Newcastle United Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Newcastle United Srbija

Forum za sve fanove Newcastle United-a sa Balkana
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Your first subject

Ići dole 
+82
Becej City
GeordieMKD
Delphi
Mitro's on fire
shearer.rs
Pedja
zarkonio
nufc_lover
Mikro
Belgrade geordie
mare90
Papiss Demba Spale
belgrade_owl
vexvexius
milan25
Zuca
marko nufc
Toon Army MKD
Narsil
pirLe
prezioso86
Anti Mackem
Dominik
diavol
aleksandar.sefer
NewBoy
Anel_the_Magpie
Big Dunc
Rockenrolla
Toon4life
Anglosaksonac
fulhamfansince2001
East London
GocHrvatska
tommy johnson
Vlada Ruma
Dzo
NUFC_LO
spira
Dr Johnson
NBB96
Maki
gajka
Vlada_Shearer
Thug
Alan Smith17
CyberT
Serbian lassy
biljalfc
moody
northern rock
Layzick
Sinner
Philips
Gazza
Shandy drinker
Southern Comfort
tinno
rijecanin
RIOT
geordie
NUFC CRO
Savic
Shearer_Zemun
NUFC96
MILNER
RAMMS+EIN
Srki
NUFC_GIRL
MT_MU
Dinko
Obafemi Akinwunmi Martins
NewcSerbia
senacaaar
NS Magpie
Žigić
Under
m.c.t.
evil_geko
Miki
Liverpool
Admin-Roby
86 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 16 ... 27  Sledeći
AutorPoruka
rijecanin

rijecanin


Broj poruka : 10
Datum upisa : 23.06.2008

Your first subject - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Your first subject   Your first subject - Page 5 EmptyPet 27 Jun 2008 - 17:31

ma da se srediti karte,samo ih kupis dosta ranije,preko neta se moze naruciti direktno iz njihovog box office a za avion ima let iz budimpeste direkt za newcastle od ryan aira ili easyjeta, nisam siguran!i opet ako se rezervira dosta ranije bude dosta jeftino!
Nazad na vrh Ići dole
RIOT

RIOT


Broj poruka : 4428
Godina : 37
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 12.06.2008

Your first subject - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Your first subject   Your first subject - Page 5 EmptySub 28 Jun 2008 - 2:03

Mi ovde u Srbiji imamo problema sa slanjem novca u inostranstvo,treba se dodatno procentualno naplatiti,sto uopste nije jeftino,a kes ne moze da predje preko granice(jebeni Western Union zbog manjeg poreza radi samo primanje novca, a ne i slanje,valjda misle ko je blesav da pomaze nekog novcano sa Balkana?!)
Mada.....ko misli da se iskesira do Engleske...trebalo bi da ima i taj dodatni procenat...
Najbolje bi bilo kada bi se neko iz samog Newcastle-a ili okoline iscimao da nam kupi karte,a mi da mu damo kad dodjemo(ili ekvivalent u pivu-verujem u Engleze Very Happy )
Ali,glupo je sve ovo pricati nacelno,bez dogovora,tako sve i ostaje na nivou fantazije. Ja prvi ne bih imao novca za skoro putovanje.
Ali.kada bi se nesto organizovalo za neki datum koji nije tako blizu,odrekao bih se i duvana,samo da na vreme prikupim pare.



P.S.
Roby,stvarno ne bilo lose da otvoris novu temu i sve ovo nase mastanje(a mozda i ne) da prebacis tamo. Cisto radi preglednosti foruma.
Nazad na vrh Ići dole
Miki

Miki


Broj poruka : 321
Datum upisa : 05.07.2007

Your first subject - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Your first subject   Your first subject - Page 5 EmptySub 28 Jun 2008 - 2:07

Kako bi se zvala tema Newcastle fantasy. Laughing Laughing Laughing
Nazad na vrh Ići dole
rijecanin

rijecanin


Broj poruka : 10
Datum upisa : 23.06.2008

Your first subject - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Your first subject   Your first subject - Page 5 EmptySub 28 Jun 2008 - 12:46

pa ne tako brzo,tamo na kraju godine,11-12 mjesec kad se prvenstvo zakuha!
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Your first subject - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Your first subject   Your first subject - Page 5 EmptySub 28 Jun 2008 - 13:14

Moj prijatelj Vilovski (koji je držao cafe Newcatle pre neku godinu u Novom Sadu) je bio par puta gore i kaže da se za SJP mogu nabaviti karte jer uvek neko ne dodje na domaću utakmicu itd.Medjutim , to za gostovanja je malo teže jer je broj karata limitiran na 2000-4000 a svi žele da idu.On je jedva našao karte za meč protiv Liverpool-a pre dve sezone i to preko taksiste George-a(Djordja) , koji je naš lik i ima 150kg i bukvalno ga zna ceo grad , tako da mu nije problem da nabavi karte i za gostovanja.

Medjutim za gostovanje u Sunderland-u nema šanse da se nadju karte.Mogu za home sektor ali da ćutiš kao zaliven kad NUFC da gol(a uvek ga da) i kaže Vilovski , bolje onda da ne idem u Sunderland na home sektor da mi ne bi glavu razbili.
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
Admin-Roby
Admin
Admin-Roby


Broj poruka : 4525
Godina : 33
Localisation : NOVI SAD
Datum upisa : 03.07.2007

Your first subject - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Your first subject   Your first subject - Page 5 EmptySub 28 Jun 2008 - 14:43

Otvorena je nova tema o fantazijama,i masti...tamo pisite o ovome....a sto se tice ovih poruka,u ovoj temi,nemogu da prebacim,nema ta opcija.
Nazad na vrh Ići dole
https://newcastle-srbija.forumsr.com
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Your first subject - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Your first subject   Your first subject - Page 5 EmptySub 28 Jun 2008 - 21:17

Pa sto ih unisti, sjeba nam trip...
Nazad na vrh Ići dole
Southern Comfort

Southern Comfort


Broj poruka : 54
Localisation : Beograd Metropola
Datum upisa : 29.06.2008

Your first subject - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Your first subject   Your first subject - Page 5 EmptyNed 29 Jun 2008 - 14:05

Ajde najzad i ja da se registrujem ovde. Nema nas u Srbiji koliko navijaca ostalih engleskih klubova, ali mislim da je veci problem sa nama to sto jednostavno previse volimo da pijemo. I naravno, to sto vecina ljudi izvorno navija za Partizan, a zna se koliko se medju Grobarima polaze na dobru organizaciju...

Pozdrav svim clanovima foruma i navijacima NUFC u Srbiji i regionu. Poseban pozdrav Savicu koji se oko svega ovoga cima.

Howay The Lads!
Nazad na vrh Ići dole
Admin-Roby
Admin
Admin-Roby


Broj poruka : 4525
Godina : 33
Localisation : NOVI SAD
Datum upisa : 03.07.2007

Your first subject - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Your first subject   Your first subject - Page 5 EmptyNed 29 Jun 2008 - 15:43

pozdrav i dobrodosao cheers
Nazad na vrh Ići dole
https://newcastle-srbija.forumsr.com
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Your first subject - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Your first subject   Your first subject - Page 5 EmptyNed 29 Jun 2008 - 16:08

Hvala na pozdravima Southern Comfort!!!
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
Dinko

Dinko


Broj poruka : 1661
Godina : 39
Localisation : Eksjö, Sverige
Datum upisa : 30.08.2007

Your first subject - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Your first subject   Your first subject - Page 5 EmptyPon 30 Jun 2008 - 16:13

Pozdrav iz regije cheers Sad nas ima bar duplo vise nego kad sam prvi put vidio ovaj forum. Bar se skupljamo,makar i sporim tempom.
Nazad na vrh Ići dole
RIOT

RIOT


Broj poruka : 4428
Godina : 37
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 12.06.2008

Your first subject - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Your first subject   Your first subject - Page 5 EmptyPon 30 Jun 2008 - 18:06

Nisam pretpostavio niti pokusavao da povezem vezu izmedju "izvornog" navijanja za Partizan i NUFC,verovatno zato sto nikad nisam pratio ovo nase govno od lige da bih se vezivao za bilo koga...
Kad kazem ljudima da navijam samo za Newcastle,obicno dobijem "pa-da-li-si-ti-degenerik" pogled,na koji se obavezno lepi pitanje "A kod nas za koga,mamu mu jebem?" tako da dobjem jos motiv vise da ne volim domace klubove.
Ako me bas strahoviti mrzi da se cimam,lokalpatriotski i konformisticki prijavim "Vojvodina...." i teram dalje Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Your first subject - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Your first subject   Your first subject - Page 5 EmptyUto 1 Jul 2008 - 12:17

Ne bih imao nista protiv da pratim neki domaci klub, pod uslovom kad bi se ti ljudi makar trudili (kad vec veze nemaju) da igraju fudbal. Gadi mi se to. Pogotovo nasa dva "najveca" kluba - trte se i glume nesto, au rangu su drugoligaskih ekipa.

Jedino sto od naseg fudbala gledam je moj jadni Zemun, a i to je vise iz sprdnje i dokolice nego izozbiljski. Za njih bar znam da su jadni i nikakvi, pa se ne lazemo medjusobno:)
Nazad na vrh Ići dole
RIOT

RIOT


Broj poruka : 4428
Godina : 37
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 12.06.2008

Your first subject - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Your first subject   Your first subject - Page 5 EmptyUto 1 Jul 2008 - 19:17

Za domace klubove ne navijam ne iz razloga sto ne znaju da igraju(priznaces,navijaci Bury-ja ili Rochdale-a tesko da mogu da se nadaju kvalitetnom fudbalu),vec iz opsteg mafijanja,namestanja,prljave igre,izrabljivanja igraca,nekorektnog ponasanja navijaca,fasista na tribinama itd....
U Engleskoj,Italiji je sve to mnogo cistije i za neki klub se navija iz pravih razloga i na pravi nacin.
Nazad na vrh Ići dole
RIOT

RIOT


Broj poruka : 4428
Godina : 37
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 12.06.2008

Your first subject - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Your first subject   Your first subject - Page 5 EmptyUto 1 Jul 2008 - 19:18

Mislio sam nekorektnog ponasanja klubova prema navijacima,i dalje nisam ovladao forumom,te ne znam da editujem post.
Nazad na vrh Ići dole
Admin-Roby
Admin
Admin-Roby


Broj poruka : 4525
Godina : 33
Localisation : NOVI SAD
Datum upisa : 03.07.2007

Your first subject - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Your first subject   Your first subject - Page 5 EmptySre 2 Jul 2008 - 1:34

pa imas valjda edit,quote,odmah gore desno kod tvoje poruke
Nazad na vrh Ići dole
https://newcastle-srbija.forumsr.com
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Your first subject - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Your first subject   Your first subject - Page 5 EmptySre 2 Jul 2008 - 12:11

Pa naravno da navijacyu Buryja ne gledaju kvalitetan fudbal, nisam ni rekao da za nase ne navijam iz razloga sto ne igraju kao Milan... Vec se igraci ne trude, utakmice se namestaju, znas i sam uostalom.
Onaj Englez kad ode da gleda svoj 500. ligu, gleda krs fudbal, ali vidi trud, poginuce na terenu. E to se ceni. KAd bui neki nas klub igrao, a ne da se igraci setaju po terenu, mozda bi neko i dolazio na tekme.
O tome sam ja pricao!
Nazad na vrh Ići dole
Shandy drinker

Shandy drinker


Broj poruka : 82
Godina : 48
Localisation : Beograd
Datum upisa : 02.07.2008

Your first subject - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Your first subject   Your first subject - Page 5 EmptySre 2 Jul 2008 - 15:21

Pozdrav svima iz Srbije ( i okoline). Drago mi je da vidim ovoliko navijaca Njukasla. Sto se mene tice, poceo sam da navijam za njih najvise zbog boje dresova, sto ce reci da sam Grobar. Imao sam srecu da odgledam nekoliko njihovih utakmica, ukljucujuci i onu odlucujucu, kada smo zahvaljujuci njima (i Milivoju) usli u Ligu sampiona. Samo nastavite ovako
Nazad na vrh Ići dole
Admin-Roby
Admin
Admin-Roby


Broj poruka : 4525
Godina : 33
Localisation : NOVI SAD
Datum upisa : 03.07.2007

Your first subject - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Your first subject   Your first subject - Page 5 EmptySre 2 Jul 2008 - 15:25

heh,dobrodosao na forum Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
https://newcastle-srbija.forumsr.com
geordie

geordie


Broj poruka : 220
Godina : 37
Localisation : Mostar
Datum upisa : 23.04.2008

Your first subject - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Your first subject   Your first subject - Page 5 EmptyPet 4 Jul 2008 - 19:05

Fudbal kod nas je silovanje lopte, nista drugo... Evo Dinko moj zemljak moze potvrdit, sranje do sranja, ali zato da se ne bih sutao sa kojekakvim nacionalisticki nastrojenim huliganima subotom ili nekad nedjeljom popodne lagano se izvalim pred tv-om i uzivam, a oni nek se kolju po nekim balkanskim livadama! Razlog zasto navijam za Newcastle, ne znam kako da kazem, ali vidjeti 52.000 ljudi na stadionu i kad se pobjedjuje i kad se gubi po 6:0 ne moze se rijecima opisati... Very Happy dobro, priznam malo je i Shearer imao uticaj, jebi ga nisam bez razloga dizao ruku kad bih i sam djuskao sa ekipom u lijepa vremena dok nisam imao pivski stomak hehe... Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Dinko

Dinko


Broj poruka : 1661
Godina : 39
Localisation : Eksjö, Sverige
Datum upisa : 30.08.2007

Your first subject - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Your first subject   Your first subject - Page 5 EmptySub 5 Jul 2008 - 0:17

Nemoj tako, ja uzivam i u nasem fudbalu. To ti je kod nas interaktivna igra. Ako vise ljudi zagalami sa tribina "slomi dvanestku", U narednih par startova taj jadnik ce biti pokosen sve dok dobrovoljno ne ode glumeći povredu (pod uslovom da se nije stvarno povrijedio dok su ga tukli). Tako da i sa tribina utices na stanje na terenu veoma aktivno. Bitno je prepoznati ko je najveca opasnost i traziti da njega polome. Zato rado idem na nase utakmice. Uvijek mozes da kazes da je sve to nastimano kad tvoji izgube. I samo se smijes. Inace sam navijac Rudara iz Kaknja koji igra u prvoj federalnoj ligi. To je dozivljaj Smile Smile Smile lol!
Nazad na vrh Ići dole
geordie

geordie


Broj poruka : 220
Godina : 37
Localisation : Mostar
Datum upisa : 23.04.2008

Your first subject - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Your first subject   Your first subject - Page 5 EmptySub 5 Jul 2008 - 9:43

Hehehe ubico upravu si definitivno... Ili mozes ubit sudiju ako ti se ne svidi odluka i nikom nista, malo se isprasis i rahat kuci hehe... Zadnja utakmica na kojoj sam bio je bila Velez-Jedinstvo prije 2 god. kad je 1-2 hiljade ljudi trcalo za sudijom preko terena hehehe... a onda sam rekao nikad vise, bar na ove lokalne livade! Inace bio je i Velez u prvoj federalnoj dugo, mada ni "premier liga" (divi naziva hehe) nije nesto bolje, ali ti mogu reci da znam kakav je osjecaj... udri, kolji da "dvanestka" ne postoji! Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Gazza

Gazza


Broj poruka : 5
Datum upisa : 05.07.2008

Your first subject - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Your first subject   Your first subject - Page 5 EmptySub 5 Jul 2008 - 19:26

NUFC sam poceo simpatisati negdje 95-96, tada sam bio lud za Aspriljom, i danas ga pravo gotivim, Faustino je Faustino Very Happy .Poslije spektakularni dolazak jos jednog mog idola, Shearera je samo ucvrstio moju ljubav prema Džordijima, ostalo je sve istorija.Malo su mi na onu stvar isli moji drugovi, ono svi u fazonu Reala, Barce, Juventusa...

Spomenut cu i to da mi je u to vrijeme drag bio ni vise ni manje nego "pokojni" Wimbeldon Very Happy Very Happy , ni dan danas ne znam zasto?!!

A sto se tice fudbala na Balkanu jedna velika steta!!Kakav smo samo fudbal igrali...dokaz Zvezdin kup sampiona...Ipak smo bili fudbalska nacija,ovako nikome nije ni najmanje interesantno gledati provincijske timove koje dodje gledati 500 ljudi, ali eto...
Nazad na vrh Ići dole
Admin-Roby
Admin
Admin-Roby


Broj poruka : 4525
Godina : 33
Localisation : NOVI SAD
Datum upisa : 03.07.2007

Your first subject - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Your first subject   Your first subject - Page 5 EmptySub 5 Jul 2008 - 19:37

dobrodosao Gazza Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
https://newcastle-srbija.forumsr.com
Philips

Philips


Broj poruka : 385
Localisation : ST
Datum upisa : 04.08.2008

Your first subject - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Your first subject   Your first subject - Page 5 EmptyPon 4 Avg 2008 - 13:17

Pozdrav, dolazim iz Hrvatske, pošto nema velike zainteresiranosti u Hrvatskoj za svrakama pa tako ni foruma, guglao sam i naišao na ovaj forum, na prvi pogled mi se svidio i odlučio sam se registrirati.
Za Svrake sam počeo navijati od negdje 2002-03 kada su bili na vrhuncu slave.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Your first subject - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Your first subject   Your first subject - Page 5 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Your first subject
Nazad na vrh 
Strana 5 od 27Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 16 ... 27  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Newcastle United Srbija :: Novi na forumu? :: Predstavite se-
Skoči na: