2008

Steve Harper u Brighton-u Empty
PočaljiNaslov: Re: Steve Harper u Brighton-u   Steve Harper u Brighton-u EmptySre 26 Okt 2011 - 15:47

Finansijski, bez emocija gledano.

Posao prodaje Nolan-a je bio odičan, jer smo dobili sasvim OK pare za igrača koji ne bi mogao da se umuva u prvu postavu pored Tiote-a i Cabaye-a. Plus, ne bismo imali situaciju kao sa Smith-om, da imamo igrača sa većim platama od 90% kluba koji greje klupu i gubi ono malo kondicije što je imao.

Za Harper-a važi isto. Dobio je povećanje plate još za vreme Given-a, koje ga je ostavilo na našoj klupi bez previše zakeranja oko klupskog statusa. Njegov eventualni definitivni odlazak iz kluba je finansijski odlično rešenje, jer gubi još jednog high-wager-a čija je adekvatna zamena stasala.

Sa lične strane,

Naravno da mi je žao zbog oba transfera. Harps je bio verni vojnik Newcastle-a dugi niz godina koji je pružao sasvim dobre partije za ono malo vremena koliko je uspeo da provede među stativama. Nolan je sjajan lik čije je prisustvo mnogo značilo, pravi kapiten. Pa nije bezveze Hughton poslao mladog usijanog Carroll-a da živi kod bilo koga.

Ali mi je ipak draže da Nolan-a vidim kako pruža solidne partije u ligi u kojoj se NUFC (srećom) ne takmiči, nego da čitam naslove u novinama kako je nezadovoljan klupskim statusom.
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Steve Harper u Brighton-u Empty
PočaljiNaslov: Re: Steve Harper u Brighton-u   Steve Harper u Brighton-u EmptySre 26 Okt 2011 - 16:00

Ne pricam ni licno ni finansijski ni emotivno. Samo se treba setiti Pardewa tokom prelaznog roka - cutao kao mula, pojma nije imao ko ostaje a ko odlazi.

Sada, kada su rezulati ok, a i da nisu, sada sebi daje na tezini pa sere "ja samo oterao zato sto su podrivali..."! Alo, rodjace, kad su se stvari desavale pitali su te koliko i mene odavde. Sad bi sebi da pojaca ulogu.

A u januaru ce opet da odu podrivaci. Samo sto cemo mi negde u avgustu da saznamo da su kvarili atmosferu.

Za ovo sto Pardew sada radi svaka mu cast ali ne treba da serucka kako je on odredjivao ko ide a ko ne. Znamo ko to radi i gde je Pardew tada!
Nazad na vrh Ići dole
moody

moody


Broj poruka : 1450
Godina : 32
Localisation : Tuzla
Datum upisa : 06.12.2008

Steve Harper u Brighton-u Empty
PočaljiNaslov: Re: Steve Harper u Brighton-u   Steve Harper u Brighton-u EmptyČet 27 Okt 2011 - 9:24

RIOT ::
Nolan je sjajan lik čije je prisustvo mnogo značilo, pravi kapiten. Pa nije bezveze Hughton poslao mladog usijanog Carroll-a da živi kod bilo koga.
zar to nije sud odredio nakon sto je Carroll prebio neku curu Very Happy

uglavnom ja sam protiv emocija sto se tice kluba, nema od toga nista. Jedino ako si bas veliki igrac, a ruku na srce Nolan i nije bas bio velicina.
Vidimo sta rade italijanski klubovi, Del Piero, Totti, Inzaghi, Gatusso i mnogi ostali igraci ne bi u engleskoj ili njemackoj ligi uspjeli na staroj slavi da zive
kao sto to rade u italiji. Lijepo treba znat kad se pozdravit za igracem, pozdravit ga, izljubit se sa njim, reci mu kad zavrsis karijeru vrati se naci cemo
poso za tebe. A ne trpit ih 3-4 sezone bezveze radi jedne ili dvije dobre u mladosti. On je tu radnik, koji bi najvjerovatnije te iste pare uzimao bilo gdje
drugo. Nego ruku na srce i pozdravit se. Wenger je to dobro uradio sa Piresom, Henryem, Vierom. Kad su otisli iz Arsenala nigdje ih nije bilo. Stari lisac je
vidio da je njihovo vrijeme proslo, a bili su alfa i omega ekipe.


edit: naravno da i ja sumnjam da je ovo sve zasluga Pardew-a. ovi odlasci i dolasci iz kluba
Nazad na vrh Ići dole
m.c.t.

m.c.t.


Broj poruka : 2084
Localisation : Nova Pazova
Datum upisa : 07.07.2007

Steve Harper u Brighton-u Empty
PočaljiNaslov: Re: Steve Harper u Brighton-u   Steve Harper u Brighton-u EmptyČet 27 Okt 2011 - 11:35

Da Pardew nije krenuo ovu sezonu sa dobrim rezultatima (sto zbog dobrog rasporeda, sto zbog borbenosti u ekipi sto je mozda nasledjeno iz Hughton ere), druga prica bi se pricala i svi bi zalili za Bartonom, Nolanom pa i Carrollom. Menadzer bi bio pod vecim pritiskom i verovatno bi pao moral cele ekipe. Ovako nam se sve lepo poklopilo i svi smo presrecni. Hodali smo po tankom ledu ali ovaj put (napokon) nismo propali u hladnu vodu. Barton, Nolan, Harper su doneli dosta toga Newcastlu. Meni se licno nije svidjao njihov stil igre (Nolan,Barton) jer vise volim kad se utakmica dobije dobrom igrom a ne provokacijama i incidentima, ali ta njihova drskost nam je donosila golove i bodove.

Sto se tice dole navedenih Italijana, mislim da nisu tu samo emocije u pitanju vec su to igraci koji imaju ime, fudbalski superstarovi. Oni prodaju dresove po svetu, dovlace sponzore, publiku na stadione. Evo skoro nam je dosao Figo da promovise neku banku i trofej lige sampiona i svi su pohrlili da ga vide (bezuspesno). Takodje mislim da bi stari lisac Wenger sad vrlo rado voleo Piresa ili Henry-ija u ovoj postavi Arsenala Smile

Da se vratim na temu Smile Bas skoro sam se pitao gde je nestao Harper, ali me ne cudi da nema mesta pored holandskog reprezentativca. Kao sto kaze Riot, bolje da igra negde i uziva u tome nego da sedi na klupi i zauvek ceka svoju sansu.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/srdjan23
Dinko

Dinko


Broj poruka : 1661
Godina : 38
Localisation : Eksjö, Sverige
Datum upisa : 30.08.2007

Steve Harper u Brighton-u Empty
PočaljiNaslov: Re: Steve Harper u Brighton-u   Steve Harper u Brighton-u EmptyČet 27 Okt 2011 - 12:25

A tek kako je stari lisac ispao glup sto je pustio Vieru, pa to im odnijelo svu cvrstinu i od tad nisu nista ni uradili.
Nego da se vratimo Newcastle-u, nije Nolan, a ni Barton bio na nivou nabrojanih Del Piera i kompanije ni u igrackom smislu ni po cijenjenosti u klubu da bi se zbog toga zalilo, ja zalim za njima iz razloga sto bismo bili bolji da su dosli ovi novi, a da nismo prodali nista, tad bi bilja jos veca konkurencija za prvi tim i duza klupa. Mada bi nam tad trebao puno bolji trener da to sve odrzi kako treba.
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Steve Harper u Brighton-u Empty
PočaljiNaslov: Re: Steve Harper u Brighton-u   Steve Harper u Brighton-u EmptyČet 27 Okt 2011 - 13:03

Pricamo o razlicitim stvarima, ocigledno.

Moja poenta je u tome da je Nolan prodat jer je AShley tako rekao a ne zato sto je AP tako hteo.

A o tome sta je Nolan uradio za NUFC ne bih komentarisao. On i Carroll prakticno obezbedili opstanak jos na pola sezone.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Steve Harper u Brighton-u Empty
PočaljiNaslov: Re: Steve Harper u Brighton-u   Steve Harper u Brighton-u Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Steve Harper u Brighton-u
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Steve Harper-Betmen :D
» Steve Harper odlazi u velikom stilu
» Brighton - Newcastle FA CUP
» Newcastle - Brighton
» Brighton - Newcastle 1:1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Newcastle United Srbija :: English Premier League :: Transferi i špekulacije-
Skoči na: