Newcastle United Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Newcastle United Srbija

Forum za sve fanove Newcastle United-a sa Balkana
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Newcastle United vs Aston Villa

Ići dole 
+9
moody
milan25
NewBoy
Djuka
tinno
Alan Smith17
NBB96
m.c.t.
Savic
13 posters
AutorPoruka
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Newcastle United vs Aston Villa Empty
PočaljiNaslov: Newcastle United vs Aston Villa   Newcastle United vs Aston Villa EmptyPet 18 Dec 2015 - 8:58

Nadam se da sistem oko otvaranja poruka radi. Very Happy

Dakle, na St James' Park nam u goste dolazi stari dužnik i fenjeraš u Premier League Aston Villa. Utakmica se igra u subotu sa početkom u 18.30h (CET).

Povređeni su Tim Krul, Steven Taylor, Gabriel Obertan, Massadio Haidara i Jamaal Lascelles, dok su Mike Williamson, Cheick Tiote, Emmanuel Riviere i Rolando Aarons pod velikim znakom pitanja.

Sudija: Martin Atkinson

Villans @ SJP - Premier League Years:

2014/15: Won 1-0 Cisse
2013/14: Won 1-0 Remy
2012/13: Drew 1-1 Ben Arfa
2011/12: Won 2-1 Ba, Cisse
2010/11: Won 6-0 Barton, Nolan 2, Carroll 3
2008/09: Won 2-0 Martins 2
2007/08: Drew 0-0
2006/07: Won 3-1 Milner, Dyer, Sibierski
2005/06: Drew 1-1 Shearer (pen)
2004/05: Lost 0-3
2003/04: Drew 1-1 Robert
2002/03: Drew 1-1 Solano
2001/02: Won 3-0 Bellamy 2, Shearer
2000/01: Won 3-1 Glass, Cort, OG
2000/01: Drew 1-1 Solano (FAC)
1999/00: Lost 0-1
1998/99: Won 2-1 Shearer, Ketsbaia
1997/98: Won 1-0 Beresford
1996/97: Won 4-3 Ferdinand 2, Shearer, Howey
1995/96: Won 1-0 Ferdinand
1994/95: Won 3-1 Venison, Beardsley 2
1993/94: Won 5-1 Bracewell, Beardsley 2, Cole, Sellars
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
m.c.t.

m.c.t.


Broj poruka : 2084
Localisation : Nova Pazova
Datum upisa : 07.07.2007

Newcastle United vs Aston Villa Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle United vs Aston Villa   Newcastle United vs Aston Villa EmptyPet 18 Dec 2015 - 9:27

Sva statistika na našoj strani kao i "forma". Ali svi znamo da smo u problemu i još dodatno me plaši što posle 2 pobede (doduše jakih rivala) mi već slavimo kao da smo osvojili Ligu Šampiona.

Newcastle United vs Aston Villa Untitled_1
Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/srdjan23
NBB96

NBB96


Broj poruka : 923
Godina : 28
Localisation : Beograd
Datum upisa : 24.08.2009

Newcastle United vs Aston Villa Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle United vs Aston Villa   Newcastle United vs Aston Villa EmptySub 19 Dec 2015 - 14:10

Odigrah 1, zato bi im bilo bolje da pobede.
Nazad na vrh Ići dole
Alan Smith17

Alan Smith17


Broj poruka : 1672
Localisation : SOuth croatia
Datum upisa : 03.06.2009

Newcastle United vs Aston Villa Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle United vs Aston Villa   Newcastle United vs Aston Villa EmptySub 19 Dec 2015 - 14:27

Ovo treba danas dobit, s 3 osvojena boda pobjegli bi Norwichu na 5 bodova koji je prvi ispod crte..
S 3 boda bi uhvatili priključak prema WBA i Southamptonu...
Nazad na vrh Ići dole
tinno

tinno


Broj poruka : 262
Godina : 45
Localisation : Zagreb
Datum upisa : 29.03.2008

Newcastle United vs Aston Villa Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle United vs Aston Villa   Newcastle United vs Aston Villa EmptySub 19 Dec 2015 - 15:01

Ovo moramo dobiti i meni je osobno bitnija utakmica od zadnje dvije. U zadnjem kolu 2009 su ginuli na terenu da nas dobiju i izbace iz lige a bod bi nam bio dovoljan. I nije toliko sto su igraci ginuli, to su profesionalci i zato volimo EPL, nego sto su njihovi navijaci slavili kao da su osvojili titulu. To im nisam zaboravio i od tada su mi drugi najomrazeniji klub nakon MUTD-a.

Sada je prilika da im vratimo...


Nazad na vrh Ići dole
Djuka

Djuka


Broj poruka : 663
Godina : 40
Localisation : Novi Beograd, Blok 22
Datum upisa : 09.08.2015

Newcastle United vs Aston Villa Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle United vs Aston Villa   Newcastle United vs Aston Villa EmptySub 19 Dec 2015 - 16:45

Kako se sve promeni,od zelje da cupnemo bod,do apsolutnog favorita protiv raspada Vile,mislim, jos dovesti trenera,novajliju u Premier ligu,pa uskoro ce im trebati digitron da izracunaju zaostatak

Treba biti oprezan,igrali su sa Sitijem nereseno,vidim da su malo doveli odbranu u red,ali ,opet kamere na St James parku,sablonsko otvaranje teme,sve je spremno jednu dobru,zrelu utakmicu,da vidimo motivisanost I protiv "manjih" protivnika.

Secam se  Sheff Wed (Shearer 5 komada) I West Ham,pre par sezona,kada je bilo evidentno da ce ispasti,pa smo ih pocistili  I pocastili,hajde da ponovimo,da bude spektakl...

Idemo Nufc

Nazad na vrh Ići dole
NewBoy




Broj poruka : 640
Localisation : Mostar
Datum upisa : 04.01.2011

Newcastle United vs Aston Villa Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle United vs Aston Villa   Newcastle United vs Aston Villa EmptySub 19 Dec 2015 - 17:01

tinno ::
Ovo moramo dobiti i meni je osobno bitnija utakmica od zadnje dvije. U zadnjem kolu 2009 su ginuli na terenu da nas dobiju i izbace iz lige a bod bi nam bio dovoljan. I nije toliko sto su igraci ginuli, to su profesionalci i zato volimo EPL, nego sto su njihovi navijaci slavili kao da su osvojili titulu. To im nisam zaboravio i od tada su mi drugi najomrazeniji klub nakon MUTD-a.

Sada je prilika da im vratimo...



Ko da sam ja piso .. potpuno se slazem, takoder mrzim MUTD iz dna duse, a poslije njih Aston Villu.
Fergusona bi namlatio da ga vidim negdje na ulici Razz
Nazad na vrh Ići dole
milan25

milan25


Broj poruka : 1768
Godina : 54
Localisation : Sarajevo
Datum upisa : 25.11.2011

Newcastle United vs Aston Villa Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle United vs Aston Villa   Newcastle United vs Aston Villa EmptySub 19 Dec 2015 - 18:15

Popodnevni rezultati nam baš i nisu išli u prilog. Lester nastavlja da gazi i neka uživaju dok traje i ja uživam sa njima. A ova euforija i već upisana tri boda protiv vile me pomalo plaše. Ipak smo mi ekipa koja igra većinom kontra od očekivanja.
Nazad na vrh Ići dole
moody

moody


Broj poruka : 1450
Godina : 32
Localisation : Tuzla
Datum upisa : 06.12.2008

Newcastle United vs Aston Villa Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle United vs Aston Villa   Newcastle United vs Aston Villa EmptySub 19 Dec 2015 - 19:09

Dolazim kuci sa puta, premoren vec, uplacujem na liveu na newcastle, odem napravim kafu i pogledam collocini laganini 1-0 vec.
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Newcastle United vs Aston Villa Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle United vs Aston Villa   Newcastle United vs Aston Villa EmptySub 19 Dec 2015 - 19:26

Colo im ga rutinski spakovao. Ovo nisu uslovi za igru, kisa sipa kao iz cesme, sreca pa vodimo ali plasim se neke usrane frljoke.

Ipak od Ville vise mrzim pre svega prenakurceni liverpool pa mu. Onda jos njih par pa ove kurtone. Ali ne znaci da sam im zaboravio 'slavlje'. Mrs u drugu ligu!
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Newcastle United vs Aston Villa Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle United vs Aston Villa   Newcastle United vs Aston Villa EmptySub 19 Dec 2015 - 20:22

Iscupase se govna. Trebali smo iskoristiti neku od stvarno 100% sansi. Dali smo im bod tj izgubili smo dva. Ali poceli su da se bore, da grizu. Samo da nemaju te glupe padove u igri...
Nazad na vrh Ići dole
Dinko

Dinko


Broj poruka : 1661
Godina : 38
Localisation : Eksjö, Sverige
Datum upisa : 30.08.2007

Newcastle United vs Aston Villa Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle United vs Aston Villa   Newcastle United vs Aston Villa EmptySub 19 Dec 2015 - 20:26

Dobra utakmica. Ne zbog nekog posebnog kvaliteta igrača, nego zbog prave borbe za opstanak. Sve ekipe koje su u opasnosti, a mi smo itekako u opasnosti se bore grčevito. Bolje nije ni moglo. Uigranost tima nam je katastrofalna. Ne može kvalitena akcija da se odigra u 90 minuta. Sve se svodi na individualne kvalitete. A ni tu nismo posebno dobri. Svima nam je jasno da je teško bilo očekivati da ovi naši ne zaseru ovu utakmicu. Jednostavno to je njihov način. Ipak dobro je da nismo izgubili. Ovako kao imamo neki niz bez poraza. Stvarno nam prijeko treba neki kreativan vezni igrač jer ovih par što igraju u sredini nemaju ni mrvicu kreativnosti. Nadam se opstanku jer izgleda da se naši počinju boriti i to nam predviđam do zadnjeg kola.
Nazad na vrh Ići dole
Pedja




Broj poruka : 2033
Godina : 40
Localisation : Nis
Datum upisa : 13.10.2011

Newcastle United vs Aston Villa Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle United vs Aston Villa   Newcastle United vs Aston Villa EmptySub 19 Dec 2015 - 20:30

Jednom kurton, vazda kurton! Najveca prevara od kluba. Tezak sam kreten kad navijam za ovakav klub.
Nazad na vrh Ići dole
Djuka

Djuka


Broj poruka : 663
Godina : 40
Localisation : Novi Beograd, Blok 22
Datum upisa : 09.08.2015

Newcastle United vs Aston Villa Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle United vs Aston Villa   Newcastle United vs Aston Villa EmptySub 19 Dec 2015 - 23:45

Imali smo ih,razumem tu vecitu "tim koji pobedjuje ne treba menjati",ali svako zna da De Jong igra samo zbog toga I da ce biti izmenjen I da je iz trenerovog ocaja uleteo u ekipu,zas... je dve kontre I onaj promasaj,ne bi se ovi nikad digli posle drugog gola,jednostavno nemamo rutinu ni akciju za laku egzekuciju.... Dogodilo se upravo ono cega sam se plasio,Vila je shvatila da mora da svede utakmicu na petnaest minuta bespostednog trcanja,tako da smo jos I dobro prosli. Utisak je da previse forsiramo Sisoko-Janmat vezu,previse jurimo dupli pas ispred kaznenog,ne secam se kada je neki nas igrac onako posteno sutnuo....Vremenski uslovi posebna prica,danas su nam podarili gol

Janmat previse pusta igrace,ponovo se osvetilo,na zalost GIo odsecen veci deo meca,trosi se u prazno,apsolutno ga mora skloniti s te strane,jer u paru s Dametom em je presporo u napadu,em duva u odbrani.
Tovan je usao da se raspravlja,losi centarsutevi,Mitar bez upotrebljive lopte,porodio je onaj korner kao uvod za nas pogodak.

Eliot je u formi,odusevio me danas,Kolo majstorski,sredina uzas,bojazljivo I predvidljivo.

Nismo prelomili na vreme....

Nazad na vrh Ići dole
milan25

milan25


Broj poruka : 1768
Godina : 54
Localisation : Sarajevo
Datum upisa : 25.11.2011

Newcastle United vs Aston Villa Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle United vs Aston Villa   Newcastle United vs Aston Villa EmptyNed 20 Dec 2015 - 19:12

Samo da se zahvalim West Hamu što poslije ovog kola nismo opet u zoni ispadanja Very Happy . Izgleda da će biti mrtva trka do kraja za opstanak ove godine. Nažalost sa prethodne dvije pobjede Mclaren je najverovatnije kupio radno mjesto do kraja sezone tako da teško možemo očekivati neke drastične promjene sve i da dođu neki novi igrači.
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Newcastle United vs Aston Villa Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle United vs Aston Villa   Newcastle United vs Aston Villa EmptyUto 22 Dec 2015 - 0:16

2010/11: Won 6-0 Barton, Nolan 2, Carroll 3 - preuzeto iz Savicevog posta.

Sad kad gledam, i tada smo bili kurac. A to je za danas svemir. Istreses pajsercine sa 6-0, dvo,etras utera 3 gola, sto je i logicno. Ipak je bilo neke pameti tada, a?
Nazad na vrh Ići dole
m.c.t.

m.c.t.


Broj poruka : 2084
Localisation : Nova Pazova
Datum upisa : 07.07.2007

Newcastle United vs Aston Villa Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle United vs Aston Villa   Newcastle United vs Aston Villa EmptyUto 22 Dec 2015 - 21:28

Očekivalo se da je veća verovatnoća da mi moj gazda da povišicu nego da Newcastle pobedi 3 utakmice za redom. Ni jedno ni drugo nije došlo, a mi smo još imali sreću da damo onakvu frljoku od gola. Do kraja sezone će biti toplo-hladnih trenutaka, nema potrebe nervirati se. Ako nam je za utehu nismo izgubili već 3 utakmice.

Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/srdjan23
pirLe

pirLe


Broj poruka : 645
Godina : 37
Localisation : Prnjavor, Republika Srpska
Datum upisa : 29.12.2010

Newcastle United vs Aston Villa Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle United vs Aston Villa   Newcastle United vs Aston Villa EmptySre 23 Dec 2015 - 10:28

I van opasne zone, smo...
E na šta smo spali muko moja.......
Nazad na vrh Ići dole
m.c.t.

m.c.t.


Broj poruka : 2084
Localisation : Nova Pazova
Datum upisa : 07.07.2007

Newcastle United vs Aston Villa Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle United vs Aston Villa   Newcastle United vs Aston Villa EmptyPet 25 Dec 2015 - 22:34

Srki ::
2010/11: Won 6-0 Barton, Nolan 2, Carroll 3 - preuzeto iz Savicevog posta.

Sad kad gledam, i tada smo bili kurac. A to je za danas svemir. Istreses pajsercine sa 6-0, dvo,etras utera 3 gola, sto je i logicno. Ipak je bilo neke pameti tada, a?

Imenjače, otvaraj temu, sačuvaj nam ovo malo sezone što nam je ostalo Smile
Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/srdjan23
Sponsored content





Newcastle United vs Aston Villa Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle United vs Aston Villa   Newcastle United vs Aston Villa Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Newcastle United vs Aston Villa
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Newcastle United - Aston Villa 2:0
» Newcastle United - Aston Villa 1 : 1
» Aston Villa v Newcastle United
» Aston Villa v Newcastle United
» Newcastle United - Aston Villa

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Newcastle United Srbija :: English Premier League :: Utakmice-
Skoči na: