Newcastle United Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Newcastle United Srbija

Forum za sve fanove Newcastle United-a sa Balkana
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Novi menadžer?

Ići dole 
+5
Thug
Dinko
NewBoy
milan25
RIOT
9 posters
Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
AutorPoruka
RIOT

RIOT


Broj poruka : 4428
Godina : 37
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 12.06.2008

Novi menadžer? Empty
PočaljiNaslov: Novi menadžer?   Novi menadžer? EmptySre 10 Jul 2019 - 17:22

BBC i Sky Sports prenose da je glavni kandidat za mesto novog trenera Newcastle Uniteda....

... Steve Bruce.

Novi menadžer? Sheffield-Wednesday-v-Sheffield-United-Sky-Bet-Championship-1562681109

Onaj isti Steve Bruce koji je, iako navodno navijač Newcastlea od detinjstva, sa velikim žarom vodio Sunderland, koji je ispao iz lige sa Birminghamom i Hullom, i koga su navijači Aston Ville gađali kupusom dok je bio njihov trener.

Uglavnom, jedan očajan menadžer i jedna velika ljiga, što ga valjda čini savršenim kandidatom da nasledi Rafu Beniteza.

Njegov karakter možda i najbolje opisuje način na koji je danas razgovarao sa novinarima koji su ga upitali za mogućnost preuzimanja kormila na Tynesidu.

"As far as I am concerned, I am here, I am going home tomorrow and looking forward to walking the dog," he told the Sheffield Star.


Bukvalno osećam fizički bol u stomaku. Jebeni Steve Bruce. Poslednji put sam se ovako osećao kad je Hughton dobio otkaz i na njegovo mesto postavljena ona ljudska izbljuvotina Alan Pardew. Čovek po meri Ashleyja.

Serem se po svima.

Hvala na pažnji.
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Novi menadžer? Empty
PočaljiNaslov: Re: Novi menadžer?   Novi menadžer? EmptySre 10 Jul 2019 - 17:31

Lepo si se odjavio rečima: "Hvala na pažnji".

Možda se i ja odjavim, ali od Newcastle Uniteda.
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
RIOT

RIOT


Broj poruka : 4428
Godina : 37
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 12.06.2008

Novi menadžer? Empty
PočaljiNaslov: Re: Novi menadžer?   Novi menadžer? EmptySre 10 Jul 2019 - 17:53

Novi menadžer? Newacstle-United-Managers-Points-Per-Game-In-Premier-League-Careers

Poređenje trenera Newcastlea koji imaju preko 200 utakmica iza sebe.

U prvoj koloni su odgirane utakmice, zatim prosek poena po meču, dati golovi pa primljeni golovi po utakmici.

Jezivo.
Nazad na vrh Ići dole
milan25

milan25


Broj poruka : 1768
Godina : 54
Localisation : Sarajevo
Datum upisa : 25.11.2011

Novi menadžer? Empty
PočaljiNaslov: Re: Novi menadžer?   Novi menadžer? EmptyČet 11 Jul 2019 - 16:09

Ako Ashley ovoga postavi za menadžera onda se navijačima Newcastle Uniteda samo po sebi nameće da najzad krenu sa tim bojkotom. Koji mozak moraš biti pa dovesti Steve Bruce-a za menadžera, faktički sam sebi kopa grob.
Prvenstvo počinje tačno za mjesec, prvu pripremnu utakmicu imamo iduće sedmice a još nemamo menadžera niti se pomišlja da bude doveden neki fudbaler. Još propala saga oko prodaje kluba, nema šta, Ashley je ovaj pute višestruko nadmašio sam sebe, niže od ovoga se jednostavno ne može...
Nazad na vrh Ići dole
NewBoy




Broj poruka : 640
Localisation : Mostar
Datum upisa : 04.01.2011

Novi menadžer? Empty
PočaljiNaslov: Re: Novi menadžer?   Novi menadžer? EmptyČet 11 Jul 2019 - 19:01

Ja mislim da ni najgori pesimisti nisu pomišljali da ćemo biti u ovakvoj situaciji
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Novi menadžer? Empty
PočaljiNaslov: Re: Novi menadžer?   Novi menadžer? EmptyPet 12 Jul 2019 - 11:31

Saga se nastavlja. Brusnica se jutros pojavio na treningu Wednesdaya jer se klubovi nisu dogovorili o visini kompenzacije koja je navodno oko £5m.

Ashley niked neće toliko platiti.
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Novi menadžer? Empty
PočaljiNaslov: Re: Novi menadžer?   Novi menadžer? EmptySub 13 Jul 2019 - 13:49

Ako ne bude Bruce ocekujem svakako nekog engleskog bizgova, Hughes ili tako neki.
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Novi menadžer? Empty
PočaljiNaslov: Re: Novi menadžer?   Novi menadžer? EmptyPon 15 Jul 2019 - 12:57

Bruce napustio SWFC.
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
RIOT

RIOT


Broj poruka : 4428
Godina : 37
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 12.06.2008

Novi menadžer? Empty
PočaljiNaslov: Re: Novi menadžer?   Novi menadžer? EmptyPon 15 Jul 2019 - 13:03

Savic ::
Bruce napustio SWFC.

To je to.

Jebeni Steve Bruce.
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Novi menadžer? Empty
PočaljiNaslov: Re: Novi menadžer?   Novi menadžer? EmptyPon 15 Jul 2019 - 14:38

Sta drugo. Jos jedan pusikurko i beskicmenjak.
Nazad na vrh Ići dole
RIOT

RIOT


Broj poruka : 4428
Godina : 37
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 12.06.2008

Novi menadžer? Empty
PočaljiNaslov: Re: Novi menadžer?   Novi menadžer? EmptyPon 15 Jul 2019 - 15:46

Srki ::
Sta drugo. Jos jedan pusikurko i beskicmenjak.

Čije dovođenje smo platili 4 miliona funti.

Dosta će taj kuraca da popuši pre nego što mu vidimo leđa.
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Novi menadžer? Empty
PočaljiNaslov: Re: Novi menadžer?   Novi menadžer? EmptyPon 15 Jul 2019 - 18:29

Što kaže Čola u onoj njegovoj pesmi:

"Znam ja ko si ti,
i znam odakle si".
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
Dinko

Dinko


Broj poruka : 1661
Godina : 38
Localisation : Eksjö, Sverige
Datum upisa : 30.08.2007

Novi menadžer? Empty
PočaljiNaslov: Re: Novi menadžer?   Novi menadžer? EmptyPon 15 Jul 2019 - 20:30

Znaci sve je jasno. Rafa sigurno ne bi otisao da je debeli htio da promijeni stanje u klubu. Ovim dovodjenjem se jos jednom potvrdjuje da je vjerovatno za sitne novce poturena prica o prodaji kluba da se pregura ljeto i sad nam predstoji jos jedno ispadanje pa onda mozda opet pokusa dovesti nekog malo boljeg cija ambicija i ynanje nas vrate nazad pa onda opet otkaz i dovodjenje Lothara Matthäusa ili tako nesto. Sve u svemu ja se odjavljujem od pracenja utakmica. Vijesti cu naravno citati ali da gledam patnju kad znamo da moze bolje-necu.
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Novi menadžer? Empty
PočaljiNaslov: Re: Novi menadžer?   Novi menadžer? EmptyUto 16 Jul 2019 - 12:17

Ne moze tako doveka da vesla. Kao aj malo cu da ispadnem pa cu da nadjem nekog cara koji ce da nas vrati pa onda opet retos pa u krug.
Prvo em takvih znalaca kao sto je Rafa nema (znalac u smislu da od govana napravi pitu, ima ovih koji skrkaju milijarde i jure titule) a drugo sto ne znam koga ces vise da zajebes da vodi drugoligaski klub.
Na kraju ce mu prodaja i biti jedina opcija jer sa nama takvima niko ko drzi do sebe nece da radi.
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Novi menadžer? Empty
PočaljiNaslov: Re: Novi menadžer?   Novi menadžer? EmptyUto 16 Jul 2019 - 12:34

Sreda 17.07. SK 1 u 12h: Newcastle - Wolves (PL Asia Trophy), pa ko voli nek' izvoli. Very Happy

A znam, mnogi će od nas gledati, ja prvi. Boles' je to. Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Novi menadžer? Empty
PočaljiNaslov: Re: Novi menadžer?   Novi menadžer? EmptyUto 16 Jul 2019 - 14:20

Ja zasigurno ne. Nisam ni prosle sezone izdvajao vreme, ukoliko sam imao ista pametnije da radom nisam seo da pogledam utakmicu. A sada tek mogu da me zaborave.
Iskreno vise sam vezan za ovaj forum i za drugare ma njemu nego sto me stvarno rezultati tangiraju.
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Novi menadžer? Empty
PočaljiNaslov: Re: Novi menadžer?   Novi menadžer? EmptySre 17 Jul 2019 - 12:13

To bi bilo to-Bruce potvrdjen. 3 godine.
Good bye!
Nazad na vrh Ići dole
Thug

Thug


Broj poruka : 2955
Godina : 35
Datum upisa : 21.06.2009

Novi menadžer? Empty
PočaljiNaslov: Re: Novi menadžer?   Novi menadžer? EmptySre 17 Jul 2019 - 15:14

"You look at 2003 and you had 12,000 fans going to the San Siro, but in 2019 you’ve got 12,000 season tickets that haven’t been sold" Michael Chopra
Znaci ako ovaj potez ne izbaci navijace sa stadiona, ne znam sta krmak treba da uradi...
Sto se mene tice ja sam Over and Out.
Nazad na vrh Ići dole
milan25

milan25


Broj poruka : 1768
Godina : 54
Localisation : Sarajevo
Datum upisa : 25.11.2011

Novi menadžer? Empty
PočaljiNaslov: Re: Novi menadžer?   Novi menadžer? EmptySre 17 Jul 2019 - 20:01

Thug ::
"You look at 2003 and you had 12,000 fans going to the San Siro, but in 2019 you’ve got 12,000 season tickets that haven’t been sold" Michael Chopra
Znaci ako ovaj potez ne izbaci navijace sa stadiona, ne znam sta krmak treba da uradi...
Sto se mene tice ja sam Over and Out.

Većina nas na forumu je potpuno ohlađena nakon zadnja dva mjeseca previranja. Od montirane priče po kojoj smo trebali postati drugi M.City do ove sada krajnosti, da se rasproda sve što valja od fudbalera i za menadžera dovede Steve Bruce. Mislim da se debeli svakako neće nasekirati zbog nas jer od nas nema koristi. Sekiracija mu je što nije prodao 12000 godišnjih karti a po mom skromnom mišljenju i ovako ih je previše prodato. Za karcinom zvani Ashley nema drugog lijeka osim potpunog bojkota, da se domaće utakmice igraju pred 100-200 njegovih prijatelja sa sky sporta, on i Lee Charney. To bi trebalo da traje sve dotle dok ne proda klub pa ako treba i godinama. Od početka blamira sve navijače kluba ali ovo sada je stvarno vrhunac. Bojim se da će nas snaći sudbina mrskih nam komšija. S obzirom da će u tom slučaju direktno biti pogođen njegov novčanik mene to ne bi ni nasekiralo...
Nazad na vrh Ići dole
moody

moody


Broj poruka : 1450
Godina : 32
Localisation : Tuzla
Datum upisa : 06.12.2008

Novi menadžer? Empty
PočaljiNaslov: Re: Novi menadžer?   Novi menadžer? EmptyČet 18 Jul 2019 - 8:02

Ko smije da se kladi da će na prvoj domaćoj utakmici u PL biti pun stadion? Jebem engleze glupe
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Novi menadžer? Empty
PočaljiNaslov: Re: Novi menadžer?   Novi menadžer? EmptyČet 18 Jul 2019 - 13:52

Novi menadžer? D_vtDw8XkAIAOhm
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Novi menadžer? Empty
PočaljiNaslov: Re: Novi menadžer?   Novi menadžer? EmptyČet 18 Jul 2019 - 13:54

Novi menadžer? D_wXxOtXYAEU92z
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Novi menadžer? Empty
PočaljiNaslov: Re: Novi menadžer?   Novi menadžer? EmptyUto 20 Avg 2019 - 20:57

'Bruce has come in, and some of the players don't know their jobs': Former Newcastle man Michael Chopra reveals players have doubts... while Paul Dummett did not feel warm-up was right before Norwich meltdown

Newcastle defender Paul Dummett has revealed he had concerns during the warm-up ahead of the 3-1 defeat at Norwich - while former striker Michael Chopra claims some current players have told him Steve Bruce is not doing enough work on team shape.

It all adds to a difficult start for Bruce, who has lost his first two matches and also seen friend and club legend Alan Shearer express fears over relegation.

On top of that, striker Yosinori Muto has criticised the tactics which left him feeling 'isolated' following his introduction at Carrow Road on Saturday.

But it is perhaps the comments of Dummett, a respected figure in the dressing-room, which will be of chief concern for Bruce - and raises questions about their pre-match preparation.

'From that start, in the warm-up, it wasn't right,' said the Wales international. 'Then, in the first five minutes, they were on top of us and we didn't seem to get going. They were too good for us all game.

'Everyone was disappointed with the performance from start to finish. We never started right. We didn't get close to them. They passed the ball around us like we weren't there. It's a big wake-up call but we have to stick together.'

Bruce then cancelled the team's day off on Sunday, as revealed by Sportsmail. We understand that decision raised eyebrows among some in the camp, especially given it was interpreted as a punishment just two games into the new season.

And ex-Magpies forward Chopra has now claimed there is concern among the squad about the work being done on the training ground.

'I've spoken to some senior players at the club, I won't mention their names, and under (Rafa) Benitez everything was drilled into them on the training pitch - the team shape, how they were going to play - every day,' he told talkSPORT.

'Bruce has come in, and some of the players don't know their jobs. They are not really working on their shape.

'At Newcastle for two or three years those players have overachieved under Benitez, but I don't think some of the players are good enough for the Premier League, so they need coaching.'

https://www.dailymail.co.uk/sport/football/article-7375971/Michael-Chopra-reveals-Newcastle-players-doubts-Steve-Bruce.html
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Novi menadžer? Empty
PočaljiNaslov: Re: Novi menadžer?   Novi menadžer? EmptySre 13 Okt 2021 - 19:43

Brandan Rodgers odbio Newcastle United.
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Novi menadžer? Empty
PočaljiNaslov: Re: Novi menadžer?   Novi menadžer? EmptySre 13 Okt 2021 - 22:54

Ako. Ne volim ni njega niti ikoga ko je imao nesto sa Liverpulom a da nije Keegan. Sukurac!
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Novi menadžer? Empty
PočaljiNaslov: Re: Novi menadžer?   Novi menadžer? Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Novi menadžer?
Nazad na vrh 
Strana 1 od 2Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
 Similar topics
-
» Your first subject
» Novi Sad=New Now
» Ko ce postati novi vlasnik?

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Newcastle United Srbija :: English Premier League :: Newcastle United Football Club-
Skoči na: