Newcastle United Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Newcastle United Srbija

Forum za sve fanove Newcastle United-a sa Balkana
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Leeds United - Newcastle United 0:2

Ići dole 
5 posters
AutorPoruka
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Leeds United - Newcastle United 0:2 Empty
PočaljiNaslov: Leeds United - Newcastle United 0:2   Leeds United - Newcastle United 0:2 EmptyNed 20 Nov 2016 - 13:25

Team: Darlow - Anita, Lascelles, Clark, Dummett - Colback, Shelvey - Ritchie, Gouffran, Perez - Dwight Gayle.

Subs: Matz Sels, DeAndre Yedlin, Chancel Mbemba, Isaac Hayden, Mohamed Diame, Christian Atsu, Aleksandar Mitrovic.
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
milan25

milan25


Broj poruka : 1768
Godina : 54
Localisation : Sarajevo
Datum upisa : 25.11.2011

Leeds United - Newcastle United 0:2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Leeds United - Newcastle United 0:2   Leeds United - Newcastle United 0:2 EmptyNed 20 Nov 2016 - 13:35

Hajde da vidimo kakve će nam Savić sreće biti sa otvaranjem teme Very Happy . Mislim da u ovu utakmicu možemo da uđemo rasterećeno s obzirom na stanje na tabeli i ostale rezultate u ovom kolu. Bio bih zadovoljan i bodom i volio bih da je u timu većina ovih iz rezervi, prije svega Yedlin i Mitrović.
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Leeds United - Newcastle United 0:2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Leeds United - Newcastle United 0:2   Leeds United - Newcastle United 0:2 EmptyNed 20 Nov 2016 - 13:36

Stara dobra makljaza sa Leedsom. Ovo je jedna od tekmi koja mi je falila na PL nivou ali i uopste.
Nazad na vrh Ići dole
m.c.t.

m.c.t.


Broj poruka : 2084
Localisation : Nova Pazova
Datum upisa : 07.07.2007

Leeds United - Newcastle United 0:2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Leeds United - Newcastle United 0:2   Leeds United - Newcastle United 0:2 EmptyNed 20 Nov 2016 - 13:59

Da da, bolje igrati sa Leedsom suncanog nedeljnog popodneva nego sa Swansea, Stoke, WBA, Bournmouth, Crystal Palacom, Hullom... ispade da cela prva liga ima neke smrdljive timove.. uvek ce mi zvucniji biti Leeds, Nottingham Forest, Queens Park Rangers, Sheffield Wednesday, Aston Villa, Blackburn Rovers... sad i ne zelim nazad u PL kad ovako slozim stvari i jos plus optimizam, pobede, ludi Mitro, sve srecno i dobro... zivela druga liga!
Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/srdjan23
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Leeds United - Newcastle United 0:2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Leeds United - Newcastle United 0:2   Leeds United - Newcastle United 0:2 EmptyNed 20 Nov 2016 - 14:01

Milane, zaboravljaš da sam ja otvorio temu protiv Cardiffa, pa smo ih dobili rezultatom. 2:1. Laughing
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Leeds United - Newcastle United 0:2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Leeds United - Newcastle United 0:2   Leeds United - Newcastle United 0:2 EmptyNed 20 Nov 2016 - 14:18

Nastupamo u djubretarskoj garnituri Razz
Nazad na vrh Ići dole
m.c.t.

m.c.t.


Broj poruka : 2084
Localisation : Nova Pazova
Datum upisa : 07.07.2007

Leeds United - Newcastle United 0:2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Leeds United - Newcastle United 0:2   Leeds United - Newcastle United 0:2 EmptyNed 20 Nov 2016 - 14:42

Dwight Gayle, 0:1, velika greska golmana Leedsa.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/srdjan23
milan25

milan25


Broj poruka : 1768
Godina : 54
Localisation : Sarajevo
Datum upisa : 25.11.2011

Leeds United - Newcastle United 0:2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Leeds United - Newcastle United 0:2   Leeds United - Newcastle United 0:2 EmptyNed 20 Nov 2016 - 14:45

Savic ::
Milane, zaboravljaš da sam ja otvorio temu protiv Cardiffa, pa smo ih dobili rezultatom. 2:1. Laughing

Zadnji put kada sam ja otvorio izgubili smo tako da ja više ne otvaram Very Happy . Sada je situacija takva da izgleda ko god otvori temu pobjeđujemo jer smo jednostavno prejaki za veći dio lige. Moj djelimični strah od Leedsa je izgleda bio potpuno neosnovan, pre-preslabi su za nas.

P.S. Al' se Gaylu sjaje novi zubi, ako je uopšte istinita ona vijest od neki dan...
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Leeds United - Newcastle United 0:2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Leeds United - Newcastle United 0:2   Leeds United - Newcastle United 0:2 EmptyNed 20 Nov 2016 - 14:47

Ispresirali smo ih zestoko. Golman je imao peh, namestio je Gaylu pravo na nogu. To se ne prasta.
Nazad na vrh Ići dole
m.c.t.

m.c.t.


Broj poruka : 2084
Localisation : Nova Pazova
Datum upisa : 07.07.2007

Leeds United - Newcastle United 0:2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Leeds United - Newcastle United 0:2   Leeds United - Newcastle United 0:2 EmptyNed 20 Nov 2016 - 15:47

Gayle na pravom mestu za 0:2.
2 raspolozena napadaca, ali samo mesto za jednog.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/srdjan23
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Leeds United - Newcastle United 0:2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Leeds United - Newcastle United 0:2   Leeds United - Newcastle United 0:2 EmptyNed 20 Nov 2016 - 16:17

Premocno izgleda ovaj nas niz od 8 pobeda. Prejaki smo za CC, predobrog trenera imamo i utisak je da se ovde tavori. Tek pokoja tekma je izazov (mislim da je ova danas bila bas takva - zbog istorije, rivalstva) a ispada da smo i nju resili rutinski. Jedva cekam da vidim kako ce stvari stimati sledece sezone. Sa Benitezovom politikom upravljanja igrackim kadrom ozbiljno mislim da mozemo da se etabliramo ponovo gde smo nekad bili.

Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Leeds United - Newcastle United 0:2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Leeds United - Newcastle United 0:2   Leeds United - Newcastle United 0:2 EmptyNed 20 Nov 2016 - 16:57

Leeds United - Newcastle United 0:2 PAY-Newcastle-Uniteds-Dwight-Gayle-celebrates-scoring-their-first-goal


Poslednji izmenio Savic dana Ned 20 Nov 2016 - 22:39, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
m.c.t.

m.c.t.


Broj poruka : 2084
Localisation : Nova Pazova
Datum upisa : 07.07.2007

Leeds United - Newcastle United 0:2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Leeds United - Newcastle United 0:2   Leeds United - Newcastle United 0:2 EmptyNed 20 Nov 2016 - 20:04

Imao je Leeds svoje sanse ali nasa odbrana je uvek bila na svom mestu ili je bar uvek uspela da dovoljno pokvari njihov napad. I svidja mi se kako to Rafa radi. Jaka odbrana, brza krila, uvek spreman napadac. Dobro bi bilo kad bi uspeo da našteluje 2 napadača ali verovatno ima svoje razloge.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/srdjan23
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Leeds United - Newcastle United 0:2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Leeds United - Newcastle United 0:2   Leeds United - Newcastle United 0:2 EmptyNed 20 Nov 2016 - 22:39

Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Leeds United - Newcastle United 0:2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Leeds United - Newcastle United 0:2   Leeds United - Newcastle United 0:2 EmptyPon 21 Nov 2016 - 7:36

Sta ima da steluje dva napadaca, pogledaj gol razliku. Ovo je sasvim u redu sto se mene tice.
Nazad na vrh Ići dole
toon72

toon72


Broj poruka : 1099
Godina : 52
Localisation : Northwestern Croatia
Datum upisa : 07.01.2014

Leeds United - Newcastle United 0:2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Leeds United - Newcastle United 0:2   Leeds United - Newcastle United 0:2 EmptyPon 21 Nov 2016 - 9:28

Nismo odigrali ništa posebno ali opet dovoljno dobro za pobjedu...pravi Rafin rukopis...od ovoga što ima, što je izabrao, izvlači najbolje što može...igramo solidno, igrači dobro stoje na terenu i znaju tko što mora raditi...nema mjesta improvizaciji, imaš svoje zadatke i to moraš devedeset minuta raditi i ponavljati...za sada izgleda da smo već jednom nogom natrag u PL (gdje nam je i mjesto)...kao što je i reporter na SK primjetio - pa nama su na klupi igrači koji bi imali zagarantirano mjesto u prvih 11 u svakoj drugoj momčadi ove lige...nadam se da debeli vlasnik shvaća što ima sada - trenera koji zna što radi, trenera koji zna da kupuje i prodaje a da rezultati ne trpe, trenera kojemu svi navijači vjeruju i zbog kojeg pune stadione i doma i u gostima, trenera koji je u nepunu godinu dana napravio potpunu revoluciju u klubu, puzali smo i bili poniženi a sada se gradi strašna tvrđava na kojoj će mnogi lomiti svoje kosti...
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Leeds United - Newcastle United 0:2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Leeds United - Newcastle United 0:2   Leeds United - Newcastle United 0:2 EmptyPon 21 Nov 2016 - 20:12

Duga je sezona, previse je utakmica. Mozda je nerealno ocekivati da se u svakoj tekmi blista. Ali kad pogledas - 0:2, lepa je to i ubedljiva pobeda. Neka iskoriste ovu sezonu da nauce na Rafinu filozofiju 'gol ne sme da se prismi' pa da to primenjujemo u PL sto vise mozemo. Koristice svakako.
Nazad na vrh Ići dole
milan25

milan25


Broj poruka : 1768
Godina : 54
Localisation : Sarajevo
Datum upisa : 25.11.2011

Leeds United - Newcastle United 0:2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Leeds United - Newcastle United 0:2   Leeds United - Newcastle United 0:2 EmptyPon 21 Nov 2016 - 20:59

toon72 ::
Nismo odigrali ništa posebno ali opet dovoljno dobro za pobjedu...pravi Rafin rukopis...od ovoga što ima, što je izabrao, izvlači najbolje što može...igramo solidno, igrači dobro stoje na terenu i znaju tko što mora raditi...nema mjesta improvizaciji, imaš svoje zadatke i to moraš devedeset minuta raditi i ponavljati...za sada izgleda da smo već jednom nogom natrag u PL (gdje nam je i mjesto)...kao što je i reporter na SK primjetio - pa nama su na klupi igrači koji bi imali zagarantirano mjesto u prvih 11 u svakoj drugoj momčadi ove lige...nadam se da debeli vlasnik shvaća što ima sada - trenera koji zna što radi, trenera koji zna da kupuje i prodaje a da rezultati ne trpe, trenera kojemu svi navijači vjeruju i zbog kojeg pune stadione i doma i u gostima, trenera koji je u nepunu godinu dana napravio potpunu revoluciju u klubu, puzali smo i bili poniženi a sada se gradi strašna tvrđava na kojoj će mnogi lomiti svoje kosti...

Upravo tako! Očigledno je da su i neke naše prosječne predstave više nego dovoljne protiv većine protivnika u ovoj ligi. Vidim da je većina onih koji su dobro krenuli sada u problemima(Huddersfield, Norwich), neki drugi su loše krenuli pa su sada poboljšali formu. Jedino smo mi(osim prva dva kola) konstantni sa dobrim rezultatima. Ova sezona našim navijačima dolazi kao relaksacija, sezona za uživanje, nakon par godina frustracija. Liga u kojoj se igra pravi engleski fudbal, čak mi je nekako i draža nego Premier liga sa napumpanim timovima. Sada smo u situaciji da imamo takvu prednost sa kojom Rafa svakako neće dozvoliti opuštanje ali se može kombinovati i po meni recimo u subotu protiv Blackburna čuvati glavne igrače za kup utakmicu protiv Hull-a.
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Leeds United - Newcastle United 0:2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Leeds United - Newcastle United 0:2   Leeds United - Newcastle United 0:2 EmptySre 23 Nov 2016 - 20:13

Leeds United - Newcastle United 0:2 Cx9ZUbHXAAMmcIN

Ono kad Shelvey urla na Colbacka jer je uputio loptu ka golu a nije dodao njemu, a tamo Gayle postiže gol. Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
Sponsored content





Leeds United - Newcastle United 0:2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Leeds United - Newcastle United 0:2   Leeds United - Newcastle United 0:2 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Leeds United - Newcastle United 0:2
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Newcastle United - Leeds United 1:1
» Manchester United - Newcastle United
» newcastle vs leeds
» SCUNTHORPE UNITED - NEWCASTLE UNITED
» Prijateljska - Carlisle United 0 Newcastle United 3

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Newcastle United Srbija :: English Premier League :: Utakmice-
Skoči na: