Newcastle United Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Newcastle United Srbija

Forum za sve fanove Newcastle United-a sa Balkana
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Newcastle United - Sunderland!!!!!!!

Ići dole 
+9
m.c.t.
milan25
tinno
Srki
pirLe
Thug
RIOT
Savic
Admin-Roby
13 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2
AutorPoruka
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Newcastle United - Sunderland!!!!!!! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle United - Sunderland!!!!!!!   Newcastle United - Sunderland!!!!!!! - Page 2 EmptyNed 20 Mar 2016 - 23:28

Boga molim da ostanemo u ligi i da prisustvujem odjebavanju jednog po jednog degenerika iz nase kurceve postave. Sa sve onim mrs! dok ih teras kroz tarabu.
Nista oni, muke ne znaju, nije mi jasno ko je njih zajebao da je fudbal njihov sport. To ne moze da popravi ni bog otac a kamo li Benitez, covek od krvi i mesa. Kako smo igrali jos smo dobro i prosli.
Nazad na vrh Ići dole
Djuka

Djuka


Broj poruka : 663
Godina : 40
Localisation : Novi Beograd, Blok 22
Datum upisa : 09.08.2015

Newcastle United - Sunderland!!!!!!! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle United - Sunderland!!!!!!!   Newcastle United - Sunderland!!!!!!! - Page 2 EmptyPon 21 Mar 2016 - 0:16

Nisam bas najbolje u poslednje vreme,a jos mi ovi nasi zaprzili corbu,super...
Po meni,igrac utakmice,nas golman,ostatak ekipe,na momente na nivou,uglavnom,mlako,naivno,
vreme nam istice prijatelji,ne znam kako uopste doci do tridesetog boda,a kamoli....
dali smo gol na cisto majstorstvo mladica kojeg su prebili,prosirili mu dres za dva broja,terali ga da uklizava,urla,poziva publiku....
prvo poluvreme,jako lose,ni oni nista bolji,bez obzira na prilike,sve je to preko nesrecnog Kolbeka,stvarno,bolje nesto golobrado da nam igra ili nek' proba sa Tejlorom,u p..m pa covek im nije uzeo dve lopte,a napravio je sedam,osam faulova,sudbina da je uopste igrao....uvalili nam gol na foru staru dve decenije...
Drugo poluvreme,ideja je tu,ali....napisao je neko,nasi igraci jednostavno ne umeju,problem nije od juce ili letos,koliko je resiv,pitanje je...

Nadam se da ce kazniti onog govnjara za lakat na Mitrovicu,isao je da ga osakati,a sve pod uticajem nakaze Katermola,evidentno je usao da provocira I lozi...Gio los danas,Perez sebican I bez razloga tolika odgovornost,uzimao je previse suteva ili pokusaja,isto tako Jonjo,tanak,Mbrmba vise da ne sutira,povredice se,izmene pokazuju lucidnost,ali su samo popunile broj...

Sasvim solidno vodjenje utakmice Beniteza,za Meklarena I Pardjua je genije...

Nazad na vrh Ići dole
m.c.t.

m.c.t.


Broj poruka : 2084
Localisation : Nova Pazova
Datum upisa : 07.07.2007

Newcastle United - Sunderland!!!!!!! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle United - Sunderland!!!!!!!   Newcastle United - Sunderland!!!!!!! - Page 2 EmptyPon 21 Mar 2016 - 15:58

Šteta, prava šteta što nismo ne samo uzeli 3 boda, već pobedili sa 3 razlike. To nismo zaslužili igrom ali smo imali sve uslove za tako nešto. Atmosfera je bila podignuta pred utakmicu, svi su pričali samo o tome, došao je novi trener koga (koliko vidim) svi obožavaju i sigurno je 3 klase veći stručnjak od nekih naših prošlih. Igrači su izašli na teren, stadion je bio na nogama, paklena atmosfera .... i prc... umesto da mi napadnemo i uteramo im strah u kosti (koji su sigurno imali dobrim delom zbog atmosfere, značaja itd..) mi smo njima prepustili inicijativu i napade. Umesto da im dišemo za vratom i pravimo pametne faulove, oni su nas prolazili a naši faulovi su bili na nivou FK Drvoseča. Odmah smo naravno dobijali žute kartone za glupe prekršaje. Rafa im je verovatno rekao da im nabiju pritisak pametnim faulovima, da odmah od starta vide da se neće naigrati ali pamet i naši igrači ne idu zajedno. Ili imamo glupe igrače ili jednostavno nemaju kondiciju da drže korak sa igračem kojeg treba da čuvaju pa mu uvek gledaju u leđa i onda naravno prave faul sa leđa. A ne verujem da nemaju kondicije u tih prvih 20-30 minuta utakmice? Što ostavlja jedinu opciju a to je da su limitirani u glavi. Da smo im nametnuli pritisak, i da smo prvi postigli gol, oni ne bi imali šanse da se oporave, ne zato što su loši nego zato što bi se naši napalili još više. Ovako je sva "paklena" atmosfera pala u vodu zajedno sa ekipom pa su igrači morali da motivišu navijače da urlaju. Trebali smo igrati, što u basketu kažu, 1 na 1, svako da čuva svog čoveka i da mu ne da diše, a ne "zonsku" odbranu koja je izgledala toliko smotano, pogotovo kad smo primili gol. Tu se videlo se da naši igrači smetaju jedan drugom.

E sad, tu je ono gde je Pardew bio majstor. Da podigne tu atmosferu i da neke utakmice odigramo gde pomisliš da imaju snage da trče 180 minuta. Da prosto ne prepoznaš ekipu i pomisliš da imamo kvalitet za ligu šampiona (jednom smo bili i na korak od toga sa Pardew-om).

Mislim da ima još dosta da se igra, puno bodova je u opticaju, ništa još nije gotovo. I ova pauza od 2 nedelje će svakako dobro doći da Rafa malo utegne ekipu. Šteta što Rafa nije došao pred onaj odlazak u Španiju i tu pauzu iskoristio za uigravanje.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/srdjan23
Admin-Roby
Admin
Admin-Roby


Broj poruka : 4525
Godina : 33
Localisation : NOVI SAD
Datum upisa : 03.07.2007

Newcastle United - Sunderland!!!!!!! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle United - Sunderland!!!!!!!   Newcastle United - Sunderland!!!!!!! - Page 2 EmptyPon 21 Mar 2016 - 17:29

Ispadamo iz lige,digao sam ruke. Vise neverujem da cemo se izvuci. Jebeni Norwich pobedi WBA,i mi odigramo 1-1 sa ovim retardima. Taj rezultat ne odgovara ni nama,ni komsijama. Sledecu igramo 2 aprila,protiv jebenog Norwicha. Ako izgubimo tu utakmicu,game over!
Nazad na vrh Ići dole
https://newcastle-srbija.forumsr.com
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Newcastle United - Sunderland!!!!!!! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle United - Sunderland!!!!!!!   Newcastle United - Sunderland!!!!!!! - Page 2 EmptyPon 21 Mar 2016 - 17:42

Sa ovakvom postavom meni izgleda sve bezandezno. S druge strane, kad malo o'ladim glavu - ipak je ovo bio derbi, utakmica gde bodovi nisu automatski upisani. Opet kazem, pogotovo sa ekipom kakva je nasa. Nema ni jednog jedinog majstora, nekoga u koga mozes da se uzdas na terenu. Dakle mi nemamo ulogu favorita protiv koga god da igramo. I dalje nije sve izgubljeno, ima jos bodova u opticaju. Ali ova ekipa jednostavno ne zna fudbal i to je to. Ako nas bog pogleda i opstanemo to je jednako kao da su uzeli LS.
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Newcastle United - Sunderland!!!!!!! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle United - Sunderland!!!!!!!   Newcastle United - Sunderland!!!!!!! - Page 2 EmptyUto 22 Mar 2016 - 12:35

Pogotovo je bilo teško pobediti musave jer su nas pre toga 6 puta pobedili zaredom.

Ne bih ja nas još otpisao. Mnogo je bodova još u igri. Norwich je must-win game za nas.
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
milan25

milan25


Broj poruka : 1768
Godina : 54
Localisation : Sarajevo
Datum upisa : 25.11.2011

Newcastle United - Sunderland!!!!!!! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle United - Sunderland!!!!!!!   Newcastle United - Sunderland!!!!!!! - Page 2 EmptyUto 22 Mar 2016 - 15:03

Po meni je sve prilično jasno. Ako pobijedimo Norwich u gostima imamo velike šanse da ostanemo, ako izgubimo možemo se pakovati za Championship. Čak i neriješeno nas ostavlja sa nekim šansama ali meni se čini da Norwich i sunderland imaju malo lakši raspored nego mi, pogotovu u zadnja dva kola kada igraju sa ekipama koje bi mogle biti već na godišnjem odmoru jer nemaju neke potrebe za naprezanjem(Watford i Everton).
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Newcastle United - Sunderland!!!!!!! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle United - Sunderland!!!!!!!   Newcastle United - Sunderland!!!!!!! - Page 2 EmptyUto 22 Mar 2016 - 15:16

Lepo rekosmo na okupljanju- ako ispadnemo iz lige, ode i Benitez i ode sve u 3 lpm. Dakle krecana do daljnjeg.
Nazad na vrh Ići dole
Becej City

Becej City


Broj poruka : 1201
Godina : 27
Localisation : Becej
Datum upisa : 29.07.2013

Newcastle United - Sunderland!!!!!!! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle United - Sunderland!!!!!!!   Newcastle United - Sunderland!!!!!!! - Page 2 EmptyČet 24 Mar 2016 - 17:05

Nisam se davno radovao golu Njukasla kao ovom Mitrovicevom,gol koji gotovo nista ne znaci,ali opet toliko znaci-pre svega nam ovi nisu pobegli i nisu nas ukopali,sto bi bilo daleko gora situacija nego ova sada.

I da,prejadno smo odigrali.Zeleo bih da vidim ledja nekima na leto(bez obzira ostali u ligi ili ne).
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Newcastle United - Sunderland!!!!!!! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle United - Sunderland!!!!!!!   Newcastle United - Sunderland!!!!!!! - Page 2 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Newcastle United - Sunderland!!!!!!!
Nazad na vrh 
Strana 2 od 2Idi na stranu : Prethodni  1, 2
 Similar topics
-
» Sunderland - Newcastle United
» Newcastle United v Sunderland
» NEWCASTLE UNITED - SUNDERLAND 04. Mart 2012.
» Newcastle vs Sunderland
» Sunderland-Newcastle 16.01.2011.

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Newcastle United Srbija :: English Premier League :: Utakmice-
Skoči na: