Newcastle United Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Newcastle United Srbija

Forum za sve fanove Newcastle United-a sa Balkana
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Manchester United 4:1

Ići dole 
+4
tinno
milan25
Srki
Savic
8 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2
AutorPoruka
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Manchester United  4:1 - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Manchester United 4:1   Manchester United  4:1 - Page 2 EmptySub 18 Nov 2017 - 22:56

Bas tako. Nismo igrali sa spustenim gardom nego smo igrali. I pokazali da moze da im se metne. Sve ostalo je upravo razlika koju si naveo. Da smo danas imali igrace blizu njihovima osurili bismo. Ali jebo ga pas, sjebasmo 30M u prelaznom roku. Mnoooogo bre.
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Manchester United  4:1 - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Manchester United 4:1   Manchester United  4:1 - Page 2 EmptySub 18 Nov 2017 - 23:16

Bez obzira na četiri primljena gola ja iz ove utakmice mogu dve-tri pozitivne stvari da izvučem.

Prva pozitivna stvar je da je Dwight Gayle postigao prvi ovosezonski gol u Premier League i nadam se da će vratiti samopouzdanje kako bi nastaviosa golovima.

Druga pozitivna stvar je ta što je Jacob Murphy odigrao vrlo dobro i što je napokon i on video da može da igra u Premier League.

Treća pozitivna stvar je ta što je Rafa (možda) odjebao Pereza i što je konačno Mitra ubacio da igra u poslednjih 20 minuta igre. Možda mu Mitrović i Gayle budu starteri protiv Watforda sledeće subote.

Brine me što mu Ritchie igra po levom boku a tamo mu nije mesto iako je Ritchie levonog. Mada, smatram da je to privremeno dok se Atsu ne vrati.

Lejeune mora da uoči svoje greške i da iz ovog meča izvuče pouke. Mora da radi na treninzima kako bi smanjio svoje greške. Hladnokrvan je, ali nekada mora jače da uđe u duel. Danas je kriv za dva gola (Smalling i Lukaku).
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
Djuka

Djuka


Broj poruka : 663
Godina : 40
Localisation : Novi Beograd, Blok 22
Datum upisa : 09.08.2015

Manchester United  4:1 - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Manchester United 4:1   Manchester United  4:1 - Page 2 EmptyNed 19 Nov 2017 - 0:18

Hrabro smo usli,ofanzivna postavka,na zalost,ta hrabrost je nestala sredinom drugog.Ono sto fali ovoj grupi igraca je jos jedan upecatljiv lik poput Ricija,da ne bude sbbkbb,ali bismo bili cvrsci pozadi sa Lascelesom,falio je taj nagon kad ne cuvas ni glavu ni noge.Francuz je zaigrao na velikoj sceni po prvi put i pogubio se.Imamo golmana linijasa i pola lopti su mu visile oko peterca,ali on je onaj tip gk sto stoji na petama. Mene nije dojmio Marfi,igrao je neku svoju tekmu, carinio loptu i gledao da se namesti na sut,dva put prooustio kljucno dodavanje i dalje je vise talentovan no koristan.
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Manchester United  4:1 - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Manchester United 4:1   Manchester United  4:1 - Page 2 EmptyNed 19 Nov 2017 - 10:14

Fali dobrih igraca. Ovo je krpljenje sa rupama. Zajebo je debeli onoliko. Taktika mi je bila jako dobra, lepo smo otvarali napade pa smo i ovako kilavi delovali mocno na momente. Da smo imali igrace koji mogu da iznesu tekmu mozda bismo i uzeli nesto. Ovako, to nam je sto nam je.


Poslednji izmenio Srki dana Pon 20 Nov 2017 - 7:40, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
milan25

milan25


Broj poruka : 1768
Godina : 54
Localisation : Sarajevo
Datum upisa : 25.11.2011

Manchester United  4:1 - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Manchester United 4:1   Manchester United  4:1 - Page 2 EmptyNed 19 Nov 2017 - 15:12

Dok smo mogli a to je prvih 35-40 minuta bili smo i bolji protivnik. Poslije su oni iskoristili bukvalno skoro sve šanse koje su imali mi smo promašili onih par izglednih i to je to. Što kažete tu se vidi koji igrač koliko košta. Što kaže Savić ne treba da se zanosimo da ćemo donositi bodove od najboljih nego da hvatamo bodove od onih koji su tu negdje kao i mi a takvih smo u ovoj sezoni već puno prosuli.
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Manchester United  4:1 - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Manchester United 4:1   Manchester United  4:1 - Page 2 EmptyPon 20 Nov 2017 - 11:12

Procitah Benitezovu izjavu na nufc.com. Sve je rekao kako treba, nema greske.
Nazad na vrh Ići dole
m.c.t.

m.c.t.


Broj poruka : 2084
Localisation : Nova Pazova
Datum upisa : 07.07.2007

Manchester United  4:1 - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Manchester United 4:1   Manchester United  4:1 - Page 2 EmptyČet 23 Nov 2017 - 13:20

Šugavi Bazel ih dobije 1:0. A Partizan odigra nerešeno sa Young Boysima koji su 7 bodova ispred Bazela na tabeli. Super liga srbije bi bila zalogaj i po za Newcastle, možda bi sreću našli u drugoj ligi srbije. clown

Manchester United  4:1 - Page 2 Newcas10

Šalim se, imali smo dobre prodore po desnoj strani..i to je to.. za neke igrače se iz aviona vidi da nisu spremni/motivisani/edukovani/pojma nemam. I cenim Pardew-a više nego Beniteza jer je Pardew jako brzo odstranjivao takve igrače iz ekipe ko god da su.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/srdjan23
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Manchester United  4:1 - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Manchester United 4:1   Manchester United  4:1 - Page 2 EmptyČet 23 Nov 2017 - 17:53

Au, hrabra izjava kad kažeš da više ceniš Pardewa od Beniteza.
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
NewBoy




Broj poruka : 640
Localisation : Mostar
Datum upisa : 04.01.2011

Manchester United  4:1 - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Manchester United 4:1   Manchester United  4:1 - Page 2 EmptyPet 24 Nov 2017 - 0:12

Ja definitivno ne mislim da je Pardew blizu Benitezu ali isto tako mi nije jasno cime je on zasluzio takav respect od svih nas koji navijamo za Newcastle. S Liverpoolom je uradio cuda to stoji ali isto tako je nakon toga unistio 3 vjerojatno najjace ekipe u tim sezonama i dobio otkaz za manje od godinu dana u svakoj od te 3 ekipe (Real,Inter,Chelsea).
Za ovaj post mi vjerojatno slijedi javni linč al dobro Laughing
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Manchester United  4:1 - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Manchester United 4:1   Manchester United  4:1 - Page 2 EmptyPet 24 Nov 2017 - 12:03

Evo, ja ću ti reći čime je Rafa zaslužio takav respekt od svih nas.

Pogledaj samo malo preko reke, nekih 17-18km od nas i videćeš u kakvom se haosu nalazi Sunderland. Da nije bilo Rafe na mestu Sunderlanda bi danas bili mi.

Toliko.
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
Dinko

Dinko


Broj poruka : 1661
Godina : 38
Localisation : Eksjö, Sverige
Datum upisa : 30.08.2007

Manchester United  4:1 - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Manchester United 4:1   Manchester United  4:1 - Page 2 EmptyPet 24 Nov 2017 - 21:09

Slazem se sa vama obojicom. Rafa je za nase uslove sega-mega trener koji moze da spasi sve ono sto debeli usere i moze uz normalnu podrsku kavu je imao u Liverpool-u da izgradi tim za nekoliko sezona koji moze da se nosi sa onima koji puno vise ulazu. Njegov stil je preoprezna igra i oslanjanje na neke sitne srece koje nekada idu a nekada ne idu kako je on zamislio. Nama to pomaze da ne ispadnemo ali je upropastilo ekipe koje su mogle puno vise, a on ih je sputavao. Ipak je njegova reputacija jos uvijek tolika da je cudo sto je uopste pristao da dodje (dobro, nije cuda, dosao je vjerovatno jer mu porodica zivi u Liverpoolu i ovo je bio jedini normalni posao u okolini koji je mogao da dobije). Rafa jos nikakvo vidljivo cudo kod nas nije napravio ali sto Savic kaze mogli smo lako da budemo sada u borbi za opstanak u champioshipu.
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Manchester United  4:1 - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Manchester United 4:1   Manchester United  4:1 - Page 2 EmptyPet 24 Nov 2017 - 21:16

Sad koliko je upropastio ekipe i to je pitanje. Klubovi koje je 'upropastio' traze instant rezultat, ne trpe ni malo. A on ocigledno nije lik koji voli mesano meso vec voli da oformi ekipu po svom njuhu. Verujem da se u Celziju i Realu trener pita oko pojacanja kao i kod nas u ligi. Pare moraju da se trose i nemas ti tu sta da pevas. Gde je imao vremena da bude itekako je uradio. Ne secate se Valensije koja je igrala bogovski fudbal. I efikasan. Ludacka su vremena i ljudima se lako pise svasta. Koliko ga ja pratim u Newcastleu on nece da trosi da bi trosio, cak ce da dovede neko blago drvo ali da ga toliko i plati. Ponasa se domacinski, ekonomise. Meni se to svidja, mozda sam lud. Jebes ti ove trenercine danas, tipa Gvardiola, u svakom klubu godisnji budzet jaci od budzeta svih bivsih sfrj republika zajedno. Nerealno je skroz sve to.
Ja se nadam da ce debelo prase da se tera vise i da ce ova zenska imati pameti da ovoga zadrzi pa da zajedno reizgrade klub. Ako se i mi zaletimo u ove budalastine sa bacanjem kesa nisam siguran da cemo da preteknemo.
Nazad na vrh Ići dole
m.c.t.

m.c.t.


Broj poruka : 2084
Localisation : Nova Pazova
Datum upisa : 07.07.2007

Manchester United  4:1 - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Manchester United 4:1   Manchester United  4:1 - Page 2 EmptySub 25 Nov 2017 - 9:58

Ako ne gledam istoriju i trofeje šta su uradili sa prošlim klubovima... nego šta je uradio za Newcastle. Benitez je uradio koliko i Chris Hughton. I jedan i drugi su vratili Newcastle u Premier ligu kao šampioni. Pardew je doveo klub skoro do lige šampiona, imao niz od 11 utakmica bez poraza, igrali smo odlično u evropi... itd.. Naravno da je Benitez taktičar i po za Pardew-a koji je imao O-RUK i JURIŠ taktiku. Ali hoću da vidim i neke rezultate. Benitez izjavio kako su mu kup takmičenja jako bitna i neće se štedeti a onda puknemo 3:0 od Oxforda? I Fabio Kapelo je trenerčina i Englezi ga imenovali za selektora a uradio je isti posao kao i Gareth Southgate.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/srdjan23
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Manchester United  4:1 - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Manchester United 4:1   Manchester United  4:1 - Page 2 EmptySub 25 Nov 2017 - 10:24

Pardew i Benitez ko dupe i oko. Kakvu ekipu je imao Pardew, kakvu Benitez? Podji samo od toga. Koliko dugo je Pardew bio u klubu, koliko ce biti Benitez. Itd, itd. Za sada je svoje uradio-vratio nas u PL iz prve, to mu je bio prvi zadatak. Koliko se secam drigi je da nas ostavi u PL...
Ja bih najiskrenije voleo da nam je sada ona ekipa koja je bila sa Pardewom. Ali nema, otislo...
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Manchester United  4:1 - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Manchester United 4:1   Manchester United  4:1 - Page 2 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Manchester United 4:1
Nazad na vrh 
Strana 2 od 2Idi na stranu : Prethodni  1, 2
 Similar topics
-
» Newcastle United - Manchester United
» Prijateljska - Carlisle United 0 Newcastle United 3
» Newcastle United v Manchester United
» West Ham United - Newcastle United
» Leeds United - Newcastle United 0:2

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Newcastle United Srbija :: English Premier League :: Utakmice-
Skoči na: